Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18001) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném.

eMátrix webshop és az Electronicoutlet.hu mennyire lehet megbízható cég?
Azt írják, hogy tudnak még beszerezni 42lk530-at 117e.-ért?
Be lehet vállalni, vagy felejtős és vegyem meg inkább a 42lk450-et megbízható helyről?

(#18002) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Ilyenkor érdemes inkább új modellbe beruházni,vagy inkább a most áresett régit megvenni a jobb?
32 colos TV-ben gondolkodom.

(#18003) nightshadow válasza Kezdő vagyok (#18002) üzenetére


nightshadow
veterán

Több tízezerrel drágábbak az új modellek a régiéknél, ennyivel többet biztos, hogy nem érnek, ezért én még a tavalyiakat ajánlom megvételre, ha még lehet őket kapni.

(#18004) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!
Alap 40"-t szeretnék venni, egyenlő arányban játék+TV+film (lehetőleg saját média lejátszójáról (ha lehet akkor .mkv-t tudja)). A 450-es és az 530-as LG, meg a Samu D550 van versenyben.
Melyiket?
:R

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#18005) Gergőke88 válasza Palika71 (#18004) üzenetére


Gergőke88
addikt

A D550 medialejatszoja fejlettebb. De jobban jarsz egy 10000ft-os kulsovel, igy ne ez alapjan valassz!

(#18006) Deepest


Deepest
csendes tag

Sziasztok!

Megérett a helyzet, hogy a 7 éves 32"-es samsung lcd tévémet lecseréljem :)
Ezek lennének a kívánalmak:

- legalább 47" (messze van a kanapétól, meg amúgy is minél nagyobb annál jobb :D)
- passzív 3D (tudom, felezi a felbontást, de nem bírom a villódzós aktívat)
- 1080p (alap ma már)

Árban olyan 250-300 közt jó lenne megúszni. Főleg játékra (jelenleg PS3, de nyílván majd a nextgen konzolokat is ezen használnám már) és 3D (meg 2D) HD filmek megtekintéséhez lenne használva. Úgy láttam az LG-k pl. egész jó ár-érték arányúak mostanság. Mentem pár kört itt-ott (hülyenemvagyok boltok, ilyesmi) és a LED tévék képe nem volt csúnya. Plazmát a beégés (játékok HUD-ja), magas fogyasztás és a vibrálós képe miatt nem igazán vennék. Bár nem vagyok egy márkabuzi, bármelyik gyártó tévéje jó lehet, és nem tudom a sok közül melyiknek legjobb a képe, legkevésbé felhősödik, legkisebb az input lag-ja a megadott kritériumokon belül. Köszi ha dobtok pár alternatívát :)

(#18007) csaboo


csaboo
tag

Sziasztok!

40-42" méretű Smart LED TV vásárlásán gondolkodom, és szeretném kikérni a véleményetek.
Eddig 3 a lehetséges áldozatok száma:

[link]

[link]

[link]

Nekem eddig a Philips tetszik legjobban a 3 közül, viszont úgy tűnik valami tavalyi modell lehet, van ahol 190 körül kapható, máshol 220 körül kértek érte, és a Philips oldalán sincs rá közvetlen hivatkozás :F
Valakinek ismerős ez a TV? Az nyilvánvaló, hogy Smart funkciók tekintetében jóval erősebb az LG és a Samsung, viszont nálam most nem ez a mérvadó...inkább a kép és hangminőség érdekelne, ebben pedig - a kevés információ alapján, amit találtam - a Philips a nyerő. De majd úgyis kijavít valaki, ha tévedek :DD

[ Szerkesztve ]

Aki korán kel...az előbb iszik.

(#18008) foxi69


foxi69
tag

Sziasztok!

32"-os, kis fogyasztású, megbízható LED TV-t keresek, ami PVR-t is tud. Digikábelre lenne csatlakoztatva.

Ezeket néztem ki:

Samsung UE-32ES5500

LG 32LS570S

Melyiket érdemesebb venni? Mik az esetleges előnyeik és hátrányaik? A boltot ismeritek? Megbízhatóak? A garancia vajon gond nélkül érvényesíthető?

Előre is köszönöm a segítséget!

(#18009) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Sziasztok!
Az LG 42lk530-at ill. 42lk450-et vagy más márka ezen kategóriáját szemeltem ki célpontnak.

