Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) medve5


medve5
csendes tag

Minideal SG Post, szerintetek hány napot érdemes várni rendeléstől számítva arra, hogy végül feltöltik a készletet és végre feladják a cuccot.

Igazából, türelmes vagyok. De semmiképp sem szeretnék kifutni a 45 napból addig, még ténylegesen készhez nem kapom.

Én úgy 14 napot számoltam. Ha addig feladják, akkor 31 nap alatt csak ideér. Ha esetleg nem az, vagy darabokban van akkor paypal-en még tudok reklamálni.

Remélem érhető, kicsit fáradt vagyok fogalmazni...

[ Szerkesztve ]

(#1152) peter76bp válasza medve5 (#1151) üzenetére


peter76bp
senior tag

Kérdés mit rendeltél és meg tudod-e esetleg máshonnan is rendelni hasonló árban, ha nekik nincs. Nekem tavaly novemberben a rendelés utáni 6. napon adták postára amit vettem tőlük és a feladás utáni 15. napon vettem át. Máshonnan októberi rendelésnél 20 nap volt az SG postos kézbesítés. De ha 14 nap alatt nem jutnának előre akkor szerintem visszamondhatod és rendeled máshonnan. Vagy a 44. napon nyitsz a PayPalon hogy még nem kaptad meg az árut, aztán max lezárod ha befut.

(#1153) ybanez válasza Gyuszkoo (#690) üzenetére


ybanez
csendes tag

Ez nagyon szuper, de nekem már 3 hónapja pihen 190$-m náluk, senki nem hajlandó felvilágosítást adni, mi a fene van. :((
A staff, ez a Justin nevezetű emberke már többször igéretet tett Skypon hogy utánanéz, de kb lesz..ja. :(((
Úgyhogy eléggé lesúlytó a véleményem erről az eladóról. Pedig az itteni vélemények alapján rendeltem tőle. Hát ez a tanulópénz! :W

Szerk: Bocsánat, úgy tűnik, egy régebbi postra válaszoltam, a Tmallboxxal kapcsolatban. :Y Persze attól még a pénzem lenyúlták... :(

[ Szerkesztve ]

(#1154) sasa311 válasza ybanez (#1153) üzenetére


sasa311
veterán

Minden kínai egyforma. Csak addig van support amíg fizetsz vagy tart a paypal 45 nap. Hiba volt 90 napig otthagyni a pénzt...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1155) ybanez válasza sasa311 (#1154) üzenetére


ybanez
csendes tag

Szüljön sünt az ilyen kancsó. ;]

(#1156) peter76bp válasza ybanez (#1153) üzenetére


peter76bp
senior tag

Kicsit visszaolvasva láthatod, hogy a legajánlottabb boltokkal is van akinek meggyűlik a baja. Igazából bármennyire és bármivel is hitegetnek, nem szabad megvárni, hogy kicsússz a 45 napból. 44. napon megkezdeni a reklamációt és ha rendeződnek a dolgok akkor lezárod. 3 hónap után már csak a jóindulatukban bízhatsz, de tenni semmit nem tudsz ilyenkor.

Antelife-ot is sokan ajánlották én most mégis hadilábon állok velük. Még megvárok pár választ más eladóktól, de ha most mástól rendelem meg ugyanezt bukok pár ezer forint kedvezményt amit náluk kaptam volna. Azt kell kisakkoznom, hogy tényleg tudják-e majd küldeni jövő hét után amit rendeltem, vagy majd újabb határidőt kapok megint.

(#1157) Kenvelo7 válasza sasa311 (#1149) üzenetére


Kenvelo7
tag

Ez vagy ez ? nem nagyon néztem át de nem láttam h nem lenne készleten, próbát megér akinek sürgős! :R

+36/706020979

(#1158) sasa311 válasza Kenvelo7 (#1157) üzenetére


sasa311
veterán

Sehol nincs, mindenhol csak ki van rakva. Gyakorlatban senki nem tud szállítani.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1160) hunaqua válasza sasa311 (#1158) üzenetére


hunaqua
addikt

Kérdezd meg itt.

http://www.aliexpress.com/item/Freeshipping-Best-MTK6577-Mobile-Phone-JIAYU-G2-Android-4-0-os-4-5-HD-IPS-WCDMA/603369620.html

Nekem kérésre küldte SG postával is mindig.

