Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17051) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

egy jó ezerötös kocka még a betont is felszántotta volna

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#17052) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

W126 ér? Az még a bolygót és 3 részre szakította volna :)

Smoke & Torque

(#17053) AMD Power


AMD Power
titán

Kétszázzal rohant a falnak a magyar Lexus - sokkoló képek

Szerintem ez nem ment 200-al....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17054) Khelben válasza AMD Power (#17053) üzenetére


Khelben
nagyúr

úgy egy hete volt téma.

(#17055) AMD Power válasza Khelben (#17054) üzenetére


AMD Power
titán

Sorry arról lemaradtam. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17056) Skót válasza kovacsroli (#17051) üzenetére


Skót
aktív tag

Ennek meg nem mertek volna nekimenni, mert ha abból kiszáll valaki, akkor az ukrán maffiózócska aki ismeri a nagyokat és az adott kamionos gyakorlatilag halott/ jobb ha sose megy Ukrajnába :D

[ Szerkesztve ]

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#17057) kovacsroli válasza Skót (#17056) üzenetére


kovacsroli
senior tag

ez is igaz :K jó kép, jó gép ;)

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#17058) Zoli1222 válasza AMD Power (#17053) üzenetére


Zoli1222
őstag

Hát ezek a képek tényleg sokkoltak. Ezt a jó autót így összetörni... :(

(#17059) jerry311


jerry311
nagyúr

Élménydús volt ez a nap.

1, Szépen haladok át a körforgalmon, lassan mert nagyon kicsi. Egy behajtani készülő autós szépen gurul befele, lassabban mint én. Túlzottan nem zavartattam magam, elvégre elsőbbségem volt, mert már ugye körbe haladtam, neki meg ott a háromszög. Gurul tovább. Elé érek, beletapos a fékbe és rám dudál. WTF? Ezt most miért?

2, Megyek egyenesen, szemből autós indexel, lassít, hogy ő be akar kanyarodni balra. Vele nem is volt gond, szépen megvárta míg elmentem mellette. Viszont aki, mögötte jött, az meg elkezdett dudálni. WTF? Szabad balra kanyarodni, mire odaért addigra már bőven megkezdte emberünk a bekanyarodást, csak egy kicsit kellett lassítania és jobbról már kerülhette is. Akkor mi a fasznak kellett dudálni???

(#17060) DeadMeat válasza jerry311 (#17059) üzenetére


DeadMeat
veterán

Még ilyeneken meglepődsz?Már régen tul vagyok rajta,bekészítettem ilyen esetekre a középső ujjam.... Mert ezeket én naponta tapasztalom,pedig nem pesti vagyok.Szánalmas tudom,de nem idegesítem magam.Kap egy fuck-ot a barom,és kész.... hameg bejön elém hát nem is tudom mi lesz.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#17061) Zoli1222 válasza jerry311 (#17059) üzenetére


Zoli1222
őstag

1. Biztos így köszönt a körforgalomba. 1duda= helló 2duda= viszlát
2. Szólt a kanyarodónak, h hátulról fedezlek, nyugodtan indulhatsz :D

(#17062) Skót válasza jerry311 (#17059) üzenetére


Skót
aktív tag

Mai vicces eset:
Moszkva térnél, ott ugye buszsávból kell kanyarodni a Szilágyi Erzsébet fasorra Budakeszi felé.
A kanyar előtti utolsó lámpától elindulva egy bicajos került elém, gondoltam akkor már átsorolok buszsávba mert úgyis abból fogok kanyarodni.

Még gurultam úgy 35-40-el (és aztán ezt a tempót az átsorolásnál tartottam kb) index kitesz, hátranéztem -sehol senki- (nincs jobb tükröm gyárilag, bár a ladánál ez nem okoz gondot) elkezdtem szépen áthúzni, megint hátranéztem, és egy autó csikorogva csúszva termett mellettem/mögöttem, uh gyorsan visszarántás a sávomba (úgy egyharmadnyira a másik sávban voltam már...)

Úgy villant el jobboldalt, mint aki legalább 70-el hajtott, mert hogy fékezés után is jelentős sebességgel zúzott el mellettem.
Megállt előttem kiszált és elkezdett ordítani, hogy mitképzelek és, hogy pofán fog b@szni!
Már ezt a stílust se értem, miaz hogy kiszáll és pofán fog baszni? Azért mert figyelmetlen volt és az uccsó pillanatban nyomott satut? Annyira nem volt nagy forgalom, hogy úgy kelljen besakkoznom magam oda.

