Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45701) csizi90


csizi90
aktív tag

Most olvastam, hogy az Old Murk Eye és a Captain Parrot se lesz Standard, és a jövőben csak craftolható lesz nem pedig jutalom az összes murloc/pirate után. Ha szeretné valaki beszerezni őket akkor még standard előtt tegye meg.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#45702) h3lios válasza csizi90 (#45701) üzenetére


h3lios
addikt

Úgy érzem a Parrot-ért nem fogom lecraftolni Greenskint és a captain-t. :DDD

B-tag: H3lios#2825

(#45703) tomazin válasza csizi90 (#45701) üzenetére


tomazin
veterán

ezt hol olvastad?
mert akkor old murkhoz még legyártom a warleadert

találtam egy redditet, de amit ott mond azt nem találom azon a linken amit megadott

[ Szerkesztve ]

(#45704) salaam válasza tomazin (#45703) üzenetére


salaam
senior tag

itt a matematika.

(#45705) whitezo88


whitezo88
nagyúr

van amikor a HS nem akarja hogy valamivel játsszál: [link]

úgy néz ki meglesz az 5. is ezzel a T1 deckkel, mivel freeze mage van.

mod: ha el is vert. Akkor váltás.

[ Szerkesztve ]

(#45706) fogtunder válasza darkrock (#45694) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én ma előadtam a molten-molten-power overwhelming-void terror kombót, elég vicces volt :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#45707) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez csak úgy itthagyom [link] tessék elemezni a képet és a kört. amúgy 2 wyrmje volt az nem látszik.

Előző 8 meccsből 1-et nyertem, és akkor miért van itt sósivatag?

[ Szerkesztve ]

(#45708) csizi90 válasza tomazin (#45703) üzenetére


csizi90
aktív tag

Ki kell nyitni a FAQ-t: [link]

"Will Reward set cards such as Gelbin Mekkatorque and Old Murk-Eye be part of Wild or Standard format?
All current Reward set cards, including Promo cards, will be restricted to Wild format.

When Standard format arrives, the Captain’s Parrot and Old Murk-Eye cards won’t be given for collecting their associated classic cards, but can instead be crafted (and disenchanted).

Acquiring the Promo cards Gelbin Mekkatorque and Elite Tauren Chieftain remains unchanged: the normal versions of these cards can still be crafted or disenchanted, while the golden versions were acquired via special events and cannot be disenchanted or crafted."

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#45709) tomazin válasza csizi90 (#45708) üzenetére


tomazin
veterán

pedig szép nagy gombot odaraktak, hogy még a fogyatékkal élők (hiszen első kérdés: I didn’t read the blog. What are you doing?) is megtaláljanak mindent.
nah nem volt triviális, hogy arra rá kell kattintani :DDD

köszi, hogy szóltál, akkor jól legyártok(gyártottam) egy warleadert

meg rájöttem, hogy gelbin goldenban van meg, annak ellenére, hogy kb 2x használtam még anno, amikor egy darab lapom sem volt, lehet érzelmi okoból megtartom. (cho volt az első nyitott golden legem, az is megvan még)

[ Szerkesztve ]

(#45710) P00By


P00By
nagyúr

Ranked-en egy darabot nem tudok nyerni ennyire a hónap végén, semmivel :D Még a teljesen érthetetlen deckek is elvernek a végén valahogy :U Sok volt a face hunter nagyon.

(#45711) saen válasza csizi90 (#45701) üzenetére


saen
veterán

Akkor az Anyfin paladin is meghal a standard-del...

(#45712) NyxNyxNyx válasza saen (#45711) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Kb. Azért egy priest ellen még így is jó. Második anyfin így is kurva sok dmg.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45713) #75376384 válasza saen (#45711) üzenetére


#75376384
törölt tag

szerintem senki se fogja siratni, hogy eltűnik a paladin egy időre a metából. :D

[ Szerkesztve ]

(#45714) whitezo88 válasza #75376384 (#45713) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem a paldinnal van a baj hanem a secret palával meg anyfin ellen se jó játszani. Ha kap értelmes early gamet majd, a midrange még jó lehet.

