Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143101) -secret- válasza radi8tor (#143099) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Uhhh. Az komoly. Bocsi amúgy, hogy nem írtam de utassal voltam meg minden.

Hova volt a hosszú út?

[ Szerkesztve ]

(#143102) madgie válasza Totheground (#143098) üzenetére


madgie
titán

Holnap jön meg az iPad Pro, szerintem én is szentségelni fogok a morze-fílingen :D (a camera bump miatt billeg majd)

(#143103) radi8tor válasza GALARDO (#143100) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jaja az előfizetéshez tartozó alapot lehet kint leforgalmazni. Kiegészítőt sajnos nem.
Én elvoltam 160 Megával 4 napig. Csak Waze ment rajta meg néha étterem keresés. :D

-secret-: Karintiában voltunk pár napot. Átugrottunk még Olasz/Szlovén Dolomitokba is. Csodás hegyek vannak arra.
A szállás Karintiában egy fennsíkon volt (cca 1400 méteren) eléggé hűvös volt. 15 fok fölé nem ment nappal. :)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#143104) GALARDO válasza radi8tor (#143103) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem is bőven elég lett volna, de filmezni is akartam, a szállodában meg sz@r volt a wifi. :DDD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#143105) r3dsnake válasza Totheground (#143098) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pláne, hogy a hátsó kamera a legfeleslegesebb dolog egy iPad-ben.

(#143106) Totheground válasza r3dsnake (#143105) üzenetére


Totheground
addikt

De ha még bele is akarják rakni mondjuk dokumentum scan miatt, legyen az egész 2mm-el vastagabb, bírja 3 órával tovább akkuról és ne álljon ki az a szar. Valaki helyretehetné már kicsit Jony bácsit.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#143107) r3dsnake válasza Totheground (#143106) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem azt mondom, hogy nem kell bele, de tök felesleges olyan minőségű/méretű lencse és szenzor kombó, aminek ez az ára. 5s kamerája egy villanóval tök elég lenne ilyen célra.

(#143108) nofi válasza r3dsnake (#143107) üzenetére


nofi
őstag

Szerintem meg ha már ennyire megkérik az iPad árát akkor legyen benne az elérhető legjobb kamera. Az Apple szereti amúgy is patikamérlegen adagolni a fejlesztéseket, legalább itt nem fukarkodnak. Egyébként valószínű nem jófejségből adják hozzá, hanem így olcsóbbra jön ki, hogy nem gyártatnak termékenként más-más lencséket.

Xbox GT: nozsolt

(#143109) Mister_X válasza nofi (#143108) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Szerintem meg ha már ennyire megkérik az iPad árát..."
"...hanem így olcsóbbra jön ki..."

Khm...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#143110) GALARDO


GALARDO
addikt

Kihitte, hogy nem százezer...

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#143111) radi8tor válasza GALARDO (#143110) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha 100 lenne akkor még megérné. De 119-ért már drága. ;]

⭐ Stella

(#143112) B-L-A-C-K válasza GALARDO (#143110) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Állandóan videózik, de egy normális mikrofont, meg egy kamerát még nem sikerült beszereznie.

(#143113) -Ben- válasza B-L-A-C-K (#143112) üzenetére


-Ben-
veterán

Meg logopédust se.

(#143114) Totheground válasza Mister_X (#143109) üzenetére


Totheground
addikt

A szó, amit keresel, a marzs.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#143115) r3dsnake válasza Totheground (#143114) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

(#143116) GALARDO válasza B-L-A-C-K (#143112) üzenetére


GALARDO
addikt

Miből? ;]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#143117) B-L-A-C-K válasza GALARDO (#143116) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jaguárt most adta el, csak maradt belőle pár száz ezrecske.

(#143118) madgie válasza nofi (#143108) üzenetére


madgie
titán

Szerintem egy kamera elég lenne az iPad-be... ami feléd néz. Normális embert még nem láttam iPad-del fotózni, szvsz FaceTime-ra, Skype-ra, meg ilyenekre való, virágot makrózni meg ballagást fotózni nem lób@szó tepsivel áll neki az ember.

(#143119) bobooo válasza madgie (#143118) üzenetére


bobooo
addikt

Láttál-e már kínai turistát? ;]

(#143120) madgie válasza bobooo (#143119) üzenetére


madgie
titán

Látam, sajnos :D

(#143121) nofi válasza Mister_X (#143109) üzenetére


nofi
őstag

A vásárlóktól kérik meg az árát, nekik meg szerintem tök mindegy milyen kamerát raknak bele. A darabszám miatt akár azt is el tudom képzelni, hogy olcsóbb mintha az aktuális iPhone-tól eltérő kamerát rakatnának bele.

madgie
Ha már állványt hasznalsz akkor kb tökmindegy mit teszel rá ha mindkettő nálad van. iPhone-nal addig tudsz telefonálni, vagy távirányítónak használod:p Én is megbotránkoztam rajta 1-2 gen körül, de ma már fel se kapom a fejem.

GALARDO
Gyanús vagy te nekem, nem te vagy Handrás? ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#143122) radi8tor válasza madgie (#143118) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyedül azoknál lehet elnézni ezt, akik nem látnak olyan jól. Nekik nagyon hasznos iPad nagy kijelzője.