Kérdésem:
Szüleimnek van egy régi Samsung LE-40A656-os LCD-jük. Anno nagy port kavart fel. Elég jól szerepelt a teszteken. Nekem viszont nagyon nem tetszik, mert minden film olyan mintha brazil szappanopera lenne. Sztem valamelyik képjavító funkció tehet róla, de nem vagyok benne biztos. (azt sem tudom, hogy ki lehet-e kapcsolni)
- A fentebb jelölt kategóriára is jellemző lehet még ez?? Vagy már túlléptek ezen a csodafunkción gyártók??
Van egy 50" plazmám, ami szerencsére nem tudja ezt a trükköt. De félek, ha most LCD-t veszek úgy járok vele. :F :F :F

(#18010) dhcodoki


dhcodoki
senior tag

Talán ez a "TrueMotion" funkciónak köszönhető?? Ha igen, ez minden esetben kikapcsolható?? :F

(#18011) Lehiñito válasza dhcodoki (#18010) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Szia. Valóban a TrueMotion-nak köszönhető. Az 530-ban kikapcsolható, a 450ben pedig nincs ilyen funkció.

(#18012) Ance


Ance
őstag

Ha valaki új LG Cinema Screen tévé vásárlásán töri a fejét, akkor felhívnám a figyelmét erre a jó kis akcióra: LINK

(#18013) Tonyo válasza Ance (#18012) üzenetére


Tonyo
őstag

Kár, hogy bazi drágák..

(#18014) Ance válasza Tonyo (#18013) üzenetére


Ance
őstag

Így árukapcsolással viszont olcsóbbak. Ha valaki úgyis venne mellé az ott ajánlott dolgokból, akkor megéri.

(#18015) torma1981 válasza Ance (#18014) üzenetére


torma1981
veterán

Vagy pl 40k-ért simán el lehetne adni azt az xboxot. :-) Vagy a lejátszót 30k-ért.

(#18016) Tonyo válasza Ance (#18014) üzenetére


Tonyo
őstag

Ez igaz, viszont ha valaki egy 42 colos tv-t szeretne és nem fontos a 3D, akkor 150 ért jobb egy lk530, ha még kapni és mondjuk 100 ért egy jó teló?!:)

(#18017) Bazs-


Bazs-
tag

Sziasztok!

Egyik ismerősöm TV-t szeretne venni és megkért, hogy segítsek neki. Sajnos a mostani felhozatallal kapcsolatban már nem vagyok képben, ezért is kérdezek itt.
Szélességre maximum 105 cm-es fér el, tehát 32" vagy 37"-es jöhet szóba. Az ár maximum 120 ezer Ft. Csak Tv adást fog rajt nézni ( főleg sport ), semmi mást.
Mit ajánlotok a fenti kritériumok alapján ?

Köszi előre is.

(#18018) Zsoca_D


Zsoca_D
tag

Na, sikerült megrendelnem egy 530-ast. Elvileg itt van valami központi raktáron, és ez az utolsó darab, ami "bontatlan". Ezen kívül van még egy bemutató darab.
A kérdésem az lenne, hogy valahogy le lehet-e ellenőrizni azt a TV-t, hogy futott-e már vagy javított-e esetleg, stb.
Plazma fórumban láttam olyat, hogy valami kóddal lekérdezhető, hogy mennyit futott a panel. LCD-nél (LG) is van esetleg ilyen? Vagy mit kellene megnéznem rajta? Viszek USB-n magammal 5 HD felbontású teljes képernyős színt a pixelhiba keresésre, de ezen kívül más ötletem nincs. Légyszi segítsetek, mert holnap-holnapután lenne a "nagy nap". :)

(#18019) Pet1985


Pet1985
csendes tag

TV vásárlás előtt állok és 2 TV-t is kinéztem magamnak.
Az egyik Sony KDL-40CX520 LCD TV a másik pedig Sony KDL-40EX520 LED TV.
Úgy tudom, hogy LED TV-k sokkal szebb képet adnak, de amikor elolvastam külföldi cikket mid a két TV-ről valahogy olyan érzésem volt, hogy a DL-40CX520-ast jobban dícsérték volna képileg. Már amennyire jó az angolom, de ezt akkor sem értem.
KDL-40CX520 http://www.digitalversus.com/tv-television/sony-bravia-kdl-40cx520-p10812/test.html ill. http://www.digitalversus.com/tv-television/sony-bravia-kdl-46cx520-p10741/test.html

KDL-40EX520 http://www.digitalversus.com/tv-television/sony-bravia-kdl-40ex523-p10656/test.html

Amire használnám az TV műsortok nézése ( UPS Direkt ), valamint lenne kötve egy ps3 és azon DVD-ket nézni, Blu-rayeket nézni valamint játszani! Játékokból mindenevő vagyok és neten nem szoktam FPS-t játszani, inkább Single. Úgy néztem az imput lag-ja 40EX520-nek jobb ( 20-30), az KDL-40CX520-nek meg (30-35), szóval ez a dilemmám a 2 TV között.

