Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90151) hroberto válasza #65388800 (#90150) üzenetére


hroberto
veterán

Elvileg a 640 jobb. Kamerában, kijelzőben, a SoC is erősebb benne. Viszont a 4G képes 640 DS itthon nem kapható, szóval gondolom az sem 4G-s amire te gondolsz.
Szóval ha fontos a 4G, akkor az 550. Ami ugye már a Windows 10-el jött ki.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#90152) Ájvé válasza agabe (#90149) üzenetére


Ájvé
veterán

A3

(#90153) agabe válasza Ájvé (#90152) üzenetére


agabe
addikt

THX :R

(#90154) #65388800 válasza hroberto (#90151) üzenetére


#65388800
törölt tag

akkor a 640 lesz, Nem szükséges a 4G telekom kártyásoknak nem is aktiválta még szóval nem is tudnám használni.

ha mégis kellene a 4G akkor ott a 735-ös.

köszi a választ :)

(#90155) rizso


rizso
addikt

Sziasztok!

Csaladtagnak kellene vennem egy alap okostelefont, fokent telefonalasra, skype-ra, fenykepezesre, meg neha navinak - meg zseblampnak, szoval vaku alap.

Mennyire felelne meg a celnak egy kis Lenovo 2010? Milyen a kijelzoje?

Korabban egy Galaxy Xcover 2 volt neki, es teljesen elegedett volt vele, szerette a strapabirobb kivitelt is.

Velemeny, vagy esetleg br 30e korul valami? :) Mehetunk meg feljebb is, de a vázolt felhasznalasra szerintem folosleges.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#90156) mike1334 válasza szabod (#90146) üzenetére


mike1334
veterán

Miért droid? Erre szvsz egy lumia jobb választás..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#90157) galaxys80 válasza agabe (#90149) üzenetére


galaxys80
veterán

Mindenképpen A3.
Főleg, hogy elvileg jön rá a 6.0 is. [link]

(#90158) szabod válasza mike1334 (#90156) üzenetére


szabod
senior tag

Szerintem lehet az is, én csak azt írtam amit mondott, inkább az a lényeg, hogy minél olcsóbb legyen.

(#90159) Ájvé válasza rizso (#90155) üzenetére


Ájvé
veterán

Van még a Doogee X5 Pro is ebben az árban, előnye a 2GB RAM és 16GB ROM, hátránya a kamera, az biztos, hogy nagyon gyenge, esetleg megbízhatóság kicsit kérdéses lehet. Ennyiért újonnan viszont nem nagyon fogsz normális kamerával szerelt mobilt találni.

(#90160) Shingen válasza woryz (#90137) üzenetére


Shingen
addikt

Honor 7

風林火山

(#90161) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szeretnék venni egy telefont. Ami a lényeg, hogy Android legyen rajta ha lehet min 4.x és a keret rá 70000Ft +- 5000ft. A legjobb az lenne, ha újonnan tudom venni de a használt telefont sem vetem el.

Tudtok ajánlani valamit?

Segítségeteket előre is köszi.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#90162) monti0222w válasza Ra's al Ghul (#90161) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, Meizu M2 Note, Xiaomi Redmi Note 2. :)

(#90163) Ájvé válasza Ra's al Ghul (#90161) üzenetére


Ájvé
veterán

Ennek gyakorlatilag majdnem minden ma kapható Androidos telefon megfelel 75 ezer forintig (újonnan számolva persze), esetleg kicsit több opciót megadnál, akkor könnyebb lenne konkrét ajánlatot írni.

[ Szerkesztve ]

(#90164) BBS


BBS
tag

Az után érdeklődnék, hogy tudja -e valaki a T-nél kapható HTC Desire 626 1 vagy 2gb rammal kaphtó mert két variációban létezik ill. a Samsung Galaxy A3-as vagy a HTC 626 a jobb választás?
Az A3 10-el olcsóbb mint a HTC.

(#90165) luxandras


luxandras
csendes tag

Sziasztok!

