Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44901) more válasza ted_mosby (#44879) üzenetére


more
tag

köszi szépen.
akkor a padfonet nem ajánlod?
a galaxy tab 3 10.1 milyen?

(#44902) Devas válasza soultrapp (#44882) üzenetére


Devas
őstag

SP kamerája elvileg jobb, és a hardvere nagyon bika a legtöbb 4 magost alázza. Egyik bestbuy telefon mostanában, bár az árával kapcsolatban nem vagyok naprakész. De nézzd meg a tesztjében a tesztfotókat, az a tuti. Wifije eléggé gyenge azt hallani róla.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#44903) mtcob válasza more (#44901) üzenetére


mtcob
senior tag

Motorola Moto G-t mondanám én nyerőnek, szoftveresen jóval jobb mint az SP, wifiben és kijelzőben szintén erősebb, szoftveres támogatás tovább van rá, az erősebb hardverre pedug nincs olyan nagy szükség lévén nem fő telefonként használnád, ha jól értelmeztem :)
Tab már más kérdés, el kéne dönteni hogy W8-as tabletet akarsz, vagy Androidosat, ugyanis teljesen más a két fajta tablet felhasználási módja és teljesítménye is ;)

(#44904) Devas válasza toldy (#44884) üzenetére


Devas
őstag

820 jobb mert: clearblack kijelző, NFC, 1 giga RAM miatt minden alkalmazás elfut rajta pl Nokia kamera, Carl Zeiss optika és dupla LED villanó (szebb képek), teljes értékű navigáció alapból (625-ön csak belföldi van és 4900 Ft a teljesre bővítése), Magnetométer (iránytű a gyalogos közlekedéshez), magasabb pixelsűrűségű kijelző, irányérzékelő szenzor, Nokia Glance képernyő, polárszűrő, környezeti fényérzékelő, HERE City Lens, van rajta equalizer is tudtommal

625 előnyei: jobb üzemidő, Gorilla Glass 2, Bluetooth 4.0, újabb modell lehet tovább kap frissítést bár ebben az 512 RAMja lehet korlátozni fogja.

820 az 4.3-as amoled kijelző 217ppi, 25%-al erősebb procik
625 4.7-es IPS kijelző 199ppi, 20%-al erősebb GPU

820 hangzásban talán egy icipicit jobb.

Elvileg nem hagytam ki semmit. Tesztjeiket olvasd el szerintem és lesd meg a tesztfotókat. :)
Én szerintem a 820-ast venném.

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#44905) csacsi77


csacsi77
senior tag

Sziasztok!
Feleségem keres telefont. Egy ismerősnél kézbe foghattuk egy Nokia Lumia 620-at és nagyon megtetszett a csempés felület. Plusz néha jól jönne a navigáció is.
A gondom a következő (több is... :F ):
- Azt olvastam, hogy a WP8 nem támogatja a flash tartalmak lejátszását/megjelenítését. Ez pontosan mit jelent a gyakorlati internet használat közben?
- Például a feleségem szokott játszani facebookon valamilyen játékkal, ami gondolom flash alapú. Akkor ha WP8-ra vált, akkor ezek a játékok kiesnek?
- Milyen a médialejátszás WP8 alatt? Mennek a DivX-ek, MKV-k és az MP3-ak? Alapból tudja vagy le lehet tölteni valamilyen ingyenes lejátszóprogramot?
- Az 512 MB RAM mennyiben korlátozza a mindennapokat? Semmi extra, csak egy kis böngészés, facebook, kis játék a cél.

Most éppen a 625, 720 és a 820, amit nézek reálisan. A 820 egy bemutató darab lenne, azért került képbe. Van ötletetek, hogy melyik legyen? Vagy maradjunk inkább android mellett.

Előre is köszönöm a válaszokat, sajnos nagyon láma vagyok ehhez a témához. :R

Öreg fater megoldja!!!!

(#44906) motoflug válasza csacsi77 (#44905) üzenetére


motoflug
őstag

Szia!

Szerintem maradjatok a wp vonalon, azzal nem lesz gond, ha a felület is tetszik. A 820 ajánlott gépezet,de ha olcsóbban meg akarjátok úszni, és nem kell a sok plusz, akkor nézzetek rá az 525-re is.

