Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44007) skandigraun


skandigraun
csendes tag

Sziasztok!

Én valami kínai csodatelefonban gondolkozok, de nem vagyok benne biztos még hogy tényleg ez kell-e nekem.
-Ár: minél alacsonyabb a további kívánságok függvényében, annál jobb
-Felhasználás: fejlesztéshez, teszteléshez lenne használva. SMS, wifi és mobilnet fontos.
-Fényképező, telefonálás nem érdekes.
-Akku időtartam másodlagos (napi 8-10 óra intenzív igénybevétel, de jórészt géphez csatlakoztatva)
-Legyen kártyafüggetlen (szolgáltatós telefon nem játszik). Kínai webshopból vásárolnék valószínűleg.
-Ideális esetben új, de nem tragédia, ha használt.
-Garancia: sokadlagos szempont.
-Operációs rendszer: ideális esetben Android 4.3 van rajta, lehetőséggel 4.4 upgrade-del (akár használható custom ROM formájában is). Lehetőség szerint kevés módosítással a gyári szoftverben. (A lényeg a megbízhatóság, rendszerstabilitás.)
-Hardver: minnél erősebb, annál jobb. (Jelenleg egy SGS3 van befogva erre a célra. Kellene még egy hasonló teszt telefon, csak sajnos az anyagi keretek...)

Igazából a fő kérdés, hogy ilyen kívánságok mellett megéri-e kínai telefont venni, vagy inkább egy másik SGS3/Nexus5 kellene nekem? Ha kínai is jó, akkor tudnátok ajánlani egy készüléket a fentiek alapján?

Köszi

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.