Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) nirod


nirod
csendes tag

Még egyszer:
Hello,
van itt valakinek a Sony 40 ex-500-ról tapasztalata? Elég jókat írnak róla a tesztekben...nekem a MM-ben a Samu 40 c630-hoz képest jobbnak tűnt...
DivX filmek minősége milyen rajta? Felirat elég nagy? SD adás képe? Imput lag?
A Samsung LE40 C650-hez viszonyítva melyiknek szebb a képe? Multimédiás képességeket ne nézzük, abban tudom, hogy a Samu jobb. Árban nem sok a különbség...

(#1002) #41635072 válasza Devid_81 (#990) üzenetére


#41635072
törölt tag

Ezt így nem lehet elmondani.
A 200Hz-re viszont már azt mondom, hogy az egy kellemes, használható fícsör.
Ott már jóval komolyabb elektronika dolgozik, mint 100/120Hz-nél.

der_: Igen. Nálam minden működik megfelelően. Csak BDMV-nél nem lehet hangsávot választani, de minden másra jó. A monitoron látható a lejátszó ablaka, a TV-n meg a film. Természetesen addig nem lehet pl játszani, míg filmezel.

[ Szerkesztve ]

(#1003) der_ válasza #41635072 (#1002) üzenetére


der_
tag

A lejátszó ablaka kell nekem is hogy beállíthassam a dolgokat. Úgy értettem hogy ezeket nem lehet beállítani mert nem látható a lejátszó ablaka. Ha a monitoron van a lejátszó akkor ott indul el a film ha áthúzom a tv-re akkor meg ott. Az hogy neked külön van az alap vagy be lehet állítani? Mondjuk már átnéztem mindent...

(#1004) Aguinaga válasza akom (#993) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ha már itt tartunk: az LG 42LD450-nél ez szerepel az árgépen:
"- beépített iker vevő"
Nem tud valaki egy manulat ehhe a tv-hez esetleg ?

PSN: OldSlowhand74

(#1005) #41635072 válasza der_ (#1003) üzenetére


#41635072
törölt tag

Nemtudom.
Én semmi extrát nem állítottam, és ha elindítok egy filmet, akkor a lejátszóablak a monitoron jelenik me, a film meg autómatikusan teljesképernyőn a TV-n. Lehet, hogy Catalystban kell varázsolni?Nemtom'. :F

(#1006) kaliber válasza der_ (#1003) üzenetére


kaliber
aktív tag

A catalystben a másodlagos kijelző ne legyen klón módban, külön kell beállítani és akkor úgy jelenik meg mint ahogy Tel Eleknél.

Miért jársz futni? Mert az élet rövid, a futástól kicsit hosszabbnak tűnik :)

(#1007) #75912448


#75912448
törölt tag

LG 42LD450

Pár órája van meg, egy rövid teszt után ezek a tapasztalataim:

Eredetileg egy Samsung 40B550-et vettem (lehet, hogy a 40C530-cal szerencsésebb lettem volna), de 3 hibásat fogtam ki 2 nap alatt, majd a Samu szervizzel való konzultáció után végleg eldöntöttem, hogy Samsungot soha többet. Mindhárom készülék panelje csíkos volt, homogén háttérnél nagyon zavaró. Ezután kellett másik készüléket keresni (aminek nem örültem mert a Samu HD képe csodálatosan 10/10 volt a maga kategóriájában), és az LG 42LD450-re esett a választás.

A beépített kalibrálóval, majd némi kiigazítással teszteltem BD-t, MKV-t -720-1080p-t. 4 napig volt nálam a Samu -tehát volt idő tesztelgetni- ha az HD-ben 10/10 volt, akkor ez max 10/8 720p-ben, 1080-ban közelít a Samsunghoz, de nem éri be.

SD-ben viszont az LG a nyerő. Nem kell mondanom milyen xar tud lenni ezeken a TV-ken a normál STB-os adás. Samu 10/3, LG 10/5. Erről persze nem a TV-k tehetnek.

DVB-T OK mindkettőn.

Ami nagyon zavaró, hogy ha SCART-on keresztül be van dugva a STB, majd mellé bedugom a szobai antennát a MindigTV-hez, akkor áthallásos lesz a digitális kábeltv. Más csatornák képei látszódnak a háttérben stb. Így mindkettő egyszerre nem lehet bedugva, de ez nem a TV-k hibája, mindkettőnél ilyen volt. Foci vb alatt majd húzogathatom az antennakábelt ki-be a meccsek között :-)

Összességében egy jó készülék, az árát mindenképpen megéri. Ha sikerül normálisan bekalibrálni, akkor talán lehet HD-ben is 10/10, de nekem a Samu képe jobban bejött. Hangsúlyozom, hogy ez a véleményem kb az első 5 óra után alakult így, még változhat :-) Egyelőre külföldi tesztre várok, elég új típus és nem nagyon találni.

