Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Liberator24 válasza nyirog (#700) üzenetére


Liberator24
tag

Hétfőn vámkezelték, akkor remélem ma már ideér. Köszi.

(#702) Kukcaman


Kukcaman
senior tag

nha
Ma jelent meg a singpost-nál

23-án lett megrendelve, és lecsekkolva az összeg.

Item No. Posting Date Status Date Status Description
RF121751569SG 30-01-2013 30-01-2013 Despatched to overseas (Country code: CH)

[ Szerkesztve ]

(#703) Kukcaman válasza Kukcaman (#702) üzenetére


Kukcaman
senior tag

bocsánat...
módosult: Despatched to overseas (Country code: HU) -ra

(#704) bazsy_


bazsy_
tag

Fastcardtech infó:

Dear customer:
Thanks for your email ,We will be on holiday from 6th to 15th in the next month .Could you please tell us what can we do for you ? Thanks and have a nice day!

(#705) zizou


zizou
tag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata a Fedex-szel kapcsolatban? Elsősorban a vám/igazolás témakörben érdekelne a dolog...

-Z

"Az élet egy vadkörte, de ez még nincs bebizonyítva"

(#706) HTClegend


HTClegend
csendes tag

Item information : Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure, Item information : Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

Ez most mit jelent, átjött a vámon?

(#707) nyirog válasza HTClegend (#706) üzenetére


nyirog
tag

átjött

(#708) csabili74


csabili74
aktív tag

Sziasztok. Kipróbálnék én is egy TyinTyin készüléket, max 60000 ezerig. Tud valaki oldalt ajánlani, hogy honnan lehetne, milyet, és mennyi a költség, vám, stb.

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#709) Nightmare89


Nightmare89
csendes tag

Sziasztok!

AntElife-tól rendeltem egy Changjiang N7300-as phabletet január 22-én este 22:44-kor, ma kaptam meg, de elvileg már tegnap ideért (melóhelyre rendeltem, csak ma tudtam átvenni).
A csomag útja SingPost honlapja alapján:
24-01-2013 INFORMATION RECEIVED
25-01-2013 Despatched to overseas (Country code: GB)
28-01-2013 Arrived at overseas (Country code: GB)
29-01-2013 Product Delivered (Country code: GB)

Plusz kaptam mellé ingyen kártyaolvasót és touchpent (amit lehetett kérni), plusz tokot meg egy képernyővédő fóliát is, ami nem is volt benne a leírásban. Úgyhogy nagy tisztelet az AntElife-nak, bátran ajánlom mindenkinek.

szerk: Ja és a csomagra rá volt írva, h mobiltelefon, de 40 USD volt értéknek megjelölve. Lényeg, hogy nem vámolták (amúgy Angliában lakom és rendeltem már USA-ból e-book olvasót 55 GBP-ért, azért felszámoltak 13 GBP vámot (amiből 8 font a postáé kezelési költség címszó alatt...))

[ Szerkesztve ]

(#710) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

2013.01.29
14:34
Küldemény információ:
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

szerintetek holnap itt lesz?

(#711) Kukcaman


Kukcaman
senior tag

Sziasztok!

Valaki már rendelt erről az oldalról?: goodluckbuy

(#712) Gyuszkoo válasza Vjankovics82 (#710) üzenetére


Gyuszkoo
tag

Nekem 28.-a óta küldemény vámkezelve a státusz, hamarabb ideért kínából a cucc, mint, amilyen gyorsan a magyar posta dolgozik! Már azon gondolkodom, hogy én megyek el érte, ha megmondják hová...

(#713) ironbed válasza Bagira01 (#299) üzenetére


ironbed
aktív tag

Na ahogy ígértem, megjött a kollégám telefonja, rekord közeli sebességgel.
A rendelést 2012.01.22.-én adtuk le a tmallbox-nál , másnap már fel is adták.
A Singapore Post-ot választottuk, a nyomkövető oldalukon 25.-én jegyezték be a csomagot, majd 26-án "el is indult" hazánkba, 29.-én megérkezett.
25-01-2013 INFORMATION RECEIVED
(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
26-01-2013 Despatched to overseas (Country code: HU)
29-01-2013 Arrived at overseas (Country code: HU)

A Magyar Postánál 26 éjjel került be a rendszerbe, majd 29-én vámolták és ma (01.31) meghozta a postás.
Ha hajnalban érkezik és hamarabb vámolják, akkor már tegnap itt lett volna.
2013.01.26 Küldemény információ:
13:59 Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.01.29 Küldemény információ:
10:52 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.01.29 Küldemény információ:
10:57 Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

2013.01.29 Küldemény információ:
14:25 Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

Ja és a múltkor hiányzó USB kábel is megjött a csomagban! :D

Szóval összegzésként: tmallbox-al és a Singapore Post-al 100% meg vagyok elégedve!

