Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90101) sbazsi


sbazsi
veterán

Szeretnék telefont venni. A xiaomi felülete, avagy a miui nagyon bejön.
Xiaomi mi4 vagy mi4c?
Vagy esetleg tudtok a fenti kettőnél jobbat? Olyat, ami akksiban sokkal jobb.
Minél erősebb akksi, és két sim kártya előny. Ebben a sorrendben. :)

Igazából ha lenne mi 4c 64gb változat, nem gondolkoznék.

Más: Mikorra várható esetleg úgy xiaomi telefon?

(#90102) Ájvé válasza sbazsi (#90101) üzenetére


Ájvé
veterán

Kettő közül Mi4c jobb. Van 3/32-es és dual simes.
Jövőre várható a Mi5, de időpont nincs (még nincs is hivatalosan bejelentve).

[ Szerkesztve ]

(#90103) 5150head


5150head
senior tag

Sziasztok!
A xiaomi redmi 2 pro-hoz hasonló telót tudnátok ajánlani?
Kijelző 4.5, 4.7 (ne legyen 5), 2G ram, hasonló konfig 50-60e körül.
Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#90104) Fittike92 válasza lezuvius (#90099) üzenetére


Fittike92
csendes tag

Köszönöm a gyors választ! :))

Mindkét készüléket (M9, S6) néztem korábban, hardverileg illetve fizikailag tökéletes lenne, de ugye mindig olvas olyan negatív dolgokat az ember, ami kétségtelenül elgondolkodtatja. :D
M9 - Nagyon tetszene! :D ...de mennyire kell félnem a sok fórumon olvasott melegedési problémától ami vissza is fogja a teljesítményt? (nem biztos, hogy pontosan vagyok informált :D) Véleményed szerint, esélyes lenne a messze jövőben újabb droid verzióra a 6.0 után? Ha jól emlékszem 2015 Q1 volt a megjelenés.

[ Szerkesztve ]

(#90105) jel1


jel1
aktív tag

sziasztok

30-40 ezer között mit ajánlanátok? újat vennék mindenképp
Anyunak lesz, főleg leginkább telefonálás+ kis face+net

Köszönöm a segítséget a kiválasztáshoz :)

(#90106) lezuvius válasza Fittike92 (#90104) üzenetére


lezuvius
őstag

M9 nyújtja a legjobb felhasználói élményt szerintem (stabilitás és sebesség+multitask), 2 M9-m volt és egyszer se zavart a hőtermelése a 810-nek és sebessége sem esett vissza annyira,hogy ne bírt volna el mondjuk egy Vainglory-val. Simán látok rá reális esélyt :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#90107) Ájvé válasza jel1 (#90105) üzenetére


Ájvé
veterán

(#90108) jel1 válasza Ájvé (#90107) üzenetére


jel1
aktív tag

Valami, ami még idén meg tudok venni? :S

"Figyelem!
A készülékből idén sajnos már nem érkezik utánpótlás, csak januárban!"

(#90109) #70516736 válasza jel1 (#90108) üzenetére


#70516736
törölt tag

Tessék
4 ezerrel több de van + 1 év gari az eustockhoz képest

[ Szerkesztve ]

(#90110) jel1 válasza #70516736 (#90109) üzenetére


jel1
aktív tag

így már túlmegy a kereten

30-40 ezer

(#90112) Chebbie


Chebbie
tag

Sziasztok!

90.000 Ft-ért milyen Samsung telefont ajánlanátok leginkább? És ha eltekintünk attól, hogy Samsung legyen, akkor ennyiért mi más jöhetne szóba?

(#90113) monti0222w válasza #46372352 (#90111) üzenetére


monti0222w
addikt

Honor 6, tudom hogy tavalyi készülék, de attól még mindig jó, használható, elég jó kamera és lefedi az igényeidet, de mehetünk másfele is, csak az árban is több lesz. :)

Chebbie: Szia, lehet új vagy használt is:

[ Szerkesztve ]

(#90114) azorahai


azorahai
csendes tag

Sziasztok!
30-40 ezerért milyen telefont érdemes vásárolni? :) Lehetőleg inkább androidos legyen, Doogee x5 prot néztem de az 5 megás kamerája elriasztott... :/

(#90115) Chebbie válasza monti0222w (#90113) üzenetére


Chebbie
tag

Elfelejtettem megemlíteni, CSAK ÚJ jöhet szóba!

