Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#122951) legiaap válasza r3dsnake (#122950) üzenetére


legiaap
nagyúr

Akkor már csak a Pro mód kéne.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#122952) radi8tor válasza r3dsnake (#122950) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem a tömörítéssel rontja el legjobban a képeket iPhone.
Talán ezzel szebb képek készülnek. De tényleg nem lesz SE-re?

⭐ Stella

(#122953) w333 válasza radi8tor (#122952) üzenetére


w333
félisten

Szerintem a tömörítéssel rontja el legjobban a képeket iPhone.

Pontosan ... agyontömöríti a képeket :(

Egy normális 8MP kép kb. 5-6MB, iPhone esetében kb. ennek a fele !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#122954) ittakary


ittakary
nagyúr

Air2re megprobaltam shift updatetel felrakni a 10et... Orsas nagy Error14 lett a vege, szoval restore iCloudbol lett a ma esti program :D

(#122955) icecave válasza ittakary (#122954) üzenetére


icecave
nagyúr

Én felraktam 6S-re, de ment is vissza egy nap múlva, mert eszi az akksit de durván. A rendszer ahhoz képest egyáltalán nem rossz, hogy még első béta.

(#122956) r3dsnake válasza radi8tor (#122952) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

De lesz, írja is.

Amúgy nagyon túlélesít az SE, és emiatt elég zajosak a képek. RAW-nál ilyen gond nem lenne, mert annyira húzod amennyire akarod.

(#122957) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Egy kis 4K szösszenet: [link]

Egész jó képe van, meg a bitrátával se spóroltak almáék. (50Mb/s)

(#122958) joey04


joey04
titán

Zack 2.0

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#122959) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hétfőn egyik ismerősöm 24 évesen felakasztotta magát a kollégiumi szobájában... Szerény, okos lány volt mindenki le van döbbenve. Durva. :(

[ Szerkesztve ]

(#122960) Tibee86 válasza -secret- (#122959) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem irigylem azt aki rátalált.

(#122961) B-L-A-C-K válasza -secret- (#122959) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Okát tudják már?

(#122962) -secret- válasza Tibee86 (#122960) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Állítólag valami vizsgája lett volna, csak nem jelent meg aztán keresni kezdték. Én sem irigylem, meg a családját sem most...nagyon nem. Azt nem tudom ilyenkor, hogy zajlik a temetés mert ugye nagyon vallásos a család de ettől függetlenül nem temet az egyház öngyilkosokat vagy valami van...más pap kell...nem tudom. Lehet ez hülyeség.

B-L-A-C-K: Nem tudni semmi konkrétat, annyit mondtak, hogy testvére bement a szobájába minden szétszórva stb. mint ha bekattant volna a csaj. Meg, hogy állítólag nem ez volt az első próbálkozása de az okát nem tudni, gondolom valami családi-kapcsolati probléma lehetett...

[ Szerkesztve ]

(#122963) korpicschess válasza -secret- (#122959) üzenetére


korpicschess
veterán

Szegény családja.
Hol történt ez?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#122964) -secret- válasza korpicschess (#122963) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Veszprém, valami katolikus suli.

(#122965) radi8tor válasza -secret- (#122964) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Komoly oka lehetett, de azért valakinek látnia kellett volna rajta, hogy valami nem stimmel.

Spotlight megvolt?

⭐ Stella

(#122966) -secret- válasza radi8tor (#122965) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Felénél kinyomtuk, későn kezdtük el nézni már hulla voltam...pedig imádom a nyomozós filmeket.

[ Szerkesztve ]

(#122967) legiaap


legiaap
nagyúr

IOS 10 részletes bemutató: [link]
Azért volt egy-két új benne.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#122968) ittakary válasza legiaap (#122967) üzenetére


ittakary
nagyúr

tegnap megnéztem egy 50 feature-ös videót EverythingApplePro-tól (10 perces kb)

hát annyira unalmas dolgok voltak benne, hogy csak na :D

radi8tor1 Spotlight a kedvenc filmem az elmúlt 1-2 évből... eddig is utáltam az egyházakat, de ezek után még jobban. Nagy hatással volt rám

[ Szerkesztve ]

(#122969) radi8tor válasza ittakary (#122968) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem rögtön beugrott ez amikor olvastam, hogy egyházi suli. :(

⭐ Stella

(#122970) ittakary válasza radi8tor (#122969) üzenetére


ittakary
nagyúr

és tudod mi a szörnyű? lehet hogy így volt, de soha nem derül majd ki...

(#122971) radi8tor válasza ittakary (#122970) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Zárt közösségekkel mind ez van. Sci, egyházak, stb.

