Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8051) TheProb válasza BBéci (#8050) üzenetére


TheProb
veterán

Nem az enyém a TV, de jó lett volna FULL HD filmeket nézni rajta...:S Viszont nem értem ha sima .avi-t, stb.t lejátsza akkor a hd mért nem megy neki.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8052) Ton1 válasza TheProb (#8051) üzenetére


Ton1
tag

mert ég és föld... a telom is lejátsza az avit, hd-t tenni rá meg lol lenne :D

(#8053) gejala válasza Ton1 (#8052) üzenetére


gejala
őstag

Xvid avi is lehet HD, akár Blu-ray minőség is. Csak nagyon helypazarló formátum...

(#8054) c41r0^ válasza TheProb (#8051) üzenetére


c41r0^
őstag

annyira nem vagyok nagy guru ebben a témában, de ha minden igaz, a HD filmek (mkv vagy mp4 konténer) x.264 kodekkel vannak általában kódolva, ha ezt a kodeket nem támogatja a TV-be integrált médialejátszó, akkor van gond... az avi is csak egy konténer, akár csak az mp4 és az mkv, ezen belül több kodekkel is lehet tömöríteni a tartalmat... ha a TV csak mpeg2-t tud kikódolni (divx és xvid ezt használja általában), de x.264-et nem, akkor hiába konvertálod át aviba, ha a kodek attól még x.264 marad, amivel a TV-d nem tud mit kezdeni

úgy kell átkonvertálni az mkv filmet pl. aviba, hogy a kodek ne x.264 legyen, hanem olyan, amit a TV beépített encoderje is megeszik, pl. mpeg2 legyen a video stream, a hang pedig mp3, ezt tutira lejátszaná

ezt találtam, ezekkel a kodekkel tömörített mozgóképet eszi meg a TV-d, ha minden igaz: MPEG1, MPEG2 TS & PS

[ Szerkesztve ]

(#8055) Ton1 válasza gejala (#8053) üzenetére


Ton1
tag

tudom :)

(#8056) Ricco_hun válasza c41r0^ (#8049) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Annál a plazmánál nagyon gáz az 1024 x 768 -as felbontás. Nem is értem, hogy lehet, amikor a képernyő 16:9-es, a felbontás meg 4:3-as. Ez még csak nem is HD Ready, ezen a felbontáson használom a crt tv-t is (nulla előrelépés).
Szóval lcd lesz, csak még azt kell eldöntenem, hogy kell-e a 100Hz vagy sem. Ha kell, akkor LD550, ha meg nem, akkor egy C530/550. Bár ki tudja, lehet, hogy mire a vásárlásra kerül a sor, már a jobb 100Hz-es Samuk is lemennek 100k-ra.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#8057) BBéci válasza Ricco_hun (#8056) üzenetére


BBéci
titán

Az a felbontás cseppet sem gáz, ha a képminőségét megvizsgálod, magad is rájössz. A pixelek téglalap alakúak, úgy jön össze a 16:9 képarány. SD tévéadáshoz lényegesen jobbak, mint a belépő full HD LCD tévék.
Nézz utána, mitől lesz egy megjelenítő HD ready! Minimum 720 sor kell hozzá. Ennyi.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8058) c41r0^ válasza Ricco_hun (#8056) üzenetére


c41r0^
őstag

- nem négyzetesek a pixelek, ezért a végeredmény 16:9 képarányú lesz
- minden HD-Ready, ami vertikálisan 720 képpontot, vagy többet tud megjeleníteni (768>720)
- PAL 4:3 képarányú TV-k esetében a felbontás 720 x 576px

