Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44051) DaveNo1 válasza tomazin (#44049) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez a boss verziós Brawl megmutatja mennyi "pasziánsz játékos" játszik HS-t. 1/1 minionokat lazán beletradelik a bossba, nem ám fennhagynák hogy a bombákat felfogják. Druid csapattárs amikor már 10 kristálya van lazán laphúzás helyett manakristályt választ a Dryáddal, Mirror Entitybe beleteszik a 2/3-as szart amivel mana kristályt bukok, stb.

You are not prepared.

(#44052) JNashville válasza saelin (#44050) üzenetére


JNashville
senior tag

Ha goldenben szemetet bontasz, akkor valójában bontottál egy szabadon választott azonos értékű lapot :P value.

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44053) tomazin válasza DaveNo1 (#44051) üzenetére


tomazin
veterán

na megvan. mellesleg a múltkor nem volt ennyire rossz ez (vagy autopilotobbak voltak a deckek), de ott inkább nyertem mint most.

azért a mirrorba darnassust... :DDD kifinomultabb troll, mint az arcbapingelősöm

(#44054) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#44051) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tiszta hots. :DDD
1-1-t mentem na-n és eu-n. Hála a magasságosnak jó társakat kaptam. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#44055) h3lios válasza DaveNo1 (#44051) üzenetére


h3lios
addikt

NA Plays. Ja várj ez nem az a szerver. ;]

B-tag: H3lios#2825

(#44056) netpeti98 válasza DaveNo1 (#44051) üzenetére


netpeti98
addikt

Nálam volt egy mage társ, aki az én minionjaimat pingelte és egy Arcane Blastot is eltolt az egyikre...

[ Szerkesztve ]

(#44057) saelin válasza netpeti98 (#44056) üzenetére


saelin
veterán

Mond hogy nyertetek! ;]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44058) netpeti98 válasza saelin (#44057) üzenetére


netpeti98
addikt

Valahol a 3. kör végén úgy döntöttem, hogy elég volt. :DDD

(#44059) DaveNo1 válasza netpeti98 (#44058) üzenetére


DaveNo1
veterán

Amúgy is érdemes feladni ha 1. körben a boss +2 attackot pakol magára, mert 4 sebzéssel jó eséllyel onnantól leszed bármit amit kiraktok, board nélkül meg nehéz nyerni.

You are not prepared.

(#44060) voyager4.4 válasza tomazin (#44049) üzenetére


voyager4.4
senior tag

A gyökereknek concede-t kell nyomni aztán nem fárasztod magad. t2 ping után nem is értem miért vártad meg a t3-at.

saelin: golden target dummy = szabadon választott rare lap vagy a 2 az már egy fél epic, plusz a szokásos 40 dusthoz képest egész jó. :DDD

no fate but what we make

(#44061) saelin válasza voyager4.4 (#44060) üzenetére


saelin
veterán

Nem nagyon vigasztal! :DDD Nekem főként epic és legend lapok hiányoznak, amik úgy látszanak, hogy egy élet alatt sem akarnak kiesni a packkokból. Pl bgh-t anno craftoltam és még a mai napig nem nyitottam másikat. Túl sok a lap és túl kicsi a droprate.... :(

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44062) gmx9 válasza DaveNo1 (#44051) üzenetére


gmx9
aktív tag

Én azt olvastam ennél a brawlnál nem figyeli az MMR-t, ezért lehet, hogy ilyeneket is kapunk. Többnyire szerencsém volt nekem, általában értelmeseket kaptam, ismerősöm viszont mondta, hogy azért az egyetlen pakkért órákat szenvedett, mert annyira nem esett le a másiknak, hogy ez co-op brawl.

Redditen volt egy elég szomorú poszt, egy srác nem túl okos ismerőse folyamatban az ellenfél arcába nyomta a fireballokat és egyéb szép spelleket, majd mikor kinyírta ideges volt hogy vereség járt érte. Pár alkalom után, ahelyett, hogy elolvasta volna annak a tauntos szépségnek a leírását, írja ismerősének facebookon, hogy a mostani brawl mekkora szar, az a 2/95-ös taunt meg legyőzhetetlen, nem tud emiatt facere menni.

