Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89901) lacam válasza tixem (#89848) üzenetére


lacam
aktív tag

Köszönöm
Na...ez érdekes. Honor-ról nemigen hallottam még de ez a Meizu (amiről úgyszintén semmi infóm egész okos. .kérdés hogy bírja e a strapát. .ez persze megválaszolhatatlan.
Köszönöm szépen!

(#89902) lalyoska


lalyoska
tag

kedves fórumozók !
a lehető legjobb kamerás mobilt keresem fontos a sok beállítási lehetőség és az esti jó képek. Valamint a lehető legrészletgazdagabb színvilág.
Manuális mód is legyen
melyik jelenleg
a legjobb kamerás mobil kérlek segítsetek dönteni az ár max immun 160 ezer forint köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#89903) Viktor0610 válasza lalyoska (#89902) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

S6, G4. :)

Samsung Galaxy A54

(#89904) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok.

Tudom hogy nem jó fórumba írok. de nem találok aktív milyen TV-boxot vegyek fórumot ezért megkérdezem itt.
Egy ismerősömnek szüksége lenne egy android tv boxra.
igények:
-Mindenképpen Magyarországról kell megvenni (áfás számlát akar róla)
-Legyen minél olcsóbb.
-Indavideo/youtube menjen rajta.
-1-2 lapos böngészés ne laggoljon
-Ha megjelenik Magyarországon valami netflix szerűség az működjön rajta.
-Ne legyen olyan lassú hogy szétverje a boxot. :)
-Usb mkv/avi lejátszás
+jó lenne egy optikai kimenet is(5.1). De ez kihagyható
1280×720 buta tv-hez lesz kötve.

Előre is köszönöm :)

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#89905) lezuvius válasza kali (#89896) üzenetére


lezuvius
őstag

Ez érdekes,mert akármit is csináltam az S6-okkal amiket használtam egyikkel se tudtam túl jó SoT-okat elérni :(

#89902 lalyoska
S6 vagy G4.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89906) Tippmiksz


Tippmiksz
csendes tag

Szerintetek melyik telefont vegyem? Lg g3 f460 vagy asus zenfone 2 ze551ml (z3560-as procival 4gb ram 32 gb rom) vagy xiaomi redmi note 3
Mindegyiket külföldről venném karácsonyra, és 65000-be kerülnek. Főleg böngésznék, játszanék, facebookoznék és fotóznák vele. Nyitott vagyok más telókra is max 70000 forintig. Fontos a minimum 3 gb ram és a nagy belső tárolóhely

(#89907) tixem válasza lalyoska (#89902) üzenetére


tixem
addikt

Lumia 930, LG G4, Galaxy S6, Lenovo Vibe z2 Pro és Vibe Shot. És nagyjábó la sorrend is kb ez, legalábbis szerintem.

(#89899) tecsu szolgáltatónál egyiket se, de egyébként kártyafüggetlenül jobban jár vele és nagyobb áruházakban kapható, extreme digital, media markt. M4 Aqua dual sim változata sajnos csak partnero-nál van meg még pár kisebb üzletben. M2 Note edigitalban és emagon 60 ezer, Lenovo P70 madia markt-ban 80 ezer, edigitalban meg 85. Ha a P70 drága akkor picivel gyengébb SoC-val van p1m 70 ezerért edigitalban, 63-ért emag-on, 66-ért media marktban

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89908) Shoo válasza lezuvius (#89891) üzenetére


Shoo
senior tag

Köszi! Várni fogok, aztán majd kiderül ha jön az S7 meg a többi, hátha kínában is villantanak valamit :)

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#89909) tecsu válasza lezuvius (#89905) üzenetére


tecsu
addikt

Mi az a SoT? :Y

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#89910) kali válasza tecsu (#89909) üzenetére


kali
legenda

Screen on Time - amolyan kijelzős használati idő

(#89911) lezuvius válasza Tippmiksz (#89906) üzenetére


lezuvius
őstag

Redmi Note 3 eléggé erős ajánlat ezek közül.

#89907 tixem
Vibe Z2 Pronak jó kamerája van de a G4-S6-950 trióhoz képest hát... :F
Amúgy a Lumia 1020 még mindig a legjobb kamerás mobil nem?

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89912) tixem válasza lezuvius (#89911) üzenetére


tixem
addikt

Azért is írtam, hogy ebben a sorrendben. Amúgy nem rossz az, többet kihoztak abból az imx240-ből, mint maga a Sony.

