Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182621) szega89


szega89
csendes tag

Sziasztok!

Feleségem számára szeretnék lassan telefont venni, és gondoltam a Black friday(ek) előtt körbenézek, hogy milyen telefon(ok)at kéne figyelni.

Jelenleg egy 3,5 éves Honor 20 Pro-ja van, aminek van egy vízszintes törés az üvegén, ettől eltekintve jól üzemel, csak a kora, és a 2 éve meglévő repedés miatt elgondolkodtunk a cserén. A legfontosabb az lenne, hogy kamerában és üzemidőben ne történjen visszalépés. (Az Edge 40-nél pl pont a kamerát nem érzem elég erősnek, pedig egyébként tetszene. A Xiaomi 13T kicsit nagy, és szerintem nem jó az ár-érték aránya.)

- Árkategória. Ha lehet, max 150-160k-ig, de rugalmas (200+).
- Használt vagy új? Új.
- Hol vennéd meg? Webshop.
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? Hosszú táv, legalább 3-4 év.
- Mire használnád? Fotózás/videózás (gyerek életének "dokumentálása"). Casual játékok, alap dolgok (böngésző, stb). A hosszú üzemidő fontos. A kijelző minősége egyáltalán nem (ebben a kategóriában már minden "elég jó").
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android.
- Mekkora készülék lenne megfelelő számodra? Lehetőleg nem hatalmas tepsi, ne legyen egy honor 20 pro-nál sokkal nagyobb ha lehet. A fontos üzemidő kizárja szerintem a nagyon kompakt telókat.

Előre is köszi a segítséget/tippeket!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.