Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) axioma válasza Marty (#350) üzenetére


axioma
veterán

Nem is rossz -> en azert koppra 6 hetre kaptam meg rajtuk keresztul a csomagot...

(#352) hunaqua válasza Benderember (#349) üzenetére


hunaqua
addikt

Nekem a legjobb volt a Svéd Posta. ( egyébkén szerintem valójában az SG Posta kezeli)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#353) Benderember válasza Marty (#350) üzenetére


Benderember
csendes tag

Na erről még nem is hallottam. Akkor reménykedek hátha itt lesz nemsokára :) Remélem azért 6 hétnél rövidebb idő alatt is megkapom. :DD

Köszi a segítséget :R

(#354) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Antelife 7. napja nem küldi el a rendelésemet. Annyit írtak, hogy 2 napon belül elküldik, de azóta sem történt semmi. Ma sem jött válasz a kérdésemre...
Szerintetek visszakérjem a pénzem vagy érdemes várni?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#355) DGery válasza BITBOYS (#354) üzenetére


DGery
aktív tag

Én DX-el voltam így. 1,5 hét után postázták csak, mert az egyik termék amit rendeltem olyan ritkán keresett, hogy nem találták (mondjuk ezt el is hiszem, mert fent van az oldalon 4 éve, és 5-öt rendeltek eddig összesen).
Katalógus rendszer szerint volt polcon, gyakorlatilag meg nem volt a helyén, ezért volt a csúszás. Már postán van, hát kíváncsi leszek :)

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#356) BITBOYS válasza DGery (#355) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szuper, akkor a te csomagod elindult, ez jó hír :)
Kivárok holnapig, de igazából az aggaszt, hogy szinte nullával egyenlő a tájékoztatások a témában, hiába keresem őket levélben. Gyakorlatilag a rendelés/fizetés visszaigazoláson kívül semmi előrelépés...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#357) Bagira01


Bagira01
veterán

November 12-e óta folytatott ügyem végre lezáródott a ttmalls-al. Dec 7-én visszaküldtem a telefont, és jan 9-én volt az első kézbesítési kísérlet. Visszakaptam a pénzemet, megígérték, hogy a postaköltséget is visszaadják, de azt a paypal nem utalta vissza :U

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#358) Mulderpapa válasza BITBOYS (#356) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Én is rendeltem tőlük egy JIAYU G2-t 9-én és ma küldték az e-mailt, hogy postázták.
Mondjuk arra érdemes figyelni, hogy nálam pl. az összes email, ami tőlük jön, automatikusan a spambe megy. :)

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#359) BITBOYS válasza Mulderpapa (#358) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor nem tudom mi lehet a gond a rendelésemmel. Lehet nincs nekik raktáron?
Spam mappát átnéztem, semmi..
Mindenesetre jó tudni, hogy elindulnak a rendelések :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#360) orkester válasza orkester (#325) üzenetére


orkester
senior tag

Ma volt egy hosszabb beszélgetésem a kínaival. Kértem nézzen már utána, hogy biztos jó tracking számot adott-e meg. Erre felhívta a szállítóját, mert nem ők adják fel a csomagot, hanem átadják egy 3 félnek aki elviszi a postára :U és persze úton van, tuti. Mondtam Neki, hogy mégis akkor mi a franc van, hogy 10 napja semmi információ, közben többeknek mostanában ennyi idő alatt itt a csomag, erre csak jött a kitérő válaszaival, hogy körülményesek most a vámosok és lassúak is, stb. Mintha nem akarna megérteni.
Csodák csodájára ma estére megjelent egy infó, Jan. 4. helyett Jan. 12-én fel lett adva a csomag. :W Hát kösz. Ezért fizettem Neki + 6 USD-t a "sürgősségi" (=másnap feladja) HongKong postára, különben pár napot - ezek után ki tudja mennyit - várnom kellett volna, hogy a China Posttal adja fel. (Azt már csak halkan jegyzem meg, hogy az árban eredetileg Singpost volt.)

