Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8201) c41r0^ válasza c41r0^ (#8189) üzenetére


c41r0^
őstag

nos, marad a kalocsai cég, még kb. 1 hétig még ráérek berendelni a 40C650-et, 2-3 nap a kiszállítás ideje, addig pedig még tovább eshet az ára, bár a 159K is igencsak meglepetésnek számít szerintem, tavaly a 40B650 165K alá sem esett már... nagy a kereslet, nagy az áresés...

telefonban azt mondták, hogy kb. április végéig várható, hogy forgalmazni fogják a 2010-es Samu szériát, tehát aki még jobban ráér, annak érdemes lehet várni még 1 hónapot (hacsak nem gyengül az eurohoz képest a forint)

(#8202) joe5 válasza c41r0^ (#8186) üzenetére


joe5
csendes tag

Én is a kalocsai cégtől vettem a 40C650-est dec.08-án, még aznap beregisztráltam a samsung.hu-n. Megköszönték és e-mailben küldtek egy garancia meghosszabbítást igazoló szelvényt, amivel adtak +2 hónap garanciát.
Azt írták: "Ha a termékét hivatalos Samsung szervizbe viszi, vigye magával ezt a kinyomtatott igazoló szelvényt és az eredeti garancialevéllel együtt mutassa be."
Tehát nem emlegettek semmiféle szürke importot, pedig fel kellett tüntetni azt is, hogy hol vettem.
A mostani árától én egy 10-sel drágábban vettem, de nem bántam meg, mert csúcs ez a TV. Aki C650-et akar venni, néhány ezresért ne halogassa, mert ha kifut nehezen talál még egy ilyen készüléket.

(#8203) Ton1 válasza joe5 (#8202) üzenetére


Ton1
tag

az a honlap mindent elfogad, ha hülyeséget írsz is, a email meg automata volt

(#8204) daniel2121 válasza joe5 (#8202) üzenetére


daniel2121
senior tag

egy kicsit naív voltál. Csak nem gondolod, hogy mindenkinek külön válaszolnak?Én nem nagyon szeretem a Samukat, de azért elég sokat eladnak ahhoz hogy tudnának mindenkinek válaszolni, :K

(#8205) ORCA58 válasza #46372352 (#8171) üzenetére


ORCA58
addikt

Nem a táp zúg hanem az inverter, ami a panel része. Ha más gyártó használja ezt a panel típust ott is zúg. Mellékesen a "zúgó" panel nem SAMSUNG gyártmány.
Az analóg tuner pedig nagyon jó a Samsungban!

(#8206) vlevi válasza joe5 (#8202) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A mostani árától én egy 10-sel drágábban vettem, "
Én is :) 170-ért vettem, mostmár alig kerül 161-2 ezerbe, de ha most venném, akkor az elmúlt 3 hónapban nem tudtam volna nézni :)

Nyugtasson az a tudat, hogy korábban még jóval 200 fölött volt az ára. Szerintem már nem fog sokat lemenni, mert a 2011-es tévék (pl. D650, ha lesz ilyen) megint bőven 200 fölött lesz, és nem nagyon fogja lenyomni (talán egy kicsit) a 2010-es tévék árák. De csak addíg, amíg el nem fogynak a "C" sorozatú, azaz 2010-es évjáratú tévék, mert akkor megint csak 2011 őszén lehet számítani arra, hogy lejjebb mennek az árak.
Egyébként ahogy néztem, olyan egetverően nagy újdonságok nem lesznek, legalábbis engem semmi sem fogott meg belőle. Persze lehet, hogy a panel, vagy az elektronika fejlődik annyit, hogy megváltozzon a véleményem, de szerintem 1 év különbséggel olyan egetverő fejlődés nincs. Ha egy 4-5 évvel korábbi tévével hasonlítom a C650-t, akkor már szembetűnő a változás, de a B650-hez képest nem hiszem, hogy elsőre feltűnő lenne.

(#8207) ORCA58 válasza Ton1 (#8192) üzenetére


ORCA58
addikt

A 100 Hz es TV-n a 100 Hz kikapcsolható, de 50-Hz-esen nem kapcsolható be a 100hz !
Egyébként az input lag nem a 100Hz miatt van , hanem a képfeldolgozó elektronika összes funkciója miatt összeadódó időveszteségek miatt, ami viszont hardver sebességétől függ!
Minél több funkció kapcsolható ki, annál kisebb.

