Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-26 21:04:58

LOGOUT.hu

A topik témája a közös keresztünk, a Lego iránti rajongás, illetve annak végtelen gyűjtögetése

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31851) LÁZ válasza b12gege (#31849) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

Én az ebayt, vagy egy [német aprós oldalt ajánlok (ingyenes), a némethez vmi random német címet megadsz, és lehet regelni, aztán a hirdetésbe meg beleírod, hogy innen postázol, az értelmesebbje meg fogja érteni :D . bricklinkben nem vagyok otthon, de sztem kb ezek vannak. Vagy fészbuk market, mert ha a keresőbe/helyhez beírod, hogy berlin, akkor eladáskor arra a városra fog hirdetni, úgyhogy az is egy jó megoldás.

ps. általában azok röhögik körbe az embert, akik tonnaszámra talicskázzák ki a cuccot nyíregyről :U . egy bontatlan zacskós 10184-re én is kaptam, hogy mit akarok a 100k-val, akkor a bricklink legolcsóbb ajánlata lett volna.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#31852) UberMutant válasza b12gege (#31849) üzenetére


UberMutant
őstag

az ebay pofátlanul drága, főleg ha esetleg még paypallal is kombinálod.

(#31853) woros válasza koncsik (#31850) üzenetére


woros
őstag

Mert kosárba raktad azért írja ki nem? 1 a vásárolható példány/fő.

(#31854) koncsik válasza woros (#31853) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:R OMFG köszi #hülyekoncsiknemtudrendelnisemmertállandóankapkodik
Szerk.:
Szóval megrendeltem, köszi, munka közben kapkodós volt.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31855) adalbert1 válasza woros (#31846) üzenetére


adalbert1
veterán

Egy ilyen előrendelésnél paypallel fizetésnél is előre levonják a pénzt, vagy csak feladás előtt terhelnek? Mert oké, 19k nem a világ vége, de azért az nem tetszene, hogy akkor 4 hónapig a Legonál áll a pénzem. Kíváncsi lennék, hogy vajon mennyire változhatott náluk a cash flow, de pl. most hogy itthon ülünk egész nap, én többet költöttem legora, mint előtte :)

(#31760) NGA: fffúúú, az jó karácsony lehetett :) - sajnos én egész kicsi készleteket kaptam csak a 90-es évek elején gyerekként, de nekem is a kedvencem az akkori pirates/castle vonal - ha egyszer rámszakadna a bank, akkor mindet be is szerezném, így csak egy Castaway's Raft és Forbidden Island van itthon kalóz témában (ez utóbbi amúgy egész jó készlet, van benne cápa, majom, papagáj, többféle kalóz, stb).

(#31856) Fr0z3n válasza b12gege (#31849) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Túl árazol mindent, én is néztem pár dolgodat de áh... ;]

😂

(#31857) koncsik válasza adalbert1 (#31855) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Kártyás foglalás történik a PP-lal, feladáskor vonják le szerintem majd.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31858) woros válasza adalbert1 (#31855) üzenetére


woros
őstag

Ez ügyben felhívtam a lego ügyfélszolgálatot még vásárlás előtt és a hölgy azt mondta, hogy levonják ugyan a pénzt, de kb. 1 héten belül vissza is rakják és majd csak augusztusban, amikor megjött a cucc, akkor vonják le végleg.

Ezt írja a paypal, mert én azzal fizettem:

"Ez egy átmeneti hitelesítési zárolás, melynek segítségével ellenőrizzük, hogy a fizetési módhoz tartozó számlán biztosan rendelkezésre áll-e a kifizetés teljesítéséhez szükséges összeg. A fizetési módhoz tartozó számlát akkor fogjuk megterhelni, ha lego.com teljesíti a megrendelést."

Illetve a lego ezt küldte emailben:

"Thank you for ordering from shop.LEGO.com. Unfortunately, the item(s) listed below are currently out of stock and it will be a little longer before we can ship the out of stock item(s) to you.