(#90116) monti0222w válasza azorahai (#90114) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia, Meizu M2 [itt] 1 év garival és jobb kamerával. :K

Chebbie: S4 van ebben az ársávban, sajna az S5-re még többet kellene költened.

[ Szerkesztve ]

(#90117) azorahai válasza monti0222w (#90116) üzenetére


azorahai
csendes tag

Ezt én is láttam, de január 24-én külföldre utazom és addig kellene egy, nem tudom ők leszállítják-e...

(#90118) Chebbie válasza monti0222w (#90116) üzenetére


Chebbie
tag

Köszi! És ha eltekintünk attól, hogy Samsung legyen, akkor melyik a legjobb vétel?

(#90119) monti0222w válasza Chebbie (#90118) üzenetére


monti0222w
addikt

Honor 6 belefér itthon véve 2 év garival, vagy ugye lehet Kínából rendelni ami olcsóbb megoldás.

azorahai: igazad van idén már nem várható szállítás, csak jövőre. Annyit tudok még segíteni, hogy ráírsz MuzikYunkie fórumtársra priviben hátha van neki raktáron valami jó cucc olcsón. :)

[ Szerkesztve ]

(#90120) gabesz.1986


gabesz.1986
tag

Samsung J5nél 8 giga memória mire elég?1-2 nagyobb méretű játék, appok? Vagy vegyem inkább a 640-t? Most wp-s telóm van és szolgáltatónál venném.

(#90121) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Sziasztok!
Anyámnak keresek okostelefont, az első lesz neki. Csak "T" szolgáltató jöhet szóba. Kinéztem neki ezt, meg szabad venni, használ valaki ilyet, vagy nagy bukó? Esetleg más, hasonló méretű ajánlat..?
Köszi

Védd a fákat, egyél hódot!

(#90122) Vladek83


Vladek83
tag

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi, melyik lenne jobb vétel? Két telefon között hezitálok.. iPhone 5S, Lumia 930. Jelenleg Lumia 635 van (a WP eddig maximálisan bevált, az 5S meg kíváncsiság).

üdv,

(#90123) AssAssynn


AssAssynn
őstag

ERRE valaki?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#90124) mateus


mateus
senior tag

Muternak vettünk egy Lumia 435-öt, én azt mondom szülőknek első okostelónak tökéletes.
Olcsó, könnyen kezelhető egy kis beállítás után. Jah és van dupla koppos feloldás:D
Igaz a fényképezőjét hagyjuk, de átlag használatra elég, és a méretét talán könnyebben elviselik az idősebbek mint egy phabletet:)

(#90125) benike123


benike123
tag

Sziasztok!

50-60 ezerig keresek telefont, (80 a plafon).

-Eddig Iphone 5S volt, meguntam, és ahogy néztem ár/értékben bőven vannak jobbak is.

-Inkább fotózásra, netezésre használnám így a kamera és az üzemidő lenne fontos.

-Ha ebben a kategóriában van akk Touch ID jó lenne, ez nagyon bejött.

A lényeg hogy Ár/értékben keresem a legjobb telot, inkább használtan, mint újonnan

(#90126) lezuvius válasza benike123 (#90125) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia,

Esetleg Lg G2 lehet alternatíva de az i5s-hez hasonlóan jó telo nem igen van ennyiért. Talán még Galaxy Alpha de ott se túl erős az akksi.

Jó árban vevő lennék az i5s-edre :)

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#90127) benike123 válasza lezuvius (#90126) üzenetére


benike123
tag

Xiaomi terepen esetleg valami?

még 1 hónapig vagy kicsit tovább megtartom :)

(#90128) Ájvé válasza benike123 (#90127) üzenetére


Ájvé
veterán

Mi3 van ennyiért és jó választás. Mi4 talán ha belefér, de nem tudom mennyiért megy használtan.

(#90129) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok
A négy éves iphone 4s-em megérett a cserére és most két mobil között próbálok dönteni.
Az egyik az Lg G4 a másik pedig az iphone 6s.
Az elmúlt évek alatt nagyon megszoktam az ios-t így kicsit félek az androidtól,viszont a G4-ről mindenhol csak jót írnak. A másik meg hogy míg a G4-et megkapom 110 körül,addig a 6s a duplája,ráadásul csak 16Gb-al. Szóval a szívem a 6s felé húz, még az eszem (és a pénztárcám) a G4-hez.
Mi a véleményetek?