Lumia 950-et nem is írtam, bár azt még egyelőre nem bántanám. Szerintem a 930 jobb bolt, arra is megy majd W10 és lehet, hogy hardveresen gyengébb, de minőségre mindenképp jobb, mint a 950. Bár abban cserélhető az akku. Kamerában ugyanazok.

1020 igen. Csak sajna az a bővíthetetlen 32 giga gyorsan betelik akkora képekkel, meg gyorsaságra sem a legjobb, kevés oda az az 1 giga ram

(#89906) Tippmiksz Ha nem zavar, hogy a Redmi Note 3-ban nincs microsd bővíthetőség akkor azt nyugodtan veheted. Amúgy a 4 giga ram miatt a Zenfone 2 is kifejezetten jó dolog. Eszméletlen rendszersebessége van.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89913) maggi1886076 válasza Tippmiksz (#89906) üzenetére


maggi1886076
addikt

Zenfone 2! A rambol sosem elég. Hozzá nem értokre ne hallgass. Én a játékok miatt féltem az Intel proci miatt, de eddig 1 alkalmazás nem volt kompatibilis, az sem biztos, hogy ez miatt!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#89914) lalyoska


lalyoska
tag

megnézve a lenovo vibe z2 pro telefon adatlapját egyszerűen beleszerettem a fém házas váz és a 4000 s aksi szerintem nagyon jó telefon átteszi a kamerája hozza legalább a g3 szintjét ?A kijelző fênyereje,képe tênyleg vetekedhet a Galaxy S6éval?használt esetleg valaki ilyen telefont tényleg erősebb az aksija bármelyik készüléknél ?köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#89915) lezuvius válasza tixem (#89912) üzenetére


lezuvius
őstag

Sonynál mindenki jobbat hozki a Sony kamera szenzorokból :)

Upps elolvastam :)
Kamerában ha jól néztem nem teljesen ugyanaz a kettő lumia.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89916) lezuvius válasza lalyoska (#89914) üzenetére


lezuvius
őstag

Volt hozzá szerencsém nem egyszer és a G3 szintjét biztos hozza, akksiban pedig nagyon komoly cucc,sok mai csúcsteló szégyelheti mellette magát :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89917) tixem válasza lezuvius (#89915) üzenetére


tixem
addikt

Hátlapiban igencsak ugyanaz, talán a 950 valamelyest többet tud. Előlapiban van nagy eltérés a 950 javára. Mindenesetre a 930 lassan beszerezhetetlen lesz újan, partneronál még asszem van 110 alatt, 950 meg még piszkosul drága rendes garanciával. Sufniban is 150.

(#89914) lalyoska kamerában az a telefon simán az élmezőnyben van, efelől nincs kétségem és kijelzőben is eszméletlenül jó. Egyedül a mérete az ami nem embernek való, de ha tudod kezelni a 6 col-t meg a köré épülő házat akkor ne gondolkodj túl sokat rajta :) Azért ajánlok mellé egy jó nagy zsebű nadrágot is.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89918) liquidgold válasza tixem (#89912) üzenetére


liquidgold
tag

Kevés. Ezért van benne 2Gb ram :D

(#89919) tixem válasza liquidgold (#89918) üzenetére


tixem
addikt

mea culpa :D igen 2, de nem túl acélos az a SoC mellette. Legyen is akárhogy, a 1020 már lassúcska, 41 mpx ide vagy oda. 930-ban már azért ott figyel egy snapi 800 a 2 giga ram-hoz.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#89920) ObiWan13


ObiWan13
tag

Sziasztok.

ZOPO Speed 7

Erről a telefonról mi a véleményetek?

(#89921) lalyoska


lalyoska
tag

Lenovo Vibe Z2 szinte beszerezhetetlen.nem tudjátok honnan lehetne rendelni?

(#89922) erahurka válasza lalyoska (#89921) üzenetére


erahurka
félisten

Erősen kifutó modell. Lassan viszont jön az X3, bár drágább lesz mint mostanában volt a Z2 Pro.

(#89923) 2007ath válasza Gyb001 (#89904) üzenetére


2007ath
aktív tag

".. TV-box ..."

Az alábbi fórumban próbálkozz:
[link]

Illetve itt nézz körül:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#89924) Dalzarus


Dalzarus
tag

Üdv,

Az LG G3-mam tegnap alámerült egy medencében szóval most S.O.S. új telót keresek. :W :W :W

Mire szeretnéd használni, mi a fontos: Masszív filmnézés, zenehallgatás és játék.

