Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44651) P00By


P00By
nagyúr

Hűhahűha :D

GVG óta nem törtem, akkor most még várok vele ;]

[ Szerkesztve ]

(#44652) mody123 válasza DaveNo1 (#44646) üzenetére


mody123
tag

Igen pont az a vicc, hogy ma volt erről szó és be is jelentették. Szerintem egyik topik lakó blizzard spicli vagy BB olvassa a topicot ;]

de viccet félretéve nagyon jó lesz ez alig várom már :DD

[ Szerkesztve ]

(#44653) KaraDani válasza JNashville (#44645) üzenetére


KaraDani
addikt

"Standard formátum a Druiddal az lesz, hogy pick a new class?"

Miért is?

Nem játszható: Shade, Shredder, Loatheb, Boom, mindem más igen. Miután a többi deckből is kimegy boom, shredder, így azok nem akkora érvágások, shadet is lehet pótolni azért, loatheb effekt ami egy kombó decknek igazán hiányozni fog csak szerintem.

(#44654) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na végre egy kis vérfrissítés. Amúgy Druid továbbra is jó lesz Standardban mert FoN roar, ancientek, WG, wrath, swipe druid stb stb mind basic és classic. Belcher meg Shredder nem lesz, azok helyett kell keresni, de Emperor is jó még mert az már BRM. Boom se lesz, nem is baj...

Wildot nem értem, az mi?

(#44655) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Will the Basic and Classic cards you update for the Year of the Kraken be disenchanted for full value?
While Basic cards can never be crafted or disenchanted, Classic cards that have been changed during the review can be disenchanted at their full dust value for a limited time.

Szóval valószínűleg lesz pár változás Classic cardok terén.

Szerintem régebbi meta kártyák újra érvényesülni fognak, pl. Ragna, talán Cairne...

Rogue-on gondolkodtam, hogy mi lesz vele olaj nélkül. :/

[ Szerkesztve ]

(#44656) DaveNo1 válasza KaraDani (#44653) üzenetére


DaveNo1
veterán

Standard form nem ismerve az új kiegészítőt = Druid form ;] az OP kombó nem kerül ki, a shade, shredder és boom meg viszonylag könnyen helyettesíthetőek.

Paladin elveszti a teljes early gamet (RIP)
Mage + Hunter elveszti a mad scientiestet, sőt a hunter a teljes early gamet (RIP)
CW két nagyon fontos lapot
Rogue az olajat (RIP olajrugó)

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#44657) M3oH válasza whitezo88 (#44654) üzenetére


M3oH
addikt

Wild a mostani ranked, ott lehet minden lap.

(#44658) whitezo88 válasza DaveNo1 (#44656) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja, Viszlát Chow és Minibot, és Unleash the Dudes. Továbbá rip mad scientist, tehát freeze mage, valamint huntereknek is érvágás. Naxxban nagyon sok alap lap van, ezzel fel lehet frissíteni a metát. Visszatérnek a yetik és a tazdingo, meg KARN? :C

Ezek után érthető a régi lapok revampja, kíváncsi leszek hogy oldják meg. Van min dolgozni, elég sok hulladék szar lap van a class cardok közül is. Savagery vagy az immunissá tevő hunter spell pl :D

[ Szerkesztve ]

(#44659) DaveNo1 válasza whitezo88 (#44658) üzenetére


DaveNo1
veterán

A Paladin 1-2-3 drop hiányában játszhatatlan.

Shaman nagy nyertes lehet viszont

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#44660) KaraDani válasza DaveNo1 (#44656) üzenetére


KaraDani
addikt

Death's Bite fájni fog, shieldmaiden nem akkora tragédia szerintem. Viszont cserébe egy csomó sticky szar kimegy, ami a warriornak gond, szerintem erős lesz.

BTW olaj rugó, pont ma vittem rugót először rankedre, utolsó klassz amivel még nem próbálkoztam. 5-1-es kezdés jól esett :)

(#44661) fogtunder válasza DaveNo1 (#44656) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ja, én is pont arra gondoltam, hogy a druid továbbra is marad ugyanaz.