(#90130) mike1334 válasza Tomi13 (#90129) üzenetére


mike1334
veterán

Az, hogy vegyél egy telót 50-60 körül és két év múlva cseréld le egy másikra ugyanennyiért :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#90131) Courage_7


Courage_7
aktív tag

Sziasztok!

Telefonvásárlás előtt állok, a 3,5 éves Xperia solámat cserélném le, mert már sokszor a telefonálni is nehéz vele.

90 ezernél nem szeretnék többet költeni az új (és mindenképp csakis vadiújan jöhet szóba a vétel) telefonra, de a 100 ezer alatti ár még úgy gondolom, beleférne.
Két modellt néztem, az egyik a Sony Z1 Compact, azt az iPON-ról rendelhetném meg 93 ezerért függetlenül, a szolgáltatómnál pedig ott van lehetőségként 95 ezerért, Praktiummal az LG G3.
Hosszabb távra vennék telefont, ez nálam olyan 3-4 évet jelent.
A telefonnal sokat hallgatnék zenét, rádiót, néha böngésznék, üzenetváltás is lenne elég sokszor (Fészbúk Messenger és társai) és azért ha időm úgy engedi egy kis játékot is megejtenék rajta, különösképp a GTA-kra gondolok itt. A fotós/videós képességek annyira nem érdekelnek, néha lövök egy-két képet, de inkább a vaku miatt fontos csak, az jól jönne zseblámpának.
Egyébként nem vagyok egyik nagy mobilos oprendszernek sem a megszállottja, eddig Windowsos telefonról álmodoztam a sola után, de a mostani kínálat szerintem kicsit gyér, és 200 ezreket sem akarok Windowsos telefonra költeni. A szoftveres frissességnek is örülnék, úgy hallottam a Z1C-re már nem készül 6.0-s Android.

Egyszóval a fenti kettő közül melyiket ajánlanátok? Vagy úgy összességében milyen telefont ajánlatok az általam megjelölt árkategóriában? Bármilyen észérvet, javaslatot meghallgatok. :)

Hálásan köszönöm annak aki végigolvasta, és főleg, ha még segít is!

(#90132) Tikakukac


Tikakukac
titán

Szia mindenki!

Olyan telót keresek ami kiváltaná az 5C-met. Plafon 90k, apró játszik, 4,7"-nál nem lehet nagyobb, normálisan lehessen vele telefonálni és ne kelljen tákolni semmilyen módon. Ilyen 3 perc után túlmelegszik a kamera és egyebek szint dettó off, mint ahogy a WP is.

Kinek milyen ötlete van? Droid is tök jó, de az legyen jó, de tényleg jó.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#90133) hans989 válasza Tikakukac (#90132) üzenetére


hans989
tag

Én első körben itt hardveraprón a Sony Xperia Z3 compact-okat nézném meg. Az árba belefér, több eladásra szánt készülékre ráadásul még 1 év körüli garancia van. Elég minőségi, szerethető és valóban kompakt teló. De azért várd meg a többiek véleményét is, hátha van ennél jobb ajánlatuk is. :)

(#90134) lezuvius válasza Courage_7 (#90131) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

Ezek közül Z1c de szerintem inkább érdemes lehet egy Xiaomi Mi 4c vagy egy Lg G Flex2. Mindkettőben korszerűbb hardver van és ezért időtállóbbak. G3 nem egy túl gyors telefon,sok akadás és gyenge akksi. Z1c régi telefon és támogatva már nemigen lesz.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#90135) geree@bl


geree@bl
aktív tag

Sziasztok!

Belső térben fényképezésre 100k körül (lehet kicsit több) mi az ajánlott telefon?

Amiket néztem:
Huawei P8
LG G4

Habár az LG drágább, és nagyobb is valamivel, ami hátrány.

A cél h minél szebb képeket tudjak a családról csinálni akár este is.

