Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78401) #51177472 válasza Cyberpunk (#78392) üzenetére


#51177472
törölt tag

En meg el se hiszem, hogy ilyen van.:P

(#78402) mondomén válasza Vasinger! (#78390) üzenetére


mondomén
őstag

magánorvosi központok csinálnak 10 ezer körül (/db). tele van velük a net. aztán gondolom tb-re is megcsinálják. laktóznál nekem inni kellett tömény laktózos cuccot. asszem 20 vagy 30 percenként le kellett húzni a löttyöt. vicces volt nézni ahogy sorra rohannak ki fosni az emberek. :D gluténra meg van ilyen gyors teszt, kis szúrás az ujj hegyen. viszont ez nem a legpontosabb, vérvételes az igazi...

(#78403) #51177472


#51177472
törölt tag

Közbe kint egy Funk, Stephco és Smith muzsika. Mondom, Zsolti teljesen más Funkkal :)

(#78404) kali válasza Ragnar95 (#78400) üzenetére


kali
legenda

nem a fogyasztó problémája kellene, hogy legyen, de a pizzafutárok, illetve a vendéglátásban a pincérek számára jellemzően a borravaló jelenti a jövedelmet, vagy annak jelentős részét, és ezt tiszteletben tartom, így ha minden okés, akkor részemről biztosított számukra.
nyaraláskor a szállodában nem csak a menedzsernek - nála fizettünk - adtunk bőven borravalót - hiszen többen is osztoznak rajta, recepciósok, pincérek...stb, mert mindent csak utólag kell fizetni, amiket az étteremben...stb felírtak a szoba számlájára -, hanem a két takarítós csajt sem felejtettük el - aranyos két fiatal lány volt -, bár nekik nem pénzt adtunk, hanem édességet, de így is csodálkoztak meg örültek rendesen, mert állításuk szerint még ez sem jellemző....

(#78405) Totheground válasza #51177472 (#78401) üzenetére


Totheground
addikt

Pedig a többség ilyen. Legalábbis nekem nagyapám eszi a pacalt, de az összes haverom és többi rokonom rosszul van tőle. Nem embernek való kaja az. :K

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#78406) GALARDO válasza #51177472 (#78403) üzenetére


GALARDO
addikt

Nem lett rossz, de a Kamikaze feelinghez (nekem) több kell. ;)

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#78407) icecave válasza Totheground (#78405) üzenetére


icecave
nagyúr

Miért ne lenne az? Persze, régen sokkal többen ették, régi idők kajája, főleg faluhelyen. Városi elkényeztetett "minden kéznél van" dolgokhoz szokott emberek idegenkednek tőle ;] Viszont sok-sok évvel ezelőtt, amikor nem volt más, vagy ebből is kaját csináltak a nagyszüleink, vagy nem ettek, akkor nem volt választás. Ezen felül még finom is. A mai világban nagyon el vagyunk kényeztetve, minden ott van előttünk, de sokat mesélt a nagymamám arról, hogy hányszor nem volt mit enniük, főleg a háborúban, mikor azt a keveset is elvették tőlük, ami volt. Ehhez képest mi meg arról beszélgetünk, mennyi borravalót illik adni egy kajafutárnak. Éles átmenet.

[ Szerkesztve ]

(#78408) Zjunior válasza Totheground (#78405) üzenetére


Zjunior
veterán

Ha nem tudná az ember h miből van, akkor siman megenné...
Igy meg ugye....:(

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#78409) Gergőke88 válasza Totheground (#78405) üzenetére


Gergőke88
addikt

Pedig jó is az.
Főleg a csülkös pacal hmmm...

(#78410) Totheground válasza Zjunior (#78408) üzenetére


Totheground
addikt

Engem pont az nem érdekel, hogy miből készült (bár nagy általánosságban rühellem az összes belsőséget, talán a szívet leszámítva) mert ettem már ilyen-olyan bogarat, férget meg egyéb érdekességeket, de a pacal íze meg a szaga egyszerűen taszító.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#78411) legiaap válasza Totheground (#78388) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sosem adok borravalót. Neten rendelek így minden ki van fizetve. Kézpénzt meg sosem tartok magamnál.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#78412) Zjunior válasza Totheground (#78410) üzenetére


Zjunior
veterán

Én is ettem már rossz pacalt, nem mind1 hogy van atmosva, elkeszitve stb...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#78413) icecave válasza legiaap (#78411) üzenetére


icecave
nagyúr

Nézzünk egy példát, akkor ha ne adj Isten rádjön a cifraf*sás városnézés közben, átgázolsz a WC-s nénin? Persze, mondhatnék mást is, nem viszel magaddal vizet és megszomjazol, addig mész, amíg olyan helyet találsz, ahol lehet kártyával fizetni?