(#18020) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Munkatársam látott valamelyik Auchanban Samsung UE46D6000-t 200e-ért, érdeklődött hogy megéri-e, ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem:

Jó vétel ennyiért?
Van valami tipikusabb hiánya/baja/hátránya?
Inkább más gyártó/más modell a 200as ár határig? :)

(#18021) humax válasza -FreaK- (#18020) üzenetére


humax
senior tag

bisztos h 46?
akkor jo ara van

Elnézést kérek a rossz magyar írásomért, külföldi vagyok

(#18022) karakpecze21


karakpecze21
senior tag

Sziasztok.

Egy LG LCD tv-vel lenne problémám és a véleményeteket szeretném kikérni.
A tv nincs még egy éves sem és érdekes dolgot produkál.

Eleinte azt vettem észre, hogy mikor konzolozok rajta és sötétebb a kép akkor időnként képzavar tűnik fel.Ilyen hullámzó csíkszerű valami, mint ha valami zavarná, de csak akkor látható, ha a kép nagy része sötét. Rájöttem, ha kihúzom a kábel tv koax kábelét akkor megszűnik.

Mostanság azt vettem észre, hogy a számítógépem monitorát is zavarja.(külön konektorba van a tv is és a számítógép is)Ha megy a tv és közben számítógépezek, teljesen véletlenszerű időnként vibrál a pc monitora.(tft monitor)
Ha kikapcsoltam a tv-t akkor is megmaradt a zavar.VISZONT ha áramtalanítottam a tv-t akkor elsőtétült a monitor pár mp-re villant egyet és utána tökéletes lett a kép a monitoron.

Ha az áramtalanításos dolgot elvégzem a tv-n mindig elsőtétül majd villan egyet a monitorom.

Mi lehet ez?Tudok ez ellen tenni valamit?Ezzel a "hibával" kicserélik nekem az üzletben ha visszaviszem?

Előre is köszönöm. :R

(#18023) SyneT87 válasza karakpecze21 (#18022) üzenetére


SyneT87
tag

nekem hansolót produkált egy régebbi philiphs TV-m, amikor gépről néztem filmet vga-hdmi kábellel és bevolt dugva a TV-be a coax, akkor szemcsés volt a kép, amint kihúztam a coaxot minden rendben volt, ez sajnos a Tv-nek egy nagy hibája, nincs rendesen elkülönítve a 2 bemenet egymástól és egymásra áthallás történik, próbáld meg azt hogy a géped és a Tv-t összekötő elemet kihúzod, vagy a coaxot húzod ki a Tv-dből, ha ez nem segít akkor nem tudom.

Ha pedig az előző probléma áll fen akkor csak új Tv vásárlása oldja meg a dondodat dugogatás nélkül, sajnos :((

(#18024) karakpecze21 válasza SyneT87 (#18023) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Szia, értem és köszönöm.

Viszont nálam kicsit érdekesebb a helyzet, mert a konzol van egyedül a tv.re dugva és mikor zavar van és kihúzom a koax kábelt valóban megszűnik a hiba.

Viszont a számítógépem nincs összekötve a tv-vel és nem is szoktam a tv-t használni számítógépezésre, mégis zavarja a pc monitoromat bizonyos időnként.
Viszont akkor hiába húzom ki a koax kábelt akkor sem szűnik meg, csak akkor, ha áramtalanítom az egész tv-t.

Olyan mint ha a hálózatba is visszadolgozna valami zavart ami a pc monitor is érzékel.
A tv nem régi, tehát garanciális.Nem tudom ezzel az időszakos hibával ki kell cserélniük?

(#18025) SyneT87 válasza karakpecze21 (#18024) üzenetére


SyneT87
tag

elvileg ki kell cserélniük, mert ez egyértelműen a tv hibája, abban van valami tervezési vagy csak gyártási hiba, én megpróbálkoznék azzal hogy visszavigyem, mivel így eléggé nagy kellemetlenségeket okoz a használata

(#18026) kisp113


kisp113
tag

Sziasztok!