Sajnos vannak ilyenek, egyébként feljött megint hogy így már értik sokan miért nincs 9 deckslotnál több, de már sokszor leírtam, hogy ne a hülyéknek csináljanak játékot, bár nyilván belőlük van a több pénz.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#44063) whitezo88


whitezo88
nagyúr

XIXO Asia legend run, rank4, 5:20nál jár zooval. [link]

(#44064) voyager4.4 válasza saelin (#44061) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Hát igen, ráadásul, ha epicet vagy legendet nyitsz, az is nagy eséllyel max elmegy kategória, mert a jókból egyre kissebb lesz az arány, és még örülhetsz ha nem mannastorm. :DDD

no fate but what we make

(#44065) KaraDani


KaraDani
addikt

Na megvolt az első Legendközeli élmény, a final boss. Sajnos elsőre nem sikerült bejutni, de előbb-utóbb meglesz, visszacsúsztam 1 3 csillagra, mára befejeztem.

(#44066) P00By


P00By
nagyúr

Lehet bajom abból, h úgy van pénz a battle.netemen, h én nem raktam rá? :F

A legutóbbi kieget nem vettem meg. Az előzőt igen, arról van több dokumentáció is.

Nem értem a dolgot! :D

(#44067) JNashville válasza KaraDani (#44065) üzenetére


JNashville
senior tag

Mivel nyomod?

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44068) KaraDani válasza JNashville (#44067) üzenetére


KaraDani
addikt

Midrange Druid.

(#44069) DaveNo1 válasza gmx9 (#44062) üzenetére


DaveNo1
veterán

Belező Csabinál is most jött fel, hogy a Blizzard mennyire telibe fossa a fejlesztéseket, könyörögni/sírni kell 1-1 featureért, a ladder úgy rossz ahogy van, stb stb.

+ Deckslotnál olyan szintű mellé beszélés megy, hogy azt már tanítani kellene valahol, a tournament módtól meg azért ódzkodnak, mert nem akarják, hogy a játékosoknak X percet kelljen várni egy meccs kezdetre.

Na most kedves Blizzard, majd én eldöntöm mennyit vagyok hajlandó várni.

You are not prepared.

(#44070) #75376384 válasza KaraDani (#44068) üzenetére


#75376384
törölt tag

Az eddigi "menetelés" során mik jöttek szembe? Nincs túl sok zoo?
Amint véget ér ez a fos iskola jó lenne picit többet játszani a játékkal, a meta viszont teljesen homály számomra, azért érdekelne.

(#44071) JNashville válasza KaraDani (#44068) üzenetére


JNashville
senior tag

Nem mondod, én azzal Rank 10-en szenvedek, 1 win 1 loss tempóban. Pedig a TempoStormos decklist alapján tolom. Vagy feljön az early game, és jó vagyok, vagy biztos kikaptam.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44072) KaraDani válasza #75376384 (#44070) üzenetére


KaraDani
addikt

Nemrég van fent tracko-o-bot, így néz ki, egy priest win hiányzik a statból:

(#44071) JNashville: Én ezt használom: [link]

[ Szerkesztve ]

(#44073) whitezo88 válasza KaraDani (#44072) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nyugi, van esély, Savjz ellen ment egy rank3 secret pala, aki kihagyja a lethalt, majd lerak egy Secretkeepert, hogy ne procoljon a Sac, így szépen Savjz meg is nyerte...

[ Szerkesztve ]

(#44074) KaraDani válasza whitezo88 (#44073) üzenetére


KaraDani
addikt

Eddig általános tapasztalat nálam, hogy rank 5 alatt az ostoba játékosok 90%-a secretpalát játszik, szóval nem csodálkozok :D

(#44075) #75376384 válasza KaraDani (#44074) üzenetére


#75376384
törölt tag

Köszi az infot. Pár napja, mikor még nem volt legend, Trumpot egy bot secret paladin verte el. :D