(#8059) BBéci válasza c41r0^ (#8058) üzenetére


BBéci
titán

Ha már ketten is leírtuk, csak elhiszik nekünk.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8060) Ricco_hun válasza BBéci (#8059) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Jajj, jajj, most lehet okítani a hülyegyereket. A 720 sor lehet, hogy megvan, de az 1280 oszlop nem igen.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#8061) c41r0^ válasza Ricco_hun (#8060) üzenetére


c41r0^
őstag

nem értem a reakciódat, te jöttél ide a fórumra kérdezni, holott minden ilyen információ elérhető a weben, csak utána kéne olvasni, illetve igazából elég lenne ebben a topicban visszaolvasni, vagy a keresőjét használni... mi próbálunk neked segíteni, te meg ilyen hangnemben reply-zel? egyébiránt vedd a fáradságot, menj el egy boltba (nem egyszer leírtam) és nézd meg saját szemeddel, amiről beszélünk, mert úgy tűnik, hogy annak ellenére, hogy itt tipródsz a fórumon és a segítségünket kéred, csak "saját magadat meggyőző" típusú ember vagy, így szinte lényegtelen, hogy mit írunk

[ Szerkesztve ]

(#8062) Dorian válasza Ricco_hun (#8060) üzenetére


Dorian
félisten

Az nem feltétele a HD ready-nek. Rosszul tudtad, okításra szorultál.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#8063) c41r0^ válasza c41r0^ (#8061) üzenetére


c41r0^
őstag

mielőtt a személyeskedés gyanújára okot adhatnék , csak "saját magadat meggyőző" helyett "csak-saját-magadat-meggyőző"-t szerettem volna írni, elnézést

(#8064) TheProb válasza c41r0^ (#8054) üzenetére


TheProb
veterán

Na köszönöm, ez végre 1 tiszta, tartalmas leírás volt.
A gyári adatok szerint azt írja, hogy:
-USB-videolejásztó: (mpeg1/DivX/MPEG4)
-Nagy felbontású TV-tuner (MPEG4) - H.264 (a támogatott szolgáltatókhoz)

Vagy ezekkel nem megyek sokra?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8065) BBéci válasza Ricco_hun (#8060) üzenetére


BBéci
titán

Ezek közül válogass: HD ready

(#8064) TheProb
Az a helyzet, amit tapasztaltál.
Sonykhoz, Sharpokhoz, Panasonicokhoz kell egy külső médialejátszó. Az LG nem ismeri a dts-t, a Samsung beépítettje sem tökéletes, de kompromisszumokkal elfogadható.

Az idei modellek mindegyik márka esetében sokkal többre lesznek képesek, de sosem válnak egyenértékűvé a külső eszközökkel, mert az összes gyártó érdeke, hogy azokat is el lehessen adni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8066) gejala válasza TheProb (#8064) üzenetére


gejala
őstag

Ezzel az a baj, hogy az MPEG4 millióegyféleképpen lehet kódolva, amiknek egy részét támogatja a tévé, másik részét nem. De mivel nem Samsungról van szó, ezért a legtöbb fájl a nem támogatott részbe esik. :D

(#8067) TheProb válasza gejala (#8066) üzenetére


TheProb
veterán

... és BBéci!

Most direkt kipróbáltam c41r0^ által tanácsolt MPEG1 és MPEG2 TS & PS-be való konvertálást is de ezekkel sem megy, ugyan az a "nem támogatott felbontás" köszön vissza.
Tehát akkor akár hogyan próbálkozom, akár hány konverterrel, akár hány kodekkel, stb. nincs rá esély hogy olyan full hd videót kapjak amit le tudnék játszani usb-n keresztül? Meg ha már itt tartunk akkor nem értem, hogy ha nem támogatja ezeket a kodekeket akkor mért nem úgy csinálja, mint pl. a .mkv-val hogy fel se hozza a listába (magyarul el se tudod indítani a videót). Ehelyett látom is a fájlkezelőben, írja is a fájlformátumot, el is tudom indítani de kép és hang helyett csak annyit ír ki amit már írtam, hogy "nem támogatott felbontás".