Irtatok korábban, hogy eltűnik az LG 42LK530, pedig a közeljövőben pont erre a típusra fentem a fogam. Nem kis vacakolás után szültem meg a választást és most kezdhetem elölről :(
Beletörődtem, hogy rendes CCFL már nemigen jön, viszont a ledesekhez kellene egy kis segítség. 40-42 méretben ha valódi 100Hz-et szeretnék, de 3D vagy smart dolgokért nem fizetnék felárat akkor mi az alternatíva? 42LS570S-t látott már valaki? Ha jól látom az legalább már nem edge led. Valami samu vagy más helyette?

köszi!

(#18027) karakpecze21 válasza SyneT87 (#18025) üzenetére


karakpecze21
senior tag

Értem, akkor megpróbálkozok a cserével.Sajnos elég idegesítő így használni.
Köszönöm a segítséget. :R

(#18028) fanci


fanci
tag

Van egy sony 40nx720 tipusú tévém,ezt szeretném összekötni pc-vel.
A videókártyán dvi kimenet van,a tévén vga és hdmi bemenet,milyen kábelt keressek az összekapcsolásra hogy a legjobb minőségű képet kapjam? :R

(#18029) nightshadow válasza kisp113 (#18026) üzenetére


nightshadow
veterán

kisp113: 42LS570S-t látott már valaki? Ha jól látom az legalább már nem edge led.

Nem tudom, miből gondolod, hogy nem edge-Led-es. Idézet az LG honlapjáról: „Az LG 42LS570S televízió képernyőjének szélein elhelyezett LED-háttérmegvilágításnak köszönhetően kristálytiszta képek, mélyfekete árnyalatok és a lehető legélénkebb színek jelennek meg a keskeny képernyőn.”

Nagyjából ez a 3 alternatíva van, amit itt korábban leírtam: [link]

fanci: milyen kábelt keressek az összekapcsolásra hogy a legjobb minőségű képet kapjam?

DVI-HDMI kábelre van szükséged.

[ Szerkesztve ]

(#18030) fanci válasza nightshadow (#18029) üzenetére


fanci
tag

Ebből milyen hosszút vehetek hogy még ne legyen minőségromlás?
Nekem legalább 5m kellene.

(#18031) nightshadow válasza fanci (#18030) üzenetére


nightshadow
veterán

Ebből milyen hosszút vehetek hogy még ne legyen minőségromlás?
Nekem legalább 5m kellene.

Sajnos ennyire nem ástam magam bele a témába, nem tudom, hogy mekkora az optimális hosszúság, de biztos lesz itt valaki, aki meg tudja válaszolni. Nem akarok hülyeséget mondani.

(#18032) sNORh


sNORh
addikt

Hali
Philips 42PFL4307H 3D SMART LED ezt a TV-t néztem ki most, esetleg valaki tudna jót, rosszat mondani róla? Megéri az árát, élvezhető lesz rajta a 3D?
Köszönöm

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#18033) Dorian


Dorian
félisten

Sziasztok!
Mivel plazmás révén lcd-k terén nem vagyok képben, a segítségeteket kérem. A szitu:
Ismerős TV-t akar venni, a tévénézési szokásai miatt nem plazmát, hanem lcd-t javasoltam neki. Kritériumokat még maga sem tudja, szerintem 50" alá nem érdemes menni, ill. sok sportműsort néz. Van jelenleg valami ajánlott vétel, best buy? Alsó és középkategóriában (300k-ig) is szeretnék néhány tippet kapni.
Köszi

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#18034) Gergőke88 válasza Dorian (#18033) üzenetére


Gergőke88
addikt

Lg 47 lw sorozatot erdemes lehet megnezni.

(#18035) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Sziasztok.

samu 40es6100 mennyire ajánlott kategória?
Ez idei készülék, nem tudom, javítottak e már a felhősödésükön a D sorozathoz képest.
A sonyknál az EX410 vagy a BX420 mennyira ajánlható megvételre IPTV-hez?

kisp113:

Én tudok neked webshopot ajánlani ahol jelenleg van készleten LG 42lk530.
Meg akartam venni csak mikor rákérdeztem a garra mondta az eladó, hogy ők javíttatják a készüléket, vagy bevihetem egy független szervizbe és a költségeket ők utólag kifizetik.
Így inkább elálltam a rendeléstől, de ha téged így is érdekel, szólj és megadom a bolt nevét.