(#44076) fogtunder válasza DaveNo1 (#44069) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én nagyjából abba is hagytam, csak a duelystet nyomom. először HS koppintás érzésem volt, de igazából nem ez a helyzet, nagyon sok mindent átemeltek innen, de a sok részlet, amiben különbözik, teljesen mássá teszik a két játékot. a játék elején sokkal jobban segíti a kezdőket, több benne a taktikai lehetőség, van benne random, de sokkal kisebb a jelentősége, 4 új lap van minden hónapban, plusz olyan dolgokat fejlesztenek a bétában már most, amit a Team 5 talán 3 év múlva fog bejelenteni talán. balanszolni kell majd még, de hát v0.56, van még idő.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44077) DaveNo1 válasza fogtunder (#44076) üzenetére


DaveNo1
veterán

Magicnek sose lesz gépen olyan feelingje mint élőben, egyszer kipróbáltam de borzasztóan vontatott így játszani vele. 15 éve mikor beültünk 4-5 haverral az felejthetetlen volt, de szerintem az online dologra HS sokkal alkalmasabb, csak az a sok feature hiányzik ami élvezhető tenné.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#44078) fogtunder válasza DaveNo1 (#44077) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ki beszélt it MTG-ről?

Duelyst

[ Szerkesztve ]

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44079) sagem válasza fogtunder (#44078) üzenetére


sagem
addikt

Az a "baj", hogy itt is az lesz, ami a Wow esetében, lehet, hogy lenne jobb/szebb, mégis a WoW sorban nyomta le a riválisait. A HS már bebetonozta annyira magát, hogy hiába jobb egy játék, az még nem elég.

Plusz én már abban sem vagyok biztos, hogy a tömegek szemében hátrány a sok random, illetve a játék viszonylagos egyszerűsége, szerintem pont ezért sikeresek, mert a 13 éves streamer csaj is 5 perc alatt megérti, nem akarnak ők gondolkozni, meg stratégiázni..:)

(én a magam részéről továbbra is rossz viccnek tartom, hogy ez a játék esport lehet..szeretem a HS-t, de azért na. Tudom, ezzel a véleménnyel nem feltétlenül leszek itt népszerű:) )

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44080) fogtunder válasza sagem (#44079) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Hát engem különösebben nem zavar, ha nem jön át a HS teljes közönsége Duelystezni, sőt.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44081) saelin válasza fogtunder (#44080) üzenetére


saelin
veterán

Face, never trade! :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44082) whitezo88 válasza fogtunder (#44080) üzenetére


whitezo88
nagyúr

engem nem fogott meg, lehet csak fellángolás. Emlékeztek a Prismatara? Berobbant, egy csomó streamer játszott vele, még verseny is volt (bár asszem nem ingyen játszották...), aztán ennyi is volt a hype. Bár az még sivárabb és átláthatatlanabb UI-val rendelkezett mint az MtGO.

Persze marketing szempontból nem rossz hogy fizetnek a streamereknek, csak ez eléggé sellout, és lejön, és vissza is üthet. Krippet is savazzák, hogy néha csinál fizetett játékvideót tableten MavenFall-t, ami hasonlóan körökre osztott játék.

Reckfulnál mikor szóba jött, játszana-e pénzért MMO-val amit nem élvez, abból lett ez a jó kis pörgetett mém: [link]

[ Szerkesztve ]

(#44083) salaam válasza whitezo88 (#44082) üzenetére


salaam
senior tag

Én még prismatázok néha, sokat változott a játék, egyre jobb. Bár nyilván sosem lesz tömegjáték :)

(#44084) KaraDani


KaraDani
addikt

(#44085) fogtunder válasza whitezo88 (#44082) üzenetére


fogtunder
nagyúr

elsőre engem sem, nagyon koppintásnak tűnt, a grafika amúgy még mindig nem igazán tetszik. viszont minél többet játszok vele, annál inkább, egy csomó minden, amit a HS-ben nem szerettem, az jobban meg van csinálva, kevesebb az RNG (mondjuk most az e havi legend miatt sokan lázadoznak, mert az már tényleg Blizzard szintű). a prismata amúgy közel nem volt ilyen jó szerintem, bár sok időt arra se szántam.

