Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#123701) madgie válasza B-L-A-C-K (#123687) üzenetére


madgie
titán

Jól elláttad a baját :)
Én ia gondolkodtam egy szifonon megint, széthajperlepszezném az itteni fesztivált, de kapkodjon a fene csütörtökig... így csak fotózom.

(#123702) -secret- válasza -secret- (#123311) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Mégis tud jönni. :DD

(#123703) Gergőke88 válasza -secret- (#123702) üzenetére


Gergőke88
addikt

Pedig már megágyaztam neki... ;]

(#123704) w333 válasza B-L-A-C-K (#123700) üzenetére


w333
félisten

Óhhh basszus ... ha ezt így tudom előre akkor előbb szólok ! :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#123705) -secret- válasza Gergőke88 (#123703) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Visszamondta egy ember, + 7000 forinttal kevesebbet kért. Tiszta üzlet.

(#123706) Tibee86 válasza -secret- (#123705) üzenetére


Tibee86
veterán

És nem engem hanem a csajodat viszed? Hát szép... ;]

(#123707) B-L-A-C-K válasza -secret- (#123705) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csajt vinni nyaralásra minden csak nem üzlet...:D

(#123708) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#123707) üzenetére


Gergőke88
addikt

Tudod, hogy annyi penzuk van mint a szemét... ;]

(#123709) B-L-A-C-K válasza Gergőke88 (#123708) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Bár ha jobban belegondolok üzlet is lehet akar ha futtatják... ;]

(#123710) #76385920


#76385920
törölt tag

Mennyi segítőkész, csupa szív, jólelkű emberke van ebben a topicban!
;] :DDD

(#123711) Sukta 95 válasza madgie (#123701) üzenetére


Sukta 95
tag

Leszfeszt? Meg nem voltam, pedig nincs ugye messze.. :D megeri elmenni?

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#123712) -secret- válasza B-L-A-C-K (#123709) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Múltkor Te is fel voltál háborodva, amikor a feleségedet valaki a szájára vette szóval ésszel légyszíves.

Egyébként úgy gondoltam, hogy még el sem indultuk de már spóroltunk 7 rongyot. :D

[ Szerkesztve ]

(#123713) ittakary válasza B-L-A-C-K (#123709) üzenetére


ittakary
nagyúr

szerintem ebben a topikban soha nem olvastam taplóbb hozzászólást

burkoltan lekurvázni a másik nőjét :U

(#123714) djnyakesz


djnyakesz
aktív tag

Sziasztok,

Nem tudom hogy jó topikba írom e, de szeretnék egy Iphone5-től megválni, viszont van némi esztétikai hibája és fogalmam sincs mennyiért induljak el az árral. Tudnátok tippeket adni?
Csak a töltő van meg hozzá, és Vodafone függő!

Ami fontos, hogy a kijelzőnél az üveg rész ilyen furán elkezdett elválni, mintha belülről nyomná kifele valami, csak nem tudom mi a franc ez, (talán akksi?) + vannak rajta ugyebár kopások. :(

Itt vannak képek róla!

Köszi :R

(#123715) madgie válasza Sukta 95 (#123711) üzenetére


madgie
titán

Tavaly zseniális volt, idén nem tudom, milyen lesz. Mondjuk az nem tetszik, hogy az egyik helyi tetkóssal úgy reklámozzák egymást, hogy ha leszfeszt feliratú kistetkót varr az emberkére, akkor az az emberke kap egy ingyenjegyet. Na, a normálisabbja tuti nem varrat ezért tetkót, tehát biztos lesz bent pár kvantumfizikus bicskás lajoska.

Btw én leszek a hivatásos fesztiválfotós idén, úgyhogy a buliból biztos kimaradok, négy színpad tartozik hozzám (plusz hangulatképek).

(#123716) icecave válasza djnyakesz (#123714) üzenetére


icecave
nagyúr

OMG, tank ment ezen át?