⭐ Stella

(#122972) ittakary válasza radi8tor (#122971) üzenetére


ittakary
nagyúr

az én szememben szekta az összes...

persze, jó dolog tartozni valahova, és jó dolog közösen gyakorolni a vallást, de ebből valahogyan valakinél mindig az lesz a vége, hogy visszaél a hatalmával

(#122973) -secret- válasza ittakary (#122972) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

+1

(#122974) legiaap válasza ittakary (#122968) üzenetére


legiaap
nagyúr

A billentyűzet-re kíváncsi leszek mennyit fog javulni, mennyire lesz szmárt. Van pár dolog ami tetszik. Pl. leiratkozni levelekről a mail appban, figyelmeztet a phone app a spam hívásokra (rengeteg ilyenem van naponta, meg spam email-om is). Ja meg a legfontosabb dolog aminek örülök, hogy végre van Safari-n belül osztott mód. Tudok nyitni két tabot egymás mellett. Erre már rég vártam.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#122975) icecave válasza legiaap (#122974) üzenetére


icecave
nagyúr

Én arra vagyok kíváncsi, hogy mint sokminden más, az általad említett spam figyelemeztetés működni fog-e Magyarországon... :S :D

(#122976) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Korrekt!

[ Szerkesztve ]

(#122977) ittakary válasza B-L-A-C-K (#122976) üzenetére


ittakary
nagyúr

korrekt új lapot nyitottál a böngészőmben :D javítottad

[ Szerkesztve ]

(#122978) B-L-A-C-K válasza ittakary (#122977) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:F ;]

[ Szerkesztve ]

(#122979) Ragnar95 válasza radi8tor (#122965) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálunk az egyetemen minden évben van 1-2 öngyilkosság, de tavaly az egyikből elég nagy hír lett, mert a srác kiugrott a kolesz ablakából, szóval nehéz volt elhallgatni az ügyet. Pontos ok ott se derült ki természetesen és senki nem látott rajta előtte semmit, annyit mondtak közeli ismerősei, hogy előző este rosszkedvűnek tűnt, de akkor este senki nem tulajdonított ennek nagy feneket, mert csomó leadandó volt, stb, szóval senki sem repesett az örömtől...
Elég szörnyű dolog ez és a legrosszabb az egészben, hogy a legtöbb esetben pont a szeretteinek/barátainak/ismerőseinek okoz a legnagyobb fájdalmat az ember, ha öngyilkos lesz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#122980) Sukta 95 válasza Ragnar95 (#122979) üzenetére


Sukta 95
tag

Onzo es gyava dolog.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#122981) radi8tor válasza Sukta 95 (#122980) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én ezt nem egyszerűsíteném ennyire le. Ez a megoldás már egy végső megoldás. Ki a szenvedésből.

⭐ Stella

(#122982) whitezo88 válasza Sukta 95 (#122980) üzenetére


whitezo88
nagyúr

sokak szerint csúnya ezt gondolni de így van. Rengeteg esetben az öngyilkosság azért önző és gyáva dolog, mert a megoldás helyett abba menekülnek úgy, hogy közben vannak szeretteik, támogató család, anyagi háttér. Ha meg a család mondjuk zsarol, le lehet lépni.

[ Szerkesztve ]

(#122983) r3dsnake válasza Sukta 95 (#122980) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem feltétlen.

(#122984) Sukta 95 válasza radi8tor (#122981) üzenetére


Sukta 95
tag

Csaladban is volt hasonlo tragedia. O feladta a kuzdelmet, es tonkretette vele a szuleit, testvereit egy eletre.

Ez csak egy egyszeru menekulo megoldas.

Nyilvan ez kenyes tema, nem fogunk kozos nevezore jutni, mindenki maskepp latja a dolgokat. :)

Szemelyesen erint a tema, lehet azert latom drasztikusan. Akkor is ugy gondolom, hogy aki ezt elkoveti, az rovidre zarja a gondjait, de azok nem szunnek meg attol, csak a csaladot terhelik, akik gyakran beleroppannak ebbe.

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#122985) radi8tor válasza Sukta 95 (#122984) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért önző az ha valaki ebben az egyben önmaga dönt? Nem kérte az életet, de utána már ő dönt mit csinál vele.
Ilyen alapon bármilyen káros szenvedély is ilyen, ha utána a családnak kell élete végéig ápolnia, stb.

Ja ne menjünk bele, mindjárt itt a hétvége.

⭐ Stella

(#122986) Sukta 95 válasza radi8tor (#122985) üzenetére


Sukta 95
tag

Mert a legtöbb esetben, nem család nélküli, magányos emberekről van szó. Pont ellenkezőleg. Nyilván vannak kirívó esetek, nem lehet mindenre rásütni a véleményemet.

De nem gondolom úgy, hogy mondjuk egy családos, kisgyerekes apukának joga van öngyilkosnak lenni, amikor a családja várja haza és mindenben támogatja. Ki járt szarabbul ebben az esetben? Csak azért, mert egy rossz pillanatában, ő nm látott más kiutat, egy életre lelki nyomorékká tette a családját.