Szóval a kérdés az, hogy hányszor szívtál már amiatt, hogy nem volt nálad semmi kp?

(#78414) Zjunior válasza legiaap (#78411) üzenetére


Zjunior
veterán

Nem is kell jon az NFC-s ájfóne;] :DDD

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#78415) legiaap válasza icecave (#78413) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem szívtam még ezzel sosem.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#78416) icecave válasza legiaap (#78415) üzenetére


icecave
nagyúr

Az király, én nem tudom elképzelni,hogy ne legyen nálam. Márcsak azért sem, mert a piacra egy héten minimum háromszor megyek és ott bizony nem lehet kártyával fizetni sehol. Persze, aki máshol veszi/nem magának főz, ezzel a problémával nem szembesül.

(#78417) kali válasza icecave (#78416) üzenetére


kali
legenda

így igaz, még a fővárosban is számtalan eset előfordul(hat), amikor nem okés a bankkártya, arról nem is beszélve, amikor lenne lehetőség azzal fizetni, de sokadszorra is visszadobja a terminál, hogy a kapcsolat megszakadt...stb, az ember mögött meg már anyázik a sor, pedig baromira nem a vásárló tehet róla...

(#78418) Zjunior válasza kali (#78417) üzenetére


Zjunior
veterán

Jó, ő nem is itthon él, ott más ...

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#78419) kali válasza Zjunior (#78418) üzenetére


kali
legenda

ja, ha ott nincsenek ilyen problémák, és szinte mindenre jó a bankkártya, akkor okés.

(#78420) Cyberpunk válasza kali (#78419) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Más világ, nagyon más. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#78421) válasza icecave (#78413) üzenetére



őstag

Ne felejtsd el, hogy nem az oroszoknál él. Ott van nyilvános WC, és 5 méterenként kártyás fizetős mód. Ebben az irányban indultunk el, de a többségnek nem kellett.

Mindenki megelőzött :(

[ Szerkesztve ]

(#78422) válasza kali (#78419) üzenetére



őstag

Ahol van személyi felelősség, vagy legalább tudat, ott működik a társadalom. Miért mondott le a francia közlekedési miniszter, mikor az egyik vasutas 300-al elszámolta a kanyart? Ilyen soha nem lesz a Balkánon.

(#78423) Totheground


Totheground
addikt

Aztakurva :Y

https://www.youtube.com/watch?v=5BtQuTGaAb8

(a játék lényege, hogy a ritmusra el kell találni azokat a köröket, amikor jó helyen vanna. Nekem két kézzel is nehéz...)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#78424) kali válasza (#78422) üzenetére


kali
legenda

mindenhol van személyi felelősség, csak nem mindig a ténylegesen érintetten csattan az ostor, hanem sokszor alsóbb szinten.

(#78425) gyuromoj válasza Totheground (#78423) üzenetére


gyuromoj
veterán

Nem most játszik vele először az tuti! :Y

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#78426) #51177472


#51177472
törölt tag


:DDD

(#78427) -secret- válasza #51177472 (#78426) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#78428) Cyberpunk válasza #51177472 (#78426) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hehehe lol XD ;]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#78429) Totheground


Totheground
addikt

Ahhoz képest, hogy másfél órája toltam be egy 32es pizzát, nem is rossz. :D

[ Szerkesztve ]

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#78430) Cyberpunk válasza Totheground (#78429) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Aha bűnőzés azt utána vezeklés. ;] Én ma sütivel tömtem tele magam oh jaj, de olykor belefér. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#78431) #51177472 válasza GALARDO (#78406) üzenetére


#51177472
törölt tag

Sajna mégsem álltak össze újból, csak a klip erejéig, mert felkérést kaptak.
"Nem tervezünk közös zenei jövőt Zsoltival, de attól még nem utáljuk egymást. Ennyi."
foooooos.

(#78432) Blaise


Blaise
veterán

Új téma:

Ki milyen hátizsákot használ? Kéne valaki közepes méretű strapabíró fajta, amibe alkalom adták a notebook is belefér. The North Face hátizsákokat néztem, abból is a Borealis-t.

(#78433) icecave válasza Blaise (#78432) üzenetére


icecave
nagyúr

Én egy ilyen Case Logic-et, de van 16"-os méretben is. Van laptopnak rész benne.

(#78434) GALARDO válasza #51177472 (#78431) üzenetére


GALARDO
addikt

Miért, te azt hitted, hogy újra összeálltak? :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#78435) Totheground válasza Cyberpunk (#78430) üzenetére


Totheground
addikt

Jó, hát néha kell az is. :DDD

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#78436) #51177472 válasza GALARDO (#78434) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ja, amikor kirakott 1-2 hónapja egy képet hogy "KAMIKAZE" és friss kép volt, biztos voltam benne. :(((

(#78437) válasza kali (#78424) üzenetére



őstag

Erről beszélek. Nálunk ez a helyzet. Kint meg pont fordítva, a kisember hanyagság miatt hullik a nagy ember feje. Pl ha a skótok megszavazzák a levállást, Cameronnak menni kell.