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#361) hunaqua válasza orkester (#360) üzenetére


hunaqua
addikt

Elvileg nekem is feladta szerdán egy kereskedő( HK posta),és nem látszik még sehol.

Rendeltem hozzá egy tokot egy másiktól (SG posta),az kedden küldte a számot,csütörtököm már láttam,péntekem meg elindult.Az jól működik.

A CN posta meg penetrás sz@r.

[ Szerkesztve ]

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#362) LámaZ válasza orkester (#360) üzenetére


LámaZ
addikt

Mindig írd oda a másik fél nevét, mert így nem sokat mond, és a visszakeresés fárasztó.

Legyen minden jó!

(#363) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Kaptam trackinget, elvileg elindult a csomag. Végre valami.. :)

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#364) hunaqua


hunaqua
addikt

Status Date Status Description
09-01-2013 INFORMATION RECEIVED
(This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
10-01-2013 Despatched to overseas (Country code: HU)
14-01-2013 Arrived at overseas (Country code: HU)

SG posta!

Ez már tényleg majdnem DHL.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#365) LámaZ


LámaZ
addikt

Telepítettem a TrackChecker-t a pc-re. Tényleg jó, de remélem nem kémkedik.

Legyen minden jó!

(#366) szeva000


szeva000
addikt

amcsiból rendelt trackingot merre lehet megnézni? ez lenne: LK095692281US
Ahol én nézegettem,sehol nem látni,igaz még 1napos rendelés.
A másik viszont már 4napos és azt sem találom:RR990580739FJ (valami freipost.com van megadva,de ott is semmi)
naa,a másodiknál már ki van írva:)

[ Szerkesztve ]

(#367) andris811


andris811
tag

item No. Year Status Location Destination Country Date
RA407467589CN 2013 Collection 51001020 HU 20130104 1311
RA407467589CN 2013 Opening 51003100 HU 20130106 0424
RA407467589CN 2013 Dispatching 51003100 HU 20130106 1401
RA407467589CN 2013 Opening 10010200 HU 20130109 1751
RA407467589CN 2013 Departure from outward office of exchange 10010200 HU 20130110 1009

Ezután újabb bejegyzést már ne várjak ugye? Elvileg most már a postás hozni fogja a pendrive-omat? Köszi!

(#368) syl5


syl5
őstag

Sziasztok!

Használt hardvereket rendelnék külföldről. Nem ebay-ről (ott elég drágák, ahogy néztem) és nem is új termékeket vennék.

Talán nem teljesen ide vág a kérdésem, de a témából adódóan járatosak lehettek ti is ebben.

Szóval azt tudjátok-e, hogy a használt műszaki cikkek után is kell-e vámot, áfát, meg mindenféle súlyos adóterhet fizetni?
Nem raklapjával vennék cuccokat, magánszemélyektől különböző tech fórumokról 1-1 hardvert vennék havonta.

Köszi,
syl5

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#369) janek69 válasza andris811 (#367) üzenetére


janek69
senior tag

Hogy ne lenne bejegyzés,csak azt már itt a magyar postán keresd.

(#370) andris811 válasza janek69 (#369) üzenetére


andris811
tag

Ohh köszi. Ezt nem is tudtam, hogy a magyar postán is nyomon tudom követni.

Más: Pandawilltől is van egy rendelésem, azonban ott még mindig "processing" a rendelésem státusza, tehát még nem adták fel (e-mailt küldenek elvileg). Hány nap után érdemes tennem valamit az ügyben? Még csak 6 napja adtam le a rendelést.