[ Szerkesztve ]

(#18036) kisp113 válasza Lehiñito (#18035) üzenetére


kisp113
tag

Koszi, de hasonló aggályok miatt én is mást választanék.
Valószínűleg megnézegetem a 3D-s ledeket, mit tudnak 2D-ben. 42LW4500 még akad a piacon, de a fentebb ajánlott samu ue40eh6030 is érdekes lehet.

(#18037) Lehiñito


Lehiñito
senior tag

Hali.
Segítenétek?
A három közül melyik érné meg a legjobban tudásilag?
Nincs nagyon sok eltérés az árak között.
42LK450
42LV3400
sony 40BX420

(#18038) baboss


baboss
őstag

Sziasztok segítséget szeretnék kérni .
A tévé amit elakarok adni LG 42PC1RR 42" plazma beépített hdd- 80 GB
[link]
Érdemes lecserélnem egy ilyenre.FUL HD miatt.
[link]
Vagy tartsam meg mert ez egy minőségi régi készülék. Sok rosszat hallottam az új olcsó kategóriás tévékről.

(#18039) nightshadow válasza Lehiñito (#18035) üzenetére


nightshadow
veterán

samu 40es6100 mennyire ajánlott kategória?
Ez idei készülék, nem tudom, javítottak e már a felhősödésükön a D sorozathoz képest.

Ismerős most vett egy ilyet, a hétvégét ennek kipróbálásával töltöttem. A sima tévéadás jó, a HD és Full HD mkv-éknek a képminősége számomra tökéletes volt. Teljesen sötétben nagyon sötét jeleneteknél látható egy minimális clouding, de messze van attól a mértéktől, amire azt lehetne mondani, hogy zavaró. Kritikát a beépített internet böngészőre tudok mondani: a saját távirányítóval gyakorlatilag használhatatlan, megőszül az ember, mire egy címet beír. Majd hamarosan küld a Samsung egy vezeték nélküli billentyűzetet, az majd szerintem sokat fog javítani a kezelhetőségen. Úgyhogy én maximálisan ajánlani tudom.

(#18040) Lehiñito válasza nightshadow (#18039) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Én is rajta lennék, bár az asszonykát még be kellene fűzni. 230k nekünk már majdhogynem sok lenne egy tv ért hiába 5év garral adják. Lehet, h néznem kell egy olcsobbat.
Ő kinézte a lg 42lv3400 at ami 150ezer.
Szerinted reális a két tipus közt a 80k-s különbség?
Monjuk én nem ragaszkodok a 3d hez meg a smarthoz de nagyduzzogva elviselném a samut. :)

(#18041) nightshadow válasza Lehiñito (#18040) üzenetére


nightshadow
veterán

A Samsung 40EH6030-at nézted, ez 100Hz-es 3D-és, de nem SmartTv: [link]. Az Euronicsban most 200k.

[ Szerkesztve ]

(#18042) sNORh válasza nightshadow (#18041) üzenetére


sNORh
addikt

Amit én néztem ki és linkeltem az előbb az 200Hz-en 42-es 3D-s és Smart, az is 200k mától.
Mitől ilyen olcsó többi márkához képest? Szar a panel vagy mi a bükkelő?

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#18043) nightshadow válasza sNORh (#18042) üzenetére


nightshadow
veterán

Akár lehet a panel is. Philipset én nem követtem, de a 3-4-es sorozat az a belépőszint, a 6-7-es sorozat a középkategória. Samsungnál pedig a 6-os sorozat a középkategória, innen nézve lehet, hogy nem is olcsó, hanem drága.

(#18044) sNORh válasza nightshadow (#18043) üzenetére


sNORh
addikt

De mitől lehet silányabb mint egy középkategóriás, ha a tudása viszont ottvan? Egyik multinál vagyok műszakis, csak vidéken, és 3D-s TV-ink nincsenek, azért vagyok bizonytalan. Viszont tudom hogy nem egy silány minőségűek a Philipsek, be merem vállalni, de izgat a más gyártóknak a tudás/ár különbsége.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#18045) sNORh válasza nightshadow (#18043) üzenetére


sNORh
addikt

Ez 4-es valamiért a 7-es széria tulajdonságaival is rendelkezik.