(#123717) B-L-A-C-K válasza ittakary (#123713) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, csak tudod más így kicsit a poén, meg más egy kicsit ha idegből mondja valaki a másikra, és szerintem ha ezt te nem poénnak vetted akkor csak sajnálni tudlak. ;) Amúgy se szokásom más szereteti a szájára venni még idegből sem, ennyi poén meg nálam belefér abba amiből kiindult az, mivel nincs benne semmi.

[ Szerkesztve ]

(#123718) Gergőke88 válasza B-L-A-C-K (#123717) üzenetére


Gergőke88
addikt

+1
Poén volt az egész. Nem kell a feszko.
Mas: tema volt a kerekparos oroszlan a topiktalin. Most nezem, hogy nagyon reg jart erre...

(#123719) -secret- válasza Gergőke88 (#123718) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

De topiktalis kép nem készült?!

(#123720) ittakary válasza B-L-A-C-K (#123717) üzenetére


ittakary
nagyúr

én erre azt tudom mondani hogy poén és poén között van különbség

lehet ezt magyarázni jobbra meg balra, de az anyádat meg a nődet még a legviccesebb legnevetősebb leglazább beszélgetés közepén sem kurváznám le. Ezt a féle poént SOHA nem találtam viccesnek és sosem toleráltam. Sem írásban sem szóban.

lehet a te közegedben ez számít a poénok poénjának, lehet te így nőttél fel hogy ezen nevettetek

én csak leírtam a véleményemet, ami az én sajátom volt. De természetesen azt csináltok amit akartok, amíg nem az én hozzátartozóimat veszitek a szátokra

[ Szerkesztve ]

(#123721) Gergőke88 válasza -secret- (#123719) üzenetére


Gergőke88
addikt

[link]
En mar nem voltam ott...

[ Szerkesztve ]

(#123722) B-L-A-C-K válasza ittakary (#123720) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha nem fogod fel mire írtam akkor én azon csak kacagni tudok rajtad hogy egy ilyen volt szerinted a legtaplóbb hozzászólás itt eddig, de ha így látod hát legyen, díjat kapok :F

(#123723) hdanit610 válasza -secret- (#123719) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Lehet, hogy meglepő, de képzeld, rommá beszélgettük magunkat és a telókhoz szinte nem is nyúltunk! :) Épp csak annyira, hogy ki lehessen max. csapni egyszer (részemről az iOS10 tetszik, meg a 1+ 3 is, megértek egy misét).

Mondjuk kajafotó terén nem lennék ilyen biztos, mert én elkezdtem burkolni, ahogy megkaptam. :))

(#123724) r3dsnake válasza hdanit610 (#123723) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Épp csak annyira, hogy ki lehessen max. csapni egyszer...

Ójaj. :U

;]

(#123725) icecave válasza hdanit610 (#123723) üzenetére


icecave
nagyúr

Mondjuk kajafotó terén nem lennék ilyen biztos, mert én elkezdtem burkolni, ahogy megkaptam. :))

Hála Istennek, totálisan hülyét kapok a kajafotóktól. Nem is értem, de csomóan a facebookon is elmennek étterembe és fényképezik a kaját. Mi a mögöttes dolog ilyenkor? "Nézzétek, ezt eszem?" Nézzétek, de menő? ...vagy mégis mi? Olyan ez nekem, mint a gyerekéről naponta képet felrakó ismerős. Ez neki élmény, megértem, de másoknak miért kell az orra alá b*szni ezt naponta?

Bár lehet én vagyok maradi és itt az ideje elkezdenem posztolni napi szinten, mit ettem, mit hallgattam, mit gondoltam, merre voltam, stb. Fel kellene végre ismernem, hogy az ismerőseimnek valós igénye van arra, hogy ennyit lássanak belőlem ;]

(#123726) B-L-A-C-K válasza icecave (#123725) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na akkor jó étvágyat magamnak. ;]

Amúgy most nyílt egy új hely a városba (Nyugati környéke), ez így üdítővel 550Ft, és kajak jó...

