Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8251) c41r0^ válasza headhunter (#8250) üzenetére


c41r0^
őstag

nem töltöttem le, amit linkeltél, de a lényeg, hogy homogén fekete, fehér, piros, zöld, kék és sárga képek legyenek, képszerkesztővel is csinálhatsz ilyen képeket... a leg1szerűbb a már idézett DeadPixelBuddy, ez beállított mp-ként váltogatja az egyszínű háttereket és mindig a képernyő felbontásának megfelelő felbontásban generálja le azokat

(#8252) SSwift2 válasza gejala (#8231) üzenetére


SSwift2
tag

Én úgy tudom, hogy ez a 3 nap cseregarancia akkor is él, ha azért viszed vissza a tévét, mert nem tetszik, de erre nem vennék mérget.
Viszont 1 pixelhibát is köteles cserélni a bolt ha az 3 napon belül van. Nekem LG van és egy nagyáruházbam vettem, közölték a garijegy érvényesítésekor, hogy ha bármi probléma van vele vigyem vissza. Volt is 3 pixelhibám, másnap visszavittem. A műszaki osztályon megmutattam és szó nélkül cserélték, függetlenül attól, hogy az LG 4 pixelhibát még elfogadhatónak tart. Az új TV pixelhibamentes volt 5 napig, utána lett egy, de ezt már nem vihettem vissza, nem is igazán érdekel, mert nem látni.

(#8253) headhunter válasza c41r0^ (#8251) üzenetére


headhunter
addikt

30 KByte az egész, tömörített állomány!

A kalocsai céggel kapcsolatban : Ez az első negatív tapasztalat, itt fórumozók között 2 számjegyű vásárló volt, aki tőlük vette a tv-t és eddig csak dicsérték. Ilyenkor felébred bennem a gyanú, hogy nem egy konkurens webshop, próbálja őket lejáratni?!

Az "egyetlen" cég az országban, akik a saját emberükkel küldik ki tv-ket és nem DHL és társaival, akiktől átveszed és semmilyen tesztelési, beüzemelési lehetőséged nincs!

[ Szerkesztve ]

(#8254) Ton1 válasza headhunter (#8253) üzenetére


Ton1
tag

pfff, olvasgass kicsit, hogy miket irtam, ha szeretnél velem személyesen találkozni és beszélgetni az is megoldható, már úgy felb*szták az agyam
van velük probléma rendesen, nekem legalábbis
itt se lehet semmit tesztelni, meg még utána a képedbe hazudnak, hogy márpedig az le volt tesztelve, annyi h bekapcsolja, megkeresi az adókat, van kép? ok akkor jó, pá
pofátlanul hazudnak hogy le volt tesztelve a boltban meg nálam is... 1 az hogy bontatlan a csomag mondom akkor hogy tesztelte le?! akkor elhallgatott, mondom nálam se tesztelt semmit...
utána meg 15 percig hajtja, hogy a pixel teszt pixelhibát csinál... pofátlan hazudozás, csak azért hogy meg ne nézd, mert észreveszed a hibát

de ha nem hiszed el, hát hajrá tanulj a saját idegrendszered kárán :(

[ Szerkesztve ]

(#8255) Rick4 válasza headhunter (#8253) üzenetére


Rick4
félisten

A gyanúd rosszkor, rossz helyen ébred.. Az én nevemet megtalálod az adataimnál, keress meg az iwiw-en, egyszerű felhasználó vagyok (legalábbis ebből a szempontból) és egy tévét akartam venni, épp tőlük, mert itt sokan dícsérték őket, bár a gagyi shp-s 5Ft-os weblap engem nem győzött meg, a sok jó tapasztalat miatt hajlottam volna rá, Samsungos garipapírral ugye majdnem mindegy, kitől veszem. Keresd vissza karácsony után a hozzászólásomat a plazma topicban, konkrétan róluk írtam, plusz ha kell, elküldöm a dec 29-ei Auchan-os számlát a megvett tévéről. Miért nem lehet megérteni, hogy lehet 25 emberrel korrektek voltak, aztán másokkal meg nem, és ennyi? Nekem is egyszerűbb lett volna tőlük 207 ezerért venni úgy, hogy idehozzák, mint 210-ért úgy, hogy felmentem 10 rugóból Soroksárra? Tehát eleve nem az első, mert én már leírtam hasonlót december végén is... Ők nem akartak nekem tévét eladni, én a köcsögségük ellenére vettem volna még, de látod...