(#8209) Mlnr To'm


Mlnr To'm
tag

Hali.

42-46"-os képmérettel, PC-re és UPC Direct mellé mit tudtok ajánlani max 300-ért?

(#8210) #75912448 válasza Mlnr To'm (#8209) üzenetére


#75912448
törölt tag

Sony KDL-40EX710 kb 220, a 46-os pont 300. UPC Direct megy vele tökéletesen.

(#8211) Mlnr To'm válasza #75912448 (#8210) üzenetére


Mlnr To'm
tag

Sonyról nem hallottam sokat mostanság. Samsungból valami ilyesmi nem jobb? Csak kérdezem.

(#8212) #75912448 válasza Mlnr To'm (#8211) üzenetére


#75912448
törölt tag

Semmilyen Samsungról nem tudok, ami jobb lenne ilyen árkategóriában. Viszont van sok elégedett Samu C650 tulaj, ez is egy opció.

(#8213) c41r0^ válasza #46372352 (#8208) üzenetére


c41r0^
őstag

én Samu 37B679 vs. Philips 32PFL8404 vonatkozásban (igaz a Philipset kb. 15-20 percig teszteltem csak kábelTV-ről) azt tudom elmondani társasházi UPC analóg kábelTV esetén, hogy a Philips tunere cseppet élesebb képet adott (és egyben zajosabbat is, azaz a Samu jobban elmosta a zajt, pedig mind2 TV esetében a zajcsökkentést és a képélességet minimumra, majd aztán maxra tettem), de klasszisokkal egyáltalán nem volt jobb

a teljességhez hozzátartozik, hogy nem egymás mellett volta a két TV, hanem egymás után néztem meg őket

pár kép, pont ma lőttem őket egy középkategóriás Pana F3 kompakttal, talán valami kivehető (UPC analóg kábelTV és Samu 37B679)

[ Szerkesztve ]

(#8214) Imifej


Imifej
senior tag

Szerintem a C650 analóg túnere tökéletes! Nálam kb ugyan olyan, mint előtte a CRT-é.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#8215) zsoltika29


zsoltika29
tag

Megtudná valaki mondani, hogy az EX500-nak jobb képe (Feketéje)van, mint a C650-nek?

AZ EX 500 az led háttér világítású, ha jól tudom.

Lehet már volt róla szó korábban.

[ Szerkesztve ]

(#8216) c41r0^ válasza c41r0^ (#8213) üzenetére


c41r0^
őstag

ja még annyit elfelejtettem, hogy a B679 esetében a MindigTV digitális SD adásai (RTL Klub, TV2) nem sokban különböznek ám a UPC analóg minőségétől, csak annyiban, hogy csíkmentesebb, nem annyira zajos, de ezek kb. 1.5 méterre már nem is igazán látszanak...

kissé elmosódott a kép mindig, allókép esetében is, és minden TV adás esetében (az élesség 50-es értéken van, tehát pont félállásban), gondolom a deinterlace miatt, a Motion Plus 10/0 állásban de-blur / de-judder állásban használom, ez nem befolyásolja, mert kikapcsolt állapotban is megmarad ez a kissé mosódott kép minden esetben (nem tudom, milyen chip van a TV-ben, de attól is függ ám sokminden, épp a C530 esetén olvastam, hogy van Trident és MStar procival szerelt, és bizony vannak képi eltérések ezek okán is, de ezeket viszont könnyebben lehet firmware-rel gyógyítani, sőt, a C530-hoz annak megfelelően kell firmware-t telepíteni, hogy milyen képfeldolgozó proci van benne)

persze ha az m1/m2/Duna HD-t ad, na az már egy minőségbeli ugrás, főleg az m2, ott mintha élesebb lenne a HD adás is, mint az m1 esetében

egyszerű erősítős szobaantennával veszem a DVB-T-t

(#8217) daniel2121 válasza zsoltika29 (#8215) üzenetére


daniel2121
senior tag

Az EX500 tudtommal nem ledes és a Samu C650 sem.