If you made your payment via credit card, please note that while we will authorise your card shortly, it will not be charged until we ship the out of stock item(s). You will receive a separate email notification at that time.

We apologise for any inconvenience this delay may cause. If you're worried your order will not arrive in time and you wish to change or cancel the item(s) below, please contact us on 00-800-5346-5555.

Best regards,
The LEGO Customer Service Team"

(#31859) Janaboy válasza woros (#31853) üzenetére


Janaboy
veterán

Csak 1et lehet?? Ne mar :(

Janaboy

(#31860) b12gege válasza Fr0z3n (#31856) üzenetére


b12gege
csendes tag

:DDD :DDD
Na erről beszélek! ;]
:DDD :DDD
Mennyit engedjek a feléből!? :))

(#31861) Fr0z3n válasza b12gege (#31860) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Adok a 3 repülőért 30at 😈

(#31862) b12gege válasza Fr0z3n (#31861) üzenetére


b12gege
csendes tag

Ebből még kijöhetek jól is... :U
30 mit? :DD

[ Szerkesztve ]

(#31863) Fr0z3n válasza b12gege (#31862) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Lei :DDD

(#31864) balint82


balint82
senior tag

Nézzétek csak mit hozott ma a futár :

:C

Google Pixel 4a

(#31865) LÁZ válasza balint82 (#31864) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

ezek már csak ilyenek...majd én is behúzom véglegesbe még1x

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#31866) koncsik válasza woros (#31858) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Nekem is backorder lett :(

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31867) woros válasza koncsik (#31866) üzenetére


woros
őstag

Ezért ne legyél szomorú. Ebből az emailből csak a középső rész a lényeg, hogy nem terhelik be addig a bankkártyát (már ha azzal fizettél és nem pp) amíg nem lesz készleten. PP-nél 1 hét kb. amíg visszajön a pénz.

(#31868) balint82


balint82
senior tag

A pontokért szívesen rendelek valakinek Mario szettet :DD

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#31869) Ereshkigal válasza balint82 (#31868) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ne vedd el LÁZ kenyerét. ;]

(#31870) LÁZ válasza Ereshkigal (#31869) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

:DDD , qrválkodik itt már mindenki :DDD

ps. van az a pénz amiért nem rendelek :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#31871) woros válasza koncsik (#31837) üzenetére


woros
őstag

Érdekes egyébként, hogy retailer boltok is adnak ajándékot, de csak az 1500 ft értékű, LEGO Super Mario: Super Mushroom Surprise Expansion Set-et (30385)

alt="" title=""

Legalább mi az 5000 ft értékű ajándékkal nyugtathatjuk magunkat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31872) koncsik válasza woros (#31871) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Az is kell, grrrr :DDD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31873) adalbert1 válasza woros (#31858) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi neked és koncsiknak is!

Végül kártyával fizettem, mert a honlapon is azt írják, hogy addig nem terhelnek, amíg fel nem adják a küldeményt.
Ahogy nézem a netbankot, egy hétre zárolták az összeget, az nem vészes.

Ja, nekem is kell a másik ajándék is, szóval esélyes, hogy ebből a starter course-ból kettőt fogok venni :)

Illetve kíváncsi vagyok a minifigura sorozatra, hogy az hogy fog majd kinézni.