(#45715) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#45714) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A midrange ellen is utáltam játszani. Valami olyan earlygame kell neki ami erős, de agroban fos. Mint pl egy chow. Vagy valami jó statú lap ami nem tud facere ütni.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45716) #75376384 válasza whitezo88 (#45714) üzenetére


#75376384
törölt tag

kiesik minibot, mustár, quartermaster. nem class lapok közül boom, shredder, belcher, healbot, illetve "figyelik" jugglert és szerintem pakoly is megérdemelne egy nerfet. bár javarészt nem class lapok, azért elég impozáns kis lista, szóval az "értelmes early game" nagyon jó kell, hogy legyen.

(#45717) whitezo88 válasza #75376384 (#45716) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az biztos hogy a jó ég tudja mi lesz majd jó. Shamannál is érdekes lesz, ne felejtsük hogy a faceshaman erős deck azért (t2) és 28 lapban ugyanaz marad.

(#45718) whitezo88


whitezo88
nagyúr

9 nap alatt legendbe f2p-vel [link]

(#45719) saen válasza #75376384 (#45713) üzenetére


saen
veterán

Egyeltalán nem biztos, hogy eltűnik, simán kaphatnak mégegy Dr 6-et ;] :P

(#45720) Sturdiridge


Sturdiridge
tag

de wild módban se lehet majd játszani boom- ot és a többit?

(#45721) voyager4.4 válasza whitezo88 (#45697) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Nekem úgy tűnik, hogy arra gondol a kolléga, hogy a t3 mannakukac feedelő missles arca, nem számít "széttempózásnak".

Egyébként szerintem is elöntötte a topicot a só, de már hónapok óta...
Az új kieg + a standard érdemi téma lehetne, persze jön a kifogás, hogy amíg ki nem jön addig felesleges róla beszélni, de ennyi erővel az ilyen full salty dolgokról is felesleges.

no fate but what we make

(#45722) csoki válasza Sturdiridge (#45720) üzenetére


csoki
senior tag

dehogynem, ott mindent lehet ahogy eddig :)

(#45723) saen


saen
veterán

Ma reggel komoly sószórás van :) Priest küldit kaptam, 0-5-nél járok, mostmár csak azért is megcsinálom :)

(#45724) ollie válasza Sturdiridge (#45720) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dehogynem.

***

(#45725) Kari1


Kari1
aktív tag

Amúgy most március elején már egyből jön is az új kieg (vagy csak bejelentik)? Azért kérdezem mert ezt az időpontot olvastam de még semmi infó nincs a kártyákról, míg a TGT-nél már megjelenés előtt lehetett tudni hogy milyen kártyák jönnek.

(#45726) saen válasza Kari1 (#45725) üzenetére


saen
veterán

Március 9-én lesz egy bejelentés, akkor többet tudunk majd. Addig szerintem semmi nem változik.

(#45727) tomazin


tomazin
veterán

hát azért ehhez már teljesítmény kell.
r4 play

(#45728) KaraDani válasza tomazin (#45727) üzenetére


KaraDani
addikt

Ez tegnap esett meg velem arenaban. Szegeny dude kemenyen megkapta. Lehet a srac ugy volt vele, hogy a herpowere nem manaefficient :D