[ Szerkesztve ]

(#8218) c41r0^ válasza zsoltika29 (#8215) üzenetére


c41r0^
őstag

mind2 általad írt TV CCFL háttérvilágítású, de ez semmit sem von le értékükből, sőt... képminőségben kb. egálban vannak, a képminőség és a feketeszint a paneltől is függ, a panel viszont a mérettől is... C650 és EX500 esetében is kerülnek a TV-kbe S-PVA (Samsung PVA) típusú panelek, ezeknek a legmélyebb a feketéjük, de 37"-os vagy pl. 55"-os méretben főleg AUO (AUO Optronics) vagy elvétve CMO (Chi Mei Optronics), MVA típusú panel kerül a C650-be és az EX500-ba is

tehát minden attól függ, hogy mekkora képátlójú TV-ről van szó, sőt sajnos TV és TV közt, egyazon pontos típus esetében is lehetnek eltérések...

a különböző panelek által adott képek közti különbséget csak akkor látod meg, ha tudod, hogy mit kell nézni, illetve ha meg akarod látni (azaz bele akarsz kötni), filmnézés közben csak abban az esetben lehet zavaró a dolog, ha 40 foknál nagyobb szögből nézed a TV-t, mert az MVA feketéje "bekékül / lilul" és jobban csökken a kontrasztarány, de gond nincs, mert ezért van minden LCD TV-nek elforgatható talpa, az LCD TV-t szemből kell nézni

[ Szerkesztve ]

(#8219) nightshadow válasza zsoltika29 (#8215) üzenetére


nightshadow
veterán

Az EX500 az CCFL-es: [link]
teszt: [link]

(#8220) dh66e válasza c41r0^ (#8216) üzenetére


dh66e
veterán

"ja még annyit elfelejtettem, hogy a B679 esetében a MindigTV digitális SD adásai (RTL Klub, TV2) nem sokban különböznek ám a UPC analóg minőségétől, csak annyiban, hogy csíkmentesebb, nem annyira zajos, de ezek kb. 1.5 méterre már nem is igazán látszanak..."

Nézd meg hogy mekkora sávszélességet rendeltek meg az AH-tól és megkapod a választ miért olyan a képminőség amilyen.

(#8221) BBéci válasza Levin01 (#8195) üzenetére


BBéci
titán

A Quattron nem tűnik előrelépésnek, inkább parasztvakítás kategória.
Egy 60 colos 925 volt nálam, amilyen gyorsan lehetett, megszabadultam tőle.
Szerintem elhibázott ötlet olyat venni.

(#8205) ORCA58
Szerintem is nagyon jó a Samsungok analóg tunere. Legalább annyira, mint a Sonyké, Philipseké, Panasonicoké. Az elgék és a Sharpok nem nyűgöztek le.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8222) zsoltika29 válasza c41r0^ (#8218) üzenetére


zsoltika29
tag

Köszi a választ!

46"-ban gondolkodom, mert ost egy 37"-om van.

Akkor az a lényeg, hogy mindkettő jó TV csak ha lehet samsung paneles legyen.

(#8223) Bandus99


Bandus99
őstag

No errol jol lecsusztam

Akarom megrendelni eppen, mert 5 ev garancia, mert 6% utolag levasarolhato, erre befejeztek a forgalmazasat....
Gondolom kifutoban es hamarosan mashol se lesz elerheto...

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#8224) c41r0^ válasza zsoltika29 (#8222) üzenetére


c41r0^
őstag

46"-os C650 vagy EX500 esetében sajnos nem tudom, hogy milyen panel jöhet szóba, ha a Samsung gyárt ekkora méretben S-PVA-t, akkor az ilyen panellel szerelt TV a legjobb választás, illetve a Sony-ba ekkora méretben szinte biztos vagyok benne, hogy U2VA típusú Sharp panel megy, az is szintén nagyon jó minden paraméterében. De mint írtam, nem kell túlmisztifikálni, egyedül az MVA panelek oldalról kékülése / lilulása lehet zavaró, illetve a kicsit kisebb valós kontraszt az MVA kijelzők esetében (amit nem igazán lehet látni normál filmezéskor, kb. 4000:1 vs. 3500:1-ről van szó).

dh66e - ez OK, csak sajnos jelenleg ezzel kell beérni, tehát most én óriási különbséget nem látok a TVmen a digitális (DVB-T) és a UPC analóg kábelTV képe között, ami kijönne 2m felett. A jövőben, a digitális átállás következtében gondolom a sávszél valamennyire, a lefedettség pedig radikálisan megnő 2013-ban.