[ Szerkesztve ]

(#371) cinkoxid válasza syl5 (#368) üzenetére


cinkoxid
senior tag

Megtudhatnám, hogy melyik oldalakról lehet használtan venni alkatrészeket külföldön? :R

(#372) axioma válasza syl5 (#368) üzenetére


axioma
veterán

AFA hasznalt cuccokra is van, sajnos, ezt jol kitalaltak (es sztem igazsagtalanul, ha kibuvo is volt, ertelmesen kene inkabb kitalalni a hasznalt fogalmat, nem pedig sokszorosan ugyanazt fizettetni). Szoval kell, es ugyanolyan osszeghatarig mentes csak. Mivel tkp. ez az egy nagyobb merteku sarc, a tobbi kb. irrelevans. Persze nem minden csomagot fognak el, de ugy kell szamolni, hogy 22 (vagy ajandekkent 45) euro felett +27%, legfeljebb ha mazli van, akkor me'g jobb.

(#373) Ndruu válasza andris811 (#370) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ugyanez nálam is. Pandawill rendelés, 2013-01-09-én rendeltem és ki is fizettem, azóta áll. Nem értem miért nem tudják kiírni a készletinfót a termék mellé. Holnap lesz egy hete, akkor majd rákérdezek mi a helyzet, mert nem vagyok hozzászokva, hogy nem értesítenek a köztes folyamatokról.
Ebay-en megszoktam, hogy egy-két (max. három) napon belül feladják a cuccot.

Harrrr!!!!

(#374) janek69 válasza andris811 (#370) üzenetére


janek69
senior tag

Már most baszogasd őket, 1-3 napon belül írják,hogy küldik a 6 kívül esik.Ezek eladnak olyat is neked,ami nincs raktáron és utána majd mondják,hogy bocsi vársz vagy választasz valami mást? Ez egy idióta banda,nekem 61. napja jön a tabletem tőlük.

Ndruu Nincs köztes folyamat.Rendelted,fizetted, nincs raktáron nem szólnak a pénzed elvették,ha lesz küldik.Ha 1 hónap múlva lesz akkor,akkor küldik,ha sosem lesz,akkor sem szólnak.Addig használják a pénzed.A 3. nap után anyázni kell,de azonnal,de talán a legjobb ha elkerülöd őket. Olvasd el a fórumukat milyen anyázások mennek.Esetleg ezt is nézd meg: http://www.resellerratings.com/store/Pandawill
A 10pontból 2.83-ra értékelik őket.

[ Szerkesztve ]

(#375) Kodiak88


Kodiak88
tag

Ma megérkezett a 4-én rendelt v970-em Tmallboxtól, minden rendben zajlott, mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#376) janek69 válasza Kodiak88 (#375) üzenetére


janek69
senior tag

Lehet csinálni kellene egy topicot,ahova mindenki csak azoknak a boltoknak a linkjét tenné be,amikkel meg van elégedve.

(#377) Ndruu válasza janek69 (#374) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Láttam, de a megrendelőnek mindenképpen ez a termék kellett és a három bolt közül, ahol regisztrálva vagyok (ebay, dx, panda) itt volt a legjobb áron. Rákérdezek náluk, hogy mi a helyzet...

Harrrr!!!!

(#378) janek69 válasza Ndruu (#377) üzenetére


janek69
senior tag

Ezt ajánlom neked. Ezen felül az aliexpress-t is.

(#379) syl5 válasza axioma (#372) üzenetére


syl5
őstag

Nem úgy van, hogy ha ajándékként küldenek csomagot, akkor mentes áfától, vámtól?
Továbbá egy ajándéknak miért lenne értéke? Ha csak józan paraszti ésszel belegondolunk, és ajándékba kapok valamit egy külföldi rokonomtól, akkor miért kéne azért nekem, az ajándékozottnak fizetni hogy a nagybácsikám USA-ból elküldi nekem a használt XBOX-át akár úgy hogy nem is tudok róla, mert meglepetésként küldi? Azért ez elég gáz lenne. Jó mindent kinézek ebből a #&@>* országból, de ennyire sz@r már minden itthon?