így most megint elkezdett érdekelni a játék amúgy, végre friss dolog jön. kár, hogy az arénával továbbra se kezdenek semmit.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44662) Balathruin válasza EmptyParadox (#44655) üzenetére


Balathruin
veterán

Rouge Malygos miatt maradni fog szerintem, de más classoknál lehet gond, viszont kieg előtt felesleges annyira elásni párat (pl. Paladin), lehet megoldják valahogyan a balanszt.

(#44663) Redcaster


Redcaster
őstag

És melyik ranked alapján fogunk a hónap végén rewardot kapni?

(#44664) netpeti98 válasza Redcaster (#44663) üzenetére


netpeti98
addikt

Ahol jobban szerepeltél.

(#44665) ígyvanferi válasza EmptyParadox (#44655) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na vazze, most törtem egy rakás lapot...

Tetszik a változtatás, egy egész jó megoldás ez, amivel kicsit könnyebbé teszik a kezdők dolgát.
18 deckslot. Egyből dupla mennyiség. :Y Ezek szerint már nem vagyunk értelmileg kihívásokkal küzdők?

Gondolom most az új kiegészítő lapjaival külön rámennek a standardra való balance-olásra.

[ Szerkesztve ]

(#44666) voyager4.4 válasza Redcaster (#44663) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Úgy lenne logikus, ha a jobb eredmény után. Persze, ha mind2-ben legend vagy akkor sorry. Apropó legend, mi lesz vele ? Új hátlap ?

ígyvanferi hogy lennénk már értelmileg kihívásokkal küzdők, megcsináljuk még a pókos brawlt is, meg a portalosat elsőre ! ;] Kiálltuk a próbát...

[ Szerkesztve ]

no fate but what we make

(#44667) KaraDani


KaraDani
addikt

Savjz-ot megkérdezték, melyik formatot preferálja? Válasz: ahol nincs dr. boom és piloted shredder. :C Én is így érzem. :) Nagyon várom azt a világot, ahol lehet választani a 4 és 7 sloton, nem csak két autoinclude van kb.

[ Szerkesztve ]

(#44668) Redcaster válasza netpeti98 (#44664) üzenetére


Redcaster
őstag

Hatalmas pirospont a Blizzardnak! Köszi a gyors választ :)

(#44669) DaveNo1 válasza KaraDani (#44667) üzenetére


DaveNo1
veterán

Cserébe 10 meccsből 9-en majd láthatod a Fon + Roar kombót, ha a tavaszi kiegészítő nem hoz sok jó lapot.

Ja amit kihagytam: RIP démon zoo, no Mal'ganis, no impek, no void caller

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#44670) KaraDani válasza DaveNo1 (#44669) üzenetére


KaraDani
addikt

Nembaj, akkor viszek tempomaget az agyonveri a druidot, mert miután a mad scientist felrakja a mirror entityt a druid fucked ;] Kappa

Amúgy loathebet fogom talán hiányolni legjobban, az szerintem egy jó taktikus lap, erős de ész kell hozzá nem csak kivágni curveon ahogy esik puffan. Druid mondjuk meg fogja érezni a hiányát, nem annyi lesz egy controlpriest meccs hogy T10 emperor után vagy innervattel loatheb+boom = autowin.

[ Szerkesztve ]

(#44671) Stylerr válasza tomazin (#44648) üzenetére


Stylerr
addikt

A legutolsó év kiegészítő mit takar? A Grand Tournamentet packot és a LoE lapokat?

(#44672) ígyvanferi válasza Stylerr (#44671) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Plusz Blackrock Mountain.

(#44666) voyager4.4: ezt a kettőt lehet, de mi van a többivel? ;] Amikor össze kellett dolgozni pl. Ott azért már előjött, hogy ki a sérült és ki nem.

(#44673) DaveNo1: touché!

