Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) csabili74


csabili74
aktív tag

Sziaszotk. A http://www.fastcardtech.com oldalon a free shippiing mit jelent? Kivel hogyan szállíttatnak ingyé?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#952) csabili74


csabili74
aktív tag

És még egy kérdés ezen az oldalon van free shipping by ait mail. Azt valaki ismrei? Kb mennyi idő lehet a szállítás igy?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#953) barnam_ válasza #40993792 (#946) üzenetére


barnam_
nagyúr

jaja... :DDD

Rákérdeztem a fórumukon, azt válaszolja a csóka, hogy azért, mert megakarom változtatni a szállítási címet, de nem tudják, mert a paypal cím az alapértelmezett, és azt nem lehet. A bibi, hogy soha nem kértem a módosítást... fuck pandawill, nem tudom mikor fog elindulni az a nyomorult tablet :(((

(#955) hunaqua válasza #40993792 (#954) üzenetére


hunaqua
addikt

Neked ki az eladó?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#957) averes1


averes1
csendes tag

Tisztelt Hozzáértők !
Az első rendelésem a DealExtreme-től. Két kütyü, egy napon, külön rendelve-fizetve. A egyik jan.17-én a másik
jan.18-án "has just been fulfilled and shipped on" Bár az erről szóló levelet a Tracking Number-rel jan.24.-én küldték.
A ma esti lekérdezés eredménye:
RA287918602CN 2013 Departure from outward office of exchange 10010200 HU 20130126 1956

Ez a http://intmail.183.com.cn válasza a tracking kérésre. Véleményetek szerint mikorra várhatom az érkezését?

köszönettel
averes

üdvözlettel averes1

(#958) bazsy_ válasza averes1 (#957) üzenetére


bazsy_
tag

Nekem általában 3-4 hét alatt érnek ide dx-ről a rendeléseim, de most ért véget a kínai újév ami miatt simán csúszhat még +1 -2 hetet.

(#959) hunaqua válasza averes1 (#957) üzenetére


hunaqua
addikt

A CN messze a legrosszabb,de ez eljött 27.-én ,és ennyi idő alatt meg szoktak érkezni.Igaz a HK is nagyon lassú volt most.

Zsolti

Az jó cég,lesz telefonod! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#961) hunaqua válasza #40993792 (#960) üzenetére


hunaqua
addikt

Én most beneveztem egy LENOVO P770-re. :DD

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#962) LámaZ


LámaZ
addikt

Milyen tapasztalatok vannak a DHGATE-tel?

Legyen minden jó!

(#964) hunaqua válasza #40993792 (#963) üzenetére


hunaqua
addikt

Ezt ma vagy holnap megkapod! :C

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#966) hunaqua válasza #40993792 (#965) üzenetére


hunaqua
addikt

:K

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#967) bagkri01


bagkri01
őstag

Azt meg tudná nekem valaki írni, hogy kb mennyi idő amíg a csomag ideér, 4-én lett megrendelve, már úton van, de még nem érkezett be az unióba? Van rá esély, hogy 10 nap alatt megkapom?

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#968) janovits


janovits
csendes tag

Sziasztok! Van egy problémám. Egy JiaYu G3-mat szeretnék rendelni az etotalkról VÁMMENTESEN. De az a baj hogy valamiért nem engedi az etotalk hogy a normál postával rendeljek csak a DHL-el és ott elvileg minden csomagot levámolnak (pár napja még lehetett volna a normál postával rendelni) . Tehát honnan rendeljem meg? Előre is köszi.

JIAYU G3

(#969) csabili74 válasza janovits (#968) üzenetére


csabili74
aktív tag

Én tegnap rendeltem a tmallbox tól.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#971) csabili74 válasza #40993792 (#970) üzenetére


csabili74
aktív tag

Mennyi idő volt neked? Vámon hogy boldogult? Nekem még ott van, nem postázták, szerintem majd éjjel egy kettő fele, ha el kezdenek dolgozni.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#973) csabili74 válasza #40993792 (#972) üzenetére


csabili74
aktív tag

Mázlista:) Már én is várom. És hány nap alatt?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#975) csabili74 válasza #40993792 (#974) üzenetére


csabili74
aktív tag

Vagyis akkor megvámolták? Bocsi.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#976) Marty válasza csabili74 (#975) üzenetére


