Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#9014) Padisah válasza Pitu (#9013) üzenetére


Padisah
tag

Szia!

Tegnap vettem egy Samsung 32 colos c630k1w-t. Nekem nagyon tetszik, jó a távirányítója, szép az analóg adás képe, sok fájlformátumot lejátszik USB-ről. Tetszenek az érintőgombos kezelőgombok az elején. Sajnos vissza kellett vinnem ma, mert panelhibás volt, függőleges csíkok voltak rajta több is, amiből kettő az egész képernyőn átért és mivel nem volt több ebből a típusból a boltban, a c650-es meg 20 ezer forinttal nem ér többet nekem, így vettem egy LG 32 LD750-et helyette 10 ezer forint ráfizetéssel.
Ez is szépen játsza le az analóg adásokat, tudja a 14:9 képarányt, amit a Samu nem, így az a analóg adások képe egész jó méretben jön át. USB sok mindent lejátszik, a távirányítója szerintem nem olyan jó, és a tévén lévő kezelőgombok a tévé oldalán vannak. Szerintem a Samu és ez az LG egyformán jó vétel. Azért mert 200 Hz-es az LD750-es az LG nem ér 10 ezer forinttal többet, de csak 4 ezer forinttal volt drágább az LD650-esnél ezért váltottam erre.
A boltosok a Philipsről azt mondták, hogy csak a felsőbb kategóriás verziók érik meg.

Szóval én bátran ajánlom a 2-est neked, de a Samsung C630k1w-vel sem jársz rosszabbul.

Az a baj a világgal, hogy az okosok kételkednek, míg a hülyék tökéletesen biztosak a dolgukban.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.