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#380) axioma válasza syl5 (#379) üzenetére


axioma
veterán

Nem. Ugy van, ahogy irtam. Igen, en is peldaloztam, hogy mondjuk rokon itthon megveszi a telefont, kimegy kintre dolgozni, kap fel ev mulva egy olcso vacsiujat, es ha azt az itthon mar afa-san, nettojabol vett telefont neked hazakuldi, akkor te kell afa-t fizess ra. [Mondjuk lehet, hogy emberek dolgoznak, es adott esetben ilyeneket jobban atengednek, ha lathatoan tenyleg hasznalt, de a szabaly szerint siman afa-koteles.] Sajnos az nem erv, hogy nincs ara, ha nem mutatsz tenyleges beszerzesirol kivonatot (_nem_ az amit rairt), akkor jogukban all felbecsulni az erteket - egyszeruen hasonlo termekek fellelheto arai alapjan. Ja, es a "vicc" kedveert a vasarlasnal a shipping-re is jon az AFA!

Ja, termeszetesen minden csak akkor, ha EU-n kivulrol jon. Eu-n belul ertelemszeruen egyik esetben sincs semmifele sarc. [Ha tenyleg hasznalt, akkor nem erint, de ebay-en UK elado van hogy kinabol inditja igazabol, na akkor szivas van - ilyen gyanus esetekben erdemes rakerdezni elotte.]

[ Szerkesztve ]

(#381) LámaZ válasza axioma (#380) üzenetére


LámaZ
addikt

Nem tudom, lehet, hogy valaki csinál egy ajándékozási iratot...
Amúgy, pl. örökölhetsz is, az után meg örökösödési adót kell fizetni.
Mondjuk nekem kínai rokonom épp nincs, bár kb. 22 éve majdnem elvettem egy csinos kínai lányt.

Legyen minden jó!

(#382) andris811 válasza janek69 (#374) üzenetére


andris811
tag

És láss csodát, hazaértem, és elkezdeném írni a levelet, erre látom, hogy az order státusz megváltozott shipped-re, és kaptam egy üzenetet is mellé. Ez volt a jó hír... a rossz, hogy "It will takes about 29 working days +/-." !!!! éljen, örülök :) Sima singapore post-al kértem mondjuk...

Mondjuk ez érdekes: Jan 15, 2013 7:21:31 AM ekkor írták az üzenetet, és 2013-01-15 22:47:08 ekkor postázták... csak szerintem nem stimmel valami? :D

[ Szerkesztve ]

(#383) LámaZ


LámaZ
addikt

Jé, a Track Checker-nek androidos appja is van, és működik!

Legyen minden jó!

(#384) janek69 válasza andris811 (#382) üzenetére


janek69
senior tag

Nekem is 3 nap után lett shipped,csak ez 2012. nov. 19-én volt és még mindig nincs itt.

(#385) hunaqua


hunaqua
addikt

Rendeltem 3 apró sz@rt dec. közepén,három különböző üzletből. Mind a három egyszerre indult el dec.31.-én,ua. időpontban.Tehát nagyon valószínű,hogy 1 gépen. Most ebből a háromból 1 jött meg,de az két napja. (mind CN posta)
...hol lehet a másik kettő :F

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#386) andris811 válasza janek69 (#384) üzenetére


andris811
tag

Én jan 9-én rendeltem, tehát nekem 6 nap után lett postázva.

(#387) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

A múltkor ráírtam a Pandawill ügyfélszolgálatra, miután 5 napja processing volt a rendelés állapota, hogy utalják vissza a pénzt, mert semmi nem történik.
Másnap kaptam egy válaszlevelet, amiben írták, hogy nem utalják vissza, mert pont most postázták (érdekes, hogy rájuk morgok és rögtön küldik...) és küldtek egy tracking numbert.
Ez a csomagazonosító viszont nem létezik egyik oldal szerint sem, pedig 6 nap alatt már láthatónak kellene lennie. Ilyenkor mit lehet csinálni? Nekem gyanús, hogy nem postáztak ezek semmit...

