Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) janek69 válasza Mulderpapa (#444) üzenetére


janek69
senior tag

Azonnal kezd jel reklamálni,ezek idióták. Ha szerencséd van,akkor csak rossz tracking numbert kaptál és másét nézed,ha nincs,akkor a tied megy oroszba. Idióta szemét banda. 63. nap a mai,amióta várom a kütyüm és semmi.Ennyit a pandawillről.

(#452) hunaqua válasza Mulderpapa (#448) üzenetére


hunaqua
addikt

Ezek szerintem megint kamuznak,majd jön a duma ,hogy rossz Tracking meg kocsog HK posta.Szerintem akkor még fel sem adták. :(((

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#453) nyirog válasza hunaqua (#452) üzenetére


nyirog
tag

ez a státusza a pénteken tinydelaről rendelt csomagomnak:

20130117 Departure from outward office of exchange, 出口总包直封封发, 北京国际, 10010200

A kínai cucc jelentése a Google fordító szerint: A teljes export csomag egyenes tömítés, tömítés a pekingi nemzetközi

Ebből azt szűröm le, hogy most már a pekingi reptéren van, lassan csak elindul. "Tömíthetnék" már Budapestre is :)

(#454) DGery


DGery
aktív tag

Tényleg érdemes ezt a Tracking Checker progit használni, mert gyorsan frissít és értelmezhetően angolul vannak a leírások.

(#450) Marty
Mi is rendeltünk onnan pengető csomagot, meg capo-t, és árához képest nagyon jó cuccosok.
De illik betartani a 10USD-s rendelési határt, ezt itt már többen is említettük

(#448) Mulderpapa
Unokatesómnak is az egyik csomagomat így jelezte a ChinaPost-nál, aztán 2 nappal később frissült h Germany, majd Hungary...

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#455) hunaqua válasza nyirog (#453) üzenetére


hunaqua
addikt

Abból már lesz valami! :)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#456) nyirog válasza DGery (#454) üzenetére


nyirog
tag

és van androidos appja is

(#457) Kukcaman


Kukcaman
senior tag

Sziasztok!

Ha veszek mondjuk paprika spray-t az aliról, akkor mi a bevett eljárás?
Mert Magyarországon 20ml-ig engedélyezett és az sem mindegy milyen hajtógázos :D
Én meg 100ml-eset néztem, és OC hajtósat, amit majdnem szeretnek :))

(#458) latger


latger
tag

Sziasztok!

A mai nap rendeltem Alirol:
Onda v812

Ha linket megnezitek mast ir mint ami a rendelesem... ezt csak a rendeles utan vettem eszre
A link alatt maga a rendelt termek es a rendelesnel is azt irja. Remelem nem vernek at es valtoztatjak meg.
Velemenyek?

Egyebkent FedEx hozza + 37$ ert

(#459) nyirog válasza latger (#458) üzenetére


nyirog
tag

mit ír pontosan a rendelésben?

Szerk: ja látom, és értem már. Szerintem hogy mi a link, az mindegy, ami a rendelés visszaigazoláson van azt fogod kapni

[ Szerkesztve ]

(#460) Marty válasza DGery (#454) üzenetére


Marty
tag

Kértem őket, tegyék a másik csomagba, ami 25 dollár, de azt mondták nem lehet... nem igazán értem őket.

A másik csomagomra van tracking number, de még nem kaptam meg, sőt még mindig csak fizetett állapotban van.

(#461) nyirog válasza Marty (#460) üzenetére


nyirog
tag

nekem is van olyan, amin a DX ücsörög. ez azért van, mert sajnos ők is azt csinálják hogy meghirdetnek minden szirszart akkor is ha nincs raktáron, aztán ha meg jön rá rendelés akkor elkezdik beszerezni, ami beletelik jónéhány napba

(#462) andris811 válasza nyirog (#461) üzenetére


andris811
tag

Én azért elégedett vagyok a Dx-el most. Dec 28-án rendeltem tőlük egy pendrive-ot, és tegnap meg is hozta a postás :)

(#463) nyirog válasza andris811 (#462) üzenetére


nyirog
tag

úgy összességében nekem sincs velük gondom, csak azt kellene már befejezniük (és nem csak nekik, hanem az összesnek: pandawill, tinydeal, gadgetgreats, meg az összes másik), hogy ha valamihez az írják hogy "in stock", akkor arra ne kelljen már plusz 2 hetet várni amíg megszerzik valami istenhátamögötti falucska gyárából

(#464) hunaqua válasza nyirog (#463) üzenetére


hunaqua
addikt

....mert akkor nem rendelnéd meg! :D

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#465) janek69 válasza nyirog (#453) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem már 8. napja tömítik a tabletem Bejingbe. Ez a 64. nap a fizetés óta,de legalább eddig eljutottunk.