Előre is köszönöm :R

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#90136) lezuvius válasza Tomi13 (#90129) üzenetére


lezuvius
őstag

G4 remek telefon,gyors+jó multitask és kiváló kamera+szép kijelző,de szoftveresen nincs olyan támogatás mellette,mint az iPhone mellett. Amennyiben megint 4 év körüli időre veszel telefont megéri az iPhone azt a felárat (csak a 64gb-os)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#90137) woryz


woryz
senior tag

A MM-ben van most kb 130k-ért Honor 7 és Huawei G8 is. Szerintetek melyik érné meg jobban?

(#90138) woryz válasza woryz (#90137) üzenetére


woryz
senior tag

Az ártól vonatkoztassunk el, mert lényegesen olcsóbban is be lehet szerezni, mint amennyiért az MM-ban van...
(akartam szerkeszteni az előző hozzászólásomat, de nem tudtam... :B )

(#90139) lezuvius válasza geree@bl (#90135) üzenetére


lezuvius
őstag

Lg G4 nagyon jó kamerában,P8 se rossz de ha nem csak a fotózást nézzük sokkal jobb választás a G4 .(akksi,SoC,Kijelző miatt)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#90140) geree@bl válasza lezuvius (#90139) üzenetére


geree@bl
aktív tag

Köszönöm :R

Igazából erőben szerintem elég lenne a P8 is, mert játszani nem szoktam nagyon.
Netezéshez, zenehallgatáshoz meg elég lenne.
Esetleg még a támogatás az ami az LG felé billentené a mérleget, mert ahogy olvastam ott már 6.0-nál járnak, míg a P8 esetében csak 5.0 még.

''Tévedni emberi dolog, de valamit igazán hatásosan elbaszni: ehhez már számítógép kell.''

(#90141) junior11


junior11
veterán

Sziasztok, egy gyors kérdésem lenne, melyik mobilt érdemes megvenni. Az egyik barátom rendelné délután.

-SGS5 Neo vagy Galaxy A5

Pro & kontra? Köszi.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#90142) erahurka válasza junior11 (#90141) üzenetére


erahurka
félisten

S5 Neo. Külsőt leszámítva mindenben jobb.

(#90143) junior11 válasza erahurka (#90142) üzenetére


junior11
veterán

Köszi. Van vmi tapasztalat, milyen a Samsungokon az 5.1.1-es lollipop + TW? Még mindig zabálja a ramot? Ezek a "Neo" verziók meddig szoktak támogatva lenni? Gondolok itt arra, hogy megkapja-e pl. a droid 6.0-át stb...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#90144) Sátán44


Sátán44
addikt

Sziasztok!

2 Telefon között vacillálok: Meizu m2 note - Honor 4C
Ti melyiket javasolnátok?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#90145) Ájvé válasza Sátán44 (#90144) üzenetére


Ájvé
veterán

Egyértelműen Meizu M2 Note, mindenben jobb.

(#90146) szabod


szabod
senior tag

Sziasztok!

Édesanyámat elkapta az "okostelen láz" (igen le van maradva kicsit :D ). Lényeg az, hogy szeretne egyet, de ez igazából csak ilyen "nem akarok lemaradni a többiektől" hozzáállás, mert neki még egy 1000 éves Nokiája van, de már az akksival problémák vannak (8 év után nem csodálom), és ha új telefont vesz, akkor már legyen okostelefon.

Szóval a lényeg, hogy vmi tök alap cucc kellene, érintőképernyő, android, és vmi kamera, semmi egyéb elvárás, ja persze T-Mobile-os vagy kártyafüggetlen. Mit tudtok ajánlani? Ezekből a minimális elvárásokból talán lejön, hogy a minél olcsóbb annál jobb kategória a nyerő. Márka is teljesen mindegy. Köszi!

(#90147) Courage_7 válasza lezuvius (#90134) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Köszi!

Esetleg valami tipp, hogy hol érdemes megvásárolni?
Bárhonnan jó, a lényeg, hogy maradjon az ára 100 alatt, új legyen és persze garis. :)

(#90148) quailstorm válasza szabod (#90146) üzenetére


quailstorm
nagyúr

1GB RAM 8GB belső tárhely alá ne add.

(#90149) agabe


agabe
addikt

Samsug galaxy A3 és S5 mini teljesen megfelelő lenne egy ismerősnek.
A kettő közül van amelyik inkább javallott valamiért ?

Köszi előre is.

(#90150) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Melyik érdemesebb megvenni? lumia 640 DS vagy lumia 550 ? Egy árban vannak.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.