[ Szerkesztve ]

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8256) Ton1 válasza Rick4 (#8255) üzenetére


Ton1
tag

sajnos átérzem a helyzeted

(#8257) Rick4 válasza Ton1 (#8256) üzenetére


Rick4
félisten

Mindegy, nekem elsőre se volt meggyőző a weblap sem, aztán a telefonos beszélgetés se. Ennyi, megvettem máshol. :U

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8258) Ton1 válasza Rick4 (#8257) üzenetére


Ton1
tag

szerencsere nalam is lesz alternativa ahol ki tudom probalni kozel van es ha kivalasztottam elszallitjak
ezektol a k*csögöktol meg visszakerem az arat, azt adják, es vigyék a hibas tvjüket

[ Szerkesztve ]

(#8259) Rick4 válasza Ton1 (#8258) üzenetére


Rick4
félisten

Az Auchanban nem lehetett kipróbálni, cserébe olyan bontatlan volt a doboz, hogy úgy kellett leműteni a tévéről. Azt tuti nem rakta össze 2 heti használat után senki... :D

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8260) Ton1


Ton1
tag

Ebben valaki tudna segíteni:
Most olyat vettem észre a tv-n, hogy alapzaja van a hangszórónak tv-nél is, videó lejátszásnál is. 0 hangerőn búg. Némításnál semmi zaj. Nem tudom ez az előzőn is így volt-e (de nem rémlik, nyilván azért tűnik most furcsának). Nálatok is csinálja, kipróbálná valaki légyszi :U ?
(samsung lcd)

köszönöm

(#8262) Ton1 válasza #46372352 (#8261) üzenetére


Ton1
tag

:/ ja csak az sokkal drágább, ez már ki van nézve 1000 féle indok miatt :(

(#8263) 2ning


2ning
tag

Ez fincsi lesz. :C
[Viera Connect ]

(#8264) Maci70


Maci70
csendes tag

Sziasztok !
Próbáltam több infót keresni, de sajnos vagy béna vagyok vagy tényleg kevés az infó. Ismerősöm LCD tv-t venne. Full HD, USB, 37-es ennyi minimum követelményt sikerült kiszednem belőle (hölgy). LED nem kell neki !
Rászánt összeg 130-150 k.
Kinézett típus KDL37EX402. (Most a madaras tescoban 130 k.
Néztem, hogy a Samu hétfőig 5 év garit ad bizonyos készülékekre.Érdemes ezek között keresgélni ? Ha igen melyiket nézegessem ?
Valaki szánna rám pár másodpercet és ötletet.
Segítségeteket előre is megköszönöm :R

(#8265) Rick4 válasza Ton1 (#8260) üzenetére


Rick4
félisten

Húz ki belőle az antenna kábelét, már jónak kellene lennie, de próbaképp a scart-ot, hdmi-t, stb is. Ha onnantól csendben marad, vegyél hozzá egy galvanikus leválasztót, és meg is van oldva, 500Ft körül van.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8266) Ton1 válasza Rick4 (#8265) üzenetére


Ton1
tag

majd megprobalom, de sztem nem sok köze van hozzá
mivel film nézésnél is búg ugyan így, az meg nem antennáról jön hanem merevlemezen van

(#8267) Bandus99 válasza Ton1 (#8266) üzenetére


Bandus99
őstag

ettol meg okozhat gondot az antenna.
Egy probat meger.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#8268) Levin01 válasza BBéci (#8221) üzenetére


Levin01
őstag

Nem annyira a Quattron motivál hanem ha váltok akkor értelemszerűen LED-esre, nagyobbra és minőségire. Ez mindhárom teljesül a Sharp-nál. Nagyon minőségi tv-k már csak az összeszerelésüket tekintve is. Az analóg képfeldolgozása és megjelenítése egyáltalán nem érdekel. Kéthetene a forma1-et kibírom rajta, azon kívól csak játszom rajta meg HD-t nézek.