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#18046) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok!Szerintetek melyik a jobb a Tv? 47LM660S vagy 46ES65xx

(#18047) SyneT87 válasza dudi6 (#18046) üzenetére


SyneT87
tag

nálam, ugynez volt a kérdés :) és én az Lg melett döntöttem

elmondom hogy mért:

- ugyanazt tudja
- Lg-hez jár 1 plusz controller amivel gyerekjáték a kurzort irányítni, nekem nagyon tetszik
- gari ugyanannyi
- lg-hez jár pluszba ha a médiába veszed egy Lg optimus l5
- lg-nek a szoftvere az frissebb és sokkal jobban fejlesztik mint a samsungot, és a samsungban a tavalyi szoftver van benne kb, semmi újítás, csak 1-2 frissítés az lg pedig teljesen új szoftvert dobott a piacra
- az lg a króm lábbal szerintem sokkal szebb
- paszív szemüveges az lg ami engem sokkal kevésbé zavar mint az aktív szemüveges, + 7 szemüveg jár hozzá
- jah és sokkal több színárnyalatot tud az Lg

remélem segítettem én ma rendeltem meg egy Lg 42" LM660S-t :)

üdv

(#18048) dudi6 válasza SyneT87 (#18047) üzenetére


dudi6
senior tag

Igen, nagyon sokat segítettél, köszönöm. A "sokkal több színárnyalatot tud" pontosan mit jelent? Ezen az oldalon tulajdonságokra kattintva tényleg jó sokat tud, szimpatikus az a játék mód is, hogy 2-n lehet full kijelzőn játszani magamat látva, gondolom ezt Xbox-t rákötvel is meg lehet csinálni. Tavaly egyértelműen a Samu volt a nyerő számomra a D szériával, de most nagyon gondolkodóba estem, főleg hogy ES65xx-től nem vagyok elájulva. Több helyen is megnéztem, képileg se nagy szám, meg az innen letöltött teszt videókkal sem nagyon tudott megbirkózni, pedig a tavalyi D simán vitte mindet kivéve a "killa" nevűt nem.

(#18049) SyneT87 válasza dudi6 (#18048) üzenetére


SyneT87
tag

igen a dual play cucc az télleg rohadt jó, mondjuk én ilyenre nem használom ezért ezt el is felejtettem :)

színárnyalatban kb 2-3x annyit tud mint a samsung, és még annyi hogy én egymás mellé tetettem a médiába, és a samunak kicsit pirosas volt a szín-e és hiába állítgattam az Lg-nek szebb képe volt, ja és még annyit mondtak, hogy nem tudom a smart részét te mennyire használod, de pl az Lg-t "elvileg" gyorsabban fejlesztik, de az biztos amit az elöbb is írtam hogy az Lg-n egy idei szoftver fut ami sokkal jobb + az a motion-ös távirányító az rohadt jó!! kicsit szokni kell, de nekem nagyon tetszik! menny el egy médiába és próbáld ki!!

tavaly télleg a samu volt a jobb, de szerintem idén veri az Lg

(#18050) Zsoca_D


Zsoca_D
tag

Na, a sok agyalás és keresgetés után végül megvettem az LG42LK530-at. Webshop-on keresztül vettem. Csak egynél találtam, ott is az utolsó darabot. Azt állították, hogy vadi új, nem szervizelt, stb. Eddig minden jel arra mutat, hogy igazat mondtak. Nem zárkóztak el a pixelhiba kereséstől sem ott a helyszínen, de végül nem vittem magammal a pendrive-ot. Itthon kipróbáltam, és semmi hiba rajta. Egyenlőre én tesztelgetem, később viszem apámnak. A képe nagyon tetszik, a menüje szerintem kifejezetten felhasználóbarát (ami apám "hozzáértése" szempontjából rendkívül fontos). Nekem a hangjával sincs semmi bajom. Összességében eddig több, mint elégedett vagyok. 2 év garanciát adtak. Természetesen webshop-ról lévén szó (EU-s garancia), hozzájuk kell vinni, ha baj van, és ők intézik tovább. Remélem nem lesz rá szükség, de ha igen, én úgy láttam ott a cégnél nagyon korrektek és nem lesz gond.

Továbbra is fennáll a kérdésem, hogy valamivel esetleg le tudnám ellenőrizni, hogy volt-e már használva vagy javítva?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LCD TV topic (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.