Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#175427) PROTRON válasza sfdrakex (#175419) üzenetére


PROTRON
addikt

Az újabb felső kategóriás strapa készülékek már ugyanolyan képernyő/káva aránnyal készülnek(Pl CAT S62pro) mint a menő márkák telefonja, csak eszméletlenül gáz hogy gyakorlatilag külön hordtáskát kell már tartani egy telefonhoz, mert a távol keleti felhasználóknak 6 col alatt nincs élet így a nyugatra szánt telefonok sem készülnek kisebb méretben.
Oké hogy terepen ha meg kell nézni egy műszaki rajzot jó ha nagy a kijelző, de amikor létrán áll az ember egykezes használat kell, amihez nem jó a nagy befoglaló és nagy kijelző méret.
A dedikált gombokról már lemondtam, mert értem hogy "drágák" kialakítani, pedig egy dedikált rendes exponáló gomb nagyon elkellne. Mármint nem az hogy betudjam állítani a hangerő gombra a felvételt, hanem ahogy digitális fényképezőkön van az exponálás.

A Unihertz Atom XL befoglaló méretben jó, csak mivel költséghatékony így vastag kávát kapott és nem tudja a 720p-t. Ezen kívül még a kamerája kicsit gyengusz, szal csak ezeken kéne kicsit faragni, reméltem hátha van itt valaki nagyobb merítéssel. :)
Szal befoglaló méretben ilyen Iphone 5s a cél bár annak is még vastag volt alul-felül a kávája, de összességében az még kezelhető (Almát megeszem, nem használom).
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.