Kérdezzetek az ALI-n is,nagyon sok bolt tartja.Soknál van még készlet!

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1161) Kenvelo7 válasza #40993792 (#1159) üzenetére


Kenvelo7
tag

Az baj mert most akartam rendelni, még jó h vártam :R

+36/706020979

(#1162) sasa311 válasza hunaqua (#1160) üzenetére


sasa311
veterán

semmi, én csesztem el :)

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1164) Thewi


Thewi
tag

Szeretném a Tmallbox rendelésre egy dispute-t indítani, mivel a rendelésemre kamu tracking számot kaptam és a levelemre sem válaszoltak.
Tudna valaki segíteni, hogy pontosan mit írjak a PayPal-nak, hogy elfogadják a reklamációt.
Ez lenne az első ilyen reklamációm és angolul sem tudok igazán.
Megköszönném, ha valaki segítene.

(#1165) randras válasza Thewi (#1164) üzenetére


randras
veterán

Először velük fogsz beszélni a dispute-on keresztül, jobb esetben el sem jut a PP-ig.

Érdemes egy utolsó e-mail-t írni kilátásba helyezve a dispute-ot, ha megvolt, tudunk itt segíteni a szövegben. :)

szerk.: Ja igen, pontosan hogy néz ki a tracking, és mikor kaptad? :U

[ Szerkesztve ]

(#1166) amdk7 válasza Thewi (#1164) üzenetére


amdk7
aktív tag

Én 21.-én rendeltem, 24.-én kaptam tracking számot, de nekem sem volt benne a rendszerben.
Ma írtam nekik, hogy nem látom és egy óra múlva már benne volt mindkét általuk megadott oldalon.
-igaz válasz email nem jött, gondolom el vannak havazva. :D

Mikor adtad le a rendelést?

Adataimat többé kevésbé az adatlapomon, illetve a személyigazolványomban találod meg. :)

(#1167) Thewi válasza amdk7 (#1166) üzenetére


Thewi
tag

16.-án rendeltem, de tudtam, hogy csak 21.-e után kezdik a munkát.
22.-én kaptam tracking számot, de azóta semmi változás." Elektronikus rakomány információt kapott "
ennyi amit a 4PX mutat, máshol meg semmit sem hoz fel.

(#1168) randras válasza Thewi (#1167) üzenetére


randras
veterán

Ez még simán belefér. Várj még, egy hét szokásosnak számít máshol, lehet, hogy ők is megcsúsztak most kicsit, érthető...

(#1169) whatnot


whatnot
őstag

21-én. 24-én.
Pont nélkül.
Elnézést.

(#1170) csibe1


csibe1
addikt

A topikot olvasgatva szerintem,akinek nem sürgős az nyugodtan várjon még 2 hetet.
Valószínüleg most próbálják utolérni magukat az ünnepek alatt beérkezett rendelésekkel.
Amíg nem áll vissza náluk minden a régi kerékvágásba addig ilyen káosz lesz,meg morgolódás.
A legjobb lett volna ha az ünnepek idejére kilövik a webshopokat.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#1171) bagkri01


bagkri01
őstag

SHIPMENT ARRIVED AT FACILITY
Valaki megírná mit jelent ez pontosan?
Köszönöm.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#1172) whatnot válasza bagkri01 (#1171) üzenetére


whatnot
őstag

Szállítmány megérkezett valahova.
Hogy hova, az ebből nem derül ki.

(#1173) bagkri01 válasza whatnot (#1172) üzenetére


bagkri01
őstag

Egy hete van úton, szerintem ez még nem Magyarország.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#1174) Fefe66 válasza csibe1 (#1170) üzenetére


Fefe66
tag

Hali
Én a minideal-tol rendeltem egy G3-as telót így Free Shipping 10-15days to Ukraine
Rendelés 21-én Péntek
Rendelésszám 22-én Szombat (Emailben )
Csomagszám 24-én Vasárnap (Emailben)
posta.hu-n infó 27-én Szerdán ez

2013.02.27
11:09
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
Most itt tartok valakinek tipp kb mikor érkezik