[ Szerkesztve ]

(#44907) mtcob válasza csacsi77 (#44905) üzenetére


mtcob
senior tag

Facebookos játékok könnyen lehet hogy droidon se mennek, mert már ott is megszűnt a flash támogatás, csak még rá lehet heggeszteni :) Persze a népszerűbbek portolva vannak appként Androidra (pl Candy Crush Saga)..Videók a megfelelő lejátszó programmal mennek.Szerintem is maradjatok a WP-nél, stabilabb és gyorsabb mint a hasonló árú droidok :)
820-at bemutató darabként nem venném meg, az AMOLED kijelzők könnyen beéghetnek, ha azonos tartalmat mutatnak nagy fényerőn huzamosabb ideig: és egy bemutató darab elég sokat világít anélkül hogy hozzányúlnának ;) Szóval én azt kihagynám....
525 valóban jó vétel,ha nem gond a vaku hiánya, érdemes lehet megnézni :K amennyiben a jobb kamera is számít, úgy a 720 lesz a legajánlottabb, 625-öt én nem venném mert 4,7"-ra kevés az a felbontás, elég pixeles a kijelző :(
Szóval ha nem gond a vaku hiánya akkor 525, ha kell a jó fotós képesség 720 ;)

[ Szerkesztve ]

(#44908) Dyrtyho


Dyrtyho
senior tag

Xperia Sp-re lesz a későbbiekben KitKat frissítés ? Csak azért kérdezem, mert akkor azt a telefont választom, mivel a tegnapi nap volt alkalmam az egyik Media Marktban kipróbálni, és határozottan tetszik a telefon :)

best regards, egy fórumozó blogger

(#44909) csacsi77 válasza mtcob (#44907) üzenetére


csacsi77
senior tag

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. motoflug, bigpeace :R
Megkérdeztem az asszonyt (felébredt már... :)) ), hogy mivel játszik. Az egyik az említett Candy Crash Saga, a másik a Pet Rescue Saga (mindkettő megy a telefonján is). Ha ezek mennek a WP8-on, akkor a 720-as lesz. Ha erre tudna valaki egyértelmű választ adni, az nagyon megköszönném... Illetve a Nokia és a Microsoft köszönné meg nagyon!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Öreg fater megoldja!!!!

(#44910) oliwire válasza Dyrtyho (#44908) üzenetére


oliwire
őstag

Most fog kijönni rá a 4.3, 4.4-ről még nem volt teljes értékű hivatalos nyilatkozat, de a Sony oldalán, meg a gsmarenan azt írják várható a 4.4

(#44911) more válasza mtcob (#44903) üzenetére


more
tag

köszi a tippet, igen másod telefonnak kéne.
androidos tabletet szeretnék.
padfone 2-t vagy infinityt nem ajánlod?

(#44912) motoflug válasza csacsi77 (#44909) üzenetére


motoflug
őstag

Candy , Pet Rescue. Ezeknek a játékoknak elég 512mb ram, szóval ilyen szempontból mindegy melyiket veszitek, akár egy L520 is megtenné. :P

(#44913) mtcob válasza more (#44911) üzenetére


mtcob
senior tag

Padfone 2 eléggé el van már hanyagolva, nem jön rá frissítés, és hardverben sem annyira erős, mint amennyibe kerül...amennyiben az infinity (és a padfone 2) esetén nem zavar hogy nem tudod a két eszközt egyszerre használni, úgy ajánlott természetesen az erősebb padfone :K

(#44914) csacsi77 válasza motoflug (#44912) üzenetére


csacsi77
senior tag

Köszönöm a store-os linkeket. Tehát nincs flash, de ezek a játékok ingyen vagy nem, de letölthetők az oldalról, így flash nélkül is mennek. Ha így van, akkor oké a dolog.
Már csak az a kérdés, hogy a DivX/Xvid filmeket, AVI-kat, MKV-kat lejátsza-e valami olyan könnyedén, ahogy androidon az MX Player. Ha ezt megtudom, akkor már nincs is több kérdésem..... Most jól megfenyegettem a fórumot!! :DD

Öreg fater megoldja!!!!

(#44915) nash2 válasza motoflug (#44912) üzenetére


nash2
tag

Csak úgy megjegyezném, hogy Candy Crusher nevű gagyiknak semmi köze a Candy Crush Saga nevű erősen addiktív játékhoz.....Pet Rescue Saga ugyanez....Minek kellett linkelni valamit ha azt sem tudod mi az ?