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8068) BBéci válasza TheProb (#8067) üzenetére


BBéci
titán

Passz, Sonyval nem kísérleteztem, nem akartam úgy járni, mint Te.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8069) c41r0^ válasza TheProb (#8064) üzenetére


c41r0^
őstag

A TV tunere tud H.264-et kikódolni, mivel a DVB-T adások mpeg4 keretben, h.264 kodekkel vannak tömörítve, a hang meg AAC vagy AC3 az mpeg4 keretben mellettük. De a tuner teljesen más eset, mint amikor USB-ről eteted a TV-t. A legújabb DivX "csomag" elvileg magában foglalja a H.264-et, és az mpeg-4-et is (ami meg magában foglalja az összes mpeg szabványt), viszont ezek a DVD-ripek (amiket szokás divx-nek nevezni) általában mpeg-2 keretben vannak mp3 hangsávval és .avi a kiterjesztésük. Én ebből nem tudom megfejteni, mire gondolhattak a specifikációk megadásánál...

Szóval szerintem kérdezz meg valami videokonvertálós topicban, hogy neked mire kéne konvertálnod az mkv-t (ami általában h.264+ac3, vagy h.264+dts .mkv vagy .mp4 kiterjesztéssel). Az is lehet, hogy az audiostream miatt akad el, mert az AC3-at vagy DTS-t nem tudja lejátszani a TV-d, de emiatt kép sincs (bár pl. a Samsungok ilyen esetben a videostreamet lejátszák, hang nélkül, ha nem támogatott a hangkodek).

(#8070) Ricco_hun válasza Dorian (#8062) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Csakhogy engem nem érdekel, hogy a szakzsargon mit nevez HD Ready-nek. Ha az 1280x720-as film nem fér ki rá, akkor az nekem nem HD Ready. De mindenbe be lehet kötni, ahogy ti is teszitek, csak hogy qrva okosnak látszódjatok.

A neten én is utána tudok nézni bárminek, csak okosításért nem jöttem volna ide. Aki ide betéved, annak már valamilyen szinten kialakult véleménye van és tényleg csak önigazolást akar, hogy jól választott. Nem úgy jöttem ide, hogy majd itt megtanulom mi is az az lcd. De a lekezelő hangnem végig megvolt egyesektől. Az is fura volt, hogy egy lcd-s topikban ennyire tolják a plazmát. Mindegy, győztetek, többet nem rontom itt a levegőt. A tanulságot levontam, miszerint mindegy mennyi pénzed van, mindig tudnak neked egy drágábbat ajánlani.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#8071) ORCA58 válasza Imifej (#8038) üzenetére


ORCA58
addikt

Az antennásokkal levittük 40-ig, majd felvittük 75-ig (ez volt a maximum) a jelerősséget, de pont ugyan annyi kocka volt. Nálam percenként. Valószínű nagyon jó hibátlan jel kellene neki ha éppen ilyen kényes példányt fog ki az ember.

(#8072) ORCA58 válasza Ricco_hun (#8070) üzenetére


ORCA58
addikt

Nyugodj meg, kifér rá és nem fog kilógni. Sőt még a full HD is ki fogja tölteni a képernyőt és az sem fog kilógni belőle. A készülék átkonvertálja a saját felbontására. Ezt teszi az SD adással is, csak akkor felkonvertál. Ha akarod 16:9 arányba nézheted a 4:3 -as fimet is.
Egy példa: a normál film felbontása. 720x576 -os akkor is ha 16:9 és akkor is ha 4:6 csak a méretarány más!
Az m1 és M2 full HD HD adása 1440x1080 míg a DUNA HD 1980x1080 mégis kitölti a képet.

Az 1280 és 1024 oszlop között szemmel gyakorlatilag nem látod a különbséget.
Persze ha zavar nem kell vele foglalkozni.

(#8073) Imifej válasza ORCA58 (#8071) üzenetére


Imifej
senior tag

Köszi a választ! Akkor ne foglalkozzak az erősítő beépítésével ugye? Ha mint írtad erősebb jelnél is ugyan úgy viselkedett. Vagy megér egy próbát?

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#8074) nooora


nooora
csendes tag

Sziasztok!

Az alábbi hibát produkálja az LG 32lc41 típusú LCD tv:

Bekapcsoláskor a LED zölden villogni kezd, megjön a kép és a tv elkezdi magától váltogatni a csatornákat, ezt csinálja kb. 2 percig, közben se kikapcsolni se csatornát váltani nem lehet a távirányítóval. Tud valaki segíteni, hogy mi lehet a hiba?

