Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#183995) Ájvé válasza angyall (#183990) üzenetére


Ájvé
veterán

Nord 3 Jobb, de jóval drágább is.
Jó telefon az Edge 40 (én is ezt vettem), ilyen alap funkciókhoz bőven elég, a rendszer szinte sallang mentes Android (hasonlóan a Oneplushoz) így nincs sok alkalmazás ami feleslegesen fut hátterében, meríti és viszi a teljesítményt. Ez mellett tud néhány extrát is (IP68, vezeték nélküli töltés).

otapi:
Teljes IP védettséget tokkal szerintem nem lehet elérni, fizikai sérülés ellen tudod védeni, de víztől nem igazán.
Nem tudom mit takar a vállalható esti képek, de ez tipikusan az amit felső kategóriás telefonok tudnak maximum hozni.
2-3 éves telefon már szerintem kicsit zsákbamacska. Ha van rajta Android 14 akkor akku infót elvileg meg lehet nézni külsős appal (pontos gyári adatok, nem becsült/kalkulált adatokról van szó). Persze erre sincs garancia, akku itt várhatóan 1-2 éven belül cserés lesz az pedig további költséget jelent.
OnePlus Nord CE 3 Lite 5G 100k fölött van normális garanciával.
70-ért újonnan 5G-s telefon elég nehéz lesz, 90-100 körül kezdődnek az ilyen készülékek és akkor a többi elvárásról még szó sem esett.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.