[ Szerkesztve ]

Nash

(#44916) nash2 válasza csacsi77 (#44909) üzenetére


nash2
tag

Szia, sajnos egyik általad említett játék sincs az Áruházban.

Nash

(#44917) nash2 válasza csacsi77 (#44914) üzenetére


nash2
tag

Moliplayer Pro nevű alkalmazás viszi azokat a videóformátumokat amiket írtál.

[ Szerkesztve ]

Nash

(#44918) maggi1886076 válasza nash2 (#44917) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nem használnád a szerkesztés funkciót? :W

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#44919) csacsi77 válasza nash2 (#44915) üzenetére


csacsi77
senior tag

??? Na így igazodjon ki az ember.
Ha ez igaz, akkor erősen kérdéses a WP8 átállás az említett függőség miatt... :C

Öreg fater megoldja!!!!

(#44920) motoflug válasza csacsi77 (#44919) üzenetére


motoflug
őstag

Beírtam a keresőbe,és kiadta ezeket. Ha nem eredetik,akkor sorry.

nash2: Egy halom játékból van WP változat, pl. mou/pou, szal lehet,hogy neki ez is megfelelne. :U

(#44921) nash2 válasza motoflug (#44920) üzenetére


nash2
tag

Nincs ezzel semmi gond, legalább a segítőkészség megvolt :R Csak az a baj, hogy nem az eredeti játékok van portolva, közük nincs az Androidon, IOS-en, és Kindle-n futó változatokhoz. Gyenge utánzatok, ráadásul megtévesztő névvel. A Mou néven futó Pou is csak utánzat, szidják is a kommentekben....
Az Asphalt 8...az rendben van, csont ugyanaz mint máshol, talán csak a grafika van kicsit lebutítva....

[ Szerkesztve ]

Nash

(#44922) Bubicica


Bubicica
csendes tag

Sziasztok!

Életem első okostelefonját próbálom megvenni, de sok akadályba ütköztem. Mivel céges telefonról lenne szó, ezért a választás eléggé behatárolt (valamint a pénztárcám is az). Eddig is megvoltam okostelefon nélkül, ezután sem akaro mnagyoin belelovalni magam, de ha lesz, akkor már legyen valamilyen.

Amire kéne:

Telefonálni, zenét hallgatni, böngészni. Semmi különösebb elvárásom nincs igazából, de azért gamer lévén, ha elfut rajta egy-két szórakoztatóbb játék annak örülnék (pl.: utazás közben).

Jó dolog még, ha sokáig él.

Ami nem fontos:

Hogy néz ki, milyen nehéz, ilyenek.

A jelöltek:

- LG Optimus L7 II
- Nokia Lumia 720
- Samsung Galaxy Ace
- Sony Xperia M

Sajnos a magyar és az angol "review"-k gyakran ellentmondanak egymásnak, ezért nem igazán tudok dönteni. Ami még érdekes nekem a WP8 és az Android közötti nagy ellentét - jelenleg olyannak tűnk nekem mind anno a SEGA Genesis vs. SNES - azaz mindenki fújja a magáét és kész.

Ha bárki bármilyen épkézláb javaslattal tud élni, annak örülnék. Előre is köszönöm.

(#44923) mtcob válasza Bubicica (#44922) üzenetére


mtcob
senior tag

Ên a 720-at mondanám a legjobbnak, kamerában, kijelzőben, és akksi időben is veri a többit, a rendszer pedig sokkal stabilabb és gyorsabb, mint a droidosak esetében, talán az LG veszi fel vele stabilitásban a versenyt, de ott gyenge a hardver....első okostelefonnak bőven ideális, és nem fog az őrületbe kergetni azzal hogy állandóan szoftvert kell rajta cserélni ;)

(#44924) Ádám16


Ádám16
addikt

Sziasztok!
Adott egy nagyon jó állapotú S2, garanciával, tokjaival, ezt kb. 50.000-ért (+-3-4000HUF) tudnám eladni, de a célom igazából az, hogy cseréljem.
Melyik az a készülék ma a piacon, ami használtan 50-55.000-t a legjobban megér? Bármi szóba jöhet Samsungon kívül, WP, BB10 is!
Érdekelne a véleményetek.