Ismerős csajnak keresünk telefont a következő paraméterekkel:

- Árkategória: 50-70K
- Használt vagy új: Új
- Hol vennéd meg? Független vagy T-Mobile előfizetéses
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Legalább két évig jó legyen
- Mire használnád? Telefonálás és sms írás, minimális fényképezés, net és Facebook. A gyors és stabil működés és az átlátható kezelőfelület fontos szempont.
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Mindegy

Ami még fontos lenne, hogy a kisméretű legyen, olyan 4,5" de inkább kicsivel alatta.

Egyelőre még nincs meg az igazi - sajnos a kis kijelző erősen korlátozó tényező...

Előre is köszi a tippeket!

(#90166) liquidgold válasza szabod (#90146) üzenetére


liquidgold
tag

Lumia 532

(#90167) Ra's al Ghul válasza Ájvé (#90163) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Szia!

Milyen több opcióra gondoltál?

Árkategória: 70-75k HUF
- Használt vagy új: Új
- Hol vennéd meg? Telenore vagy T-Mobile
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Legalább két évig jó legyen
- Mire használnád? Fényképezés, telefonálás internet, facebook és játék.

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#90168) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hali.
LG G4, Samsung S6 Edge, Samsung Note 4 trióból melyik a nyerő(bb)?:)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#90169) Aryon87 válasza lezuvius (#90136) üzenetére


Aryon87
félisten

Bocs hogy bekontárkodok ide, csak read-only vagyok itt, de megakadt a szemem ezen :D

Pedig pont az hogy szoftveresen nagyon is jó támogatásnak örvend a G4. Mar 6.0-t megkaptuk :)
G3 is valószínű hogy idén megkapja, max januárban, sőt a G2 is meg fogja kapni elvileg :) Tehát a támogatás kifogástalan. Sőt a G4 ha jól emlékszem 3 frissítést kapott 5.1-en + a 6.0.

Scholes9 G4-et ajánlom a 3bol. Másik kettőről mar váltottak G4re, de legfőképp Note 4-rol :)

Többiek: Szintén a G4-et ajánlom. Érdemes beleolvasni a topikjába, igaz mostanában volt 1-2 apró gond a 6.0-ás frissítés által, meg sokan először frissítenek más módszerrel (nem illegálisan! KDZ flashelés) és emiatt vannak a bakik.

A telefon jól optimalizált, gyors. Kamera jó képeket csinál nappal és éjszaka, gyors képkészítés, van manuális mód is kismillió állítási lehetőséggel. 3GB RAMnak köszönhetően nem laggol, nem döcög. Belső tárhely 32GB, amiből 22GB szabadon használható + Micro SD bővítés van.
Játékok akadás mentesen futnak. Hangszóró erős, bárhol meghallani.
5.5" csalóka, pár óra, 1-2 nap és meg lehet szokni, kompaktabb mint egy Iphos 6+ pl. Én Sony Sp-ről váltottam ami 4.6" volt.
Régi LG hibák megszűnni látszanak, sokunknak lassan fél éves a telója, sárgulás, repedés nincs.

Remélem ezzel segítettem akik a G4 és egyéb kategóriájú telefonok közt vacillálnak :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#90170) kali válasza Aryon87 (#90169) üzenetére


kali
legenda

azért találsz a note 4 témában fordított cserét is nem egyet, ahol g4-ről váltottak és elégedettek a note 4-gyel.
szoftveresen, frissítés szempontjából (szerintem) az iphone a nyerő, minden más csak utána jön - gondolok itt például arra, hogy a szolgáltató nem nyúlhat bele, nem tehet bele semmit, nincs külön szolgáltatós és független firmware, nincs régiókra bontva a frissítési ütemezés...stb., kijön a friss verzió és azt abban a pillanatban lehet felhúzni minden eszközre/típusra, származzon az bármilyen szolgáltatótól vagy régióból.

(#90171) Csillag01


Csillag01
aktív tag

Hello
Olyan okostelot keresek olcsón (persze ha letezik 1altalan) amibe van kepstabilizator funkcio videok alatt. Regebbi es hasznalt is jatszik. Elore is kosz.

Asus Rog Phone 6

(#90172) teo77


teo77
őstag

Sziasztok!
Létezik jelenleg a Honor 7-nél jobb készülék annyi pénzért? Tudom, ez szubjektív. Olyan véleményre is vagyok kíváncsi. :) Köszönöm!