[ Szerkesztve ]

(#8225) dh66e válasza c41r0^ (#8224) üzenetére


dh66e
veterán

A lakossági lefedettség radikálisan nem fog megnőni mert már így is elérte a 95%-t [a sávszél az kérdéses mert senkinek nem érdeke ma kis hazánkban a földi digitálison minőségi sávszélt bérelni.A tornyok teljesítmény növelésében lehet bízni,de az nagyban függ a szomszédos országok átállásától is.Sajnos ez lassabb folyamat mint azt sokan gondolták./OFF]

(#8226) Ton1


Ton1
tag

Na a kalocsai cégről ennyit... 2. tv is pixelhibás és *arnak rá, 15 percig már veszekedett velem a főnök, hogy a teszt program csinálja a hibát, ami hülyeség egyébként. csak nekik ez veszteség, mert nyilván nem tiszta forrásból származnak, és a samsung nem cseréli nekik.
visszaadják az árát, vagy le vagyok *arva... ennyit kaptam tőlük

gratulálok

(#8227) Ton1


Ton1
tag

Majd a fogyasztóvédelem bírsága jobban tetszik nekik. Tudják kivel szórakozzanak...

(#8228) c41r0^ válasza Ton1 (#8226) üzenetére


c41r0^
őstag

Nem védeni akarom őket (tőlük szeretném én is berendelni a jövő7en a Samu 40C650-et), de nem úgy van, hogy 1 pixelhiba esetén nem is köteles cserélni a készüléket, még akár a Samsung sem (csak monitor esetén)? Meg kéne nézni a Samsung hivatalos közleményét a pixelhibával kapcsolatban, de ugye ez szintén nem lesz mérvadó, mivel szürkeimportos a TV és hiába a Samu gyári garancia, ha a TV nincs regisztrálva a Samu Magyarországnál, akkor a forgalmazó sem tudja emiatt cserélni a Samsungnál a készüléket.

Ez a pixelhiba tehát sztem nem esik bele a 3 napos türelmi időbe, amikoris valami működésbeli hiba esetén azonnali cserére vagy kp visszára jogosult, mert nem működésbeli hiba. Webshopban rendelve a 8 napon belüli, akár indok nélküli elállás és pénzvisszafizetés játszik, amit a cégvezető is szeretne elérni nálad, szerintem.

Tehát az első csere is szvsz a cég jóindulatán múlt. Aztán meg elkezdett gyanússá válni nekik, hogy a második készülék is zsinórban ugyanazzal a hibával jön. Mivel vállalnak beüzemelést, ezért azzal, aki kihozza, be kellett volna üzemeltetni és egyből előtte letesztelni DeadPixelBuddy-val, hogy ő is lássa, hogy van-e hiba, ha van és ő is látja, akkor szerintem szó nélkül visszaveszik, az eddigi tapasztalatok alapján legalábbis.

Persze tudom, ha az ember kiad egy nagy csomó pénzt, akkor tökéleteset szeretne. Ez szerintem pont az a helyzet, amikor mindkét félnek igaza van - a vevő szeretne tökéletes TV-t a nem kevés pénzéért, a kereskedő pedig jogosan jár el, mert a pixelhiba nem hiba a Samsung szerint sem, ezért arra sarkall, hogy elállj a vásárlástól és kp vissza.

Egyébként mit rendeltél tőlük?