(#44925) mtcob válasza Ádám16 (#44924) üzenetére


mtcob
senior tag

LG 4X HD mozog ennyiért használtan, esetleg külföldről 8GB-os Moto G, amennyiben elegendő a tárhely ;)

(#44926) quailstorm válasza nash2 (#44921) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nincs butítva egyáltalán. Sok hasonló kategóriás droidon, mint L520 még annyi effekt sincs, a jobbakon meg 100% effekt van WP-n.
Ugyanez a NOVA3-mal és a Modern Combat 4-gyel.

GTA san andreas egyelőre összeomlik fél giga RAMmal.

(#44922) Bubicica:
Xperia M vagy L720. Egykategória, de más OS. Sajna WP-n még mindig nincs apphalom, és fájlkezelés, meg kevés az AAA gameloft/EA játék, de azért van pár. Cserébe viszont nagyon megbízható.

(#44927) MurdR válasza Ádám16 (#44924) üzenetére


MurdR
veterán

Inkább 40-43000 sajnos...

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44928) motoflug válasza Ádám16 (#44924) üzenetére


motoflug
őstag

Esetleg Xperia SP, BB Z10 ennyiért használtan.

(#44929) Ádám16


Ádám16
addikt

A 4X HD ára gyönyörűen leesett, tényleg, pedig azért az sem volt egy olcsó készülék pár hónappal ezelőtt. Támogatottsági problémák, vagy szoftveres/hardveres gondok lehetnek az okai, vagy mégis miért zuhant ekkorát szerintetek?
Btw az SP kijelzőjével nem tudok kibékülni, nagyon nem tetszik. Nem vagyok Amoled párti, de nekem az túl fakó.
Egyébként én is a Z10-zel szemeztem eddig, de attól a telefontól kicsit félek a szoftveres el(nem)látottság miatt, de ennyi pénzért szerintem nagyon korrekt, + egy új oprendszert is kipróbálnék.
Mindenesetre gondolkodóba ejtett ez a két telefon, ha valakinek lenne még tippje, szívesen fogadom.
:R

(#44930) motoflug válasza Ádám16 (#44929) üzenetére


motoflug
őstag

A Z10-re kijött a frissítés,amivel viszi az .apk fájlokat,de még nem tökéletes tudtommal.

(#44931) MurdR válasza Ádám16 (#44929) üzenetére


MurdR
veterán

Támogatásra panaszkodnak sokan.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#44932) mtcob válasza Ádám16 (#44929) üzenetére


mtcob
senior tag

Támogatás nem a legjobb, több frissítés már nem várható rá, viszont cserébe a gyári 4.1.2 is nagyon stabil és gyors....plusz van rá official CM is, szóval nem olyan rossz ez, ezért a pénzért nagyon korrekt vétel :K
Moto G 8GB nem tetszik? :)

(#44933) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Ti melyiket vennétek? LG G2 vagy Xperia ZR/Z1/Z1 Compact és miért? :R

(#44934) pit stop válasza Bubicica (#44922) üzenetére


pit stop
addikt

Én L7 II-t venném - csak figyelni kell kijelzőre hogy ne legyen hibás vásárláskor - kijött abból egy rossz széria. Második helyre tenném 720-at, mert bár minőségi, hardveresen nem ér annyit hosszútávon - viszont vagy ingyen navi és jó hang-chip.
Ace-t tuti felejtsd el, az egy ipari hulladék és még finom voltam.

(#44933) KaiotEch: Mire kell/hogy használod/mennyiért tudnád szerezni? Ilyen kérdésre max. márkafanatikustól kapsz választ, de az nem egy objektív nézőpont. Ez olyan mintha azt kérdezted volna hogy mercit vagy audit vegyél? :U

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#44935) Tyer válasza KaiotEch (#44933) üzenetére


Tyer
őstag

G2, mert baromira nem tetszik a Sony-k kinézete. G2-é viszont baromira bejön.
Kisebb is, könnyebb is, mégis nagyobb a kiejlzöje (Z1-gyel hasonlitok, a tobbi kicsi!!!)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#44936) mtcob válasza KaiotEch (#44933) üzenetére


mtcob
senior tag

Ha fontos a nagy kijelző G2, ha a kis méret akkor Z1 Compact ;) Ezekben normális kijelző van (IPS), hardveresen pedig ugyanúgy csúcskategória mint a Z1 :)
ZR nem említhető egy lapon ezekkel

[ Szerkesztve ]

(#44937) KaiotEch válasza pit stop (#44934) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ez egyszerű: Audi, mert az fiatalos, mégis tekintélyt parancsol. Mercedes meg öreguras :D

A G2-höz annyit fűznék, hogy kollégámnak az van, nem szeretném majmolni, de bejön a telefon.