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#90173) Ájvé válasza Ra's al Ghul (#90167) üzenetére


Ájvé
veterán

Csak szolgáltatótol játszik?
Huawei P8 Lite esetleg. Vagy Lenovo Vibe P1m, ez hardveresen gyengébb, de üzemideje nagyon jó.

(#90174) Dolby


Dolby
senior tag

Sziasztok. Nővéremnek keresek telefont 30, max 35eFt-ért, ha lehet olyat amire van még garancia. Telefonáláson kívül bt-n keresztül zenehallgatásra, gyerekek fényképezésére lenne használva. Aprók között ezeket láttam:
Alcatel Idol Alpha
Lg Spirit, G3s,G2 mini
Samu Core Prime
Android kellene, első okostelefonja lenne.
Esetleg ezeken kívül más ajánlott?Köszi

- Nyugalom, a hosszú élet ritka!

(#90175) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok.

Olyan dual sim okostelefont keresek amelyiknek van oldalt egy gombja amivel át lehet kapcsolni egyik simről a másikra. Nem kell, hogy aktiv dualos legyen, csak tudjon 2 simet kezelni. Olyan megoldásút keresek mint a Sony Xperia Tipo, de nagyobb kijelzővel. 4"- 4.5" körüli kijelző méretben. Sajnos kiesett a zsebemből a Samsung C3322-es telefonom, és elég szerencsétlenül fogott talajt és helyette kellene egy másik, pedig nagyon szerettem ezt a telefont.
Előre is köszönöm ha tudtok segíteni.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#90176) pècsimunkás válasza Jenne (#90175) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Nem egyszerűbb , ha úgy van beállìtva , hogy mindig kèrdezzen rá , melyik sim- ről indìtsa a hìvást ?

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#90177) Ájvé válasza Jenne (#90175) üzenetére


Ájvé
veterán

Nincs ilyen, egyszerre kezeli a két SIM-et, ha dual standby akkor ha egyiken beszélsz a másik nem elérhető, dual active esetén viszont jelzi ha másikon hívás jön be.

(#90178) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Sziasztok !

Ismerősömnek kellene segítség, illetve nekem mert már nem tudok mit ajánlani neki, mert semmi sem tetszik...
Igények:
5 coll vagy fölötte
használható kamera
jó üzemidő (1.5 nap)
android
kínai ne legyen.
keret: 80-130

no fate but what we make

(#90179) Jenne válasza Ájvé (#90177) üzenetére


Jenne
senior tag

Az általam példának említett Sony Xperia Tipo is "csak" dual standby módot tud, de ez nem lenne probléma.
Viszont ha kimenő hívásokat szeretnék valamelyik kártyáról, akkor egyszerűen csak arra a SIM-re váltok a telefon oldalán lévő kis nyomógombbal, amelyikről kimenő hívást szeretnék, és akkor rögtön és csak arról a kártyáról tudok hívást kezdeményezni. Céges az egyik SIM és arról rengeteg kimenő hívásom van naponta. A másik SIM pedig a sajátom (ráadásul másik szolgáltatónál is) és így egyszerűbb, nem igen tévesztem el. Most egy kölcsön ilyen Sony Xperia Tipoval vagyok de pár nap múlva vissza kellene adnom, és ezért kérdeztem rá, hátha van hasonló kialakítás valamelyik telefonon, de kicsit nagyobb kijelzővel.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#90180) kali válasza Csillag01 (#90171) üzenetére


kali
legenda

szia,

fényképezésre nem a legjobb, videózásra inkább, van is benne optikai stabilizátor, régebbi típus, viszonylag olcsón beszerezhető; one m7

(#90181) Ájvé válasza Jenne (#90179) üzenetére


Ájvé
veterán

Szerintem hívás előtt rákérdez melyikről indítód a hívást, de én ennyire nem vagyok képbe, írj inkább az Android dual sim topikba, ott tudnak segíteni.

(#90182) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek melyiket érdemesebb venni? Meizu M2 Note vagy Xiaomi Redmi Note 2?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#90183) Ájvé válasza Ra's al Ghul (#90182) üzenetére


Ájvé
veterán

Teljesítmény vagy akku idő a fontosabb?