Hosszú vagy rövid távra tervezel: Mondjuk kb 2 évre.

Hol vennéd meg: Jöhet bárhonnan. Apró is, GSM is, szaküzlet is.

Használt vagy új: Orientálódnék az új felé, de nem tragédia, ha használt, amíg karcmentes és garis legalább 1 évig.

Árkategória: 100k körül. Jó lenne ha 100-110k körül megállna, de ha van valami best buy kicsit feljebb, akkor arra is vevő lehetek.

Mit ajánlanátok ezekkel a feltételekkel? :R

Üdv,

Dal

(#89925) Dalzarus válasza Dalzarus (#89924) üzenetére


Dalzarus
tag

+ Az FM Rádió lenne egy kikötésem. :R

(#89926) erahurka válasza Dalzarus (#89925) üzenetére


erahurka
félisten

Lenovo Vibe P1? Bár játékra talán nem a legjobb a Snapdragon 615 (nekem nem igen volt problémám semmivel amit kipróbáltam rajta, de a kövi két évben biztos jön olyan ami megfogja, illetve a GTA játékokat tuti nem birja el).

Amúgy ha tetszett a G3 szerintem tudsz már venni ennyiért.

(#89927) lezuvius válasza Dalzarus (#89924) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

Újonnan Oneplus X jó vétel.
Használtan Lg G4,Htc M9 nagyon jó vételek.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89928) penge111


penge111
addikt

Sziasztok!

Feleségemnek keresek max 50.000-ig kizárólag fehér nőies telefont. Ami fontos, hogy 1-1.5 gb ram legyen benne, ne legyenek microlagok, legalább 8mp szép képeket készítő kamera, megbízható legyen! 4.5" max 4.7" legyen az 5" az már sok! Eddig a Samsung Galaxy a3 fehér változatot vadászom, de mindig elhappolják az orrom elől, létezik más hasonló telefon ebben az árban, a fenti paraméterekkel?

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#89929) penge111 válasza penge111 (#89928) üzenetére


penge111
addikt

XIAOMI Redmi 2 PRO ezt a telót találtam még, de ezzel a a gond, hogy csak a hátlapja fehér, amúgy jó kis telefon. Bár a galaxy a3-tól nem jobb specifikáció szerint, +az a3 fémházas :Y

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#89930) Viktor0610 válasza penge111 (#89929) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tényleg nem jobb a Redmi 2 Pro. :U Több memória, erősebb akku, jobb felbontású kijelző, olcsóbb. :P

A kamerát nem tudom, melyikben jobb, illetve mindenképp' előny a "teljes körű" LTE-támogatás a Samsungban. :)

Samsung Galaxy A54

(#89931) BenHans válasza Dalzarus (#89924) üzenetére


BenHans
addikt

Üdv :)

Használtan LG G4-et vagy HTC M9-et vennék. Ha újat szeretnél akkor 130 alatt szerintem bestbuy-nak nevezhető a Honor 7 (128k).

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#89932) Dalzarus válasza lezuvius (#89927) üzenetére


Dalzarus
tag

(#89926) erahurka: Játékok terén, amikkel játszom az pl.: VainGlory, NFS, Civilization, ilyemsik.
G3-at azért nem vennék mert, ha már úgyis új telót kell vennem, akkor olyat vennék ami szoftveresen is bírja még 2 évig legalább. A G3, még kap 6.0-át, de a 7.0-ára már semmi esélye. Ez a Lenovo egész szimpi a teszted alapján. de a 2 giga ram nem tudom elég-e. A G3-nak a 3 gigája is néha kevésnek bizonyult és belassult amikor több dolgot futattam egyszerre :DDD Előrelátható szoftveres frissítésekről lehet tudni valamit?

(#89927) lezuvius: A Oneplus X nem szimpi :P Az M9 és a G4 a legnagyobb esélyesek. Még akár GSM-es bontatlan áron is beleférhetnek. Mennyi az esély, hogy ezek még kapni fogják majd a 7.0-át? :F

(#89933) diegho válasza Dalzarus (#89924) üzenetére


diegho
nagyúr

Lenovo Zuk Z1

(#89934) bara17 válasza bara17 (#89898) üzenetére


bara17
tag

Sziasztok!

Erre a kérdésre valaki?

Köszönöm előre is.