(#45729) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Hogy kicsi változatosságot hozzak a topicba, én most nem a ranked miatt fogok sírni, hanem a brawl miatt :D Ugye elvileg a brawl azért (is) van, hogy a kezdőket segítsen felzárkóztatni. Na az ilyen "saját lapokból paklit összerakós" brawlok ennek a tökéletes ellentétei. Vasárnap délelőtt volt pár órám, és előző napról volt egy questem hogy 5 shaman/mage win plusz kaptam hogy 5 brawl win. Gondoltam tökéletes, rakok össze egy shaman paklit, aztán hajrá. Jah. Az elsőt megnyertem. Utána nagyjából 10-15 meccsen kikaptam. Átvariáltam többször a paklit, próbáltam már más heroval is, de teljesen reménytelen volt. Ugyanis folyamatosan olyan deckek jöttek szembe hogy: csak windfury-s lények, csak divine shieldes lények, full mech, stb... Nagyon leegyszerűsítve ez a brawl arról szólt, hogy az nyer akinek a minionjain több szöveg van. Mivel nekem ugye szinte csak basic+naxx van meg, ezért nagyon sok olyan lényt voltam kénytelen belerakni amin vagy semmi nincs, vagy következő körben érne csak valamit, amit meg jó eséllyel úgyis lecsapnak addigra. Szóval egész pontosan 0 esélyem volt. Aztán este megint nekiálltam, addigra a "pro"-k eltüntek, mert nyertem 4 meccset zsinórban (shamannal, ugyanolyan deckel, mint amivel nekiálltam).
Szóval remélem következő brawl fix paklis lesz... :) Vagy lehetne olyat, hogy nem a saját, hanem megadott lapokból tudod összerakni a decket. Vagy legalább ne tök random emberekkel sorsolna össze, hanem olyanokkal akiknek kb. annyi lapja van, mint nekem...

(#45730) ollie válasza Cathfaern (#45729) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sok divine shield-es miniont kell használni, és az már félsiker.

(#45728) KaraDani: Jézus, az a Savage Roar :DDD
Ez a legelső ellenfeled volt?

[ Szerkesztve ]

***

(#45731) KaraDani válasza ollie (#45730) üzenetére


KaraDani
addikt

Azt hiszem nem elso, de korai, 2. vagy 3. Feltetelezem mellenyult csak, de jot mosolyogtam :D

(#45732) tomazin válasza Cathfaern (#45729) üzenetére


tomazin
veterán

Ugye elvileg a brawl azért (is) van, hogy a kezdőket segítsen felzárkóztatni.

Azért IS van: kapsz egy paklit. Többi aspektusa már nem azért van. De igen, ált. úgy szokott lenni, hogy 1 hét saját kártya, 1hét adott pakli. De szerintem a nagy többség úgy van vele, hogy örül, hogy sikerült valami újat kitalálni és nem pók van.

Mellesleg olyan érzésem van, hogy a facetanunt és a mostani is tesztelése a kijövő kártyáknak, hogy mi lesz op, min kell visszavenni.

KaraDani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45733) saen


saen
veterán

Best meta snapshot ever :C

Érdemes elolvasni Reynadék e heti listáját részletesen, hatalmasakat lehet rajta röhögni. Már a bevezetésnél is átjön a frusztráltság, de a deckeknél a frissítés is haláli. :R

(#45734) fogtunder válasza tomazin (#45732) üzenetére


fogtunder
nagyúr

SPOILER ALERT

hunter spell a következő kiegből: 0 mana, the enemy's face has taunt, fill your board with Huffers

SMOrc SMOrc SMOrc SMOrc SMOrc

I hate morning people. And mornings. And People.

(#45735) KaraDani válasza saen (#45733) üzenetére


KaraDani
addikt

:DDD

(#45736) saen válasza KaraDani (#45735) üzenetére


saen
veterán

Kedvencem a face hunter leírás:

"If you want to play Face Hunter: search for an Aggro Shaman list, play Finley turn 1, select Hunter hero power, profit. If you feel you can dodge Druids, Renolocks, Patron Warriors, Freeze Mages, Aggro Shamans, Control Priests and Murloc Paladins then this may be the deck for you.. wait I just named over half of the meta. Good luck SMOrcing them, at least you can have fun beating up on Secret Paladins."

:DDD :DDD :R

(#45737) Cathfaern válasza ollie (#45730) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igen, pontosan ez a gondom :) Megnéztem most, neutral divine shieldes minionból pontosan 0 db-om van, paladinnal is csak az egy hand of protection.