(#466) Oracle válasza DGery (#443) üzenetére


Oracle
senior tag

Hali

14,30usd volt a rendelés ára track id-t nem kértünk, még csak 3x rendeltünk de eddig mindig megjött 2 hét alatt. De ezentúl mindig kérni fogjuk. Amúgy írtunk nekik hogy nem jött meg a csomag, és nagyon kedvesen felajánlották hogy visszatérítik az árát, vagy újra küldik. :)

(#467) zolszi


zolszi
tag

Sziasztok.

Tegnap reggel rendeltem 1 telefont a tmallbox-tól, a paypal fizetés megvolt. Szerintetek mire várható, hogy postára adják? Tracking numbert még nem kaptam.
Mikor érdemes rájuk írni,hogy mi a helyzet a postázással?

Xiaomi MI A1, Lenovo T400

(#468) janek69 válasza zolszi (#467) üzenetére


janek69
senior tag

4.We will ship out your goods after receiving your payment in 3 days (Except weekend).

Amint írják 3 munkanapon belül küldik. A 4. napon nyomhatod a kérdést nekik.

[ Szerkesztve ]

(#469) zolszi válasza janek69 (#468) üzenetére


zolszi
tag

köszi, ezt nem láttam

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI A1, Lenovo T400

(#470) LámaZ


LámaZ
addikt

Az Aliexpressen van még az, hogy amennyiben a kereskedő x napon belül nem adja fel a cuccot, a rendszer törli a megrendelést. Persze, ez csak arra szorítja rá az eladót, hogy ragszámot adjon neked, a postázás nem garantált.
Én, ismétlem, a kínai posta eme gyakorlatát (postai ragszám kiadását előre a tényleges postázás előtt) elítélendőnek tartom, szerintem a nemzetközi postaszövetségnél be kellene őket panaszolni emiatt.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#471) nash13


nash13
aktív tag

Rendeltem egy tokot Antelifetòl singposttal 6-án. Van aki később rendelt telefont és màr megkapta. Sing oldalán meg csak egy tizedikei bejegyzés van, hogy megbízást kaptak. Mikor érdemes reklamàlni nàluk hogy mi van màr?

iPhone 7

(#472) hunaqua


hunaqua
addikt

Az Aliexpress folyamatosan méri az adott kereskedőkre adott elégedettségi mutatókat.Amennyiben nem felel meg,akkor repül. Nem mindegy a kereskedőnek még azért sem,mert minősítés alapján fizet "Ali" használati díjat.A Panda és társain semmi kontroll nincs,max. a pénzed van biztonságban.( de akár 1 hónapig is használhatja röhögve,büntetlenül).

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#473) axioma válasza LámaZ (#470) üzenetére


axioma
veterán

Hat, ha tomegevel adsz fel cuccokat, akkor szokott lenni tavmegrendeles a postazasra. A cegunk Nemetorszagon belul, DPD-vel postaztat, de ugy, hogy itthon elkeszul a termekkel a doboz, legyartjak a cimkeket - a postazas megrendelesevel, ez egy online cucc -, raragasztjak egyesevel, es amikor teli a teherauto, akkor indul el mondjuk 6e darabbal a nemet depot-ba, ahol atveszik. Az ilyenkor tok normalis, hogy 6-10 nap mulva kerul a dpd-hez a nyomtatastol szamitva (folyamatosan kell rakni a raklapokat). Mondjuk masreszt a cegunk kulon webfelulete'n ezeket a termekeket egyreszt nem latja el ragszammal (amig ra nem toltik a csomagolas log-ot direkte), masreszt ha fel is toltik valamiert menet kozben is, akkor is kulon statusza van, a legyartott de me'g nem szallitott. Illetve nem kereskedelem, hanem gyartas. De eleg nehez lenne mashogy, mint elore kiadott ragszammal dolgozni.

(#474) Drótszamár válasza ZS3NI (#332) üzenetére


Drótszamár
őstag

Vettel vegul ilyet? Mert a hirdetes mar torolve lett.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#475) ZS3NI válasza Drótszamár (#474) üzenetére


ZS3NI
őstag

Nem mertem megvenni. Túl szép volt. Ahogy láttam amúgy kb 700an megvették amit linkeltem meg még 400an a másik ugyanilyet ettól az eladótól.