(#89935) lezuvius válasza Dalzarus (#89932) üzenetére


lezuvius
őstag

Egyelőre nem lehet tudni mi lesz az új android főverzió...így korai beszélni 7.0-ás frissítésről,annyi viszont biztos,hogy ezek az idei csúcsok az Lg és Htc-től és 2 évig azért illik frissíteni 1-1 csúcskészüléket.
Játékra M9 jobb (810+FHD) de a G4-n is vígan elmegy a Vainglory :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#89936) Viktor0610 válasza lezuvius (#89935) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a 124321341242348673243242435435934935347.0-t várom már....

Csak olyan készüléket veszek meg, ami ezt megkapja...

(Még idén!!44! ;] )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#89937) lacam


lacam
aktív tag

Megnéztem a Meizu-t és a Xiaomi-t valamint a Honor -t is....

Félek tőlük.

:Y

Tudom, anno, mikor vettem az SGS2-t akkor az a Samsung zászlóshajója volt, és tényleg mindent tud, amit máig nagyon szeretek....csak kicsit megbízhatatlanná vált...lehet hogy software-esen, de sajnos gyári szoft már nem jön hozzá.... (mókingolt ROM-ot nem tettem soha, és nem is fogok tenni semelyik telefonomra...kiveszem a telót a dobozából és használom)

Úgytűnik, máig nem kapni kitűnő fényképező és videófelvevő képességgel rendelkező (anno ez volt az etalon a további készülékek tesztelésekor), fm-rádiós (azt napi szinten használom) telefont.

Néztem a Lumiákat is (640 XL ...a kameráját dícsérik) tehát az android sem feltétel. (FM rádió, nagyonjó fotó és videó minőség - nem akarok variálni effektekkel miegymással...csak kamera bekapcs, és exponálás, valamint Ttorrent jellegű torrentkliens -természetesen ubuntu disztrók töltésére-, totalcommander jellegű fájlmachináló program illetve MX-playerrel egyenértékű lejátszóra van szükségem)

Felőlem lehet akár KisKutyaFüleOS is, ha ezeket a fentieket tudja.

...ha nincs ilyen, akkor még várok 5évet, hogy a "rohamosan fejlődő mobiltelefónia" elérje a MOST kb 4-5éves technikai színvonalat középkategóriában. :P

(#89938) Dalzarus válasza lezuvius (#89935) üzenetére


Dalzarus
tag

A nagyobb kijelző miatt szerintem a G4 lesz. Köszönöm a segítséget :R

(#89939) t-motion


t-motion
csendes tag

Sziasztok!

Reméltem hogy nem kell ide írnom, hogy milyen telót vegyek, mégis tanácstalan vagyok.
Egy S3-at akarok lecserélni és anno kinéztem Sony M5-öt de mivel nem reagál senki sem a fórumban
(pedig veszik :F :((( )
a másik befutó a z5c lett volna de az már 30kval több, mint amennyit én ráköltenék.
így egy hasonló kaliberű telót néznék 100k körül. (Lenovo, Huawei, Honor, kinai kilőve )

ami kell: 2-3GB RAM
8magos proci
ha lehet akkor idei modell legyen.

elöre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#89940) MC Pite


MC Pite
veterán

Egy olyan kérdéssel zavarnálak titeket amit cikkekből, videókból nem tudtam megállapítani:
AMOLED kijelzőhöz szoktam a nokiákban (clearblack), és mind a színvisszaadást, mind a fényerőt, mind a minimális tükröződést mint a mély feketét és a sötétben szemkímélő kijelzőt szeretem.

Főként ezek miatt keresnék amoled kijelzős telefont, de a samukról mindenütt azt írják hogy túlszaturáltak - ez idegesítene amennyiben így van; sonykon is egyből kapcsolom ki a mindenféle 'képjavítókat'.