(#44938) bigpeace: Most egy Motorola Defy-m van(igaz több hónapja az asztalomon, mert lusta vagyok megcsinálni) és attól mindenféleképpen egy nagyobbat szeretnék. Ez víz és "ütésálló". Namost tanulva a másik kollegám HTC-jéből, ami a pissoar-t nem bírta ki lehet mégis vízálló kéne. Bár saválló telefon nemigazán van :D

[ Szerkesztve ]

(#44938) mtcob válasza KaiotEch (#44937) üzenetére


mtcob
senior tag

Z1-el szemben inkább ajánlott a sokkal jobb kijelző és szoftver miatt....a Z1 Compact pedig a mérete miatt lehet ajánlott, ha kissebbet keresel....
Összességében a G2-t venném, szoftveresen sokkal jobb mint a sony-k és nekem a majdnem káva nélküli dizájn is jobban bejön :)

(#44939) pit stop válasza mtcob (#44938) üzenetére


pit stop
addikt

Én vitatkoznék ezzel. Z1 két fontos dologban is több G2-nél: egyrészt bővíthető, másrészt pedig ott az IP. Kijelzőben valóban gyengébb, de a másik kettő pluszt nem halványítja annyira, mint amennyire mondva van (persze mindenkinek más a szemérzékenysége). Hardverben ugyanaz, egyéb nem említett dologban pedig egyik oldal egyiket másik másikat hozza győztesként. Árakat nem vettem be számításba - akinek nem kell SD és G2 jobb áron van pont az azonos hardver miatt jobb vétel lehet.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#44940) mtcob válasza pit stop (#44939) üzenetére


mtcob
senior tag

A 32GB os G2 azért szerintem bőven elég mindenkinek :K
A vízállóságban igazad van, de (bár látom már szerkesztette a hsz-t) nem volt leírva hogy igény lenne, márpedig akinek szüksége van vízállóságra, az le is írja, mivel elég speciális igény :) :R
Plusz oda is írtam hogy én melyiket venném, ami nem jelenti hogy melyik az ajánlottabb...

A kérdezőhöz: ha fontos a nagy méret és a vízállóság is, akkor marad a Z1.Remek telefon az is, a kijelzőt pedig meg lehet szokni, főleg ha cserébe nem kell félteni a készüléket a víztől ;)

(#44941) KaiotEch válasza mtcob (#44940) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen tetszik mind2-nek a formája amúgy. Viszont a G2-höz viszonyítva az Xperiákat, nagyon vastag a keret. Oldalt még érthető, ha a víz és "ütés"-állóságra gondolunk, de alul felül tök fölösleges annyi. Z1-et láttam élőben, annyira nem ájultam el tőle. :(

(#44942) Ádám16 válasza mtcob (#44932) üzenetére


Ádám16
addikt

A Moto G a jellemtelen kinézete miatt nem gyere be sajnos :)

(#44943) mtcob válasza KaiotEch (#44941) üzenetére


mtcob
senior tag

Bár a defy az volt, az Xperiák nem ütésállóak :N Víz- és porállóak, az ütésállóság már csak az üveg elő- és hátlap miatt sem logikus, strapabíró üveg ellenére sem ..
Hát szoftveresen erősebb a G2, ez tény, a Sony féle android nem annyira testreszabható, és jóval kevesebb dolgot tud (pl a QSlide,QuickMemo egész hasznos kis feature a G2 esetében)...
Én biztosan a G2-t venném, de nálam nem szempont a bővíthetőség és a vízállóság, most is jól megvagyok 16GB-on :)

(#44944) thefreeman


thefreeman
aktív tag

Szerintem akkora méretnél mint a Z1 vagy G2 a különbség nem sokat számít kb mint ha az autód 20 helyett 20,5 litert fogyaszt.

