Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17451) Winner_hun válasza szasanyi (#17450) üzenetére


Winner_hun
félisten

De jobb mint a papírtérkép böngészése:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17452) szasanyi válasza Winner_hun (#17451) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, különösen ha az asszony nem ül az anyósülésen. :D Én csak nemrég vettem, mivel a legutóbbi budapesti közlekedés-mizéria után úgy döntöttem: többé nem megyek oda, sem át rajta amíg nincs navi. Az a közlekedési helyzet ami ott van önmagában súrolja a katasztrofális állapotot, és ha nincs kellő helyismeret akkor borítékolható a szívás, meg idegbaj.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17453) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Egy halott, tizenhat sérült a kiszombori buszbalesetben

Hát ezt nem tudom megállapítani milyen autó... talán F Astra :F

[ Szerkesztve ]

(#17454) szasanyi válasza vwpolopg (#17453) üzenetére


szasanyi
félisten

A képen látható bal oladla és jobb hátulja alapján sztem is F Astra lehet... amúgy meg gyalázatos.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17455) jerry311 válasza szasanyi (#17452) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nagyjából jól tudja a sebességkorlátozásokat. De... Pl van egy hely ahol a kiegészítő tábla felirata: 7-9 és 12-15 óra közt, na itt pl mindig 50-et ír határnak, akkor is ha éppen csak 30-cal lehetne menni, mert az időkorlátokon belül vagyok. Ilyen apróságok.
Meg vagy hülye a navi vagy süket vagyok, nem egyszer volt már "Forduljon jobbra" utasítás, amikor a nyíl meg balra mutatott a kijelzőn.

Pestre csak a számomra nagyon ismeretlen helyekre kell (Buda hegyes völgyes része meg Dél-Pest és Dél-Buda, többi aránylag megy. Még gondolkodom egy TMC vevőn...

(#17456) szasanyi válasza jerry311 (#17455) üzenetére


szasanyi
félisten

Nagy helyismerettel elhiszem, bár valóban: a TCM vevő jól jön Bp-en! Nekem a beszéd érthetőséggel voltak kisebb gondjaim, de vagy az újabb iGo8 vagy az újabb kütyü miatt, de most jó. Egyébként friss kihelyezésű, vagy ideiglenesen kihelyezett táblákkal én is tapasztaltam hasonlót.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17457) proof88


proof88
addikt

Én ezekhez nem értek, de múltkor, mikor taxival mentünk a 4. kerület szélére, a Dunakeszi Auchanhoz közel, egyszer megkérdezte a sofőr, hogy "amúgy jó irányba megyünk? mert már percek óta 3 km-re írja a távolságot." :D Ilyen nem tudom hogy lehet, pedig rendesen megvolt a szoftverben a cím és jelölte a térképen...

(#17458) fullextra válasza fullextra (#17428) üzenetére


fullextra
tag

Bár megértem, ugyanakkor csak a valóságot mutatta be.
Aki eddig látta, az azóta többször is átgondolja, hogy mit csinál...

(#17459) fullextra válasza Winner_hun (#17451) üzenetére


fullextra
tag

Na papírtérképet nem bántani, annak is megvan a "fílingje".

(#17460) Winner_hun válasza jerry311 (#17455) üzenetére


Winner_hun
félisten

TMC vevő előtt nézd meg ezt.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17461) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnap este volt a Szentendrei úton egy baleset. A Renault-ból ne sok maradt... szinte biztos ,hogy meghalt aki vezette.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17462) szasanyi válasza Winner_hun (#17460) üzenetére


szasanyi
félisten

Akkor úgy néz ki, akinek nincs olyan hely-, és forgalomismerete mint a tesztelő arcnak, annak többet árthat mint használ? Hehe... ez kissé mókás.

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17463) jerry311 válasza szasanyi (#17462) üzenetére


jerry311
nagyúr

A TMC nem mindenható, de általában helyes képet ad a lezárásokról, útfelbontásokról. A dugófigyelés megint másik kérdés, még pár év és jó lesz. Már most sokkal jobb a rendszer mint tavaly szeptemberben, amikor a felvétel is készült.

(#17464) szasanyi válasza jerry311 (#17463) üzenetére


szasanyi
félisten

Egyenlőre én nem érdeklődök különösebben iránta, mert egyrészt a navi nem tudja így külső TMC vevőt kellene venni hozzá, és ki igazából sem lenne használva ezért fölöslegesnek tartom a megvásárlását. Persze ha olyan lenne a PNA ami alapból tudja, az más...

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17465) Vandit. válasza fullextra (#17458) üzenetére


Vandit.
addikt

Elküldenéd nekem privibe, amit ott linkeltél? Köszi

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#17466) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Az emberi hülyeség határtalan..., hogy jutott eszébe ott rágyújtani?

+ a tegnapi baleset a lánglovagokon, szasanyi jól gondoltuk, F Astra volt.