Azok, akik valamilyen munkahelyi gond, vagy iskolai probléma miatt döntenek így, azok mit éreznek? Ezek nem áthidalhatatlan problémák.

Nyilván, vannak olyan esetek, amikor valaki halálos beteg, vagy bántalmazzák, stb, amire azt mondja az ember, hogy nem önzőség, hanem valóban nem látott más kiutat az elkövető. Csak a legtöbb esetben nem ilyen emberek lesznek öngyilkosok, mert ők harcolnak tovább az életben maradásért.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#122987) Tibee86 válasza whitezo88 (#122982) üzenetére


Tibee86
veterán

Ilyen esetben persze hogy az, de nem gondolnám, hogy az öngyilkosságba menekülök döntő többségének ott van a "szeretteik, támogató család, anyagi háttér".

(#122988) r3dsnake válasza gyuromoj (#122670) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hol tudtad használni a Boon-t? Eddig nekem sehol se működött. Coop, tesco, cba.

(#122989) gyuromoj válasza r3dsnake (#122988) üzenetére


gyuromoj
veterán

NDB

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#122990) r3dsnake válasza gyuromoj (#122989) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi, kipróbálom ma. A régiót visszaraktad magyarra? Billing address-nél UK vagy magyar cím van?

Köszi!

(#122991) gyuromoj válasza r3dsnake (#122990) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igen visszaraktam magyarra a régiót. Mindenhol a magyar címemet adtam meg, kivéve az irányítószámnál.
Oda ezt írtam: V92AH
12 sört vettem az ingyen 5 fontból. :DDD

Most upgrade-eltem BASIC-re és agyalok hogy hozzáadjam-e a kártyámat. Kicsit tartok tőle. :B

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#122992) r3dsnake válasza gyuromoj (#122991) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Na, sikerült. Hozzá tudnék szokni, baromi kényelmes és gyors.

(#122993) gyuromoj válasza r3dsnake (#122992) üzenetére


gyuromoj
veterán

:K ;)

szerk.:
Te hozzá fogod rendelni a használatban lévő kártyádat?

(#122994) r3dsnake
Értem.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#122994) r3dsnake válasza gyuromoj (#122993) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Biztosnem. :D Eleve az enyém nem alkalmas rá, nem tudja a 3D Secure-t, vagy mit. De majd ha rendes, HUF számla rendelhető hozzá, onnantól elfelejtem a kártyát.

(#122995) válasza legiaap (#122974) üzenetére



őstag

Ilyet ne mondj, mert 5"-ra minek az osztott mód kígyó szerint 😆 Nálam bármire van osztott mód, ha az App fel van készítve rá ergo 90%-bán.

[ Szerkesztve ]

(#122996) r3dsnake válasza (#122995) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Ja logikus egy kalap alá venni a tablettel.

(#122997) válasza Sukta 95 (#122980) üzenetére



őstag

Ez nevetséges közhely. Gyáva dolog? Hmmm.

(#122998) Sukta 95 válasza (#122997) üzenetére


Sukta 95
tag

Neked az, nekem nem.

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#122999) r4z válasza legiaap (#122967) üzenetére


r4z
nagyúr

Felpattintottam a Sierrát, a Siri és a programokban elérhető tabok faszák. Külön tetszik a Siri kezelése, baromi kényelmes, nem csak kidobja az infókat, mint a Cortana. A PIP is jó, remélhetőleg a Skypeba is bekerül a megjelenés idejére. A többi felejthető. Szifon6-ot eladtam, úgyhogy az iOS10 kimarad egyelőre.

[ Szerkesztve ]

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#123000)



őstag

Modi - itt a hetvége . Nagyon messze van még 1 nap. Nem mondom meg melyik topikba 😊van egy csajszi, és írja hogy istennek sem tudja beállítási az ujjlenyomat olvasót mert nem fogadja el. Írják hogy a fóliát lehúzta róla? JA, MÉG NEM😭
SZŐKE NŐ, de nem akarom cigizni mert én is így jártam az első iPhonommal . Akkoriban csak az Apple használt ilyesmit, és napokig úgy telefonáltam. Már bele is törödtem hogy az iPhone ennyit tud de akkor is istenkirály úgy ahogy van. Fórumokon olvasgatom hogy másoknak is halk , és mit lehetne vele kezdeni. Egyszer valaki beírta hogy fóliát lehúztuk? 😂 Ennyi! Amúgy 3GS volt a kagyló. Már az is történelem, pedig egy csoda volt a resistive touch-hoz képest, amihez stylus is járt. Westendben vettem át olaszból hozták. Beregisztráltam fizettem, és a doboz azzal a lendülettel ment a kukába. 😃 Ma már tudom micsoda érték az is mikor eladó sorba kerül.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.