(#8269) Ton1 válasza Bandus99 (#8267) üzenetére


Ton1
tag

csak hogy az előzőn ilyen nem volt, vagyis észrevettem volna ha van ilyen hiba, és csak 2.nál tűnt fel. most nem ott vagyok ahol a tv majd vasárnap meglesem

(#8270) BBéci válasza Levin01 (#8268) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem összességében úgy sz@r, ahogy van, és az analóg képmegjelenítését nem is említettem. Ha neked is lenne összehasonlítási alapod, havonta másik tévét kapnál használatra mint én, eszedbe nem jutna Quattront venni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8271) Tamoo


Tamoo
MODERÁTOR

Hello!
Nagyon nem értek a tv-khez, tudna nekem ajánlani valaki vmi jófélét? Kb 160-180e-ig belefér, persze ha lehet inkább legyen kevesebb. 40" körülire gondoltam. Mi az ajánlott vétel?
Wifi-s, internetezős csodákra nincs szükségem... Számítógépet hozzá tudjam kötni, illetve az se hátrány ha pendriveról le tud játszani mindenféle kódolású cuccot. Ezek egyébként alapból hogy szólnak? Ajánlott lenne venni valami hangfalszettet is? Elég kis szobába megy. Jelenleg egy genius 5.1-em van, de gondolom ezt már csúnya lenne rákötni egy ilyen tv-re :DDD
50-100Hz-esek közt nagy különbség van? Megéri a 100Hz-est megvenni?

(#8272) zsozso1


zsozso1
tag

Sziasztok!
Tv vásárláson töröm a fejem és mindenképp Sonyban gondolkodom. A két típus amin gondolkodom KDL-40EX710, KDL-46EX710.
AV Planeten néztem árakat az egyik 219e a másik 304e.Megér a nagyobb méret majd egy százas többletet egyáltalán csak méret különbség van? Érdemes e az AV Planeten vásárolni megbízhatók? Esetleg más alternatíva kb. ebben az árban?
Előre is köszi a segítséget.

(#8273) gejala válasza zsozso1 (#8272) üzenetére


gejala
őstag

A 46" majdnem pont annyival drágább, amennyivel nagyobb és valószínűleg egy kicsit jobb panel is van benne. Teljesen korrektül van árazva mindkét tévé. :K

[ Szerkesztve ]

(#8274) vlevi válasza Tamoo (#8271) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az általad írt kritériumoknak (160k körüli ár, 40", médialejátszó, 100Hz) éppen megfelel a Samu LE40C650, többen használjuk elégedetten. Azt nem állítom, hogy mindent lejátszik, de azért elég sok dologgal elboldogul.
Az 5.1-es hang kinyerése viszont elég macerás a tévékből. Általában ott áll meg a tudomány, hogy a tévéken csak optikai hang kimenet van, amit viszont csak házimozi erősítőbe lehet bedugni, de pl. a Genius hangfalszettbe nem. (esetleg még fülhallgató, vagy scart-on sztereó jel).

(#8275) vlevi válasza gejala (#8273) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A 46" majdnem pont annyival drágább, amennyivel nagyobb és valószínűleg egy kicsit jobb panel is van benne. "
Sajnos exponenciálisan növekszik ez a "annyival drágább, amennyivel nagyobb :(" 32" és 40" között fele annyiba sem kerül az a +8" méret, mint a 40-46 közötti 6" :(

(#8276) gejala válasza vlevi (#8275) üzenetére


gejala
őstag

Pedig a 40"-hoz képest lineárisan nő. A 46" ~1/3-al nagyobb, mint a 40".
EX700: 219k*1,3=~290k
De pl. egy C650 is: 160k*1,3=212k
Hozzáveszed a kicsit jobb panelt és annyi a 46" ára.

(#8277) Rick4 válasza Ton1 (#8266) üzenetére


Rick4
félisten

Mondom, galvanikus leválasztó kell neked. Az mellékes, hogy épp mit nézel.

Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

(#8278) Khaal


Khaal
őstag

Kis képernyős LCD TV-k között vannak nem TN panelesek? Egyik kis szobába kellene egy tv az ágy végébe, és 19 collnál nagyobb nem igazán férne el (meg felesleges is lenne).
Esetleg valaki tud ajánlani egy szerinte tuti típust? Használtan venném, mert csak 15-30 ezret szánunk rá maximum.

(#8279) BBéci válasza vlevi (#8274) üzenetére


BBéci
titán

A hang kinyerését nem nevezném macerásnak, az optikai kimenetnél csak a koaxiális lehetne jobb.
A tévégyártók részéről abszolút elfogadható hozzáállás, hogy nem drágítják meg termékeiket dekódereket, D/A konvertert igénylő 5.1 analóg kimenettel. Azoknak az erősítőben a helyük.
Abba a hibába estél, hogy felületük helyett a tévék átlóját hasonlítod egymáshoz.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8280) BBéci válasza Khaal (#8278) üzenetére


BBéci
titán

A többi szempontot elfogadom, de a "felesleges lenne" megfogalmazással vitatkoznék. 1,8-2 méteres nézési távolsághoz - ami egy ágy hossza - 32 colos tévé sem nagy, én ehhez 46-ost választanék.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8281) Imifej


Imifej
senior tag

Nézési távolság a www.hazi-mozi.hu oldal alapján.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#8282) koma106


koma106
senior tag

Sziasztok!