(#1008) Aguinaga válasza #75912448 (#1007) üzenetére


Aguinaga
őstag

No, majd írj még, én plntekre halaszottam a TV-vételt, addig olvasok :)
Amúgy vicc, hogy ezekről a tv-kről (ld420 és ld450) neten nem nagyon találok normális tesztet, bár lehet, hogy én nam vágom, hogy hogxan keressek google-val (az 'lg 42ld420 review' pl. nem igazán nyerő, teli van nyominger webáuházak ajánlataival)

PSN: OldSlowhand74

(#1009) #75912448 válasza Aguinaga (#1008) üzenetére


#75912448
törölt tag

Vásárlás előtt én is a 42LD450 review-t próbáltam, ezen
kívül semmit nem találtam, erre meg nem adok. :-)

(#1010) Aguinaga válasza #75912448 (#1009) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ezt én is megtaláltam, a véleményem hasonló.
Már nem sikk ilyen tv-ket tesztelni, úgy tűnik, mindenhol csak a felső kategóriásakat/LEDeseket tesztelik.

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#1011) coleen


coleen
aktív tag

Sziasztok!

Azt nem tudjátok véletlenül, hogy az LG 47LD750-ben a 200Hz fekete képek beillesztésével történik, vagy "valós" 200 Hz-et számol?

Amúgy mennyire javasoljátok ezt a modellt? Ennél is van 3 napos pixelhiba garancia? Az LG-k mennyire hajlamosak pixelhibásodni?

üdv: Coleen

(#1012) ORCA58 válasza #75912448 (#1007) üzenetére


ORCA58
addikt

Azt nem tudod véletlenül hogy a SAMU TV-k oldalán milyen verziószám volt? SQxx., AAxx CNxx

(#1013) Snark


Snark
csendes tag

sziasztok! TV vásárlás előtt állok és szeretném a tanácsotokat kérni. tudnátok ajánlani valamit a köv. követelményekre?
- kb. 42" (106 cm)
- full HD
- LED LCD
- digit. tuner
- több HDMI csati
- USB csati és tudjon filmeket lejátszani USB-ről (értelmes formátumokat ismerje: DivX/Xvid, MKV, H264, a szokásos mai dolgok, lehetőleg 1080p)
- nem kötelező, de jó ha van WiFi támogatás

egy lehetőség a Samsung C6000, esetleg tudtok ajánlani valami mást? esetleg más márkából?

előre is köszönöm!

(#1014) anrab válasza der_ (#1003) üzenetére


anrab
addikt

(#1015) #75912448 válasza ORCA58 (#1012) üzenetére


#75912448
törölt tag

Mind a 3 SQ02-es volt.

(#1016) tutis


tutis
őstag

42LD450 1 heti tesztelés után: Még mindig nem jött le a vigyor az arcomról, annyira tetszik a tv. A 100hz hiányát én nem nagyon érzem. Bár lehet azért mert hozzászoktam az 50hz megjelenítéshez.
xbox360-ra kötve a tv nagyon ütős, élvezet rajta játszani.
Minden este nézek egy HD filmet külső vinyóról, nagy hasznát veszem a beépített média lejátszónak. A képi beállításokkal ma foglalkoztam először. nagyon jól fel lehet paraméterezni a képet, szerintem mindenki megtalálja a számára megfelelő beállítást.
A beépített iker vevőről nem tudok nyilatkozni, mivel set-top-box-al használom a tv-t.
Tv adásnál meglepően jó a képe, nem számítottam ilyen jóra.
Szerintem ezért a pénzért(150ezer) ebben a kategóriában az egyik legjobb vétel. Nem bántam meg hogy ezt a típust választottam, nem tudok semmi rosszat írni róla :))

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1017) szabessz válasza #75912448 (#1007) üzenetére


szabessz
tag

LG nél beépített iker vevő mit jelent pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#1018) coleen válasza tutis (#1016) üzenetére


coleen
aktív tag

Kedves tutis!

Lenne egy-két kérdésem a TV-ddel kapcsolatban, mivel én is az LG-kkel szemezgetem (az LD750-es szériával):

- nálad mi volt az, ami az LG mellett döntött? Miért nem a Samu?