Akik samsung és nokia amloedes telefonokat is használtak, meg tudják erősíteni/cáfolni hogy a samu túlszaturált a nokiához képest? Ha igen, ez állítható-e; ha nem, milyen egyéb gyártó használ amoled-et (4,3-4,6" méretben, bő középkategóriás készülékben)? (gsmarenán nem igazán találok, oppo és meizuból csak nagyokat találtam)

Hálás lennék ha erre kapnék választ :R

Szerk: Ha az amoled vonal halott, akkor Z3C egy 3rd party fw után(hogy a brutál hideg színhőmérsékletet lehessen korrigálni) a másik esélyes. Lumia 925 pont jó lenne szinte minden szempontból, de borzasztóan zavar a billentyűzete, androidra legalább telepíthető számomra használható magyar bill. Ha ezen lehetne javítani, az még jobb megoldás lenne (de úgy találtam idáig, hogy nem lehet :( ).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#89941) diegho


diegho
nagyúr

Tök érdekes, hogy aki olcsón (100k alatt) akar telefont, azoknak a zöme fél a kínaiaktól, mintha nem ott gyártanák az összes többit is, aki meg zsákszámra vehetné a 6S Plus-t simán kínai telefonokkal rohangál, hiszen ár/érték arányban sokkal jobbak. Ezt sosem fogom megérteni miért van így, de naponta többször olvasni itt, hogy kínai nem kell, de azért mindent tudjon 50-100k-ért.

(#89942) Viktor0610 válasza diegho (#89941) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát igen. :D

A pénzhez mért igényeken én is nevetek néha... ;]

Samsung Galaxy A54

(#89943) Lokids válasza diegho (#89941) üzenetére


Lokids
addikt

Lehet azért, mert fél a nem magyar garancia érvényesítéstől, hogy ha tönkremegy.
Míg aki megteheti azt pont nem érdekli, vesz egy másikat.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#89944) diegho válasza Lokids (#89943) üzenetére


diegho
nagyúr

Miért ne lenne Magyar garancia egy edigitalban vásárolt huawei, xiaomi, lenovo, meizu készülékre? Persze ha ezt a marhaságot terjesztik itt, akkor nem csoda, hogy nem kell...

[ Szerkesztve ]

(#89945) Lokids válasza diegho (#89944) üzenetére


Lokids
addikt

De ha az edigiben veszed, akkor máris nem annyi. drága az áfa... És a kínábol olcsón rendeltekre gondoltam.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#89946) diegho válasza Lokids (#89945) üzenetére


diegho
nagyúr

Ott az eustock is, olcsóbb, Magyar garancia...

(#89947) Deylath26


Deylath26
csendes tag

Sziasztok!

- Árkategória: 70e lenne a plafon és 50e lenne a minimum, +/- pár ezer
- Új telefon
- Hol vennéd meg? Itthon, lehetőleg Budapest környékén.
- Hosszú távra van tervezve
- Mire használnád? Főleg netezésre/zenehallgatásra lenne használva, néha 1-2 gyengébb játékra.
- Android

Egyéb: 5' legyen, fontos a multimédia, az aksiból nem kell bivaj erős, de ne legyen gyenge, kártyafüggetlen/telenoros legyen.

(#89949) rasurosenpai


rasurosenpai
tag

Sziasztok!

Telefonvásárláshoz szeretnék Tőletek tanácsot kérni az alábbi szempontok alapján:

Használat:
+ böngészés
+ navigálás, tömegközlekedés
+ fényképezés (túra közben, főként automata módban)
+ irodai alkalmazások (naptár, jegyzetfüzet, tennivalók stb.)
+ sport (túra és egy aktivitásmérés)
+ zenehallgatás
+ videónézés
+ alkalmazások (pl. duolingo)
(játszani nem fogok vele)

Technikai követelmények:
Must have:
Dual SIM
Jó kamera
5-5.7 colos kijelző
Legalább átlagos üzemidő
Legalább 2 GB RAM

Fontos
6-8 magos (új proci)
Support (későbbi Android frissítések)
50-150e közötti ár (ár-érték függvénye)

Jó lenne
FM-rádió
LTE
Dual aktív mód
Optikai képstabilizátor
Infra
USB-C
NFC

A Honor 7 majdnem tökéletes lenne, Egyedül a kamerájától tartok kicsit.
Mit ajánlotok?

Köszönöm,
Laci

(#89950) pootty


pootty
csendes tag

Sziasztok!

Telefonvásárláson töröm a fejem, tanácsot szeretnék kérni.
Most egy HTC Sensation XE-m van, ezt szeretném lecserélni, 60 ezret szánnék rá.
Szempontok:
átlagos kamera
jó hangminőség (legalább olyan legyen, mint a HTC, mert telefonon akarok zenét hallgatni)
5 hüvelyknél nem nagyobb kijelző (hogy átérjem egy kézzel)
jó üzemidő (automata fényerővel elketyegjen egy egész napot, ne kelljen takarékoskodni)

Előre is köszönöm :)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.