(#8075) ORCA58 válasza Imifej (#8073) üzenetére


ORCA58
addikt

Erősítővel nem próbáltam. A maximális értéket úgy érték el, hogy egy általuk hozott kábellel rákötötték a Tv-t a házba beérkező kábelre. Kikerülve minden toldást elosztót szűrőt.
(El tudom képzelni hányan átkozódtak akkor a hátban)

(#8076) #35104512


#35104512
törölt tag

sziasztok

lcd tv -t szeretnék venni, és 1-2 tippet kérnék tőletek :)
amire szükségem lenne: min 2hdmi, optikai kimenet, fullhd, a keret max 150k és 32" -ban gondolkodom. köszi

üdv, N.

(#8077) ximan


ximan
csendes tag

Sziasztok!
A tv-t (samsung le32c530) szeretném összekötni PC-vel az érdekel, hogy USB csatlakozón keresztül kábellel hogy lehetne megoldani.
Eddig csak wifi-vel működőt találtam de az túl drága

(#8078) Ton1 válasza ximan (#8077) üzenetére


Ton1
tag

hát egy az hogy azon a tvn nincs wifi, plusz én nem értem mit akarsz elérni az összekötéssel, pcről usb keresztül videot nem fogsz lejátszani a tvn, csak video kábellel

[ Szerkesztve ]

(#8079) Barthezz2 válasza ximan (#8077) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Sehogy..
Az USB bemenet a TV-n nem PC-vel való összekötésre szolgál. Arra való a HDMI, vagy a D-Sub bemenet/kábel.

Everybody lies.

(#8080) Imifej válasza ORCA58 (#8075) üzenetére


Imifej
senior tag

Most már leesett! Akkor neked nem egyedi antennád van, hanem kábelen kapod valamelyik szolgáltatótól a jelet. Nekem saját antennám van, (lepke) és ezzel sem tökéletes. Ma voltam egy antenna szaküzletben, és ott inkább egy új antennát javasoltak nem erősítőt. De ez újabb 10ezer lenne, és még akkor sem biztos hogy megoldaná a problémát! http://trinit.hu/index.php/mindigtv-antenna-triax-digi-343w-e21-69.html
Jó lenne ha valaki tudna bíztatni, hogy ezzel jó lehet! Így nem tudok dönteni egyenlőre, várom mások válaszát is esetleg a témában.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#8081) DEEJAY555


DEEJAY555
csendes tag

Sziasztok!! Éppen LCD tv vásárlás előtt állok.Sajnos tanácstalan vagyok hogy milyen készüléket vegyek meg.Max 140000-ft szánnék rá.Nem tudom ennyi pénzért milyen készüléket érdemes megvenni.Két jelöltem az már lenne az egyik az SAMSUNG40 C530F1W a másik pedig egy LG42LE4500 készülék.Kérlek benneteket ha valaki tud tanácsot adni, hogy a kettő közül melyiket vegyem meg vagy esetleg egy másik típust ajánlana az írjon.Segítsetek a döntésben!!! :F

(#8082) ximan válasza Barthezz2 (#8079) üzenetére


ximan
csendes tag

A tv medialejátszóját szeretném használni filmek lejátszására PC-ről azért írtam ide mert nem találtam megoldást az usb kapcsolatra de azt azért nem mondanám,hogy sehogy,nem lehet, mert wifin keresztül megoldható pl:
http://www.infinitec.com/index.php

(#8083) Ton1 válasza ximan (#8082) üzenetére


Ton1
tag

te vagy nem értesz hozzá vagy fogalmazni nem tudsz :D
pendriverol természetesen lehet, ha átmásolod gépről, és átteszed tv-re :)

(#8084) ximan válasza Ton1 (#8083) üzenetére


ximan
csendes tag

Én nem pendrivra gondolok ,hanem állandó kapcsolatra , hogy aTV lássa a PC-n lévő filmeket, így a tv távirányítójával medialejátszón keresztül lejátszható

(#8085) djcsefa válasza ximan (#8082) üzenetére


djcsefa
tag

elméletileg aztt kérdezed h hogyan lehet a tv medialejátszójával a pc-ről lejátszani a filmeket..tehát összekötni a Tv-t és a PC usb-vel....mert wifin nem probléma(hogy jön ide a Wifi) és példának belinkelsz 1 Flashdrive-t.

