Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) tDr1v3r válasza Malachi (#6098) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"alaplapot, komplett konfigot cseréltem alatta többször is, újratelepítés nélkül."

Ugyanez nálam, konkrétan ugyanazt a W7-et használom a MacBook-omon amit a Q6600-ROG gépemen volt ~2 éve... tökéletesen működik, semmi sírás vagy komplikácó nem volt, mindent felismert alapból - amit meg nem (apróságok, pl. bluetooth) azt meg felrakta a netes driverbázisáról.

Ja, arról nem is beszélve hogy a W7 meg anno Vistáról volt upgradelve...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6102) xlife11 válasza tDr1v3r (#6101) üzenetére


xlife11
senior tag

Minek vettél Macbookot ha W7et futtatsz rajta? ;]

(#6103) Ragnar95 válasza David75 (#6097) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Úgy tűnik, bennem van a hiba :B :P :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6104) tDr1v3r válasza xlife11 (#6102) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Egyrészről anyám régi gépe (csak én használom), másrészt meg azért mert szarul fut a Lion, továbbá ezt laktam be jobban akkor, amikor sikerült elcsesznem az SL telepítésemet.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#6105) xlife11 válasza tDr1v3r (#6104) üzenetére


xlife11
senior tag

Régebbi OSX nem fut jobban mint egy WIN pl? :) Azért Lion előtt se volt szar a rendszer.

(#6106) David75 válasza xlife11 (#6102) üzenetére


David75
őstag

Ha olcsóbb lenne én is air-t vennék és tolnám rá a w7-et. Mondj 11"-os alternatívát ilyen minőségben.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6107) Ragnar95 válasza David75 (#6106) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én ha olcsóbb lenne 17"-os MBP-t vennék, felraknám rá a win7-et, majd a Parallel Desktops-ot és többet nem indítanám el a winf@st :DDD :C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6108) xlife11 válasza David75 (#6106) üzenetére


xlife11
senior tag

Van egy rakat 11'es gép, jó hardverrel, töredék árral.Ja, lehet nem egy papírlap, de valamit valamiért :K

(#6109) David75 válasza xlife11 (#6108) üzenetére


David75
őstag

"lehet nem egy papírlap, "

Pont ez a lényeg hogy mobilis legyen elférjen mindenhol és mindenhol ott legyen velem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6110) Malachi válasza David75 (#6109) üzenetére


Malachi
addikt

most jönnek idén az ultrabookok, nagy forradalom meg minden - lesz kihívója az Air-nek bőven.

(#6111) Mr.Csizmás válasza Malachi (#6100) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

elolvastam.

sztem ez olyan eset, mint autókból is van, ami szinte kínálja magát a barkácsolásra és sufnituningra. :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6112) xlife11 válasza David75 (#6109) üzenetére


xlife11
senior tag

A 11'es gépek legtöbbje mobil, az a plusz pár miliméter nem fog akadályozni a hordozásban.Pl. már egy belépő Acer gép is elég vékonyka.

(#6113) David75 válasza Malachi (#6110) üzenetére


David75
őstag

Olvastam mindegyik tesztjét itt de szerintem még egyik se air szint.
xlife11:
Jó de az hogy fém legyen és a dizájn nekem nagyon fontos.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6114) Ragnar95 válasza Malachi (#6110) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Azok viszont árban is majdnem ott vannak már, mint az air...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6115) GALARDO válasza Mr.Csizmás (#6099) üzenetére


GALARDO
addikt

ps.: minden magyarnyelvű cikk ferdítés, és rátesznek amiben nem fényezik az applet? :))

Az ilyen cikkek 80%-a ferdítést tartalmaz. ;)

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6116) Malachi válasza Mr.Csizmás (#6111) üzenetére


Malachi
addikt

de itt nem arról van szó, nekem is PC-m van és igazából az egyik legnagyobb hobbim, hogy szerelem, túrom, adok-veszek belőle-hozzá. itt a cikkről van szó, arról amit eredetileg Woz mondott, amit abból kihozott az angol újságíró és ahogy elferdítette a magyar akárki.

nem mondta, hogy az Android jobb - azt mondta, vannak helyzetek, amikor jobb. nem mondta, hogy nem ajánlja az iPhone-t, sőt azt mondta az a legjobb okostelefon. olyat meg végképp nem mondott, hogy az vegyen iPhone-t, akinek "egyszerű az élete."