- van-e rá pixelhiba garancia? vagy 3 napos cseregari bármilyen sub-/teljes pixelhibára?

- mérted-e a fogyasztását?

- a 42"-es méretet elegendőnek érzed? A 47"-es jobb lenne, vagy az már a komfortban zavarna?

üdv: Coleen

[ Szerkesztve ]

(#1019) #75912448 válasza szabessz (#1017) üzenetére


#75912448
törölt tag

Gondolom, hogy a DVD-C és DVB-T-re utal. Egyelőre STB-vel és a mindigtv-hez egy szobai antennával használom. Decemberben váltok digire, onnantól használom majd a C és T tunert.

(#1020) DigitXT válasza Aguinaga (#984) üzenetére


DigitXT
félisten

látja a különbséget 50 és 100 Hz között LCD-n is
Igazából arra céloztam, hogy bőven nem ugyanazt jelenti
a 100 Hz az LCD-knél, mint a CRT-knél, és ami nem tud
100 Hz-et (nincs benne mozgásinterpolációs algoritmus),
attól még nem lesz "50 Hz-es", és nem fog vibrálni, hogy
az zavarhasson.:N

(#1021) #75912448 válasza tutis (#1016) üzenetére


#75912448
törölt tag

HD-re így használom, ennél egyelőre jobbat nem tudok.

Normal módban:

Háttérfény:60
Kontraszt:90
Fényerő:48
Élesség: 50 körül

Élesség egyébként érdekes ezen a TV-n. Eddig minden LCD TV-m alapban éles volt, majd a megadott értékek között korrigáltam (0-10, 0-100), ezen a TV-n nulla fokozaton homályos, majd szépen élesedik. HDMI bemenetnél is! Tehát eddig mindig nullán hagytam, most 50 körül lehet az igazság.

Színtelitettség:50
Árnyalat: R7
Színhőmérséklet: W30

Speciális beállítások:

Din kontr.:ki
Din szín:ki
Tiszta fehér: ki
Bőr:ki
Zajcsökkentés:ki
Dig zajcs.:ki
Gamma:közepes
Feketesz:alacsony
Szemkímélő:ki
Valós mozi:ki
Színskála:normál

[ Szerkesztve ]

(#1022) tutis válasza coleen (#1018) üzenetére


tutis
őstag

coleen:

Többféle indok miatt döntöttem az LG mellett:
Először is láttam élőben a boltban, meggyőző volt a képe.
Másodszor van már otthon LG LCD-m, az is bevállt.
Harmadszor a Samsunghoz képest pár cm-el nagyobb a képátlója.
Negyedszer a samsung menüje az LG-hez képest szerintem elég silány. Itt most a grafika elemekre gondolok. Ha már használom a tv-t, tetszen is amit látok, és ez nem csak a képre igaz, hanem a menüszerkezetre is.
Képminőségben amúgy döntetlen az állás, samsungra se tudok rosszat mondani. azt is láttam boltban, de nekem az LG képe meggyőzőbb volt.
2 év gari van rajta, gondolom pixelhiba gari is, de megmondom őszintén nem figyeltem a garis papírt.
Fogyasztását nem mértem, mivel ilyenekkel sose foglalkoztam. Persze van benne energy saving funkció, közepesre van beállítva. Majd megnézzük a villanyszámla mit mutat. :)
42-es méret amúgy pont tökéletes nekem, bár igazság szerint csak ez fér el azon a helyen ahova tettem, nagyobb méretű már belelógna a szekrénybe. Amúgy ha elfért volna egy 50 colos plazmát vettem volna :) (az is LG)

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1023) ORCA58 válasza #75912448 (#1015) üzenetére


ORCA58
addikt

Köszi. Azért nem semmi amit a Samu művel mostanában. Az első 40C650-em (made in Slovakia) is rossz volt nem mindig lehetett bekapcsolni. Spórolásból nem is ellenőrzik a kész TV-ket?

(#1024) pierpont


pierpont
csendes tag

hello 150k-s értékhatárig melyik lcd tvt ajánlanátok? 37 vagy 42 colos tévét keresgéltem, sajnos antenna digital lenne a normál adás. esetleg mellette hd filmek, ezért usb eszközről nem ártana a lejátszás.

lg 42ld420 szimpatikusnak tűnik, főleg hogy valaki írta a távirányítós trükköt. esetleg samsungban vagy más márkában van jobb választás? köszi és üdv

(#1025) #75912448 válasza ORCA58 (#1023) üzenetére


#75912448
törölt tag

Tudod mit mondott nekem a csíkokra a szervizes?