(#123727) -secret- válasza Gergőke88 (#123721) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#123728) ittakary válasza B-L-A-C-K (#123722) üzenetére


ittakary
nagyúr

nincs indok amire poénnak számít egy ilyen szólás

tőlem magyarázhatod ahogy akarod, flegmázhatsz, lenézhetsz és folytathatod a magyarázkodást hogy miért is volt poén ez, de túlzottan nem izgat

kb harmadszorra írom le: ez az én véleményem volt, hogy én ezt soha nem toleráltam és nem is fogom

viszont leírtam ezt is: ez egy szabad ország, mindenki azt csinál, amit akar, ha te ezt találod viccesnek, akkor lelked rajta, irogasd nyugodtan

de én itt abbahagytam mert látom hogy ezzel a véleményemmel egyedül vagyok itt :)

[ Szerkesztve ]

(#123729) -secret- válasza ittakary (#123728) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem vagy egyedül, nem véletlen szóltam neki én sem. Igazából leszarom nem húzom fel magam internetes/fórumos dolgokon...én sem írok/mondok ilyeneket másoknak.

skip.

Más: Volt valaki a frissen nyílt pécsi állatkertben? Vasárnap megyünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#123730) B-L-A-C-K válasza ittakary (#123728) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Olyan kibaszott érdekes mikor Tibivel összekaptunk és megemlítette idegből hogy kurják a feleségem arra semmit nem írtál, most meg elsütöttem viccből az előzmények miatt hogy lehetne pénzt csinálni, már országos taplò vagyok...:) Erőss egy kicsit így nem? :) Ez a kiinduló hozzàszólásod nem volt más csak szándékos feszültség keltés, de valahogy nem tud érdekelni, főleg hogy egy semmi miatt hisztizel, meg azzal jössz én milyen környezetben nevelkedtem emiatt. Csak kacagom.

(#123731) Tibee86 válasza B-L-A-C-K (#123730) üzenetére


Tibee86
veterán

Már vártam mikor kerülök szóba. :D
Semmi ideg nem volt benne, szimpla kérdés volt, hogy esetleg azért vagy e ennyire paprikás, mert elég alpári kijelentést tettél előtte.

Egyébként engedd el, mindenkinek átjött, hogy csak poénból írtad csak neki nem. Biztos nagyon ráér és azért nem tud túllépni rajta. Neki ez a véleménye de sz*rni rá, ahogy más is írta neten/fórumon teljesen felesleges felvenni bármit is.

[ Szerkesztve ]

(#123732) Sukta 95 válasza madgie (#123715) üzenetére


Sukta 95
tag

Wow, ez a tetkós dolog elég brutál. :D Ránézek már a fellépőkre, meg, hogy mikor lesz és kiderül elnézünk-e. Nem ártana egy kis várfürdőzés sem. :D

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#123733) madgie válasza Sukta 95 (#123732) üzenetére


madgie
titán

(#123734) Sukta 95 válasza madgie (#123733) üzenetére


Sukta 95
tag

Koszi!

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#123735) madgie válasza Sukta 95 (#123734) üzenetére


madgie
titán

Bringás ugrabugra is lesz, tavaly az is jól meg volt csinálva, szerintem idén is látványos lesz :) Tavaly blogoltam erről egyet, sok képanyaggal (galéria nyílik, ha rákattolsz).

(#123736) ittakary válasza B-L-A-C-K (#123730) üzenetére


ittakary
nagyúr

ha úgy gondolod hogy tényleg igazad van, akkor meg főleg nem értem miért húztad ennyire fel magadat

(#123737) B-L-A-C-K válasza ittakary (#123736) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért mert direkt csinálod a feszkót.