Útban van egy másik csomag, de aki most akar rendelni várnia kell a kínai újévi ünnepek miatt.
A tmallbox kedvezményt ad erre az időszakra!

[ Szerkesztve ]

(#714) BITBOYS válasza cappa72 (#685) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ez még a kisebbik gond, a nagyobb az, hogy még mindig nem indult el a rendelésem HK-ból. Írtam a webshopnak, hogy ha napokon belül nem történik változás visszakérem a pénzem. Nyakukon az ünnepi időszak is, szerintem ebből most nem lesz telefonom. :(

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#715) hunaqua válasza BITBOYS (#714) üzenetére


hunaqua
addikt

Minden HK most ilyen.A rendszerben való megjelenés után is 2 hét volt mire elindult. :((( Nem a kereskedő most a ludas.
Botrányosan sz@r!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#716) BITBOYS válasza hunaqua (#715) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én ezt megértem és írtam is, hogy sajnálom amiért így alakult. Viszont mire elindul a csomagom kifutok a 45 napból a fizetéstől számítva. Azon csodálkozom, hogy másoknak elindult a csomagja időben, pedig ugyanúgy HK-val adták fel.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#717) hekmi


hekmi
tag

Sziasztok!

Most készülök rendelni a fastcardtech.com-ról egy Jiayu G3-at. Mennyire megbízhatóak, valaki rendelt már tőlük?

(#718) KriptonX válasza hekmi (#717) üzenetére


KriptonX
tag

én a helyedben nem tenném...nekem alig 2 hónapot kellett várnom hogy feladjanak egy csomagot...tuti nem rendelek tőlük semmit többet... :(((

Asus G56JR /Genius SW-HT5.1 5000/...Mi9Se

(#719) hekmi válasza KriptonX (#718) üzenetére


hekmi
tag

És van még olyan áruház, amelyik a kínai ünnepek előtt feladná a csomagot?

(#720) erzol


erzol
őstag

Sziasztok!
Január 11-én rendeltem Aliexpress-ről és azóta ennyi az infóm:
2013.01.15 16:22 Küldemény információ: Küldemény felvéve / Item accepted
Ugyanekkor másik kereskedőtől is vásároltam és az már három napja megérkezett.
Várjak még türelemmel vagy kezdjem el baxtatni a feladót, hogy mi a fa... van?

(#721) hunaqua válasza erzol (#720) üzenetére


hunaqua
addikt

Van olyan csomagom ami elindult 3 hét után,de az is már 1 hete úton van és sehol semmi.

...ez most ilyen időszak.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#722) Mercutio_ válasza hunaqua (#721) üzenetére


Mercutio_
félisten

Én azért reménykedem, hogy a hétfőn feladott telóm jövő péntekre már ideér :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#723) hunaqua válasza Mercutio_ (#722) üzenetére


hunaqua
addikt

Látod a rendszerben már?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#724) Mercutio_ válasza hunaqua (#723) üzenetére


Mercutio_
félisten

:K
"INFORMATION RECEIVED"

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#725) KriptonX válasza hekmi (#719) üzenetére


KriptonX
tag

nem tudom...de azoknak még ha nincs ünnep sem erősségük a csomag feladása...szóval én nem ajánlanám őket...előbb megkapod ha kivársz az ünnepek utánig...az egy simlis banda....

Asus G56JR /Genius SW-HT5.1 5000/...Mi9Se

(#726) cinkoxid


cinkoxid
senior tag

Tudtok olyan külföldi oldalt, ahol használt pc alkatrészeket árulnak jó áron?
Akár prohardverhez hasonló is jó lenne. :R

(#727) BITBOYS válasza Nightmare89 (#709) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ugyanezt rendelten én is. Majd mesélj plíz a telefonról, hogy milyen. :R

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#728) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Mennyi ideig szokott "Information Received"-ben lenni az áru?

Az, hogy "(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)" azt jelenti, hogy még nem biztos, hogy fizikailag is náluk van, csak a cég már beregisztrálta náluk mint várható küldeményt?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#729) hunaqua válasza Mercutio_ (#728) üzenetére


hunaqua
addikt

Nekem 13 napig volt most ebben a státuszban. Azért mondtam (ne legyen igazam!) ebből nem lesz szerintem cucc a jövő héten.Jelenleg csak az SG működik,a másik 2 behalt.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#730) Mercutio_ válasza hunaqua (#729) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi az az SG?
Ez Singapore Post.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#731) Kukcaman válasza Mercutio_ (#728) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Nekem 2napig volt (This is not an acknowledgment...)
Most éppen a "Despatched to overseas (Country code: CH)" aktív, de kapásból utána megjelent a HU is, de nem tudom mikor vált át rá.
Valaki esetleg?