(#44674) KaraDani: re-touché!

[ Szerkesztve ]

(#44673) DaveNo1 válasza KaraDani (#44670) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mad scientist? Az ugye megvan, hogy Naxx lapról beszélsz? ;]

You are not prepared.

(#44674) KaraDani válasza DaveNo1 (#44673) üzenetére


KaraDani
addikt

Az ugye megvan, hogy irónia? ;]

(#44671) Stylerr: aktuális és előző év lapjai, nem egy év csak.

(#44675) DaveNo1: Handlock visszajöhet simán így, vagy akár a többi deckbe is kerülhet több taunt, hátha abból jön valami használható pl.

[ Szerkesztve ]

(#44675) DaveNo1 válasza KaraDani (#44674) üzenetére


DaveNo1
veterán

Priest sose volt jó counterje a druidnak, tempó mage, hunter, zoolock, esetleg paladin a legjobbak Druida ellen, de pont ezek a classok vesztenek sokat.

You are not prepared.

(#44676) whitezo88 válasza DaveNo1 (#44675) üzenetére


whitezo88
nagyúr

klasszikus handlock is visszatér és az szintén jó volt druid ellen.

(#44677) tomazin


tomazin
veterán

volt értelme leírnom röviden, hogy mi merre, mikor 5hszt nem hajlandó több ember visszaolvasni...hálátlan dögök :DDD

Stylerr : megmentetted a becsületét a sok trógernek ;]

When we release the first new Expansion each year, every set that wasn’t released in the same year or the year prior will cycle out and no longer be part of the Standard format.

azaz az év első kiege, és az azt megelőző év (+basic,classic) fog bennelenni.
azaz 2017 első kiegjénél már csak az idén kijövő kártyák lesznek a standardban

[ Szerkesztve ]

(#44678) DaveNo1 válasza whitezo88 (#44676) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ha elég tauntot tudsz kirakni. Belcher már nem lesz.

Ja és healbot sem lesz.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#44679) whitezo88 válasza DaveNo1 (#44678) üzenetére


whitezo88
nagyúr

NAxx előtt se volt. Sokat játszottam még classicban handlockkal, druidokat szarrá verte a deck, mivel 1 DB bgh volt a giantok ellen, meg a brute force. Ja meg a TBK, ami lehet lesz megint.

Healbot se volt GVG előtt, az inkább az agro ellen segített Molten után, lassabbaknál nem annyit. a Jara elég volt. jól emlékszem, akkor még játszottam is nem csak panaszkodtam meg felhúztam magam :D

Az új format segíti a kezdőket mert kevesebb kiegből kell összehalászni a dolgokat, de kell sok classic cucc majd, amit azóta egyáltalán nem, vagy alig láttunk, TBK, Cairne, Rag, Cenarius, stb.

[ Szerkesztve ]

(#44680) fogtunder


fogtunder
nagyúr

amúgy tök fölösleges azt boncolgatni, mi lesz jó és mi nem, mert jön egy új kieg is.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44681) DaveNo1 válasza fogtunder (#44680) üzenetére


DaveNo1
veterán

Attól függ, hogy TGT, vagy LoE szintű lesz.

You are not prepared.

(#44682) tomazin válasza fogtunder (#44680) üzenetére


tomazin
veterán

ahelyett, hogy örülnél neki, hogy a felpezsdült topicban nem babyrage megy :)
na megyek és megpróbálom felheggeszteni telóra a hst.

(#44683) DaveNo1 válasza tomazin (#44682) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én 27 deckslotot akarok! :O

You are not prepared.

(#44684) fogtunder válasza tomazin (#44682) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ennek mi köze az én hozzászólásomhoz? teljesen örülök neki, hogy az időközben nyitott lapjaimból talán valami használható is lesz, de most azt latolgatni, hogy mi lesz a meta, mikor egyáltalán nem ismerjük a kieg lapjait, teljesen céltalan.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44685) Stylerr válasza tomazin (#44677) üzenetére


Stylerr
addikt

Ez alatt mit értesz, hogy "megmentetted a becsületét a sok trógernek"?