Azánt mutattam a kezemen, hogy 5 utalva arra, hogy 50 a megengedett... --> "szállj ki, úgy magyarázz"
Uh kiszálltam és elmondtam, hogy nem ötvennel ment, mert ötvennel nem csúszhatott ekkorát szvsz , de ha tévedek, ami lehetséges és annyival is ment (mint ahogy állította nagyon hangosan és erőszakosan) oks legyen neki, nem szeretnék vele vitázni, nem lett semmi örüljünk, menjünk...
Dudrogva szállt vissza az autójába azzal a tudattal, hogy tökéletesen igaza van.

Erre mit tudok most mondani? Örülök, hogy nem magyarázott tovább mert nem vagyok egy erőszakos típus, de a végére már kissé idegesített, és ha visszaszólok akkor jön a beígért pofánbaszás amit én meg nem hagyok párja nélkül...

No mind1 úgyérzem teljesen jogtalanul ugatott, de hát nagy az Isten állatkertje...

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#17063) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Ha már dudálás, ma kiakadtam!
Sétáltam hazafelé, és akkor láttam ezt:
Út szélén ált egy kocsi, a bal oldalon... Ugye jobb oldalt jött szembe egy ezüst Ford Fiesta, lentről, a bal oldalon pedig egy tán opel(?) mögötte egy kék Punto II. Az opel(?)os lefékezett, szinte már megállt, mivel jöttek szembe, és közel volt az álló kocsi, ekkor a fiestás megállt, és villantott, opel(?)os meg nem is lassan, de nem is nagy gázzal, hanem kényelmesen elindult... Erre a Puntós dudál... és mikor elmennek az álló kocsi mellett kb 25-30al, akkor is 1esbe üveghangon, az opel(?)os seggébe... Ennyire siet? Hova dudál?! Parkettával kell indulni ha kiengednek? Vagy ez hogy működik? Apróságok, de bosszantóak...

Smoke & Torque

(#17064) KrAt


KrAt
veterán

Ma sajna én is állat voltam.. Nem értem, hogyan, egyszerűen fél percig nem voltam ura magamnak..

2x2 sáv, belső kanyarodik balra.. Arra akartam menni, de kisodródtam a külső sávba.. Nembaj, index balra, valaki csak beenged, mögöttem egyesen senki.. Látom, Ford kicsit későn indul, gondoltam beenged.. Padló, erre látom, csak elbambult, esze ágában nincs beengedni.. Kicsit továbberesztettem, bőgázzal alászedtem, kis seggcsúzsás, és kívülről körbeautóztam.. Kis dudálás rám, mit csinálsz (messze voltam mellette, és előtte is befértem, veszélyes nem volt, de a szabályosság lemaradt) majd vészvillancs, h köszi.. Azt mentem nyugodtan tovább.. Nem értem, mi hozta rám.. Veszélyes messze nem volt (féltem a verdám) de akkoris.. :(

Fordostól szorri, azthittem, elenged..

(#17065) Szplöttyy válasza KrAt (#17064) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Ez azért néha belefér... Végül is potenciálisan nem akartál megölni senkit, meg semmi... Akkor meg? Picit sodrósan vetted, azért az még bőven belefér szerintem... :)

Smoke & Torque

(#17066) Winner_hun válasza Szplöttyy (#17065) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amíg más nincs mellette.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17067) jerry311 válasza DeadMeat (#17060) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem lepődöm meg, be van készítve nekem is a középső ujjam. Ha úgy érzem teljesen alaptalanul dudál rám valaki, akkor már villantom is neki. :DDD

(#17068) KrAt válasza Winner_hun (#17066) üzenetére


KrAt
veterán

3-4 méterre volt mellettem, mögöttem is legalább annyival, mikor bejöttem elé, nem volt para :)

(#17069) aphra2 válasza KrAt (#17068) üzenetére


aphra2
aktív tag

Amig van 1 miliméter addig simán elfér :D ,..
fél mili is elég ,csak akkor már egy kicsit figyelni kell :DD

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#17070) mezis válasza jerry311 (#17059) üzenetére


mezis
nagyúr

Hallott valami jobb kéz szabályról, de ezzel ki is merül közlekedési tudománya. :D

[ Szerkesztve ]

mezis

(#17071) jerry311 válasza mezis (#17070) üzenetére


jerry311
nagyúr

Jobbkézszabály? Ugyan már!
Pár hete csak gyengéd erőszakkal sikerült rábírnom a jobbkézszabály betartására egy Renault Espace pilótát: én nem álltam meg, ha már elsőbbségem volt, neki meg fékezni kellet egy nagyobbat. Aztán utánam jött egy kicsit üvöltözni az autómosóhoz, kiszállni ugyan kiszállt az autójából, de 5 méternél közelebb nem jött. Pedig ki sem szálltam, meg nem is néztem rá csúnyán.
Na jó, lehet hogy az nem tetszett neki, hogy beintettem neki, miután ő volt a fasz és még rám is dudált.