Látja a hibát, lehetőség van bevizsgálni, de nem biztos a csere. (LOL) Ránéz majd egy kóreai ember és bevizsgálja, hogy tűréshatáron belüliek-e a csíkok. Mutattam neki egy gyorsmozgású videot amin szemmel látható a hiba, de nem győzte meg. Majd egy szürke 1920-as képet, amin a videón is látható csíkok visszaköszöntek. Csak hajtogatta a tűréshatárt... köszöntem szépen :W Persze lehet egy csomó vásárló, akik ezt észre sem veszik.

(#1026) #75912448 válasza #75912448 (#1025) üzenetére


#75912448
törölt tag

KB így nézett ki az enyém is: link , alul a szürke képet érdemes nézni. Azok a csíkok gyorsabb kameramozgásnál, pl focimeccs, jégkorong stb átlátszódtak! Egyik TV sem teljesen homogén, a mostani sem, de az elviselhetőség határán belül van. Sajna a Samuk nem voltak, viszont a HD képét meg sajnálom.
Na ennyi, most tesztelgetem még egy kicsit az LD450-et.

(#1027) ORCA58 válasza #75912448 (#1025) üzenetére


ORCA58
addikt

Sajna így műkszik a szerviz nálunk.
Példa a tűréshatárukra:
Nekem azt mondták a jelenlegi TV-re, attól hogy más készülék hibátlanul fogja a Digitális DVB-C adást, de SAMU nem, az nem jelenti azt, hogy rossz a TV csak éppen azt a jelet nem fogja jól!! :W :W :W
Ha ez igaz akkor SAMU sok tízezer embert csap be. Van digitális tuner a tv-ben ami igaz de azt nem mondják, hogy hibátlanul működni is fog.

(#1028) #93966848


#93966848
törölt tag

Sziasztok!
Esetleg van valakinek tapasztalata az LG 42LE5300al kapcsolatban?Milyen lehet benne a DVB-T tuner, valóban jók-e az LG led tv-k?A héten tervezem a vásárlását.MM-ben mindenképpen LG led tv-t ajánlanak, 5 év gari van rá!

(#1029) coleen válasza tutis (#1022) üzenetére


coleen
aktív tag

tutis:
Köszönöm a kimerítő válaszokat! Szerintem én is az LG mellett döntök majd, mert ugyanazért a pénzért több szolgáltatást ad, mint a Samu, és több cm-t. Na meg annyi rosszat olvasni a dzsunka Samu panelekről.

Remélem a pixelhibára nem hajlamos az LG (sem).

(#1030) szabessz válasza coleen (#1029) üzenetére


szabessz
tag

A Samsung ad több szolgátatást mint a LG.
Jól tudom?

(#1031) coleen válasza szabessz (#1030) üzenetére


coleen
aktív tag

200Hz (LG LD750) vs. 100Hz (Samu C650) kb. ugyanabban az árban (sőőőt...) +1" az LG javára. A widgetek, a DLNA meg az mkv lejátszás nem érdekelnek...

(#1032) deedee


deedee
őstag

üdv

samu b530 40"-nál tapasztalt valaki olyat,hogy lekapcsolás után,a készenléti piros lámpa reggelre villogni kezd?már két reggelen tapasztaltam ezt....
monitornak is használom és ilyenkor ha bekapcsolom a pc-t,a tv is életre kel,annak ellenére hogy be sem kapcsoltam elvileg....

ilyenkor mi van? :F

(#1033) kerlac válasza szabessz (#1030) üzenetére


kerlac
őstag

szerintem nem. LG jobbnak tűnik, csak Samoból hatalmas a kínálat....hogy majd 2 év után tönkremenjen. Viszont az LD 37"-es LED LCD-je veszettül akciós a euronicsban...

(#1034) Dani_kp


Dani_kp
őstag

Jó napot mindenkinek!

Remélem, jó topicba írok...
Erről a Toshiba 32LV733G LCD televízióról mi a véleményetek? :U
Némileg konyítok az LCD TV-khez, vagyis inkább milyet érdemes venni, de az igazság az, hogy ennél többet nem tudok rászánni. Ami, fontos volna, hogy ne legyen után húzás, szellemkép... pl.: ha focit nézek. Tudom, hogy arra a legjobb vétel valamilyen 100 Hz-s TV volna, de az nagyságrendekkel többe kerül. Ennél a TV-nél ezt kompenzálja valamilyen szinten az 5 ms válaszidő? :F Vagy a kettőnek semmilyen szinten nincs köze egymáshoz...
A full HD azért "fontos", mert elsődlegesen PC-re lesz kötve, és végre szeretném kiélvezni én is a full HD-s filmek adta élményt :U .