csak ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#6117) Mr.Csizmás válasza Malachi (#6116) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

azt mondta, vannak helyzetek, amikor jobb.

na ez az. ha van időd és kedved, barkácsolhatsz, ha nincs rá időd/nembarkácsolós típus vagy - mindkét oldalra megvan a választás (tekintsünk el a JB/root lehetőségeitől)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#6118) joey04


joey04
titán

Mondjuk én pc vételnél is alig tudtam megértetni, hogy ne ajánljanak húzható procit stb-t, nem akarok hozzányúlni. igaz átmeneteileg beszoptam a gyárilag húzott vga-val is, azt sem veszek a jövőben. de tuningolni/barkácsolni sem fogok.
Gondolkodtam, a tv mellé htpc-t vagy médialejátszót vegyek, és ott is csak a kész htpc-k jöhetnek szóba, a nagy gépet is összeszerelve szoktam kérni. én csak élvezni, használni akarom a technikát, nem "foglalkozni" vele. a telefont is lusta vagyok frissíteni 5.0.1-re és az untetheted jb-t sem raktam fel. pedig pár perces művelet lenne, de nem akarok vele fogalkozni. :)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6119) Malachi válasza joey04 (#6118) üzenetére


Malachi
addikt

ez azért van, mert egyszerű az életed.

(#6120) GALARDO


GALARDO
addikt

Nem képes elég Apple processzort gyártani a Samsung.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#6121) b4zsi- válasza GALARDO (#6120) üzenetére


b4zsi-
őstag

Fagyi vissza nyal... Nem is pereltem volna a Samsungot... Nem szarok oda, ahonnan eszek...

(#6122) Phantomhive válasza Malachi (#6119) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Szerintem inkább arról van szó, hogy egy idő után mindenkiből elszáll a "gyerekesség" és már fáradt/motiválatlan berhelni a cuccokat. Kifizeti az árát és élvezi. Csak működjön.
Én is ezért szeretem az Apple cuccokat és mindenből az olyat, ami csak jó és nem kell buzizni. Pedig régen olyan voltam, én is ezer dolgot heggesztettem az xp-re, a gitáromat teljesen kibeleztem, az erősítőt hozzá szintén, mindenem moddolva volt, de sose volt semmi az igazi.
Aztán most érintetlen gitárom van, érintetlen erősítő, gép, telefon és pink clouds :DDD

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#6123) ittakary válasza b4zsi- (#6121) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mi csak a felszínt látjuk, azt amit láttatni akarnak velünk...

Szerintem ugyanúgy kamu volt ez a hajcihő, mint nálunk a politikusok egymásnak való nyilvános beszólogatásai (közben meg világi span az összes egymással...)

Szerinted a Samsung az Apple megrendelései nélkül mennyi pénzt keresne? :U Szerintem töredékét a mostaninak...

(#6124) joey04 válasza Malachi (#6119) üzenetére


joey04
titán

régen érdekelt a buhera. ma már nem.
egyre kevesebb a szabadidöm, ebben a kevésben élvezni szeretném azokat a dolgokat amikre nehezen összegyűjtöttem a pénzt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6125) Malachi válasza joey04 (#6124) üzenetére


Malachi
addikt

ne nekem mondd, hanem a pc forum-os írónak. onnan idéztem.

(#6126) b4zsi- válasza ittakary (#6123) üzenetére


b4zsi-
őstag

Lehet igazad van, hogy az Apple megint a negatív reklámot választotta. Hiszen eddig is bevált nekik... Nem mintha nem lenne miből fedezni az egyéb Marketing eszközöket:)

(#6127) Ragnar95 válasza joey04 (#6118) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én is gondolkoztam HTPC-n, de időm nincs egy sajátot összerakni és amúgy se olcsó mulatság, hát még az előre összerakottak, főleg, hogy nekem 3D-s filmek lejátszására kéne, úgyhogy inkább minden filmet lekódolok 5.1-ről 4.1-re és úgy már viszi külső HDD-ről a házimozi :DDD
Amúgy te kinéztél valami pontos típust magadnak? :))
Én viszont a moddolást nem untam még meg, mindig újabb és újabb cydias tweak-eket próbáltam ki iPod Touchomon is és most ez hiányzik a 4S-en is kicsit :DD GTA4-be is naponta rakok be új autókat, fegyvereket, stb... :DD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6128) joey04 válasza Ragnar95 (#6127) üzenetére