(#44945) pit stop válasza mtcob (#44940) üzenetére


pit stop
addikt

Csak a 32-es verzió nálunk nem nagyon van tudtommal főleg gyári garival - és ez elég nyomós érv (sajnos). Z1c-ben csodálkozom is hogy van - így azzal se korlátozták.
Szoftveres extra ficsőröknél megint kérdezőnek ajánlom hogy nézegesse meg mit tudnak - mert szintén egyénfüggő melyiket mennyire használná ki (bár sokszor csak használat közben döbben rá ember).

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#44946) tubix


tubix
csendes tag

hellómindenki! elég nagy dilemmába vagyok éppen. az egész ugy kezdődött, hogy elromlott az általam nagyon kedvelt Xperia Mini Pro telefonom pár hete. az utóbbi pár hónapban nagyon utáltam mert eléggé belassult a rendszer így szép fokozatosan és már egyszer csak azt vettem észre hogy halál az egész, 2 éves volt megvoltam vele elégedve ezen kívül. Most szeretnék telefont vásárolni ugyebár azért is írok ide, felvetődött egy Samsung Galaxy S4 mini 77k ért láttam zsír újonnan a neten, nekem teljesen megfelelne a hardvere alapján jókat írnak róla, árérték arányban nekem teljesen megérné, aztán eszembe jutott hogy mivan akor ha az android megint megszívat és úgy járok hogy ez is belassulgat, befagyogat úgy ahogy az előző androidom tette.Tehát IPhone 4en is megakadt a szemem 50 körül láttam HASZNÁLTAN már elég jó állapotba levőket, kíváncsi lennék az IOS rendszer hosszútávon milyen, és sok panaszt nem nagyon hallottam rá eddig csak jókat, és nem zavar hogy már kifutó széria vagy bármi csak egy normális telefonra vágyom amit tudok használni is (persze énis tudom hogy semmi nem tart örökké). Nem érdekel hogy drágább a Samsung, ha azzal tervezhetek hosszútávra, mert lehet ezek az újfajta android rendszerek már nem lassulnak be annyira nem szemetelődnek úgymond ilyen hardver alatt... Bárkivel akivel beszéltem és Iphoneja van állítja hogy gondja nem volt ilyennel maximum olyat olvastam hogy Iphone4re feltették a legújabb rendszert és érezhető némi lassulás de nem számottevő. :K

Mind2 telefont fogtam kezembe és nagyon tetszenek dönteni nem tudok. Persze most egyértelműen az újjat kellene választanom, de az én szemszögemből nézve nem ilyen egyszerű. És most nem arra lennék kíváncsi hogy az android gagyi, az ios gagyi.... ha konkrét indokolással segítenétek megköszönném, mert láttam eléggé jól pörög a fórum itt, olvastam egészen jól kifejtett magyarázatokat. :R
Melyik éri meg jobban?

(#44947) mtcob válasza tubix (#44946) üzenetére


mtcob
senior tag

iPhone 4 ma már gyenge, nem érdemes olyat venni :N
iOS 7 alatt igenis lassú, laggol, appoknál is sokat várakozik.....akkor már inkább i4S. 70-80k körül van már használtan ;)
De egyébként szerintem jobban jársz egy S4 mini vel, a 1,5 GB RAM még bőven elég egy jó ideig, hardveresen szintén korrekt, és a szoftverre is odafigyel a Samsung ha már az S4 sorozatba sorolja ;) Esetleg olcsóbban Xperia SP?

(#44948) BMS


BMS
őstag

Melyik oldalt ajánljátok telefon vásárláshoz? Akarok venni egy HTC 8x-et magyar menüvel,új,gyárilak kártyafüggetlenül és inkább itt venném mert több színben kaphatom meg nem mind1,hogy 52 vagy 123(t-mobilos vagyok és ott annyi :D,illetve van t-mobilos előfizum ezért kéne a kártyafüggetlen).
A lényeg,hogy gyári legyen és ne legyen beleturkálva(nem tudom mennyire lehet megbízni az ilyen webshopokba).

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#44949) mtcob válasza BMS (#44948) üzenetére


mtcob
senior tag

PartNeroGsm elég megbízható, nem hallottam rosszat róluk csak jót , már én is vásároltam náluk :K

[ Szerkesztve ]

(#44950) BMS válasza mtcob (#44949) üzenetére


BMS
őstag

mit fed ez a gms? :D mert egy csomó hasonló nevű oldal van még

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.