[ Szerkesztve ]

(#8229) Ton1 válasza c41r0^ (#8228) üzenetére


Ton1
tag

1 alpixelhibára is csere van 3 munkanapon belül, ez olyan komoly mint egy szivroham :D
samsung írta nekem, és utána néztem a korm. rendeletnek is
a korm rendelet a 3 munkanapot irja elő, a hibaszámot a samsung ügyfélszolgálat irta nekem. csak hogy pontos legyek

[ Szerkesztve ]

(#8230) c41r0^ válasza Ton1 (#8229) üzenetére


c41r0^
őstag

Azt hittem, ez csak monitorokra élő, de ezexerint TV-re is ez vonatkozna? Én nem néztem utána, hiszek neked. Mert akkor viszont teljesen jogos a követelésed.

Egyébként milyen TV-t rendeltél? (nyugtass meg, nehogy pont a 40C650 esetében legyen valami aktuális panel szériahiba... :) )

illetve a beüzemelést nem kérted? én mindenképpen fogom kérni, ha már írják a weblapon, élek vele, hasonló esetet is elkerülendő... ott a faszi előtt PC-re rá, DPB beizzít (alpixel-hiba is kijön vele), 1 perc az egész...

gejala - na ez az, ezt tudtam én is, akkor most mi az igazság...
ha a gyártónak kéne, akkor meg lehet próbálni szakszervizben cseréltetni, de mivel szürkeimportos a TV és a kereskedőnek kéne, akkor meg azért nem erőltetik, mert szürkeimportos és ők sem tudják érvényesíteni ezt a Samsungnál

[ Szerkesztve ]

(#8231) gejala válasza Ton1 (#8226) üzenetére


gejala
őstag

A Samsung pixelhiba garanciája csak akkor él, ha 3 hibás van egy bizonyos nagyságú területen belül vagy összesen több, mint 5 van.
Ha ez nem áll fenn nálad, akkor a kalocsai cég baromi jóindulatú volt, hogy az elsőt is cserélte egyáltalán. Magyarországon nincs olyan, mint az USA-ban, hogy 1 hónapig csak úgy cserélgetheted a készülékeket...

szerk: Hmm, és ezt a 3 napos dolgot a kereskedőnek kell biztosítania vagy a gyártónak? :F

[ Szerkesztve ]

(#8232) Ton1 válasza gejala (#8231) üzenetére


Ton1
tag

garancia időben máshogy működik ez, de ha 3 munkanap akkor 1 alpixel is ez biztos, de nyugodtan nézz utána

c41r0: a beüzemelés annyi, hogy bekapcsolja a tv-t hogy keressen csatornát, addig papirokat tölt ki, ha végzett már csak a porfelhő van utána ugy eltűnik.

pc tesztelés kizárva, a bolt vezetője veszekedett is velem, hogy nehogymár teszteljem mert generálja a hibákat. ekkora baromságot is csak boltos tud mondani, hogy kibújjon a felelősség alól. Ne teszteld nehogy meglásd a hibát, ez náluk igy megy!!!

Egyébként nem c650, de samsung

[ Szerkesztve ]

(#8233) Ton1 válasza gejala (#8231) üzenetére


Ton1
tag

a 3 napos a kereskedő dolga!

(#8234) c41r0^ válasza Ton1 (#8232) üzenetére


c41r0^
őstag

nálam eleve a PC asztalra megy majd a TV, mivel monitorként is használom, szóval elsőnek a PC-re fogom dugni HDMI-n, és majd csak utána a kábeltv koaxra, így muszáj lesz ott várnia... vagy adok neki egy ezrest, hogy maradjon 10 percre, míg megnézegetem a fő dolgokat... nekik is jobb így, mert ha kijön a hiba 10 perc után (mittudom én, 0-ra ugrik random a hangerőszabályozó, mert ilyen is előfordulhat), akkor nem kell kétszer fordulnia a fuvarosnak, az pedig nem kevés benya, akárhol is van a raktáruk, plussz kap egy kis fizukiegészítést... hidd el, mindjárt másképp állnak a dologhoz kis jatt esetén, még akkor is, ha még aznap 20 címre kell kiszállítani...

de meg tudlak érteni, bosszantó lehet nagyon a dolog...