Kíváncsi lettem volna mi lesz a vége. :U

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#476) janek69 válasza ZS3NI (#475) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem ezek nagyon furcsa dolgok,éppen mutattam ezt a 38 dollárosat unokatesómnak,aki addig keresgetett,hogy ezt találta. 10.1 colos,dual core,beépített 3G-s, 1028X800 10ponton érzékeny IPS kijelző 98USD szállítással. Ezt ki a fene merné elhinni??

Ja és a 65. napon sincs semmi új hír arról,hogy a pandawilltől meg akarna érkezni a tabletem.

[ Szerkesztve ]

(#477) peter76bp


peter76bp
senior tag

Egy kollégám rendelt még tavaly Pandawillről és valamiért nem SG hanem HK posttal küldték neki a cuccát egy vagon levél után. Múlt héten kapott tracking numbert, de elég viccesen néz ki a dolog, mivel tegnap jelent meg csak érdemi info ami most így néz ki:

Destination - Ukraine
The item (RC..HK) is being processed for departure from Hong Kong as of 19-Jan-2013.

Ugye nem nagyon szokott tévedni a célt illetőleg egyik posta sem, szóval ha azt írja az oldal hogy Ukrajna a cél, akkor ez a csomag Ukrajnába megy, vagyis nyugodtan kérhet refundot aztán rendelhet máshonnan magának?

Most olvastam vissza, hogy más is járt hasonlóképp ... na mindegy, majd megírom mi lett a végeredmény.

[ Szerkesztve ]

(#478) hunaqua válasza janek69 (#476) üzenetére


hunaqua
addikt

Ezzel még az is gyanús,hogy 24 nap alatt ígéri a postára adást.
...tehát nincs készlet.

peter76bp

...persze,kamu az egész!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#479) janek69 válasza peter76bp (#477) üzenetére


janek69
senior tag

A jobbik eset az lehet,hogy esetleg rossz tracking numbert kapott és ennek ellenére az ő cucca jön,csak másét nézi. Persze a pandawill esetében elég nehéz a jobbik verziót feltételezni.

(#480) hunaqua válasza janek69 (#479) üzenetére


hunaqua
addikt

Valaki panaszkodott a napokban,hogy orosz "célállomás"-t kapott.Az egész banda egy nagy hazugság szerintem. :(((

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#481) janek69 válasza hunaqua (#480) üzenetére


janek69
senior tag

Nevetségesek,még most is arra hivatkoznak,hogy csúcsidőszak van. Hát elmennek a ....csába. Az ebay-en vett cuccom még a rendelés napján feladták,és a tinydeal is 1 napon belül elküldte.Miféle csúcsidőszakról beszélnek ezek?

(#482) peter76bp válasza janek69 (#481) üzenetére


peter76bp
senior tag

65 nap az durva, és akkor ezek szerint már nem is tudsz semmit csinálni. Ennyi ideig semmire nem szabad várni. Én azt mondanám max 2 hét, ha valamennyire hihető a szövegük. De ha 2 héten belül sem tudnak valamit feladni amiért elvették a pénzt, akkor szépen adják vissza aztán menni kell másfelé.

Alapesetben most már ha egy héten belül nincs tracking numberem akkor elkezdem levelekkel bombázni őket és a második hét felénél előhozom hogy ha hét végéig nincs érdemi változás akkor jöhet a refund maguktól vagy intézem PP-n keresztül, de ezt még eddig senki nem várta meg, inkább gyorsan visszaadták a pénzt.

(#483) janek69 válasza peter76bp (#482) üzenetére


janek69
senior tag

Szerencsére a 43. napon indult a papypal duspute és 8-a óta claim van ellenük.

(#484) Mulderpapa válasza peter76bp (#477) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Igen, én is kaptam egy trackinget a Pandawilltől, aminek Oroszország a célállomása.
Írtam nekik, hogy ez most wtf és küldjenek egy normális számot, de nem válaszolnak.

Ennek a jelenségnek utána olvastam és állítólag a HK postánál általános dolog, hogy ugyanazt a tracking numbert többször felhasználják és a régi adatok benne maradnak a rendszerbe. Ettől függetlenül a csomagot mindig megkapod, max. nem lesz követhető. (ha a pandawill tényleg feladta :) )

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#485) Ybron válasza janek69 (#483) üzenetére


Ybron
senior tag

Akkor azt nagy valószínűséggel vissza is kapod, bár elég komoly vizsgálódás mehet ha már 8-a óta claim-on van.