(#123738) djnyakesz válasza icecave (#123716) üzenetére


djnyakesz
aktív tag

Nem, egyik napról a másikra elkezdte fellökni a kijelzőt. Ötlet az árra? :S

(#123739) Gergőke88 válasza djnyakesz (#123738) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ezt így eladni ár alatt fogod tudni jócskán.
Tedd fel, és majd amit ajánlanak...
Nem hiszem, hogy 10-15e Ft-nál többet adnának érte.

[ Szerkesztve ]

(#123740) ittakary válasza djnyakesz (#123738) üzenetére


ittakary
nagyúr

pont ugyanezt mesélte kollégám

akksi tönkrement, felpúposodott, azonnali csere, különben felrobban!

(#123741) hdanit610 válasza djnyakesz (#123738) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Ha nem kell cserélni a kijelzőt, csak az akksit, akkor az 8-10k-ból megvan. Ha ki kell cserélni, akkor még egy 20-as, az már majdnem a piaci értéke. Kopott (szériahiba), vodás, 16-os, tehát reaálisan kiváló állapotban sem ér 40-nél többet. Nem írtad, hogy tartozék van-e hozzá, de feltételezem, hogy töltőn kívül nincs, így aztán ebben az állapotában én - komolyan véve - nem adnék többet 8-nál, vállalva a javítás költségeit.

Ha bevizsgáltatod és kiszűrik a hibás alkatrészt, akkor adja magát az eladási ár mozgása.

(#123742) ittakary válasza hdanit610 (#123741) üzenetére


ittakary
nagyúr

akksi cserer kb 2ezer ha magadnak megcsinálod

itthon egyik haver árul újonnan olcsó akksit és teljesen jó

(#123743) B-L-A-C-K válasza hdanit610 (#123741) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ahogy látom ott csak keretet kell ragasztani, ami nem nagy összeg.

(#123744) hdanit610 válasza B-L-A-C-K (#123743) üzenetére


hdanit610
aktív tag

Mondom, ha megvan a hiba, akkor nyilván mehet feljebb az ára, de néhány képből még nem tudnám ennyire biztosra megmondani, hogy csak ragasztgatni kell.

@ittakary: ha saját maga megcsinálja a kolléga az akksicserét és a kijelző ragasztását is, akkor automatikusan persze piaci áron mehet! Csak ezért ő jár utána, beszerzi, megcsinálja (beszerzi hozzá a csavarhúzókat), stb., ergo be kell fektetnie időt és pénzt. Nyilván azért kérdezte, hogy most mennyit érhet, mert ezeket megspórolná és az új tulaj majd megoldja. Én, mint lehetséges új tulaj max. eddig mennék el, lehet, hogy valakinek többet is megér így.

(#123745) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Szerintetek 7+2 decis Jéger díszdobozban jó áron van 4k-ért? :B

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#123746) -secret- válasza gyuromoj (#123745) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Jó!

(#123747) B-L-A-C-K válasza gyuromoj (#123745) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

4 ezer felett van literje akciósan is díszdoboz nélkül, szóval jó.

(#123748) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Akkor jó, sikerült megcsípnem az utolsó darabot. :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#123749) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Ez a Raise to Wake baromi jó dolog, már önmagában emiatt megéri frissíteni majd.

(#123750) icecave válasza r3dsnake (#123749) üzenetére


icecave
nagyúr

Fene tudja, állandóan "felébred" ha akarom, ha nem. Úgy értem, van,hogy felveszem csak a telefont, mert átmegyek másik szobába, wc-re, stb, de épp nem akarom megnézni, milyen értesítés jött. Persze, majd faragnak rajta, mert most még ha beülök a kocsiba, vagy kiszállok, a zsebben is felébred.

Ez a home gombos b*szakodás a feloldással, ami nagyon nem tetszik. Ezen is pontosítani kell, mert most még csak nyomkodja az ember, mint a hülye, nem olvassa be az ujjlenyomatot, csomószor félreolvas, stb.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.