joey04
titán

médialejátszó felé húzok. analóg 5.1-em van, így kb 2 cucc maradt, egy Dune meg egy Egreat. Előbbit szakmai fórumokon nagyon jónak tartják. Viszont elég drága, 100 körül van az analógot tudó. Lehet inkább veszek egy új 5.1-et, amivel nem szívok mert nem analóg, és egy olcsóbb popit. Árban kicsit jönnék ki rosszabbul, de a hangom jobb lenne.
Valami majd kell venni, mert a pc este így hangos, és sokat is eszik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6129) Ragnar95 válasza joey04 (#6128) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én nemrég szereztem be új TV-t és ahhoz 5.1-es Blu-Ray házimozit, ami elég jól szól és visz is mindent akár a gépről stream-elve is az 5.1-es kódolású 3D filmek kivételével, amiket gyakorlatilag semelyik médialejátszó nem viszi, nem is értem, miért abba kódolják őket....
Amúgy a Dune-ról én is elég jókat hallottam, csak sajna a felső kategória sosem olcsó :P

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6130) xlife11 válasza David75 (#6113) üzenetére


xlife11
senior tag

Akkor bizony mélyen fogsz a pénztárcádba nyúlni :) Bár mindenkinek a maga dolga, mit szeretne vásárolni. :)

(#6131) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Bekerült a Modern Combat 3 a gift appek közé freemyapps-en :C :DD
Csak sajna 1815 kredit :(

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6132) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#6131) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Ha a US account-tal lépek be, akkor írja ki az oldal a free appok listáját és hogy mennyi kredit kell hozzá?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#6133) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#6132) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Magyarral belépve is kiírja, csak menj rá,h gift apps :)
De az appokat letölteni és a pontjaidat redeemelni csak US aac-al tudod

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6134) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#6133) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Köszi. Tegnap kezdtem, volt vagy 8 app, azt megcsináltam. Naponta kell többször nézegetni így működik?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#6135) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#6134) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Igazából mostmár 4-5 napja nem jött új app,de nem árt azért naponta ránézni, mert általában 2-3 naponta jönnek új appok, csak én már jártam úgy,h reggel láttam,h új sponsor app van,de nem töltöttem le és estére már nem volt ott

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6136) Mela Kehes válasza Ragnar95 (#6135) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Akkor az is benne van a pakliban, hogy egyszer csak nem lesz több.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#6137) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#6136) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Benne...
De addig kell ütni a vasat, amíg forró ;]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6138) joey04 válasza joey04 (#2572) üzenetére


joey04
titán

[link] :R
Jó vezér lenne ő szerintem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6139) Ragnar95 válasza joey04 (#6138) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Eddig Tim Cook is jó CEO, bár még semmi nagy újdonságot nem jelentetett meg :P
Amúgy a Steve Jobs könyv szerintem nagyon jól sikerült mű, tényleg izgalmasan írja le Isaacson Jobs életét :K
Amúgy csomó érdekes információ van benne, amiről nekem a könyv elolvasása előtt fogalmam sem volt :C

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6140) David75 válasza joey04 (#6138) üzenetére


David75
őstag

Itt egyébként elhiszi valaki, hogy 1 emberen múlik a cég? :(((

Vagy apple=S.J tehát most már apple=0?

Amúgy meg bírom ezt az ürgét jobban mint T.C-t csak ez a butáskodás ami megy a médiában az már nagyon gyenge és még mindig sokan beveszik.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6141) joey04 válasza David75 (#6140) üzenetére


joey04
titán

Szerintem sem egy emberen múlik, de szerintem az jó ha van egy kiemelkedő személy, aki végigviszi az akaratát, amolyan diktátor féle. Persze csak ha értelmes és jó döntéseket hoz. Erre pedig születni kell. Jobs ilyen volt. Cook szerintem tuti nem ilyen, de Forstall ilyen lehet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6142) Phantomhive válasza joey04 (#6138) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Kíváncsi leszek. Nekem Tim Cook baromira unszimpatikus. Egy tök hétköznapi, stabil ember és kész. Már akkor unszimpi lett, amikor november-december magasságában megjelentek azok a vérvörös, figyelemfelkeltő reklámok az apple oldalán és a leveleim között.
Tudom, kicsinyes dolog és jelentéktelen és konspirációs teóriákat szövök és stb..stb, de nekem ezek az ocsmány dolgok tükrözik a legjobban, hogy már nem Jobs van sajnos az Apple élén. :(