(#486) hunaqua válasza Mulderpapa (#484) üzenetére


hunaqua
addikt

Sok HK rendelésem volt (jelenleg is van),és szerintem ez rossz duma amit mondanak.Linkelés van folyamatosan.A HK-nál most tényleg 1 hét mire látod a Tracking Nr.-t,de ilyen gondok nincsenek. :N

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#487) janek69 válasza Ybron (#485) üzenetére


janek69
senior tag

Igen, nem sietnek,mert a csomagot feladták már a vásárlástól számított 50. napon,csak még nem ért ide,gondolom valamennyit várnak hátha megjön. Ezt én kértem tőlük,mert ha megérkezik abban az esetben is csak akkor zárom a claim-et,ha már mindent kipróbáltam és minden működik,valamint nem egy szar javítottat vagy használtat küldtek,mert ez is jellemző rájuk állítólag.

(#488) Ybron válasza janek69 (#487) üzenetére


Ybron
senior tag

Akkor lényegében elismerték hogy nem adták fel, mert ez már újrapostázás nem?

(#489) peter76bp válasza Mulderpapa (#484) üzenetére


peter76bp
senior tag

Az rendben is lehetne, hogy többször felhasználják. De az egyéb adatok frissek, szóval ha pl tavaly volt ugyanilyen akkor nem idei dátumozással jelenne meg a nyomkövető rendszerben szerintem. És nem egy hét után, hanem rögtön behozta volna a tavalyi küldési adatokat. Most miután elküldték a számot egy hétig semmi nem volt aztán jelent meg amit bemásoltam. Én inkább arra gondolok, hogy elküldtek neki egy akármilyen tracking számot csak hogy addig se kérje vissza a pénzét. Azt hiszem hogy elkérte tőlük a feladási bizonylatot, amin látszik hogy ez a csomag az ő nevére lett elküldve, de arra persze még nem reagáltak neki.

(#490) hunaqua válasza peter76bp (#489) üzenetére


hunaqua
addikt

...és azon a számon látni foglya,hogy boldog orosz tulajdonosának postázták azt amit az orosz rendelt.Most ketten néznek 1 számot,ez benne a linkelés meg az "időhúzás". :((

...majd 2 hét múlva jön a rossz duma,hogy bocsika-bocsika,elnéztük a számot. :Y

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#491) viralmind válasza hunaqua (#490) üzenetére


viralmind
aktív tag

Es mi van ha az csak egy koztes allomas a szallitasnal?

kulfoldi forumon olvastam mar ilyet nem is egyet,hogy eloszor tok ellentetes iranyba indult meg a csomag valami elosztoba es onnan tovabb.

persze ezekbol kinezek mindent ,lehet tenyleg szar a tracking szam vagy szar helyre kuldik ,vagy fel sem adtak es maset kuldtek.

[ Szerkesztve ]

(#492) peter76bp válasza hunaqua (#490) üzenetére


peter76bp
senior tag

Mondtam neki, hogy ha legkésőbb szerdáig nem kap kézzel fogható bizonyítékot, hogy neki el lett postázva a cucc akkor írja meg hogy péntekig intézik a refundot, vagy megy PP felé az ügy.

(#493) peter76bp válasza viralmind (#491) üzenetére


peter76bp
senior tag

De mi értelme lenne Ukrajnába meg Oroszországba küldeni köztes állomásként? Meg nem hiszem, hogy a köztes állomást tüntetnék fel célként, hiszen teljesen káosz lenne akkor. Senkit nem érdekel hol áll meg pihenni a csomagja, az érdekli hová küldte a feladó, vagy hogy hol van éppen. Az aktuális helyszínhez beírhatja hogy Ukrajnában van a reptéren, de nem Ukrajna a cél.

(#494) hunaqua válasza viralmind (#491) üzenetére


hunaqua
addikt

Mindig a "cél" van feltüntetve! Van olyan posta,pl: SG ahol látod esetleg,hogy hol pakolják át.
...de a Cél: Hungary

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#495) janek69 válasza Ybron (#488) üzenetére


janek69
senior tag

Nem. 2012.11.16-án vettem és 2012.11.19-én jött az email,hogy feladták és küldték a tracking numbert. Aztán 50 napig a tracking number sehol sem volt fellelhető,majd amikor a dispute-t megnyitottam 2012.01.03-án már meg is jelent a kínai postán. Addig folyamatosan nyomták a rizsát,hogy a karácsony miatt túlterhelt a posta,késnek a csomagok..... Szóval ez még az a csomag amit szrintük ők 2012.11.19-én feladtak.