[ Szerkesztve ]

(#17073) Dumb válasza jerry311 (#17059) üzenetére


Dumb
senior tag

Biztos ismerősök voltak :DDD

"Aki háborúzik, az a legnagyobb barom!"

(#17074) AMD Power válasza C^^ (#17072) üzenetére


AMD Power
titán

Hülye idióta.... :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17075) zsolt1129 válasza C^^ (#17072) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ez kb ugyanilyen eset,mint ez.Bár az utóbbi szépen le is törte és angolosan távozott a helyszinről :DDD .

(#17076) Thulcandra válasza zsolt1129 (#17075) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Igaz még nincs hír arról, hogy ki volt a hibás, de az ütközés erejéből ítélve -laikusként- nem hinném, hogy a megengedett sebességgel hajtott a motor...

http://www.kisalfold.hu/mosonmagyarovari_hirek/motoros_gazolta_halalra_a_zebran_a_haromgyermekes_anyat/2102963/

~35 ezres város vagyunk, és nagyon gyakoriak a motoros balesetek. A rendőrök mikor lépnek már nem tudom.
Jó, tudom ezeknek ehhez az esethez semmi köze, csak ilyenkor kibukik az emberből. Minden évben meghal vagy agyontöri magát egy-egy motoros a város útjain, vagy másnak mennek neki, és mégis, mai napig a fő utcán hajtanak egy keréken, hajtanak mint az állat.

Igazából ez országos probléma. Arghh... mindegy, megyek lehiggadok.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#17077) zsolt1129 válasza Thulcandra (#17076) üzenetére


zsolt1129
addikt

Ez igy igaz :K . Legalább kakott területen mérsékelnék egy kicsit a sebességet.

(#17078) tomcsi23


tomcsi23
veterán

A rendőrök szerint azoknak, akiknek bírja az autója, legalább a fele figyelmen kívül hagyja a sebességkorlátot. - van amelyik nem bírja a komoly 130-at átlépni? :W

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17079) jerry311 válasza Thulcandra (#17076) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ilyenkor mindig sajnálom, hogy csak szabadságvesztésre ítélnek embereket. Szvsz egy nyilvános korbácsolás sokkal nagyobb visszatartó erő lenne.
Halálbüntetés nem kell, a legnagyobb megváltás egy embernek ha megszabadul a lelkiismeretétől, a rémálmoktól, attól a tudattól, hogy megölt valakit mert fasz volt.

(#17080) zsolt1129 válasza tomcsi23 (#17078) üzenetére


zsolt1129
addikt

90 helyett 250-nel? :Y Ez mekkora állat volt már. Hol van olyan közut,amin eggyáltalán ezt megmerte csinálni? Ez még autópályán is nagyon soknak számit :K .

(#17081) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Az miért van, hogy Bp-en minden második sofőr az ujját mutogatja, ha jobbról megelőzöm őket többsávos úton?
Megy az Árpád hídon bal szélső sávban 45-el, kimegyek jobbra, megelőzöm, vissza elé, erre villogtat meg mutogat.. Ennyire gyenge az idegrendszerük:F
Ez teljesen rutin dolog. Szabályosnak nem szabályos, de rutin.
Kíváncsi vagyok, sötétített A6-al is mutogatnának-e.

(#17082) jerry311 válasza zsolt1129 (#17080) üzenetére


jerry311
nagyúr

7990 cm3, benzines szívómotorral*? Bárhol, bármikor, csak egy kicsit oda kell lépni neki. :K

* gyári Dodge Viper adatok, ha át volt alakítva, akkor lehetett akár turbós is, és még erősebb...

(#17083) CsíkosMókus válasza zsolt1129 (#17080) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

egy Viperrel?
bárhol

nem is ez a gáz, hanem az, hogy nem volt mellette meg a vezetési tudás, ami egy ilyen uralásához kell :)
ergo a versenypályákon kéne ezeknek a szemét kinyomni, nem a falu közepén..