(#31874) balint82 válasza adalbert1 (#31873) üzenetére


balint82
senior tag

Most rendeljétek meg jár a tojás&csirke + egy nyuszi is ajándékba.
:C

Google Pixel 4a

(#31875) tPedro_ válasza balint82 (#31874) üzenetére


tPedro_
őstag

Barracuda bay megrendelve. :DDD

(#31876) balint82 válasza tPedro_ (#31875) üzenetére


balint82
senior tag

Az se rossz :DD

Google Pixel 4a

(#31877) woros válasza balint82 (#31874) üzenetére


woros
őstag

Ez most komoly....? Hivhatom fel a legot, hogy toroljek a rendelesem es rendelhetem meg ujra a tojassal meg a csirkevel.. :/

(#31878) koncsik válasza woros (#31877) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Mondd gyorsan, mit csináljak (engedi a kosárba rakni és ott vannak a húsvéti jószágok...) ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#31879) woros válasza koncsik (#31878) üzenetére


woros
őstag

Nem tudom én sem, 9-től van lego telefonos ügyfélszolgálat, fel akarom hívni előtte és esetleg ott lemondani vagy módosíttatni.
Ha biztosra akarsz menni, akkor megrendeled még egyszer és hagyod, hogy újra zároljanak 19k-t és majd csak utána telefonálsz, hogy ilyenkor mi van. :DDD

(#31880) axod válasza woros (#31858) üzenetére


axod
tag

Köszi az infót! Ilyen esetekben a húsvétii ajándék továbbra is jár majd Augusztusban? Én is előrendeltem. :))

(#31881) balint82 válasza axod (#31880) üzenetére


balint82
senior tag

Szerintem kiküldik külön.

[ Szerkesztve ]

Google Pixel 4a

(#31882) LÁZ válasza balint82 (#31874) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

azért ott is van baj, mert a promó elvileg 13ig kéne tartson, és kb az első nap volt csak csibe, nyúl meg sehol, pedig az is egyidőben indult....szóval így elég sz@r :U

mindenesetre eldurrantottam az összes pontomat ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#31883) axod válasza balint82 (#31881) üzenetére


axod
tag

Köszi :R

(#31884) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

viszont ha jól emlékszem, címenként kapok 1et :F , szóval ha a sisakokat rendelném elő, gyanús, hogy egyikhez sem kapok, ha már a barracudához megvolt?

persze a kosárba hozzáadja, aztán meg jön majd az email, hogy 'hátnagyonsajnáljuk'...

ps. 1 sisakot azért lekattintottam, megvárom mi lesz, de gyanús, hogy semmi :DDD

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#31885) tPedro_ válasza LÁZ (#31882) üzenetére


tPedro_
őstag

Az hagyján, de a mostani promó dátuma szerint tojás 08/04/2020 to 13/04/2020, nyúl pedig 07/04/2020 to 31/07/2020 jár. Vagy amíg a készlet tart.
Szóval ezek most új promók, csak az ajándék ugyanaz. :DDD

(#31886) adalbert1 válasza woros (#31879) üzenetére


adalbert1
veterán

Ha úgyis beszélsz velük, megtennéd hogy megírod, hogy mit mondtak?

balint82: ezt tényleg kiküldenék így, hogy amit rendeltem, csak augusztusban jön majd ki?

Habár tojásból szerintem kettő is lesz itthon (tegnap megjött 2 rendelésem a kocka.hu-ról, és elméletileg mindkettő mellé adtak - viszont még nem bontottam ki őket, mert az egyikben a gyerek húsvéti ajándéka van a 60246 :)) - ezt amúgy elemszám alapján csak én érzem drágának? Pedig nem licencelt készlet, hanem sima City rendőrös - igaz, ha az elemek méretét is nézem, nem csak a darabszámát, akkor már jobbnak tűnik).