Szóval.. Akkor mit is szeretnél??

:i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

(#8086) ximan válasza djcsefa (#8085) üzenetére


ximan
csendes tag

Igen azt kérdeztem. Amit belinkeltem nem sima pendrive hanem egy olyan eszköz amit a tv pendrivenek lát de wifin keresztül kommunikál a pc-vel itt van magyarul:
http://itcafe.hu/hir/infinitec_vegtelen_pendrive_infinite_usb_memory.html

[ Szerkesztve ]

(#8087) Ton1 válasza ximan (#8086) üzenetére


Ton1
tag

valószínű hogy működik, de semmi értelme, mivel HD tartalomhoz nem hiszem hogy elég a wifi sávszélessége. a kisebb felbontásúak meg lazán rámennek a pendrivera is... ennyiért meg usb-s winyót is simán veszel amire bőven fér film

(#8088) Ton1


Ton1
tag

valakinek van tapasztalata már a pc dream shop kalocsai cég csere garancia hosszabbításával kapcsolatban?
+8-12 ezerért vállalják, hogy 1-2 éven belül cserélik hiba esetén egyből újra a készüléket... na már most ez nekem több szempontból is gyanús
az első, hogy a szerviz se fogja nekik kicserélni újra, akkor honnan szereznek hipphopp egy ujat? ha raktárról, akkor a javított is raktárra kerül, és azt adják el újként?!
a másik lehetőség, hogy kamu az egész, mikor szükség lesz rá majd kibújnak alóla, olyan indokkal, hogy ide ez most pont nem érvényes... láttam már ilyet, garanciafutár néven fut máshol, hiba esetén ők fizetik az el vissza szállítást kisebb eszköznél, mikor kellett volna meg kaptam a választ, hogy ez rád nem vonatkozik vmiért, (hiába fizettem ki), vagyis az egész egy kis plusz zsebpénz nekik egy kamu bizonság érzetet adnak el...

[ Szerkesztve ]

(#8089) djcsefa válasza ximan (#8086) üzenetére


djcsefa
tag

Egyetértek Ton1-gyel. :R Elég ha veszel 1 külső HDD-t. Amugy a tv médialejátszójának pont ez lenne a lényege , h kerüljük ki a "hangos pc"t , de mégse kelljen mindent kiírni lemezre . A sávszéleség dologban is igaza van , mert egy kisebb (nekem van olyan ami több mint 17GB :Y ezért írtam h kisebb) kb 8gb (ha 720p) filmet néznél.......tehát ha wifit használnál.....az azt jelenti h ha pl másfél órás a film, akkor másfél óra alatt átrepít(folyamatosan , úgy h ne szaggason a film) 8gb-t wifin???!!!...hááát nem tudom... lehet működik (ha nagyon kíváncsi vagy akkor próbáld ki és legyen szerncséd vele), de nem tarom valószínűnek. ha mindenáron a géppröl akarod nyomni a filmeket akkor kösdd össze egy hdmi kábellel. :C

ui: ha nem Hds filmeket néznél akkor talán életképesebb az ötlet....de a külső hdd v a hdmi-s összekötés biztosabb, egyszerübb és KIPRÓBÁLT megoldások

[ Szerkesztve ]