(#496) LámaZ


LámaZ
addikt

Azt suttogják a kismadarak, hogy Írországban nem kell fizetni vámot/áfát a kínai importra, és Szlovákiában sem, ha szlovák vagy. (Felvidéki magyarnak lenni úgy látszik ebből a szempontból sem jó, az ottani nacionalizmus miatt.)

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#497) Ybron válasza janek69 (#495) üzenetére


Ybron
senior tag

Lényegében ezt mondtam, hogy valójában hazudtak hogy feladták és mikor te nyitottad a dispute-ot akkor fel is adták gyorsan.
Igaz azt írtam hogy újra postázták, de elméletileg ez az első, ha egyáltalán feladták. Ennyi idő után már a 2013.01.03 feladásnál a tracking number-nek frissülnie kellett volna már, gondolom én.
Végül is ezeket paypal látja, pláne hogy bekéri a feladásról szóló iratokat, bár azt gondolom lazán meg tudják hamisítani, de ők sem hülyék. Nekem nem tartott ilyen sokáig a claim durván 7 nap alatt vissza is küldték a pénzem, úgy hogy ebay-en keresztül egy 100 % top rated eladótól vásároltam.

(#498) janek69 válasza Ybron (#497) üzenetére


janek69
senior tag

Teljesen pontosan így néz ki a dolog:

2013.01.03 15:28 Küldemény információ: Küldemény felvéve / Item accepted
2013.01.09 13:24 Küldemény információ: Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.01.09 22:26 Küldemény információ: Célországba elküldve / Item sent abroad
2013.01.10 22:22 Küldemény információ: Célországba elküldve / Item sent abroad

Természetesen azt én nem tudom eldönteni,hogy 2012.11.19 és 2013.01.03 között hol volt a csomag,mert mondhatnám jóhiszeműen,hogy ők bevitték a postára és jan.3-ig tartott a feldolgozása,de nem adnak erre nekem magyarázatot és a viselkedésük alapján sem tűnnek annyira korrektnek,hogy ebben akarjak hinni.
Csütörtökön felhívtam a magyar postát,mert volt már,hogy ilyen esetben ők látták,hogy valamelyik európai köztes ponton van,de a fickó azt mondta,hogy ő nem látja,hogy ez eljött volna kínából. A pandawill fórumán is olvastam,hogy volt akinek a paypal 10 napon belül visszaadta a manit.

(#499) hunaqua válasza janek69 (#498) üzenetére


hunaqua
addikt

Ez a CN postánál ilyen,szerintem most tényleg úton van a csomagod.

Pl:

2012.12.22
16:20
Item information :
Küldemény felvéve / Item accepted

2012.12.30
18:44
Item information :
Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.12.30
22:32
Item information :
Célországba elküldve / Item sent abroad

2012.12.31
22:31
Item information :
Célországba elküldve / Item sent abroad

2013.01.13
23:41
Item information :
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2013.01.13
23:44
Item information :
Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

2013.01.14
14:17
Item information :
Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

2013.01.16
08:35 Budapest
Item information :
Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered

A jövő hét végén fogod megkapni!

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#500) janek69 válasza hunaqua (#499) üzenetére


janek69
senior tag

Ebben bízok én is,hogy azért ha egy regisztrált levél elindul, az meg szokott érkezni. A paypal meg azért vár ki mert amikor még csak dispute volt én kértem konkrétan tanácsot tőlük,hogy mit tegyek,mert jan. 18-volt a határidő,hogy panasszá terjesszem ki és azt írják,hogy utána 1 héten belül döntenek.Attól féltem,hogy nem kapom vissza a pénzt,mert ők látják,hogy már mondjuk pesten van és lezárják én megkapom mondjuk rá 1-2 napra,de törött vagy szar akkor mit teszek.Kicsit sírtam nekik,hogy nem szeretném elveszíteni az ő támogatásukat. Erre a levélre a paypalos ügyintéző szó nélkül panasszá tette 8-án és jan. 30-ig nem zárják le az ügyet,ha nem szükséges. Nagyon rendesek,ezért is nem vagyok annyira ideges.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.