Xiaomi Mi 8 ,HiMedia Q5 Pro,Sony STR-DR1060,EPSON_EH-TW5210

(#1175) norbi_22


norbi_22
csendes tag

Február 22-én Minidealről rendelt Jiayu G3 így áll jelenleg:

2013-02-27 18:30:00
ITEM DESPATCHED TO OVERSEAS

2013-02-25 23:59:00
SINGAPORE
ARRIVE AT AIRPORT

2013-02-25 18:30:00
SINGAPORE
ARRIVE AT AIRPORT

2013-02-25 18:30:00
HONGKONG
DEPART FROM AIRPORT

2013-02-25 16:00:00
HONGKONG
DEPART FROM FACILITY

2013-02-25 14:00:00
HONGKONG
ARRIVE AT HUB

2013-02-24 21:54:59
SHIPMENT OPERATION COMPLETED

2013-02-24 21:54:59
SHIPMENT ARRIVED AT FACILITY

2013-02-24 16:34:11
SHIPMENT INFORMATION RECEIVED

(#1176) norbi_22 válasza Fefe66 (#1174) üzenetére


norbi_22
csendes tag

Pont így áll az enyém is jelenleg, valószínű hogy egy repülővel jönnek.
Szerintem jövőhéten már lehet, hogy megkapjuk.:)

(#1178) csabili74


csabili74
aktív tag

SHIPMENT INFORMATION RECEIVED

Nekem ez van kétszer. Szerintetek mi lehet? Hol lehet a telóm? Annyira kétségbe vagyok esve, hogy az edigitalon most karok részletre valami kütyüt venni:D

"Úgy kell nekem, minek jöttem a világra!" Rejtő Jenö

(#1179) Kenvelo7 válasza #40993792 (#1163) üzenetére


Kenvelo7
tag

Hát az h nem rendeltem, mert gondoltam elutalom a pénzt bankkártyáról így talán nehezebb lenne visszaszerezni a pénzem így , h nincs készleten.Remélem lesz még :R :)

+36/706020979

(#1180) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Antelife nálam csak úgy reagált a levelekre, hogy zsaroltam őket. Ilyenkor mindig volt előrelépés az ügyben. Tracking számmali is szívtam, dispute megoldotta ezt is, felgyorsultak az események. Mikor megkaptam a csomagom, átnéztem és írtam egy kedves, elnézést kérő levelet.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1181) Fefe66 válasza norbi_22 (#1175) üzenetére


Fefe66
tag

Ezeket te melyik oldalon nézed ?

Xiaomi Mi 8 ,HiMedia Q5 Pro,Sony STR-DR1060,EPSON_EH-TW5210

(#1183) norbi_22


norbi_22
csendes tag

Közben a szintén 22én Anteliferól rendelt G2-t még fel sem adták.

Össze vissza e-mailezek a kínaiakkal.. már bekamuztam nekik, hogy barátnőmnek meglepetés ajándékként rendeltem és hogy március 8-án van a születésnapja amire nagyon szeretném ha megérkezne. (A születésnapja amúgy októberben van...) Erre tegnap vissza írtak, hogy great boyfriend vagyok, és hogy megsürgetik a rendelésem. Megköszöntem nekik 1 mondattal erre szintén vissza írtak, hogy "It is my honor to serve you." (csak van idejük ha egy egyszerű köszönésre visszaírnak..)

Vagy ennyire rendes volt a kis kínai, vagy csak rohadt jol nyalja a seggem. :D inkább az utóbbi, de azóta nem történt feladás.. Ma megint visszaírtam nekik, hogy van-e egyáltalán raktáron, mert ha nem akkor ne raboljuk egymás idejét.. de hát holnap lesz egy hete hogy megrendeltem, kíváncsi vagyok a válaszukra.
De várok még vele kb egy hetet.. ha 14 nap után sem adják fel akkor... bemegyek egy kínaiba és tarkón vágok valakit egy tornacipővel.

(#1184) andyTM válasza norbi_22 (#1183) üzenetére


andyTM
senior tag

majd írd le azt is, hogy hogyan fogadta a kis cinai, hogy tarkán vágtad a tornacsukával :DD

[ Szerkesztve ]

(#1185) norbi_22 válasza Fefe66 (#1181) üzenetére


norbi_22
csendes tag

http://en.4px.cc/ itt itt.
Ha minden igaz, neked is ezt kell látnod.