Előre is köszönöm a segítséget! :)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#1035) JoeBacsi63


JoeBacsi63
csendes tag

Sziasztok!

A TV-m Samsung UE40B7000, de azt gondolom a kérdésem minden olyan TV esetén igaz, amely alkalmas a légi adások dekóder nélküli vételéhez...

Közeledik a foci VB és ugye a királyi tévék HD-ben nyomják majd a meccseket. Nekem alapvetően T-* kábel előfizetésem van és bementem a szolgáltatómhoz HD ügyben. Egy normális ember azt javasolta, hogy ne fizessek elő a HD csomagjukra, mert az k* drága. Helyette vegyek egy antennát és annak segítségével nézzem a MinDigTV-n a meccseket. Így is tettem, vettem egy antennát és külön-külön az antenna és a kábel is szuperul müxik.

A problémám az, hogy ugye a TV-n csak egy antenna bemenet van és erre nekem két antennát kellene csatlakoztatnom.

Van-e ilyen (biztosan van) antenna közösítő? Megnevezés, ár? Megfér-e a két különböző jel egymás mellett? Nem zavarják egymást? Van-e valakinek hasonló ügyből származó tapasztalata?

Jelenleg elég macerás az antennacsere folyamata, mert minden egyes csere után tapasztalatom szerint újra meg kell kerestetnem a TV-vel a csatornákat. Nem is beszélve arról, ha a TV felkerül a végleges helyére a falra, az anetnna csere elég macerás lesz.

Köszönöm szépen!

(#1036) Aguinaga válasza coleen (#1031) üzenetére


Aguinaga
őstag

Ezek szerint LD450-nel nem lehet mkv-t lejátszani ?

PSN: OldSlowhand74

(#1037) need


need
addikt

Üdv..

szeretnék a tévémre internetet

viszont nincs routerem!

milyen lehetőségeim vannak a tekintetben hogy 15-18 m lévő sz.gépem internet kapcsolatát
megosszam a tévével??

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#1038) tutis válasza Aguinaga (#1036) üzenetére


tutis
őstag

Lehet lejátszani mkv-t okosítás után ami 2 perc.

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1039) fury71 válasza JoeBacsi63 (#1035) üzenetére


fury71
aktív tag

Nekem is B7000 van. Jelenleg UPC digi és DVB-T antenna van rákötve. A UPC digital scart csatlakozóval a DVB-T az antenna bemenetre csatlakozik.
Próbáltam úgy is, hogy a meglévő UPC analóg kábelt és a DVB-T antennát egy ilyenosztóval kötöttem az antenna bemenetre, de akkor meg a földi digit adások nem voltak jók, ki kellett vennem. Így szerintem nem fér meg a két jel egymás mellett, de lehet csak én csináltam valamit rosszul.
Amúgy meg az antennacsere is megoldható, mert a megkeresett és eltárolt digitális csatornák nem vesznek el a kábelcsere esetén sem. Sőt az új kódolt adókat is kapásból megtalálta keresés nélkül is a TV.

Az élet valójában egyszerű, csak mi ragaszkodunk hozzá, hogy bonyolulttá tegyük.

(#1040) Tutu7030 válasza deedee (#1032) üzenetére


Tutu7030
veterán

Csak tipp.. Nem aktív a tv készenléti szoft.frisítése?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#1041) c41r0^


c41r0^
őstag

need-nek írtam volna, csak nem válaszra nyomtam...:

1., a számítógépen meg kell osztani az internetet egy második hálózati kártya segítségével (pl. Windowsban alapból van ilyen lehetőség, csak az ICS szerviznek futnia kell, ami azzal jár, hogy a Windows beépített tűzfalát is aktiválja, ha 3rd party tűzfalat használsz, akkor ez bekavarhat neki)

2. a netmegosztásra használt hálókártyának egy fix ip címet kell adni (pl. 192.168.0.1, subnet: 255.255.255.0),

3., ezek után a TV-n a hálózati beállítást manuálisra állítod, IP címnek / alhálózati maszknak megadod a pl. 192.168.0.2 / 255.255.255.0 adatokat, alapértelmezett átjárónak a 192.168.0.1-et

4,. összekötöd egy UTP patch kábellel a TV és a hálókártya ethernet portjait

kész

Gyakorlatilag ugyanúgy kell csinálni, mintha egy másik számítógépnek osztanád meg a netet második eth segítségével. Ha nem boldogulsz, van hálózatos topic is.