LG 32LD565 LCD-t néztem ki. Mi a véleményetek róla?
32" és 100Hz, filmlejátszás USB-ről, külső HDD-ről vagy NAS-ról, esetleg router-re is csatlakoztatható - ezek a szempontok. 100k körül ezt találtam.

-

(#8283) Khaal válasza BBéci (#8280) üzenetére


Khaal
őstag

Anyukámnak lesz, eddig 20" crt-t nézett 3-4 méterről és nem is akar nagyobbat, valamint feleslegesen pénzt se akarunk kidobni nagyobbra.
Érdekesen is nézne ki már akár egy 26"-os is a 30x30-as asztalkán a 6 négyzetméteres szobában.
Ráadásul csak analóg tv adást fog nézni rajta még egy ideig, azt meg főleg nem igazán érdemes kinagyítani.

(#8284) vlevi válasza gejala (#8276) üzenetére


vlevi
nagyúr

mondasz valamit... :R

(#8285) vlevi válasza BBéci (#8279) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A hang kinyerését nem nevezném macerásnak, az optikai kimenetnél csak a koaxiális lehetne jobb."
Igazad van, akinek van hozzá erősítője, annak nem "macerás". De egy Genius Home Theater nem alkalmas erre a feladatra. A "macera" nem is jó kifejezés, inkább pénzkérdés. És hely. Mert egy 5.1-es rendszert azért el is kell tudni helyezni

(#8286) BBéci válasza koma106 (#8282) üzenetére


BBéci
titán

A képminőségét milyennek tartod a többihez képest? Színhűsége, knntrasztja, gyors mozgások megjelenítése, tunerje, skálázása rendben vannak?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8287) BBéci válasza vlevi (#8285) üzenetére


BBéci
titán

Szerintem a Genius is 5.1, ahová annak a szatelitjei elférnek, oda normális minőségű hangdobozok is elhelyezhetők.
Azt talán elismered, hogy nem gyerekszobában, PC-hez kötött Geniust hallgató
tizenévesek a tévégyártók fő célcsoportja.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8288) Tamoo válasza vlevi (#8274) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Értem, köszönöm! Nézegettem az LE40C650-et. Ezek szerinte megéri 160-ért. Írta valaki h esetleg érdemes várni (talán) D sorozatra. De gondolom az drágább lesz... Több pénz meg sajnos nincs rá.
Szóval érdemes lenne megvenni most ezt?
Hangcuccot akkor csak optikain lehet rákötni. Az egyenlőre még nem lesz sajnos, majd gyűjtögetek valami "komolyabbra". (Genius-t csak úgy mellékesen kérdeztem. Jelenleg ez van, akkor erre futotta.)

[ Szerkesztve ]

(#8289) koma106 válasza BBéci (#8286) üzenetére


koma106
senior tag

Vásárlás előtt állok, ezért kérdeztem itt a véleményeket. Nem sokat lehet a LG 32LD565 LCD tv-ről olvasni. 100Hz-es kategóriában ez tűnik a legoptimálisabb vételnek. pláne, ha az árát nézem. Az "extrém" boltban szándékozom megvenni.

Ez a csatlakozó alkalmas lesz összekötni a PC-t (DVI) a TV-vel (Hdmi)? Nem tudom melyik apa/anya :)

[ Szerkesztve ]

-

(#8290) j0zsef


j0zsef
tag

Helló Fórum!

Nézegettem a topikot de nem nagyon láttam 100k és alatti árban ajánlott TV-ket, aki tájékozott a témában tudna nekem ajánlani párat? Annyit tudok, hogy digitális vevő mindenképp kell bele a 2012-es teljes átállás végett.

Hangsúlyozom, kizárt hogy többe kerüljön mint 100k. Nem én veszem, és a célszemélyt képtelenség meggyőzni hogy kicsit többet szánjon rá.

j0zsef

I will not buy this record, it is scratched!

(#8291) BBéci válasza Tamoo (#8288) üzenetére


BBéci
titán

A 40-es C650 nyitó ára 270000 Ft volt, ilyesmivel kalkulálhatsz a D esetében is.
Hozzá tudod kötni a Geniust, de csak a Scarton kivitt sztereó jellel.