(#732) hunaqua válasza Mercutio_ (#730) üzenetére


hunaqua
addikt

...ja az más akkor megjön.Azt hittem,hogy HK posta a csomagod. (Hong Kong posta)

A szám utolsó 2 karaktere:

SG ----- Singapore Post
HK-------Hong Kong Post
CN-------China Post

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#733) LámaZ


LámaZ
addikt

Továbbra is csak azt tʼom mondani, hogy telepíteni kell a Track Checkert PC-re és androidos készülékre is, és ott bekapcsolni a küldő és fogadó postát, és dőlni fog az infó.

Mondjuk, én csak azt sajnálom, hogy nincs benne központi szinkronizáció: pl. ha felveszek egy küldeményt a mobilon, az a PC-n is megjelenjen.

Legyen minden jó!

(#734) Attix70


Attix70
aktív tag

Sziasztok !
Van valakinek ezekről valami infója ? : http://www.banggood.com
Üdv, Atti

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#735) Marty válasza Kukcaman (#731) üzenetére


Marty
tag

Nekem is ez van, de nekem azonnal HU jelent meg, gondolom a tiéd is Singpost.

Reméljük a legjobbakat.

(#736) BITBOYS válasza BITBOYS (#716) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nyitottam dispute-ot, erre 5 percen belül kaptam egy számla emlékeztetőt, kevesebb összeggel, más rendelési számmal. Érdekes dolgok ezek. :U

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#737) hunaqua válasza BITBOYS (#736) üzenetére


hunaqua
addikt

Ez melyik cég?

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#738) BITBOYS válasza hunaqua (#737) üzenetére


BITBOYS
addikt

AntElife

mod: Mivel ez volt az első vásárlásom kínából körültekintő voltam. Átolvastam az itt leírtakat, megnéztem ki melyik webshopot, postát tartja megbízhatónak, de semmit sem ért sajnos. Nem sikerált zökkenőmentes vásárlást elérnem.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#739) hunaqua válasza BITBOYS (#738) üzenetére


hunaqua
addikt

Linkelés megy:(((

más..

Az összes posta 7.-14.-ig nem üzemel Kínában. (CN,HK,SG,DHL,UPS,stb)

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#740) BITBOYS válasza hunaqua (#739) üzenetére


BITBOYS
addikt

Most nézem, de a live chat sem működik náluk.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#741) hunaqua válasza BITBOYS (#740) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem már nem dolgoznak sajnos.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#742) BITBOYS válasza hunaqua (#741) üzenetére


BITBOYS
addikt

Érthetetlen számomra, hogy mitől ennyire rapszodikus a csomagfeladás náluk. Szívesen vásárolnék továbbra is tőlük, de így ebben a formában örülök, hogy ha visszakapom a pénzem.

mod: De a paypal dispute-ra azonnal reagáltak. Ráadásul totál új számlát kaptam, kevesebb összeggel, más rendelési számmal. Szóval ezt nem hiszem, hogy gép generálta.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#743) Mercutio_ válasza hunaqua (#732) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Despatched to overseas (Country code: HU)" :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#744) hunaqua válasza BITBOYS (#742) üzenetére


hunaqua
addikt

Ezért szeretem az Ali-t.Igaz,hogy van Neked PayPal védelem,a pénzed visszakapod mondjuk 45 nap múlva,de csak ennyi.
Az Ali-n folyamatos ellenőrzés alatt vannak a kereskedők. Gondold el pl. a Panda-t,ilyen értékelésekkel már rég kirúgták volna az Ali-ról.

Mercutio

Ez bizony itt lesz kedd körül! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#745) Kukcaman válasza Marty (#735) üzenetére


Kukcaman
senior tag

Remélhetőleg jövőhéten valamikor ideér :))

LámaZ: Köszi! Az ide vonatkozó passzust elfelejtettem elolvasni :R

(#746) BITBOYS válasza hunaqua (#744) üzenetére


BITBOYS
addikt

Köszi, lehet legközelebb onnan rendelek.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#747) hunaqua válasza BITBOYS (#746) üzenetére


hunaqua
addikt

:)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#748) Marty válasza BITBOYS (#746) üzenetére


Marty
tag

Ilyen téren még mindig a mixeshop a legjobb. Azonnal reagálnak mindenre, azonnal írják ha nincs raktáron az adott szín, vagy márka. Mellesleg náluk nem ingyen van a posta, de annyival olcsóbbak is :)

Ergo az "ingyen" posta nincs az árban mint máshol :)

(#749) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Tmallbox rendelés Singpostal :C

2013.01.29
11:54
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.02.01
13:28
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.02.01
13:35
Küldemény információ:
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

[ Szerkesztve ]

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#750) bagkri01


bagkri01
őstag

Üdv, mindenkinek. Szeretnék rendelni egy Jiayu g3-as mobilt. Azt szeretném megkérdezni, hogy ti melyik oldalt ajánljátok, honnan rendeljem. Továbbá, hogy milyen költségekre számítsak?És még valami, ha holnap megrendelem és kifizetem akkor meg van az esély arra, hogy az ünnepek előtt kijut kínából és?
Előre is köszönöm a segítséget.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.