[ Szerkesztve ]

(#1186) Revajzz válasza andyTM (#1184) üzenetére


Revajzz
tag

srácok srácok... elveszitek a kedvemet a rendeléstől :D 1 hete követem a fórumot itt és kezd a kedvem is elmenni hogy a md-ből rendeljek, de látom a megoldást: fenyegetés! vagy talán csak tényleg el vannak havazva?

Igazából 10-12-én akarom megrendelni,hogy felkészüljek az info emeltemre és az OSZTV-re! És nagyon kellene mert május 5.én döntő és nem vagyok egy 5ös tanuló....de csak úgy tudok tanulni ha kezembe van. 4-5-6-7órákat nem tudok a gépnél ülni mert bezsibbad az agyam és a seg*em..:/

egy RAMOS W30HD szeretnék magamévá tenni és az lenne a kérdésem így estére, hogy VAN RÁ ESÉLY hogy megjön 3 HÉTEN BELÜL?

köszönöm előre is és sok sikert a csomagok mihamarabbi megérkezéséhez! :R

Ascend P6 (B119) | Toshiba Satelite M100 |

(#1187) ggg666 válasza #40993792 (#1182) üzenetére


ggg666
őstag

Webkártyáról miért ne lehetne?

(#1188) hunaqua válasza ggg666 (#1187) üzenetére


hunaqua
addikt

Az ALI-ról rendelhetsz simán kártyával,ott az ESCROW kezeli a pénzt.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#1189) whatnot válasza Revajzz (#1186) üzenetére


whatnot
őstag

Az milyen lenne már, ha rendelésfeladás után rögtön fenyegető levelet is küldenék, csak úgy, defaultként? :D

[ Szerkesztve ]

(#1190) Revajzz válasza whatnot (#1189) üzenetére


Revajzz
tag

EXPERIDANCE :D nem úgy értettem. Ha nem pl.: 1hét után mikor nem történik semmi :P :R

[ Szerkesztve ]

Ascend P6 (B119) | Toshiba Satelite M100 |

(#1192) Fefe66 válasza norbi_22 (#1185) üzenetére


Fefe66
tag

Köszi
Nekem is ugyanaz :C

Xiaomi Mi 8 ,HiMedia Q5 Pro,Sony STR-DR1060,EPSON_EH-TW5210

(#1197) Kenvelo7 válasza #40993792 (#1182) üzenetére


Kenvelo7
tag

Majd kitanulom azt, így lesz időm ,h nincs g3 meg jövőhéttől úgy is külföldön leszek úgyse tudnám átvenni. :R

+36/706020979

(#1198) barnam_


barnam_
nagyúr

Na, úgy látom nem csak a pandawill-el van szívás. Elvileg ma kaptak Hyundai T7-ből szállítmányt, legalábbis a fórumukon azt írta az egyik moderátor. Mikor kezdjek fenyegetőzni dispute-al?

(#1199) orkester


orkester
senior tag

Gariztatáshoz van valami kulcsszó, mint pl. rendeléskor a "dispute"? :) Itt van a Ugood az Aliról és ahhoz képest mennyi pozitív értékelés van róluk és nem is egy egyszemélyes garázs üzlet, annyira nehéz náluk a garanciát intézni. Röviden: akkor is úgy érzékeli a telefon, hogy headset van benne, mikor nincs is, ergo nem lehet vele telefonálni, még headseten keresztül se.
Képet kérnek vagy videót, de a linkeket nem tudják megnyitni, majd adnak egy nem élő email címet, hogy oda küldjem. Végre mikor látják a képet (nincs headset bedugva, mégis ott az ikon) közli a részletes hiba leírás ellenére, hogy nem lát semmi problémát és amúgy is lehetetlen, hogy hibás legyen mert ők minden készüléket alaposan leellenőriznek... :W De azért készítsek egy videót, hogy bemutassam a hibát. Ez még hátravan, de már nagyon unom őket.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#1200) sasa311 válasza orkester (#1199) üzenetére


sasa311
veterán

Minden kínai ilyen és itt már nem is tehetsz sok mindent, ha lejárt a paypal reklamációd.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.