(#8289) koma106
Mindkét vége apa.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8292) nightshadow válasza j0zsef (#8290) üzenetére


nightshadow
veterán

Samsung LE-32C530 [link]
Samsung LE-32C550 [link]
Sony KDL-32EX402 [link]

(#8293) BBéci válasza j0zsef (#8290) üzenetére


BBéci
titán

Nézd meg a Samsung C530-ast, azt odaadják 90-95 körül, de csak 32 colos és 50 hertzes.
Az a bizonyos átállás egyrészt nem 2012-ben fog megtörténni, kitolták a határidőt, másrészt nem teljes, mert csakis a jelenlegi analóg földi sugárzás fog megszűnni.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8294) Dolohov


Dolohov
csendes tag

Hali!

Szeretenék venni egy LCD TV-t és kettőt néztem ki. Samsung LE40C530 vs LG 42LD450.
Először a Samsung volt szimpatikusabb, de szeretném rákötni a GENIUS 5.1 hangfalszettemet vagy fülhallgatót. Az előbbi kommenteket elolvastam de nem értem, hogyan is lehetne rákötni az előbb említett komponenseket. Nekem a boltban azt mondták, hogy hdmi-vel tudom kivinni a hangot ... közvetlenül előtte mondtam, hogy fülhallgatót is szeretnék rákötni ... na mind1. LG-ben van füles kimenet. Tudtok véleményt mondani a két TV-ről illetve a Samsung esetében a lehetőségekről. (BBéci számítok a te válaszodra is)

Előre is köszönöm.

Üdv Dolohov

(#8295) BBéci válasza Dolohov (#8294) üzenetére


BBéci
titán

Kissé elfogult vagyok, olyan elgé tévével még nem találkoztam, amiért pénzt is adtam volna, de az is elképzelhető, hogy csak nekem nem volt velük szerencsém.
Tehát a Samsungra szavazok, viszont érdemes megnézned a fentebb említett Sonyt is.
A Genius helyett valami normális, optikai bemenettel rendelkező házimozi erősítőt és hangdobozokat köss a tévéhez!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8296) vlevi válasza BBéci (#8287) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Szerintem a Genius is 5.1, ahová annak a szatelitjei elférnek, oda normális minőségű hangdobozok is elhelyezhetők."
Természetesen. Én inkább magamra gondoltam, nálam nincs "nappali", ezért semmilyen hangrendszer sem fér el.

(#8297) BBéci válasza vlevi (#8296) üzenetére


BBéci
titán

Jófajta fejhallgatóval is lehet kellemes élményben részed.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#8298) koma106 válasza j0zsef (#8290) üzenetére


koma106
senior tag

Tegnap beruháztam egy LG 32LD550 LCD TV-re. A Pólus MM-ban 95k-ért szórják ki őket. 100Hz-es tv-ért szerintem nem rossz ár.

-

(#8299) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok!Egy olyan gondom van (ez már régebbi) hogy ha a pc-ről a TV-n akarok filmet nézni nincs hang.hdmi -hdmi csatlakozást használok.Ismerősömnek ugyanilyen problémája volt illetve ha volt hang és kép csúszott akadozott.Ő azt mondta hogy a kábel volt a gond mert kitudott egyszerre sokat probálni a Sony tv-jén és egy nem is drága kábel volt a tökéletes.Én egy olcsobbat vettem a samu tévémhez de hang nincs.Nvidia 250 gts a videókártyám próbáltam a legújabb drivert de nem lett hang.A kábel jó a BD lejátszón áösszekötve van hang a tv-n.Win 7-es a pc.Lehet ilyen probléma a tv-pc csatlakozásakor valóban?

WoT:jimmbo

(#8300) neojohn


neojohn
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget kérnék. Van egy Samsung UE40C8000 3D Led tv-m és az a gond,hogy pár napja nem akarja normálisan lejátszani a 3D-s anyagokat. A film átvált 3D módba, felveszem az aktív szemüveget,de nem lesz 3D-s a hatás. Eddig működött normálisan, most viszont olyan mintha a TV nem küldene jelet a szemüvegnek. A 3D -s jeladó és a szemüveg közt nincs akadály, és a szemüveg bekapcsol, nincs lemerülve az elem.

Volt már másnak is ilyen probléma? Mit javasoltok?

Köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.