[ Szerkesztve ]

(#17467) jerry311 válasza vwpolopg (#17466) üzenetére


jerry311
nagyúr

Sose támogattam az alacsony padlós buszok terjedését...

A másik meg, az emberi hülyeség határtalan. Az egyik ilyen kotrógépes gázcső szakítás ismerős mellett történt. Rendőrök szépen kikísértek mindenkit a házból... Ő meg szépen a kapuban veszi elő a cigit meg a gyújtót 100-150 méterre a csőtöréstől. Kicsit sem néztek rá csúnyán a rendőrök, akkor jött rá, hogy lehet mégsem kellene rágyújtani...

(#17468) Integra


Integra
titán

újra lesznek lopós autók
remélem a cayenneket meg x5-ket is feltudják emelni..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17469) dabadab válasza jerry311 (#17467) üzenetére


dabadab
titán

"Sose támogattam az alacsony padlós buszok terjedését..."

Egészen konkrétan mi a bajod velük?

DRM is theft

(#17470) jerry311 válasza dabadab (#17469) üzenetére


jerry311
nagyúr

Az a bajom velük, hogy a buszvezető lent ül a földön. Egyrészt veszélyesebb az ilyen ütközéseknél. Másrészt a nagy tömegű gépjárműveknél igen nagy előny, ha annak vezetője ellát a többi jármű fölött, így már akkor elkezdhet lassítani, amikor az előtte lévő 3-4 autó még nem is tudja, hogy kellene.

(#17471) szasanyi válasza Integra (#17468) üzenetére


szasanyi
félisten

Ezt nem azért vezetik be, hogy azokat is el tudják vinni, hanem mert úgy nagyobb lesz a bevétele a fővárosnak. Megnézném mondjuk, hogy eddig is hányak tudtak kibújni a bünti alól mondjuk azok közül akik Renault Thalia-val, vagy akik Porsche Cayenne-nel (de írhatnék X5-öt is) követték el ugyanazt a szabálysértést. :U
Bp-en meg elmennek a p*ba ezzel a hülye szabályozással, mert az minden csak nem korrekt! És bizonyos szempontból mind1, hogy kerékbilincs, vagy elszállítás lesz a vége. Az ott lényeg, hogy az első sor vége teljesüljön. :(((

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17472) jerry311 válasza szasanyi (#17471) üzenetére


jerry311
nagyúr

Egyik sem értelmes dolog, de mondjuk az elszállítás értelmesebb, mint egy kerékbilincs, amikor az autó jelentősen akadályozza a forgalmat. Nem egyszer volt rá példa, hogy a forgalmi akadályt képző autó a bilincs miatt állt ott órákig... :W

(#17473) dragonfx válasza Integra (#17468) üzenetére


dragonfx
veterán

majd egy ilyne tulaj nem fogja ám védeni autóját más brutálisabb eszközzel...persze....gyilkolás lesz.ennyi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#17474) jerry311 válasza dragonfx (#17473) üzenetére


jerry311
nagyúr

A gyilkolás az jó, legalább le lehet csukni érte, nem úgy mint a közlekedési szabálysértésekért. Ráadásul minősített eset lesz, mert ugye közfeladatot ellátó személyt gyilkol. :DDD

(#17475) fullextra válasza Vandit. (#17465) üzenetére


fullextra
tag

hoppsz ezt elszúrtam!!

privátot akartam, de ide jött, törölni nem tudok!

[ Szerkesztve ]

(#17476) szasanyi válasza jerry311 (#17474) üzenetére


szasanyi
félisten

Hehe... ez jó volt. De nem kell gyilkolni, elég ha jól megveri(k)! ;]

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17477) AMD Power


AMD Power
titán

Így vezet Schumacher "részegen" - videó

Egy tesztben meg 1x az volt ,hogy a fáradt ember "rosszabb" mint aki alig ittas...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17478) vwpolopg válasza AMD Power (#17477) üzenetére


vwpolopg
őstag

Biztosan ezt akartad linkelni?:DDD Ez a totalcaros fogyasztásteszt:D

(#17479) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Megijedt a szembejövőtől... az ilyentől is a helyszínen venném el a jogsit, ne veszélyeztessen másokat az istenbarma...

(#17480) hossszú válasza vwpolopg (#17479) üzenetére


hossszú
őstag

Tegnap én is találkoztam egy ijedős autóssal meg egy állat motorossal. A motoros az utolsó pillanatban kezdett előzni a szembejővő idős bácsi megijedt, félrerántotta a kormányt de ő megúszta mert volt szalagkorlát.

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#17481) AMD Power


AMD Power
titán

Én tegnap egy motorost láttam elcsúszva a Szentendrei úton.. valami teherautós sodorhatta el.... de a motor mellett állt így nagy baj nem lehetett.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17482) R válasza AMD Power (#17481) üzenetére


R
aktív tag

még egy, aki abba hagyja majd a motorozást, ha más nem egy kis időre

(#17483) dave93 válasza vwpolopg (#17453) üzenetére


dave93
őstag

Szép látvány lehetett az a szegény ember :( :(

(#17484) fokukac


fokukac
nagyúr

Na bazzeg, nem tudtam mi hiányzott még a mai napra : békésen jövök haza, kanyarodok be a sarkunkon, erre egy szórakozott professzor nem adja meg nekem az elsőbbséget a tuaregjével, és belémjön oldalról.
Megálltam utána, kinéztem, és megkérdeztem, hogy nem látta, hogy jövök? mondta, hogy nem.