[ Szerkesztve ]

(#1042) JoeBacsi63 válasza fury71 (#1039) üzenetére


JoeBacsi63
csendes tag

Köszi a választ. Az a különbség, hogy a Conax modulnak hála a STB a fiókban pihen, minden csatlakozás digitális, így nem kell Scart-ot használnom. Megjegyzem hogy a STB és a "felesleges" digital/analóg átalakítás elhagyásával szerintem a digitális kábel adások is jobbak lettek. Annak is örülök, így az egyik leglogikátlanabb távkapcsolót (STB távkapcsolója), amit életemben láttam, méltó helyére tehetem a STB mellé a fiókba :)
A kis kavicsot is jobban tudom használni, hiszen nem kell bemenetet váltanom. :)
Az osztó "fordított" bekötésével én is próbálkoztam, nekem sem működött. :((
Az antennacserével kapcsolatban, biztosan én vagyok a béna, de nem értem. Tegyük fel, hogy nézem a TV-t és be vannak állítva a digitális kábel csatornák. Antenna kábel csere esetén a TV nem látja a MinDigTv csatornáit, hiszen azokat még nem állítottam be. Ha elindítok egy teljes automata tárolást, akkor légi csatornákat eltárolja és közben (sajnos) a nem látható digitálisokat (a kedvencek tartalmával együtt) törli és vice versa.

(#1043) deedee válasza Tutu7030 (#1040) üzenetére


deedee
őstag

kikapcsoltam...thx :R
remélem ez volt az :)

(#1044) tutis


tutis
őstag

tv-s kérdés, mivel a tv adásokhoz és kapcsolatokhoz nem értek. parabola antenna-settopbox-tv, most így néz ki az összekötésem, így nézek tv-t. Ha a parabola antennát simán rákötöm a tv-re, akkor a tv-n kell jönni a tv adóknak, azaz a beépített dekóder tudja helyettesíteni a settopbox-ot?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#1045) balu333 válasza hcs57 (#999) üzenetére


balu333
tag

Köszi szépen a választ MotorBoy79 és hcs57, ezt nem tudtam!

[ Szerkesztve ]

(#1046) jlaci63 válasza Aguinaga (#1008) üzenetére


jlaci63
tag

LD 550-ről ld 650-ről sincs még. Még én is halogatom.
Regger, nekem a samuc530 eddig bevált (öcsémé, jelenleg kölcsönben van tesztelni.)

(#1047) jlaci63 válasza #75912448 (#1009) üzenetére


jlaci63
tag

Nekem eddig a geeks tesztjei túntek a "leghitelesebbnek" Ha valaki tud valami jó tesztoldalt, légyszi linkelje be. Köszi.

(#1048) Kirbly


Kirbly
aktív tag

Sziasztok!
Teljesen kezdo vagyok a temaban, ezert kerek Toletek most segitseget. A minap vettem egy Panasonic TX-L26C20E tipusu lcd tv-t. A problemam a kovetkezo: bekapcsolom a tv-t es mukodes kozben a tv sipol, nem a hangszorobol jon, olyan mintha a tapja esetleg az invertere lenne, inkabb az utobbira gondolok, mert amikor elsotetedik a kep olyankor mintha elhalkulna ez a sipolas is. Normalis ezeknel a tv-knel a sipolas, vagy go szerviz? Elore is koszi a segitseget!

Mi? Nem tetszik ez a sor? Hívja a 06-80-NA-ÉS-AKKOR-MI-VAN ingyenes számot…

(#1049) jlaci63


jlaci63
tag

Eddeg mereven elzárkóztam a csillogó üveg előlapos TV-ktől (pl Samu c650).

Viszont ma beleültették a bolhát a fülembe, hogy ha ráföccsen a sör, simán letörlöd, míg a matt-on nyomot hagyhat.

Tudom, nem a panelon szokás reggelizni, de mégis érdekelne a véleményetek, mennyire sérülékenyebbek a nem üveg előlapos tv-k? Pl asszony takartásközben odakoccolja a seprűnyelet.

(#1050) MotorBoy79 válasza jlaci63 (#1047) üzenetére


MotorBoy79
tag

http://www.televisions.com

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.