[ Szerkesztve ]

(#8235) Ton1 válasza c41r0^ (#8234) üzenetére


Ton1
tag

nem fogja engedni, nekem is asztalon van, lényegtelen
ugyan úgy pc-vel is használom mint te akarod
a jatt miatt esélytelen hogy engedné, az a szöveg fog jönni, előre mondom neked, hogy "ezek a programok generálják a hibákat", akármint mondasz ezt fogja erőltetni megállás nélkül
ami orbitális b*romság. csak hogy nehogy észrevedd a hibát.
és amúgy is 2x kell fordulnia, mert mind1 hogy most cseréli vagy 2 nap mulva, 2 db nem lesz nála

[ Szerkesztve ]

(#8236) c41r0^ válasza Ton1 (#8235) üzenetére


c41r0^
őstag

ok, köszi a beszámolót, legalább már tudom, mire készüljek, azt hittem, pozitívabb az összkép, persze akinek nem volt velük problémája, az nem is írt ide... mivel szakmámból adódóan velem ilyen f@szságot úgysem tud elhitetni, majd jól megaszondom neki, hogy nekem nem kell a képembe lökni a kifogas.txt-t, mert tudom, minek hogy és miért úgy kell működnie, nem mellesleg ott lesz még a másik TV-m is

egyébként is, hidegből behozva (kétlem, hogy a raktér fűtött lenne) nem is szabad egyből bekapcsolni, mert a lakásban lévő meleg miatt a pára kiül az elektronikára és zárlatot okozhat... legalább 15 percet illik várni

azért jó, hogy beírtad a tapasztalatodat velük, mégha az negatív is, nekem biztosan segített, legalábbis felkészülni rá

[ Szerkesztve ]

(#8237) Ton1 válasza c41r0^ (#8236) üzenetére


Ton1
tag

nem számít mint mondasz :D be vannak akadva azon a szalagon, hogy gerenerálja a hibákat, meg hogy ő ezzel foglalkozik x éve, és hogy 10000 készüléket látott már, hidd már el...
ha te tervezted a tv-t akkor is ragaszkodik hozzá :D

egyébként más még össze se rakja csak kihozzák azért választottam őket. de 1000% hogy kétes forrásaik vannak, mert többször mondták, hogy a samsung nekik nem kárpótol, ezért ilyen nagy baj hogy cserélgetem... alapból persze ez a samsung kára lenne, így meg az övék

szerk: most annyi lesz, a tv marad, mert nekem nem a pénz kellett vissza, hanem csere. és a fogyasztóvédelem reményeim szerint megküldi őket egy jó adag bírsággal.

[ Szerkesztve ]

(#8238) Rick4 válasza Ton1 (#8226) üzenetére


Rick4
félisten

Na, végre valaki aki ugyanúgy gondolkodik erről a csapatról mint én. Sőt, rosszul is fogalmazok, mert a történtek után szűrődött le ez a vélemény. Én is akartam tévét venni karácsony után, hát, nem tudjuk, talán tavasszal lesz, de különben is rengeteget kellett cserélni belőle, úgyhogy egy darabig nem is hozunk belőle... Akkor meg minek van fent az 5 perc alatt elkészített ingyenes weblapon. :F Máshol megvettem, és érdekes, jó a tévé... :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8239) Ton1 válasza Rick4 (#8238) üzenetére


Ton1
tag

hmm, ezt nem értem, most vettél végül, és jó lett? :)

(#8240) c41r0^


c41r0^
őstag

Ezek után nekem is megingott a bizalmam a kalocsaiak felé, pedig eddig ők vezettek minden szempontból a visszajelzések alapján...

Lehet, hogy én is másik szürkeimportos webshophoz fordulok hacsak valakinek nincsenek még ilyen szép elrettentő példái :) , Avpl@netnél csak 2K-val drágább a 40C650 161K-ért és 2 utcányira van tőlem, kézben hazaviszem a cuccot... illetve a Dig1t4lszalon szintén 159K és fél óra kocsival, de benyaköltség miatt árban ugyanott lennék.