(#44686) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Efelett mondjuk elsiklottunk:

"re-evaluate a number of cards in the Basic and Classic card sets, including class cards, and make some long-considered adjustments."

Szóval kinyírhatják a kombót ;]

You are not prepared.

(#44687) whitezo88 válasza DaveNo1 (#44686) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én írtam erre, hogy kíváncsi leszek miket változtatnak mert elég sok a hulladék szar class lap is amik classicok.

(#44688) netpeti98 válasza DaveNo1 (#44686) üzenetére


netpeti98
addikt

Kíváncsi leszek, hogy lesznek-e buffok.

(#44689) fogtunder válasza netpeti98 (#44688) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát a blizzardot ismerve nagyon nem bíznék benne :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44690) DaveNo1 válasza whitezo88 (#44687) üzenetére


DaveNo1
veterán

War Golem buff: summon two 1/1 boombots. WARNING. Boom bots may explode. (nokappa)

You are not prepared.

(#44691) whitezo88 válasza fogtunder (#44689) üzenetére


whitezo88
nagyúr

visszabuffolnak minden Alpha-kora beta szintre, vicces lenne: Tw Drake attackot is kap nem csak életet, Sunfury MINDEN lénynek ad tauntot, Sylv 5 mana, Pyro és MC 8 mana.... ;]

DaveNo1: nem lennék meglepődve, ha a kieső lapok helyett kapnánk pótlást, pl Ancient Healer: 4 mana: heal face for 7 vagy ilyesmi...

[ Szerkesztve ]

(#44692) tomazin válasza Stylerr (#44685) üzenetére


tomazin
veterán

aki nem olvassa el a tldr-t amit írtam, hanem felteszi a kérdést amire ott van a válasz.

(#44684) giorgio : inkább menjen a theorycraft, mint a sírás.

(#44683) DaveNo1 : hát nem is értettem, hogy miért csak duplázzák ha már beraknak egy csúszkát, akkor lehetne nyugodtan 40 is. ui. aki mind2 rankeden menni akar, annak ez a bővítés semmit nem ért.

[ Szerkesztve ]

(#44693) Kanczy


Kanczy
veterán

Ez mindenképp jó lesz. A változatosság gyönyörködtet :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44694) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Mage elveszti minden lategame-jét, ég veled Flame Leviathan! ;]
Apropó, ha már nem árulnak naxxot majd, akkor betörhetem pl. Maexxnát?

(#44695) csizi90 válasza Chuzzlee803 (#44694) üzenetére


csizi90
aktív tag

Minden Naxx lap törhető és kraftolható lesz.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#44696) ígyvanferi válasza Chuzzlee803 (#44694) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez jó kérdés, szerintem csak craftolni lehet azokat, a már meglévőt szétszedni nem (esetleg amit ezután fogsz gyártani, azt szétszedheted).

[ Szerkesztve ]

(#44697) Chuzzlee803 válasza csizi90 (#44695) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Az zsír.
Egyébként ez a kezdőknek valamivel kedvezőbb lesz, pl. ha csak egy death's bite kell a nyomorultnak, nem kell hozzá 2800 gold csak 80 dust.

(#44698) hrvp


hrvp
aktív tag

Féreg Rádió
Belező fanoknak, én nagyon jót nevettem :D

(#44699) csizi90 válasza Chuzzlee803 (#44697) üzenetére


csizi90
aktív tag

Illetve ez alapján LoE-t ás BRM-t is lehet majd disenchantolni miután legyőzte valaki az összes bosst.

"Note that you can also craft and disenchant cards from Standard format Adventures, as long as you’ve already earned them by completing the necessary challenges."

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#44700) whitezo88 válasza csizi90 (#44699) üzenetére


whitezo88
nagyúr

így van mehet a levesbe sok hulladék ilyen kieges, eddig soulbound lap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.