:i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

(#8090) vlevi


vlevi
nagyúr

Bennem is kezd érni az az ötlet, hogy csak kellene venni egy vinyót. Nem csak a filmek miatt. Egyéb limlomjaimat DVD-n tartom (időnként takarítok a gépemen, ilyenkor szoktam kiírni), és bele-belefutok abba, hogy a kiírt dolgokat csak nagy kínszenvedéssel tudom visszaolvasni. Pedig Verbatim lemezt használok, és mégis. De akkor már "evés közben jön meg az étvágy" alapon, jó lenne, ha a DVD filmjeimet is rá tudnám rakni, ISO-ban, ahhoz viszont médialejátszó kéne, hogy le tudjam játszani. mert a tévé lejátszója az ISO-t nem eszi :( Akkor viszont már olyan lejátszó lenne jó, amivel a belerakott vinyót ki-be szerelés nélkül látnám a PC-n is, de az meg drága. Bár lehet, hogy csak veszek egy 2TB-s vinyót, aztán majd később meglátjuk...

(#8091) ORCA58 válasza Imifej (#8080) üzenetére


ORCA58
addikt

Az osztrák határhoz közel lakom, és egy kétágú teleszkópos antennával szépen bejön néhány osztrák DVB-T adás. Még 40-es jelerősség mellet is hibátlan képet tud produkálni a TV.

(#8092) Ton1 válasza vlevi (#8090) üzenetére


Ton1
tag

WD TV viszi szerintem az iso-kat is, egy My Book szintén WD pedig 2 TB 25 ezer körül van... a kettő együtt elég jó

(#8093) Ton1


Ton1
tag

nekem most egy olyan külső winyó kéne amin van hálózati megosztás is és usb is egyben, ha valaki tud szóljon :)

(#8094) vlevi válasza Ton1 (#8092) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, pont a WD vinyók 25 ezer körüli ára miatt kezdtem el ezen gondolkodni...
Sok médialejátszó viszi az ISO-t, de eddig csak az AC Ryan Playon-t láttam úgy, hogy bele van szerelve a vinyó, és van rajta egy PC-s USB kapcsolat, ahol a számítógép külső vinyónak látja a médialejátszóba rakott vinyót. Így nem kellene ki-be húzgálni állandóan. De ez a fajta AC Ryan annyi kerül, amennyit nem akarok adni érte, szóval patthelyzet...

(#8095) Ton1


Ton1
tag

legutolsó kérdésem tárgytalan :D elmélkedtem :)
és bocs az off topicért

(#8096) vlevi válasza Ton1 (#8093) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na, mintha ilyenje is lenne a WD-nek. Nem a WD TV Live-ra gondoltál?
WD TV Live
Azon van USB és Ethernet is, csak azt nem sikerült kiderítenem, melyik mire jó rajta :F

(#8097) Ton1 válasza vlevi (#8094) üzenetére


Ton1
tag

igen, van a wd-nek is ilyenje de baromi drága

(#8098) Ton1 válasza vlevi (#8096) üzenetére


Ton1
tag

ez lejátszó, amin van mind2, de olyan kellett volna, hogy elég egy winyo is amin vannak ezek a portok, a lényeg hogy háttértárat osszon meg usb-n és etherneten is... de az árak miatt letettem róla :)

[ Szerkesztve ]

(#8099) djcsefa válasza Ton1 (#8092) üzenetére


djcsefa
tag

a 'my book' külemben sem elhanyagolandó. szolid :) :C :C

[ Szerkesztve ]

:i7 8700k -Asus Maximus X hero-Corsair dominator platinum 16Gb ddr4 2400Mhz EVGA Hydro copper-GTX1080ti-Ocz revodrive 3 x2+ 1x Samsung 850 evo 500gb - EVGA 80+ gold 750ws táp - Corsair 800D ház+ 2L víz :D

(#8100) vlevi válasza djcsefa (#8099) üzenetére


vlevi
nagyúr

Úgylátom, a WD mindenbe 7200-as fordulatú vinyót rak. Ennek milyen hangja van? Igazat megvallva, csak mellékesen érdekel, mert a mostani, gépben lévő samu vinyóm hangját se lehet hallani.

Egyébként egész jóárasítva van a kétterás WD Elements Desktop.
Pixmániát és az Elektroboxot kihagynám, a többi boltról van valakinek tapasztalata? (ipont és a wox-t ismerem, de a többi???)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.