B+, előtte volt az autóm pont, amikor elindult. :)

Na mindegy, szuzuki jól bírta, nem tört, csak a festék jött le róla. de megcsináltatjuk betétlapra, jeee.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#17485) emvy válasza fokukac (#17484) üzenetére


emvy
nagyúr

Csak motorral meg ne tortenjek ez velem :(

while (!sleep) sheep++;

(#17486) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Szlovén autópálya ördögei. :U

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17487) proof88


proof88
addikt

(#17488) szasanyi válasza tomcsi23 (#17486) üzenetére


szasanyi
félisten

Hihetetlen - országtól, állampolgárságtól függetlenül -, hogy 2009-ben vannak ilyen ostoba emberek. Amúgy ne gondoljátok, hogy nálunk nincs hasonló... M3 autópályán sokszor kellett/kell hasonló, forgalommal szemben közlekedő autókat kergetni. Egyébként amiről én tudok, az mindegyik külföldi (főként román) volt. :U

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17489) Winner_hun válasza szasanyi (#17488) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én szerencsére még eggyel sem találkoztam, remélem nem is fogok:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17490) tomcsi23 válasza szasanyi (#17488) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ilyen szembejövős egyénnel még én sem találkoztam, csak olvastam/hírekben láttam. Nagysebességű úton bringát áttolóval, átsétálóval már igen. Ma is volt egy az 51-esen. Már messziről rohant, azt hitte azért gyorsítok, hogy elüssem, pedig csak besoroltam. :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17491) Sipi16


Sipi16
senior tag

[Szerintetek?] Nemhogy ráugrott volna a fékre kézzel próbálta megfogni a kocsit... :DDD

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#17492) tomcsi23 válasza Sipi16 (#17491) üzenetére


tomcsi23
veterán

Komoly. Az a másik meg csak úgy beesett a képbe. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17493) Sipi16 válasza tomcsi23 (#17492) üzenetére


Sipi16
senior tag

Nem ugyan az két videó csak más a kameraállás? :D

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#17494) tomcsi23 válasza Sipi16 (#17493) üzenetére


tomcsi23
veterán

Először egy kerítéssel bírkózik, majd egy parkoló autóval. Azt lehet, hogy egymás utáni dolog. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#17495) vwpolopg válasza Sipi16 (#17491) üzenetére


vwpolopg
őstag

isteneeeeem..... az ilyen hol szerez jogsit, az ecserin?

(#17496) AMD Power válasza vwpolopg (#17495) üzenetére


AMD Power
titán

Találta vagy a franc se tudja.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#17497) szasanyi válasza vwpolopg (#17495) üzenetére


szasanyi
félisten

Ne viccelj már... ebben az országban szinte mindent lehet! Egy ismerősöm mesélte, hogy valamelyik - egyébként középkorú - szomszédja próbált jogsit szerezni, és majdnem sikerült neki, ha valamelyik "jó ismerőse" - teljesen jogosan - közbe nem avatkozik. Ebben az az érdekesség, hogy az illetőnek 67%-nál nagyobb a látásromlása, ezért van leszázalékolva! De a háziorvostól már megszerezte az ALKALMAS orvosi eredményt... :N

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17498) vwpolopg válasza szasanyi (#17497) üzenetére


vwpolopg
őstag

Jó mondjuk teljesen igazad van, nekem is volt olyan, hogy vezetési órán vittem ki vizsgázni olyan nőt akinek nemhogy azt nem engedném, hogy autót vezessen, de még háztartást se...( áramot se...) nem két, minimum 4 ballábas, minden útban volt neki, kormány, váltó stb. Huss egy István Király a vizsgabiztosnak és megkapta a jogsit... vagy a nővérem, nemrég beiratkozott egy no-name autós suliba, ahol az orvosikat a pénz befizetése után osztották kézbe, orvos a közelükben nem volt.... vagy az a szintén híres videó amiben a néni a C3-assal 5 percen át fordul meg a rakparton... ebben az országban egyre kevésbé lepődök már meg bármin is....

[ Szerkesztve ]

(#17499) szasanyi válasza vwpolopg (#17498) üzenetére


szasanyi
félisten

Nekem is van olyan érzésem, hogy némelyek Steve Wonder-től tanultak vezetni. :D

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#17500) Sipi16 válasza vwpolopg (#17495) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az egész a lustaságnak tudható be. Mert lehet, hogy a váltót csak N-be tette ami üres és "átmozdulhat" D-be ami előremenet. Bezzeg a jóöreg P fixálja a kocsit, de aki lusta...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.