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#388) janek69 válasza Mulderpapa (#387) üzenetére


janek69
senior tag

Majd írják neked is,hogy please kindly wait! Nekem az 50. napon jelent meg a tracking number a postán. Persze én novemberben vettem és nagy volt szerintük a forgalom a postán. A mai napig nincs itt. Ja és ha neked sincs szerencséf,akkor írják,hogy ha 45 napig nem érkezik meg,akkor vedd fel a kapcsolatot a customer service-el. Meg ne tedd. A paypalon a fizetéstől 45 napon belül tudod csak visszakövetelni a pénzed.

(#389) BITBOYS válasza Mulderpapa (#387) üzenetére


BITBOYS
addikt

Velem is ez történt, kaptam trackinget, de nem látszik a HK posta oldalán. Mivel 45 napom van a fizetéstől számítva, így még várok. Január 7.-én fizettem.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#390) nyirog


nyirog
tag

huh, épp most akartam rendelni a pandawilltől. Van egyáltalán itt valaki akinek jó véleménye van róluk?

(#391) BITBOYS válasza nyirog (#390) üzenetére


BITBOYS
addikt

Én AntElife-től rendeltem :) Egyébként pedig rapszódikus kinek, mi, honnan, hogy jön meg. :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#392) hunaqua válasza BITBOYS (#389) üzenetére


hunaqua
addikt

Múlt hét szerdán kaptam Tracking Nr.-t,és ma jelent meg. ( HK posta)

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#393) nyirog


nyirog
tag

tinydealtől rendeltem múlt hét csütörtökön, pénteken kaptam tracking numbert, tegnap vált láthatóvá. (China Post)
Azért ez nem rossz

[ Szerkesztve ]

(#394) BITBOYS válasza hunaqua (#392) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nna, akkor ez jó hír.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#395) janek69 válasza nyirog (#393) üzenetére


janek69
senior tag

Én rendeltem régebben a pandawill-től,akkor ennyire nem volt gáz,de most nagyon sok a panasz rájuk a fórumukon is és más helyeken is.Attól,hogy valamit ki tudsz fizetni az nem jelenti náluk azt,hogy van is raktáron,nekem egy telefon tok 2 hónapba került,mert nem volt raktáron,engem annyira nem érdekelt és 1 hónapig lapítottak,nem írtak semmit,hogy nincs. Amikor elkezdtem kérdezősködni akkor hazudtak valamit.Aztán választottam másikat és egy hét után amikor ismét érdeklődtem derült ki,hogy olyat sem tudnak küldeni. Na ilyenek.
Persze kockázat nélkül nincs rizikó,próbáld meg. Olyat is írt itt valaki és youtubon is láttam,hogy karcolt felújított hitvány vackot küldenek. Mit akarsz venni?

(#396) nyirog válasza janek69 (#395) üzenetére


nyirog
tag

ezt

(#397) hunaqua válasza nyirog (#393) üzenetére


hunaqua
addikt

Már csak az a kérdés,hogy mikor indul el,és nekem még utána is 2 hét volt mire ideért. :(((

De lehet,hogy Te szerencsésebb leszel. :)

Én kerülöm a CN postát.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#398) janek69 válasza nyirog (#396) üzenetére


janek69
senior tag

Nézd meg ezeket is: [link]

(#399) andris811 válasza nyirog (#396) üzenetére


andris811
tag

Én egy ilyet rendeltem tőlük... Kb. ugyanolyan, mint a tied.

(#400) janek69 válasza andris811 (#399) üzenetére


janek69
senior tag

Én meg ilyet.Kicsit gyengébb,olcsóbb,viszont van benne gps az meg nekem a mániám.
Mostmár innen venném,de ehhez nincs autós szett,ami a pandawill-eshez van,de külön lehet venni hozzá és az is lehet,hogy az életben sem fogom használni a tartót,bár a töltő jól höhet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.