nem feltétlenül kell HS szintű felhasználói bázisnak lenni, hogy egy játék sikeres legyen, kisebb táborral is bőven jó még, a várakozási idők már most bőven vállalható szinten vannak. a nagyobb kérdés az, hogy hogy fognak balanszolni, mennyire hallgatnak a felhasználói bázisra a fejlesztések során.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44086) saen


saen
veterán

Meg volt a mai küldi teljesítés. Priesttel mentem 5-6-ot, nagyon frusztráló volt, egy priest mirrort elrontottam, egy renolock ellen 1 damage hiányzott és neki pont összejött, pedig rég fatigue-ben volt már... Utána szerencsére druida jött, az 2-0. Este talán folytatás ha nem leszek túl fáradt. Kéne haladni is valamennyit a ladderen, maradtam rank 7 a végére.

(#44088) saen válasza salaam (#44087) üzenetére


saen
veterán

Köszi, ez jó lett :)

(#44089) KaraDani válasza salaam (#44087) üzenetére


KaraDani
addikt

- So what kind of secret it could be?
- He has a secret?
Ezen felnevettem :))

(#44090) saelin válasza KaraDani (#44089) üzenetére


saelin
veterán

Az sem volt semmi, amikor játszott a szavakkal: "No ballsack!" :DDD Tetszik a barátnője stílusa, nincs külön csatornája? :D

Meg alatta egy yt comment:
"If his girl was a hearthstone card it would be Sylvannas, if my girl was a hearthstone card it would be sludge belcher." :DDD

Végem vaan! :DDD

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44091) saen válasza saelin (#44090) üzenetére


saen
veterán

Másik comment:
"I will never look at Noble Sacrifice the same way again..."

:DD

(#44092) mody123


mody123
tag

Tudjuk mind, hogy a Blizzard nézi a lapok nyerési százalékát. Nem látják hogy mysterious c.-nek magasabb a nyerési mutatója mint a többinek? Miért nem nerfelik le?

(#44093) Kanczy válasza mody123 (#44092) üzenetére


Kanczy
veterán

"Nem látják hogy mysterious c.-nek magasabb a nyerési mutatója mint a többinek?"

Ez teljesen biztos?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44094) KaraDani


KaraDani
addikt

Kétszer is egy winen múlt a legend, cserébe most elértem a rank 3-at :W Mai nap eddig 3-10... Secretpala és tempomage, semmi mást nem hajlandó dobni. :( A kezdőkezeimről meg beszélni sem érdemes.

szerk.: és mára asszem abbahagytam, az utolsó game tökéletesen összefoglalja a napot:

[ Szerkesztve ]

(#44095) salaam válasza KaraDani (#44094) üzenetére


salaam
senior tag

Én is visszaestem megint háromra. Tegnap éjjel megvolt a r1 4 csillag, aztán visszapotty, ma megint :)

Ilyenkor csak abba kell hagyni, majd legközelebb összejön :)

(#44096) Kanczy válasza KaraDani (#44094) üzenetére


Kanczy
veterán

Nekem október végén (31.) 9 meccsem volt az első legendért, végül nem sikerült, és azóta sem :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44097) mody123 válasza Kanczy (#44093) üzenetére


mody123
tag

Szerintem igen mert elég közepesen jól húzni és nyersz kb. Én is legend lettem vele holott nem vagyok egy jó játékos innen a topicbol is lett legend vele. Sok secret pala ellen játszottam már és csináltak olyan play-eket hogy csak fogtam a fejem de igy is nyert.

(#44098) F-ECT$ válasza mody123 (#44097) üzenetére


F-ECT$
titán

-A te megérzésed az nem adat, pláne nem vetíthető ki a teljes játékosbázisra
-Nem tudjuk, hogy a Blizz hogyan mér
-Egy csomó secret pala lazán nem éri el a legendet

Dive ever, work never.

(#44099) KaraDani válasza salaam (#44095) üzenetére


KaraDani
addikt

Legyen igazad :)

(#44100) otto14


otto14
senior tag

Sziasztok!

Nemrég kezdtem a játékot, mit mondotok, mivel érdemes játszani így az elején? Bármilyen egyéb dolog, amit jobb ha tudok?

asd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.