(#31887) LÁZ válasza LÁZ (#31884) üzenetére


LÁZ
Topikgazda

a 2. rendelés összesítő mailbrn is bemne voltak az ajándékok, kiváncsi leszek 🤔

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#31888) woros válasza adalbert1 (#31886) üzenetére


woros
őstag

és koncsik:

Hivatalosan azt tudom mondani, hogy mindenképpen beszéljetek velük, mondjátok el ezt a problémát és kérjetek megoldást. ;)

(#31889) Sordoran


Sordoran
addikt

Azért most majdnem megrendeltem én is ez a Mario csomagot. Igen, tényleg jópofa és szerintem is megéri, DE szerencsére én nem vagyok akkora Mario rajongó, és csak mert megéri még nem veszem meg. :P Mondjuk ha lenne gyerekem, vagy közeli gyerek rokon akkor megvenném így is. (most ezzel a logikus gondolkodással magamra haragítottam fél topikot szerintem ;] )

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#31890) Segal válasza Sordoran (#31889) üzenetére


Segal
veterán

Csinálj 1 gyereket és problem solved :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#31891) balint82 válasza Sordoran (#31889) üzenetére


balint82
senior tag

Vedd csak meg, hátha augusztus 10ig lesz egy gyerek :DD

Google Pixel 4a

(#31892) balint82 válasza Sordoran (#31889) üzenetére


balint82
senior tag

Véget is ért volna a mario előrendelés?! :F

Google Pixel 4a

(#31893) woros válasza balint82 (#31892) üzenetére


woros
őstag

És tényleg.. de jó, hogy nem csúsztunk le róla.. :U

(#31894) balint82 válasza woros (#31893) üzenetére


balint82
senior tag

Én nem vettem, és legalább így nem fog kísérteni :)

Google Pixel 4a

(#31895) Sordoran válasza balint82 (#31894) üzenetére


Sordoran
addikt

Jajj, pedig már pont majdnem kis híján éppenhogy meg lettem győzve, de hát így jártam. :DDD

Sebaj, a hold komp és az űrállomás így is idei vételek lesznek még, na meg hát még az évnek a 3/4 része hátra van. Lambot pedig be se mutatták még.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#31896) adalbert1 válasza woros (#31888) üzenetére


adalbert1
veterán

Na, hát próbáltam beszélni velük, kb. 3-szor vártam 15 percig, de senkit nem tudtak kapcsolni.

Viszont így, hogy már vége az előrendelésnek akkor nem állok le variálni, a Marios előrendelői ajándék jobban kell, mint a tojás meg a nyúl.

Sordoran: nincs ezzel semmi gond, hogy valakinek nem tetszik valamelyik készlet/line, vagy logikus gondolkodás mentén elveti a megvásárlását. Én is elég sok mindenről mondtam már le, mikor győzött a józan ész :)
Én főleg azért veszem meg, mert mióta '94-ben kaptam egy Famiclonet, és így megismerkedtem a Super Mario Bros.-szal is, azóta kedvelem a Mario játékokat, és ez egy érdekes koncepciónak tűnik (szóval kb. a 2 leginkább kedvelt játékomat a Lego-t és a Mario-t házasították össze, és ugyan azt nem látom még, hogy ez a koncepció mennyire működőképes, de muszáj volt megrendelnem :) ).

(#31897) LÁZ


LÁZ
Topikgazda

a dilemma hatalmas 😂, vajon merjek még 2 sisakot előrendelni, mert alapból ugye bedobja hozzájuk a dupla ajándékokat, illetve a mai 2 rendelésem összesítő emailjében is benne voltak mindkettőnél az ajándékok, ergo azokhoz megkapom.🤔

jó lenne ha hnap már shipped lenne, mert abból kb biztosan kiderülne, hogy miastájsz. 🤔

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#31898) balint82 válasza LÁZ (#31897) üzenetére


balint82
senior tag

Rendeld csak meg, Jana is ezt mondaná :DD

Mario update on s@h:

Google Pixel 4a

(#31899) balint82


balint82
senior tag

Ez sem lesz rossz akció (kocka.hu):

Google Pixel 4a

(#31900) h3lios


h3lios
addikt

Nekem most úton a Barracuda bay a Lego-tól.

Már 1 ideje shipped a státusz még mindig úton van, utoljára 6-án volt status update valahol Belgiumban.

Múlthét szerdán rendeltem.

B-tag: H3lios#2825

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  LEGO klub
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.