⭐ Stella

(#143123) Mister_X válasza nofi (#143121) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De épp ez a lényeg: ha már megkérik az árát, akkor b*sszanak már bele egy rendes kamerát, ami egy síkban van a hátlappal. Ja, hogy akkor nem 160% lesz a profit rajta, hanem 155%...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#143124) madgie válasza radi8tor (#143122) üzenetére


madgie
titán

Ha nem lát jól, hordjon szemüveget ;)

(#143125) GALARDO válasza nofi (#143121) üzenetére


GALARDO
addikt

Bárcsak az lennék. :P

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#143126) szekra válasza Mister_X (#143123) üzenetére


szekra
őstag

Ja csak az az icipici 5% millio dollarokrol beszelunk :)

(#143127) Mister_X válasza szekra (#143126) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hangsúlyozom, mert láthatom nem érthető: leszarom. Most valamit vagy csináljanak meg rendesen, vagy ne. Osztom Totheground véleményét, Steve idején ilyet nem lehetett volna Apple logóval ellátni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#143128) r3dsnake válasza Mister_X (#143127) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Mondjuk fizikai, méretbeli korlátai is vannak egy nagy szenzornak és az ehhez tartozó lencsének. Ha jó kamerát akarnak, ki fog türemkedni. De szerintem felesleges a jó kamera egy iPad-be. Eszembe nem jutott még használni a hátoldali kameráját, szerintem totál rétegigény. Szanaszét idegesítene, ha asztalra használva rajzolásnál (ha tudnék), vagy jegyzetelésnél ott billegne. Mondjuk itt is működhet az a workaround, mint iPhone-nál, hogy olyan tokot kell rátenni, amitől egy síkba kerül a kamerával.

(#143129) szekra válasza Mister_X (#143127) üzenetére


szekra
őstag

Ők meg nem. Hiába vakarózol.. :)

(#143130) nofi


nofi
őstag

Ezt nézd madgie, megintcsak iOS exkluzív királyság (egyelőre)

Xbox GT: nozsolt

(#143131) Mister_X válasza szekra (#143129) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Szidhatnám békében végre az idióta design-t?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#143132) válasza radi8tor (#143111) üzenetére



őstag

Én is így vagyok vele chak a jactokkal. Másfél milliárdért már kapok olyat amit az én ízlésemnek megfelelően rendeznek be és a mérete is elfogadható de már másfél milliárd százötvenezret nem ér meg. Ott kellett hagynom a karibi kikötőbe mert nem akartak engedni.

(#143133) nitro16 válasza (#143132) üzenetére


nitro16
senior tag

Te amúgy mit szívsz??

;]

(#143134) radi8tor válasza (#143132) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, hogy ez a ki mond nagyobb összeget című játék? :)

⭐ Stella

(#143135) szekra válasza Mister_X (#143131) üzenetére


szekra
őstag

Nem ellened irányult, csak szimplán ez a helyzet sajna.

(#143136) válasza radi8tor (#143134) üzenetére



őstag

Nem de ha százért nem sok akkor 115-ért se legyen sok. Vagy ha igen akkor 100-ért is sok. Én pl. nem adnék ki 60k-t air podsért. Pont ma néztem az mm-ben agyba dugos bt füleseket hasonló árban . Inkább utána olvasnék és azok közül választanék . Az airpods hangja ugyan az mint a zsinoros gyárié. Nem rossz de vannak ebben az árban sokkal jobbak. 🙂

Nitro16

<si><st>Nitrót😝</st></si>

[ Szerkesztve ]

(#143137)



őstag

A legjobb kamerát kell bele tenni akkor is ha kilóg . Minden gyártónál kiáll csak nem annyira mint az iPhone nál, mert alapból vastagabbak. Amúgy az i8-ban lézeres fókusz lesz. Hurrá , a konkurenciánál már 2 éve .

(#143138) r3dsnake válasza B-L-A-C-K (#143077) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hah, vicces. Van egy ősrégi amd-s thinkpadem a fiókban, amin van W7Pro OEM matrica. Próbaképp megadtam a kódját a Mac-en Win10 Home-hoz, és automatikusan upgrade-elte magát Pro-ra, és beaktiválta.

[ Szerkesztve ]

(#143139) B-L-A-C-K válasza r3dsnake (#143138) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem van kb 20db Win7 kódom, de baszott elfogadni így legutóbb egy gépre, pedig másnál is működött már így hallottam.

(#143140)



őstag

Nálam a Safari zabalja a netet . 14-én 3 GB pakoltam fel most maradt még 2,3 GB . 4 nap alatt 700 Mb. Cloud kikapcsolva, semmi kép szinkron.

[ Szerkesztve ]

(#143141)



őstag

Nem tudom ki milyen browsert használ de kipróbáltam a Puffint, sok jót hallottam róla és tényleg . Marad ez. Legalább is tesztelem.

(#143142) Totheground válasza (#143136) üzenetére


Totheground
addikt

Agybadugós szart használjon az, akinek két anyja van.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#143143) GALARDO


GALARDO
addikt

Egyhét után kezembe fogtam a hatpluszt, és az a gomb... Látszik, hogy nem sokat használtam a családban lévő i7-et. Mintha egy kínai telefon lenne, nagyon durva. :Y

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#143144) Sukta 95 válasza Totheground (#143142) üzenetére


Sukta 95
tag

en az airpodsal vagyok igy. kiesik a fulembol es a kulso zajok is beszurodnek nagyon.

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#143145) válasza Totheground (#143142) üzenetére



őstag

😂
Air Pods is az . Jó, nem szilikon

[ Szerkesztve ]

(#143146) Mister_X válasza Totheground (#143142) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én azt használok, mert sokan nem szeretik az alternatív rockot.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#143147) -secret- válasza radi8tor (#143103) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Készültek képek? :)

(#143148) nofi válasza -secret- (#143147) üzenetére


nofi
őstag

Jól néz ki a helyi sör de persze a táj se lehetett semmi :P

Újralinkelve

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#143149) szekra válasza nofi (#143148) üzenetére


szekra
őstag

Nekem nem jelenít meg semmit. :(

(#143150) radi8tor válasza -secret- (#143147) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Áh, fotózni nem szoktunk. ;]

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.