Marty
tag

Nem vámolták meg, mert akkor valami olyat írt volna, hogy küldemény visszatartva vagy hasonló :)

(#977) csabili74 válasza Marty (#976) üzenetére


csabili74
aktív tag

Na várom az enyémet is:)

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#979) LámaZ


LámaZ
addikt

Na, most lerántom a leplet egy kínai trükkről:

Az utóbbi időben jöttek azért rossz minőségű cuccok is az aliexpresstől, és nem is ezzel van a legnagyobb gond - hisz filléres cuccokról van szó - hanem az a legnagyobb problémám, hogy miután 1-es pontot adtam az eladónak, az értékelésem sehol nem jelenik meg. Úgy látszik, hogy lehetőség van a vásárlói vélemények elrejtésére. bár, úgy nézem, hogy az illető eladó értékelése 82% lett, amelyhez én is hozzájárulhattam. Ez ott már a béka segge alatti kategória, 95%-nál alacsonyabb minősítésű eladótól nem szabad vásárolni.

Legyen minden jó!

(#980) Kenvelo7


Kenvelo7
tag

Hello

Szeretnék venni egy Jiayu g3 at esetleg g4 et az érdekelne h honnan a legcélszerűbb rendelni illetve a vám mértéke ténylegesen 27% 150 euro alatt?
Szállítás menni idő?Tapasztalatokat is szívesen olvasnám egyes áruldákról :R
Előre is köszönöm :C

+36/706020979

(#981) LámaZ válasza Kenvelo7 (#980) üzenetére


LámaZ
addikt

A legjobb, ha nekifekszel, és elolvasod a korábbi hsz-eket. Nem olyan sok.

Legyen minden jó!

(#982) KTU válasza Kenvelo7 (#980) üzenetére


KTU
addikt

[link] :))

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#983) Kenvelo7 válasza LámaZ (#981) üzenetére


Kenvelo7
tag

Elolvastam de összesítve könnyebb :R

KTU köszi :R

+36/706020979

(#984) csabili74


csabili74
aktív tag

Tmallbox-tol rendeltem Jiayu, három napja, még semmi nins sehol. Ilyenkor alszanak TiynTyinék?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#985) Kenvelo7


Kenvelo7
tag

A vám fizetés az h működik? :R

+36/706020979

(#986) csabili74 válasza Kenvelo7 (#985) üzenetére


csabili74
aktív tag

Állitólag az értesítéssel jön egy csekk, és a posta csak úgy adja oda, ha kifizetted. De cáfoljatok meg, ha hülyeséget beszéltem.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#987) Darth_Revan válasza Kenvelo7 (#985) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha DHL futárral kéred, akkor a telefonszámodra (mindenképpen add meg ebben az esetben a rendelésnél!) küldenek egy sms-t egy e-amil címmel, ahova el kell küldened a saját email címedet, majd amikor a kezükben van a csomagod, akkor küldenek neked egy emailt, hogy mik a teendők, milyen papír kell, mit kell nekik elküldeni, stb. A pénzt meg átvételkor a futárnak fizeted.

[ Szerkesztve ]

(#988) Omlas33 válasza csabili74 (#984) üzenetére


Omlas33
csendes tag

Üdvözlet. Én is rendeltem egy LA-Q1 telefont három napja tmallbox-ból, nem nagyon reagálnak, nekem is csak annyi van az oldalon hogy payment accepted. Se értesítő email, semmi. Remélem hétfőn legalább aktivizálják magukat.

[ Szerkesztve ]

(#989) Kenvelo7 válasza Darth_Revan (#987) üzenetére


Kenvelo7
tag

Köszönöm :R

+36/706020979

(#990) Marty válasza Omlas33 (#988) üzenetére


Marty
tag

Ide is beírom, amit a dual simes topicba, hátha hasznos valakinek :)

Antelife-nál 17.én rendeltem, írtam nekik, a válasz:
Dear ,
Sorry for late reply .
Your order has not been sent . As we have thousands of orders to deal though a 12 days holiday now , so which will cause some delay , but do not worry , we will arrange delivery to you as soon as possible , then send tracking number to your paypal email .
Please contact us for any questions , we will reply you .
Have a nice day .
Best regards
Röviden, akinek nem annyira erőssége az angol: Még nem küldték el a rendelésem, mert "több ezer" rendelésük érkezett a 12 napos ünnep alatt, de amint lehetséges feladják, és küldik a paypal emailre a ragszámot
Úgy gondolom, hogy vagy nincs készleten és most rendelték meg, vagy bármi egyéb ok, de csak jövő hét közepe felé esedékes egy esetleges trackink number :/