(#17084) tomcsi23 válasza zsolt1129 (#17080) üzenetére


tomcsi23
veterán

Erősebben szokott fogni ilyenkor a médiások cerkája, tehát nem kell készpénznek venni a 250-et. Amúgy meg vagizott a csajnak, van pár jobb minőségű nem pálya is, ahol azért - technikailag - lehet tolni neki

Mókus: meg ugye, a kis alkohol. :D

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17085) brd válasza tomcsi23 (#17084) üzenetére


brd
nagyúr

Szerintem a nők többségét (már azok közül, amelyiknek ez sokat nyom a latban) egy hasonló árkategóriájú, "szivar" alakú autóban (-autó miatt) könnyebb rávenni egy kis orális hancúrra, a kényelmesebb belső miatt, tehát jobbára felesleges ilyenformán az élettel játszani ennek elérésére. ;) Amúgy is, sajnálom azokat a "férfiakat", akik azt hiszik, hogy ezzel kellene elérni a kívánt hatást...

The only real valuable thing is intuition.

(#17086) CsíkosMókus válasza tomcsi23 (#17084) üzenetére


CsíkosMókus
aktív tag

na az aztán még a durva :(
alkohol és autó, egy napon, az nálam NO

(#17087) aphra2 válasza tomcsi23 (#17078) üzenetére


aphra2
aktív tag

Itt is a vétlen halt meg, :(

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#17088) tomcsi23


tomcsi23
veterán

brd: sajna, így van, de amíg erre van hajlandóság a másik oldalon, addig azt gondolják, miért ne? Az aztán kemény élmény lehet, repeszteni, miközben szivoláznak. :B

CsíkosMókus: hát ja, piával merészebb az ember.

aphra2: igen, általában ők halnak meg. :(

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17089) AMD Power válasza zsolt1129 (#17080) üzenetére


AMD Power
titán

Az ilyen beteg. Nagyon beteg. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17090) dragonfx


dragonfx
veterán

mi eza pangás...én nem szólók be akkor kihal a topik??? :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17091) Szplöttyy válasza dragonfx (#17090) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Mesélj valamit kit drifteltél körbe a hungárián :D

Smoke & Torque

(#17092) zsid válasza Szplöttyy (#17091) üzenetére


zsid
senior tag

Engem nem tudna XD
Vmelyik nap Szigetszentmiklóson az ipari parknál a körforgalomban simán elém hajtott egy 1500ös lada,ha nem fékezek akkor rommá töröm az egészet. A hátsó ülésen meg 2 "tele" gyerekülés. Már a 40tonnától se félnek,pedig nagyot üt.

<tRucKdriFteR>

(#17093) jerry311 válasza tomcsi23 (#17088) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ma reggel néztem, hogy ebben ugyan miként lehet meghalni. Aztán kiderült, hogy volt egy másik Viper sztori is. Vannak még idióták, de sajnos itt sem fogyott a számuk... :(((

(#17094) Szplöttyy válasza zsid (#17092) üzenetére


Szplöttyy
senior tag

Jaja, látszik a B-sek nem tudják milyenek a nagyvasak :) Miis mikor haveral buszoztunk, megállóból, ugye kimenni nem lehet, csak úgy ha kirakod a kezed és nyomod a gázt... Sose engednének ki... Ennek ellenére néhányan beróbálkoztak... Pedig szerintem A2es audi vs Ik 260... lökös masszívabb mint az egész gép :D

Smoke & Torque

(#17095) tomcsi23 válasza jerry311 (#17093) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hát ja, az első csak füvet nyírt. :B

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17096) dragonfx válasza jerry311 (#17093) üzenetére


dragonfx
veterán

vagizott így járt.. a viper sosem volt egy atomstabil autó, hiába erős.ahogy a lambo se.
és persze a nő halt meg neki semmi baja.

senkit nem drifteltem, egy motorost majdnem legyorsultam, persze ő nem igazán nyomhatta.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17097) tomcsi23 válasza dragonfx (#17096) üzenetére


tomcsi23
veterán

egy motorost majdnem legyorsultam, persze ő nem igazán nyomhatta. - lehet, hogy csak lábbal tologatta a lámpánál. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17098) jerry311 válasza dragonfx (#17096) üzenetére


jerry311
nagyúr

Na igen, a stabilitás nem a legnagyobb erénye. Olyan amerikai izomautós, amíg egyenesen kell menni addig nincs gond.

(#17099) Zoli1222 válasza CsíkosMókus (#17083) üzenetére


Zoli1222
őstag

Az USA-ban elvileg a Viper vásárlóknak, külön oktató tanítja, h hogy kell használni az autót, h ne legyen gubanc. :K

(#17100) brd válasza dragonfx (#17096) üzenetére


brd
nagyúr

Egy olyan BMW-vel, ami neked lehet, szerintem még egy robogót sem lehet legyorsulni, 0-tól a 40-50 Km/h-s tartományig. ;)

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.