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#6143) Ragnar95 válasza joey04 (#6141) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amúgy ebbe is bele kell tanulni, mert Jobs se hozott elsőre jó döntéseket, mert csak az érdekelte, hogy szerinte mi jó és hogy innovatív legyen, de a hosszú évek során megtanulta ötvözni a saját elképzeléseit a piaci érdekekkel :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6144) David75 válasza Phantomhive (#6142) üzenetére


David75
őstag

1 év múlva: az apple.com-on másabb szürkésfekete árnyalatot kap a felső sáv. JAJ NE Nagyon rossz irányba halad a cég, TC rossz vezető, ez már a vég.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6145) Phantomhive válasza David75 (#6144) üzenetére


Phantomhive
aktív tag

Élcelődj, ahogy csak tetszik, de ne feledd: Ez az Én véleményem és gondolhatod, hogy nem kívánom, hogy igazam legyen.
A weboldal design és az emailben küldött direkt, erőszakos(abb), rikítóbb marketing -megint csak szerintem- nem állnak összefüggésben és azt is szinte biztosra mondom, hogy nem lesz 1 év múlva semmi haldoklás, se semmi ilyesmi és -harmadszor is szerintem- az elkövetkező alaphangon 5 évben semmi egetrengető nem lesz az Applenél.

[...] and on the sixth day God created Manchester

(#6146) David75 válasza Phantomhive (#6145) üzenetére


David75
őstag

Bolhából elefánt csinálás megy. Az apple pedig stabilan áll és az ios részesedése is nött. link

Az apple jelenleg aranykorát éli, nem hoz eget rengetőt csak az etalont. Vagy nektek már csak az újdonság ha a jelenkort 3 évvel meghaladó eszközök jönnek lásd: iphone 2007.
Szerintem most olyan szinten van a csúcson az apple hogy pont nem érdemes károgni.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6147) Ragnar95 válasza David75 (#6146) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban, a részvények árfolyama is évek óta emelkedik és a csúcson van, jobban megy az Apple-nek, mint eddig bármikor...
Lehet, hogy semmi egetrengetőt nem fognak bejelenteni, mivel az egész elektronikai piac pang mostanság fejlesztések terén,de szépen folyamatosan fejlesztgetnek és majd kihoznak valamit, amivel megint megelőzik évekkel a konkurenciát,de addig is vígan el lesz az Apple és mi is a termékeivel :))
Amúgy szerintem az iPhone után is azt várták az emberek, hogy most ezt kihozta az Apple, semmi forradalmi nem lesz évekig, erre 3 évre rá megjelent az iPad, amivel új piacot teremtettek.... :K

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#6148) David75 válasza Ragnar95 (#6147) üzenetére


David75
őstag

"Amúgy szerintem az iPhone után is azt várták az emberek, hogy most ezt kihozta az Apple, semmi forradalmi nem lesz évekig, erre 3 évre rá megjelent az iPad, amivel új piacot teremtettek.... "

Így van! És ipad árban is nagyon jó nyilván ne kínai vackokkal hasonlítsuk de samu,htc,lg,asus féle megoldásokhoz képest. Meg sem fordulna a fejembe ipad-on kívül más ha tabletet kéne vennem.

joey: A másodikkal is egyetértünk csak a rinyálás meg a túldramatizálás a sok nekem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#6149) joey04 válasza David75 (#6146) üzenetére


joey04
titán

Abban egyetértünk, hogy náluk kb 5 évig biztos nem lesz probléma. Ettől függetlenül én pl szeretném, ha mihamarabb egy Jobs szintű vezére lenne a cégnek megint.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6150) Ragnar95 válasza David75 (#6148) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Valóban, az iPad az 1. olyan Apple termék, ami semmivel nem drágább a konkurenseinél, sőt soknál olcsóbb is és a tudása is jobb.
A tabletes android nagyon megkésve jelent meg, ezért még mindig alig van rá program, ráadásul a sok gagyi kínai tablet "hírneve" rossz fényt vet a minőségibb androidos tabletekre is....
Amúgy én se vennék más tabletet, mint az iPad :K Egyre inkább húz is felé a szívem, csak nem tudom, hogy mennyire használnám ki itthon... Utazásokhoz nyilván jó,de annyiba kerül, mint egy pc és itthon azért inkább a pc-n netezem, játszom...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.