Tehát a feltorlódott rendelések miatt várható csúszás :)

[ Szerkesztve ]

(#991) Omlas33 válasza Marty (#990) üzenetére


Omlas33
csendes tag

Igen, várható volt hogy most feltorlódik a sok fos, gondoltam is hogy ez lehet a probléma. Kösz hogy megosztottad ezt az információt.

(#992) DoxaM


DoxaM
aktív tag

sziasztok!

Látom itt már van pár tapasztalt arc :) Egy kis segítséget kérnék, mert attól tartok én is a kínai rendelés rögös útjára kacsingatok...
Először is, hogy a tmallbox-ról láttam jó véleményeked (bár túl sokan, még nem rendeltek onnan?:S), szóval, be lehet-e őket vállalni?Ha igen, akkor 2 telefon közt örlődöm úgymond, az egyik az [Alcatel ot986 4gb] a másik [Huawei G500 Pro].Az alcatel felé hajlok, picit nagyobb, jobb felbontással, de nem tudom, hogy az omap v. mtk a jobb esetleg :S a gpu mintha, jobb lenne az alcatelben, azt látom.Ha ezen is túl vagyok és megrendelem sima postával, akkor mennyi esélyem van a vámra?Vagy van esély (más árat íratok rá?) arra, h elkerüljem?Nem azért, mert még vámmal esetleg áfával is jó árban van...dehát na..ha lehetne, akkor me' ne? :D Előre is köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#993) ggg666 válasza DoxaM (#992) üzenetére


ggg666
őstag

Hiába íratsz rá más árat a vámosok, ha véletlen lekérik, akkor úgy is a paypal vagy amin keresztül fizettél annak a számláját kérik, és akkor beszoptad az egészet.

Meg akár még meg is büntethetnek.

(#994) csabili74 válasza ggg666 (#993) üzenetére


csabili74
aktív tag

Volt már erre precedens?

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#995) ggg666 válasza csabili74 (#994) üzenetére


ggg666
őstag

Én még nem rendeltem vámköteles árút, de egyertelmű, hogy a számlát kérik, azon meg ott van az összeg.

(#996) DoxaM válasza ggg666 (#995) üzenetére


DoxaM
aktív tag

Ha leíratom a kereskedővel, h konfirmálja, h véletlen rosszat írt rá, de itt a számla xxx usd-ről, akkor mivan?Megbüntetik kínában?

De inkább olyantól kérnék konkrét tapasztalatot, aki 200 usd körül rendelt :) Az talán mérvadóbb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#997) Marty válasza csabili74 (#994) üzenetére


Marty
tag

Tegyük hozzá, hogy sokszor maguktól írnak rá kisebb összeget, így te nem tehetsz róla. viszont a paypal számlával nem érdemes trükközni :) Ha már bekérik nem büntetés lesz, hanem áfa fizetés.

(#998) orkester


orkester
senior tag

Valaki mondott már vissza Tmallboxnál rendelést? Én 16-án megtettem ehhez képest 21-én jön az email, hogy feladták és pár nap múlva kapok tracking numbert. Ráadásul 20-án kezdtek el dolgozni, így a rendelésem feldolgozásakor látniuk kellett az üzenetem. Írtam nekik 21-én is, hogy ez mégis mi, de nem válaszolnak. Érdemes a Paypalt bevonnom vagy talán minden feldolgozott rendelés "Shipped" státuszba kerül és ha feladják küldenek tracking numbert, ha nem akkor törlik?

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#999) randras válasza orkester (#998) üzenetére


randras
veterán

Tudsz róla, hogy ünnep volt? Onnantól, hogy tracking van, semmi esélyed visszavonni, de egyébként se nagyon lenne PayPal-on kereszül. :U

(#1000) Kenvelo7


Kenvelo7
tag

Hello kérdeznék vmit, h lehet az h sok online oldal kínál Jiayu g3 55K környékén és ha én kiszámolom DHL-el vámmal közel 250€ jön ki?Nem értem. :R

+36/706020979

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.