(#90185) lezuvius válasza teo77 (#90172) üzenetére


lezuvius
őstag

Szerintem Xiaomi Mi 4c,Oneplus Two,(Htc M9 es Lg G4 GSM boltbol),Nexus 6.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#90186) Ra's al Ghul válasza Ájvé (#90183) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Teljesítmény.

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#90187) lapartman


lapartman
tag

Sziasztok! 100.000 körül kéne egy telefon, a kamera kb. az utolsó szempont ami érdekel hogy milyen, sosem fényképezek, a hardvernek kéne erősnek lennie, hogy ne avuljon el túl hamar és ne legyen lassú. A kinézet sem érdekel igazán. 5" körüli méret lenne a legjobb. Nézegettem már ezt-azt, de valamelyikben a ram kevés, a másiknak a gpu gyenge, a harmadik meg csak 8 gb-os stb... Ötletek?

(#90188) monti0222w válasza Ra's al Ghul (#90186) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor a Xiaomi Redmi Note 2-t érdemesebb megvenni. :K

(#90189) Gergő170


Gergő170
aktív tag

Sziasztok!

Január vége felé esedékes lenne egy telefon vásárlás!

Milyen telefonokat ajánlotok 40-55 ezer között ?

Jó lenne:
- Minőségi kamera
- Erős hardver
- Rendszer: Android

_____________________

Illetve egy Sony Xperia S-t mennyiért lehet még eladni ?

Válaszotokat előre is köszönöm :)

(#90190) diegho válasza lapartman (#90187) üzenetére


diegho
nagyúr

Oneplus One, Oneplus X

[ Szerkesztve ]

(#90191) lapartman válasza diegho (#90190) üzenetére


lapartman
tag

Hát nem tudom hogy meghívót tudnék-e szerezni. Ezek lennének legjobbak azok alapján amit megadtam?

(#90192) monti0222w válasza lapartman (#90191) üzenetére


monti0222w
addikt

Esetleg Xiaomi Mi 4c 32 GB kintről? :)

(#90193) diegho válasza lapartman (#90191) üzenetére


diegho
nagyúr

One-hoz nem kell meghívó, X-hez meg nagyon egyszerű szerezni.

Mi más lenne a legjobb? Ott a Honor6, de abban gyenge a GPU, esetleg még a Lenovo Zuk Z1 is jó lehet, de a többiben ennyi pénzért csak gyengébb hardver van.

(#90194) monti0222w válasza diegho (#90193) üzenetére


monti0222w
addikt

A ZUK megvan az említett összegből és rendes garival, azzal sem járna rosszul, csak a kijelző mérete 5.5 col, ez neki már nagy lenne. :)

(#90195) lapartman


lapartman
tag

Lehet nem lenne nagy, elég nagy kezeim vannak. Kösz amúgy az ajánlatokat, most azokból nézelődök.

(#90196) monti0222w válasza lapartman (#90195) üzenetére


monti0222w
addikt

Akkor nézd meg az eustock kínálatát 1 év magyar garival, ott az említett Zuk annyiért árulják amennyit szánnál rá! :K

(#90197) lapartman válasza monti0222w (#90196) üzenetére


lapartman
tag

Ahogy nézem a Mi 4C erősebb hardveresen a Zuk Z1-nél

(#90198) sgery


sgery
őstag

Nem tudjátok, hogy a samsung s6 active valaha kapható lesz-e minálunk?
nem teljesen értem, hogy van egy jó strapa telefonja a samunak, akkor mi a rákért csak Amerikában árulják azt.
Esetleg vett itt már valaki amerikából ebay-en?

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#90199) monti0222w válasza lapartman (#90197) üzenetére


monti0222w
addikt

Igen erősebb meg újabb a socc, de nem bővíthető SD kártyával, nincs benne rádió és a 32 GB verziót érdemesebb megvenni, mert abban a ram mérete is nagyobb 3GB. :K
A Zuk-ot is érdemes figyelembe venni az a socc még mindenre elég egy darabig.

(#90200) lapartman válasza monti0222w (#90199) üzenetére


lapartman
tag

Na a rádió hiánya még a kameránál is kevésbé érdekel :D. Egy darabig lehet, csak én minnél továbbra tervezem. Valószínűleg Mi 4C lesz belőle, de még megnézem hogy OPO 2 mennyibe fájna kb.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.