Csak persze kérdés a garis ügyintézés és hogy milyen garipapírt adnak (be lehet-e közvetlen mondjuk a Samu szakszervizhez battyogni vele, vagy sem)... Avpl@netnél elvileg saját szerviz van as China Mart üzletházban, de ugyanúgy 3 év a gari a TV-re, azaz megoldják házon belül a szürkeimportos termékek javítását. Dig1t4lszalonnál már vettem egy LG TV-t, öszességében jók voltak a benyomások, de garit nem intéztem náluk, ha minden igaz a csomagban található kiskönyvbe pecsételtek, amin talán rajta volt a saját szervizüknek vagy az LG szakszerviznek az elérhetősége, tehát kb. ugyanaz lehet, mint az Avpl@netnél.

(#8241) Rick4 válasza Ton1 (#8239) üzenetére


Rick4
félisten

Leírtam, ők kelletlenkedtek telefonban, így máshol megvettem. Természetesen működik a tévé, a Szegeden illetékes garanciális szervizes csókát hívtuk fel, talán csak sejti, mi a helyzet ezzel a tévével, ő mondta, hogy tavasz óta lehet kapni a modellt, és semelyikkel se volt még gond, egy két apróbb beállítási gond volt, de ennyi. :K

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8242) Rick4 válasza c41r0^ (#8240) üzenetére


Rick4
félisten

Fényképezek neked egy hivatalos magyar samsung garipapírt ha gondolod..

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8243) Ton1


Ton1
tag

beüzemeléssel, Debrecenbe melyik bolt vállal kiszállítást?
köszi

(#8244) #97544192


#97544192
törölt tag

sziasztok!

tv-t szeretnék venni, 32" - 42" méret között. samsung le37c630-ban gondolkodok, kéne róla tapasztalat... usb-ről le tudja játszani a filmeket? analóg/digitális adás minősége is jó rajta vagy ennek is vannak gyerekbetegségei? őszintén szólva annyi gondról olvasok mostanában, hogy egyre jobban elmegy a kedvem attól, hogy én most tv-t vegyek.
pénz az van rá, nem fogok takarékoskodni a minőség rovására, az biztos, de mindenképpen szükségem van a segítségetekre, hiszen nem tudom hogy mi a jó választás. valószínűleg t-home iptv-t és xbox360-at fogok kötni a tv-re.

szóval jó választás lenne ez a le37c630 vagy van jobb alternatíva? innen szeretném rendelni. ennyiért már van led tv is, de nem tudom, hogy jobb lenne-e... olvastam foltosodásról meg ilyen hülyeségekről, erősen össze vagyok zavarodva úgyhogy valaki legyen szíves és helyezze képbe az arcomat ;] előre is köszönöm

(#8245) c41r0^ válasza Rick4 (#8242) üzenetére


c41r0^
őstag

Köszönöm, nincs rá szükség, azt tudom, hogy ez az - (katt a Samsung jótállási jegy linkre), egyébként az AVPl@net a legszimpatikusabb, sztem itt fogom megvenni, csak az 5 év gariról lecsúsztam már, mert akárhol rendelném, 27-ét túllépi a teljesítés.

hopp, 220V-nál rendelés után viszont azonnal átvehető (pl. Westendben) és 168K, akkor még lehet, hogy az a +7K megérné a +2 év garit, na fel is hívom őket

[ Szerkesztve ]

(#8246) dh66e válasza #97544192 (#8244) üzenetére


dh66e
veterán

Lehetőleg ne 37"-t az inverter gyakori hibája miatt.Legalább is samsungnál.

[ Szerkesztve ]

(#8247) c41r0^ válasza c41r0^ (#8245) üzenetére


c41r0^
őstag

csak 3 év saját bolti gari van 220V-nál, nem Samu garjegyet adnak, 5 éves garit buktam úgy néz ki :(

ehh, ha pedig ezt szerdán megtudom...

(#8248) gejala válasza dh66e (#8246) üzenetére


gejala
őstag

Én már hallottam jó pár 37" Sony-t és Toshibát is zúgni. Szerintem iparági szinten van gond a 37" inverterekkel. :B

(#8249) dh66e válasza gejala (#8248) üzenetére


dh66e
veterán

Valószínűleg ua. a beszállító ezeknél a cégeknél.Remélhetőleg leszoknak róla.Elég primitív hiba.

(#8250) headhunter válasza c41r0^ (#8228) üzenetére


headhunter
addikt

Pixel tesztnek ezek a "képek" jók vagy külön program javasolt?

[link]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.