(#45738) Chronos85 válasza Kari1 (#45725) üzenetére


Chronos85
tag

Hali, március elején fogják bejelenteni az új booster témáját. Majd elkezdik csöpögtetni heti rendszerességgel az új lapok nagyjából felét és majd csak utánna lesz éles a dolog.
Úgy április második felére számolom, legalábbis eddig a fenti sémát követte a blizz.
Bár az advanture-t egy hétre a bejelentés után rögtön kiadták. Viszont gondolom a TGT mintájára, megszeretnék tartani az előrendelést (40booster+hátlap), hiszen az nekik nem kevés profit. Mivel az előző nagy része szemét volt, ezért én erős lapok bemutatását várom.
Üdv.: Chronos

(#45739) tomazin válasza Chronos85 (#45738) üzenetére


tomazin
veterán

(40booster+hátlap)

azért remélem megint hozzádvágnak legalább 10paklit extrába...
(ui. free paklira nem számítok)

(#45740) Tomics


Tomics
addikt

Na midrange Hunterrel megvan a Rank 7 és 500 win :C

PH! addikt since 2004

(#45741) F-ECT$ válasza Chronos85 (#45738) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem nem várnak április közepéig az élesedéssel, hanem az áprilisi szezon fog az új felállással indulni. Így is lesz 3 hét a preorderre.

Dive ever, work never.

(#45742) tomazin válasza F-ECT$ (#45741) üzenetére


tomazin
veterán

szerinted el fogják addig nyújtani?
szerintem nem. mivel úgyis csak a magasabb ranked alapján kapsz jutalmat, így ha hó közbe egyik nap megkapod wild és standardban is ugyanazt, akkor sem lesz semmi (mondjuk ha más lesz a standard leg hátlap, akkor igen, de mást nem tudok felhozni)
emellett érdekük a bejelentés után relatíve rövid időn belül kiadni, mert így mindenki fogja gyűjteni a goldot (bár nem mintha 1-1,5 hónapnyi gold elég lenne, de akkor is)

(#45743) Tomics válasza tomazin (#45742) üzenetére


Tomics
addikt

Szerintem 1, max 2 héttel a bejelentést követően megjelenik.

Nekem kb 5k aranyam lesz ha a sejtéseim bejönnek.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#45744) mody123


mody123
tag

Én abban reménykedem, hogy bejelentés után egy hétre rá jön a kieg. Van már 6.5k aranyam és várja, hogy elköltsem :))

(#45745) hrvp


hrvp
aktív tag

Megcsináltam az Old Murk-Eye-t, gondoltam mivel craftolni sosem fogom, nyitni nem lehet és az acsi sem lesz már a standard-wild rendszerben, csak így lehet a "gyűjtemény" része. Craftoltam egy warleadert, beadta az achievement-et és a lapot, örültem. Utána indítottam egy meccset, nyertem és a végén beadta rewardnak megint ;] Szóval megérte, így ingyen volt :D (feltéve, hogy majd engedi a fölös darabot törni)

[ Szerkesztve ]

(#45746) whitezo88 válasza Tomics (#45743) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem is. Ha áprilisig, feléig húznák az kb fél év kihagyást jelent a kiegek közt.

(#45747) tomazin válasza hrvp (#45745) üzenetére


tomazin
veterán

1db van abból, nézd meg a collectionben.

(#45748) tomazin válasza Tomics (#45743) üzenetére


tomazin
veterán

ha 9én jelentik be, akkor arra 2hét már 23lenne, ami szerintem késő, akkor már ápr. 1. (ugye milyen jó vicc lesz)

(#45749) csoki válasza tomazin (#45747) üzenetére


csoki
senior tag

simán lehet 2-je, noxnak is adott még 1et random egyik meccs végén, ill. egyik munkatársamnak is 2 van :)

(#45750) rumos XIII


rumos XIII
aktív tag

Szeretem ezt a facehuntert. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.