Totheground

"Asztakurva"
Pont emiatt hiányzik az ios, mert nem adták ki droidra. Dream valami volt a neve az appnak, ugyan így ment nekem is, csak esős cseppeket kellett elkapni a zongora billen, Shoppenre, Mozartra stb. :D
Mondjuk az ennél is durvább volt, zúdultak lefelé a hangjegyek, de volt tűres.

[ Szerkesztve ]

(#78438) #51177472


#51177472
törölt tag

Sziv innen valaki Marlborot? Irhatna egy levelet.

(#78439) Ragnar95 válasza Blaise (#78432) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nagyon nem csípem a hátizsákokat, csak oldaltáskáim vannak, úgyhogy a gépet is egy Crumpler Webster Messengerben hordom.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#78440) kali válasza Blaise (#78432) üzenetére


kali
legenda

ez is jó téma, pont egy hete szólt rám az asszony, hogy lecserélhetném már a régit, bár tudni kell, hogy nagyon ritkán használom - mert a notihoz van külön tatyó, ha csak azt viszem valahová -, de most nyaralásra elővettem, és a hazaérkezést követő kipakoláskor feltűnt neki, hogy elég régi már.
nekem is közepes méretű kellene, valami nem túl cifra, sötétebb színű.

(#78441) r3dsnake válasza Blaise (#78432) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nekem ilyen van. A Nikon táska vázzal, 3 obival, mellé noti, meg ruha simán belefér. (plusz a többi rekeszbe akkubank, töltők, backup teló, napszemcsi, parfüm, fésű, stb.) Nagyon jól oszlik a súly, mert nem szoktam megterhelőnek érezni telecuccolva sem. 5 éve nyírom, hibátlan állapotban van.

[ Szerkesztve ]

(#78442) tDr1v3r válasza Ragnar95 (#78439) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Jól bírja? Nekünk egy marha régi Crumpler laptopos van, az totál olyan mintha új lenne... még anno az itthoni márkaboltban vettük.

Mondjuk én nem csak laptophoz venném, ebben vinném melóba / suliba a dolgaimat (köpeny, pulcsi, kaja, egyszóval tök átlag), persze nem laptoppal együtt (legalábbis nem mindig). Szerinted jó lenne rá?

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#78443) Ragnar95 válasza tDr1v3r (#78442) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Május óta van csak meg, szóval nem volt még sokat strapálva, de egyelőre hibátlan állapotban van. Mondjuk nagyon minőségi darab, az ránézésre látszik, tapintásra/használat közben meg végképp, de hát ennyiért ez el is várható.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#78444) Ragnar95 válasza tDr1v3r (#78442) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Lejárt a szerkesztési idő.

Azt azért tudni kell,h nem túl vastag ez a táska, de ettől még azért sok mindent lehet bele pakolni, csak olyan tárgyakat nehéz, amik mindhárom dimenzióban nagyok, ergo pl egy tényleg nagy kajásdoboz nem biztos,h belefér a szélessége miatt. Mindenképp neten venném a helyedben/meglesném vásárlás előtt,h elég nagy lesz-e, de ha igen, akkor mindenképp jó társ lesz számodra. Mondjuk most épp hogy belefért egy nagy doboz vaníliás karika is, amit vittem ajándékba és ebbe kellett raknom, mert csak ez volt nálam úgy,h eléggé fullra volt pakolva, tele volt töltőkkel, napszemüveg, fejhallgató, stb, szóval azért lehet ebbe pakolni.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#78445) -secret- válasza tDr1v3r (#78442) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nocsak, új arckép? :D

(#78446) Zjunior


Zjunior
veterán

Na holnap mennyit esik (vagy nő) az 5S ára?:D

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#78447) legiaap


legiaap
nagyúr

.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#78448) icecave válasza legiaap (#78447) üzenetére


icecave
nagyúr

Ja, változott a felhozatal? :D Fel akarsz kerülni az egyik ikonra mi? ;]

[ Szerkesztve ]

(#78449) Zjunior válasza legiaap (#78447) üzenetére


Zjunior
veterán

Mégpedig?:)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#78450) legiaap


legiaap
nagyúr

Az téma összefoglalót lassan lehetne módosítani.
Lassan iPhone 6 lesz több ikonnal, bakker csak beférek. Amúgy kb. 4 ember a képről nem igen van itt jelen már.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.