Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45101) ollie válasza KaraDani (#45100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valami segédprogram teszi ki 2 oldalra a listákat, a statisztikákat, meg a számokat felül a kártyákra?

***

(#45102) saen válasza ollie (#45101) üzenetére


saen
veterán

Hearthstone deck tracker csinálja.

(#45103) Balathruin


Balathruin
veterán

Hmm, well played
Azt hitte fenthagyom neki a lethalt (shade), azt elfelejtette hogy ott egy (bear) trap. :D

(#45104) mody123 válasza KaraDani (#45100) üzenetére


mody123
tag

Pont ellened vagyok palával Kesebaro vagyok.

(#45105) KaraDani válasza mody123 (#45104) üzenetére


KaraDani
addikt

GL HF :DDD Felveszlek utána.

(#45106) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link]

Nem mindennapi dolog, Fibonacci streamel! Kár hogy valami krumpli van a mikrofon helyén, semmit se lehet érteni.

[ Szerkesztve ]

(#45107) Tyler Durden válasza whitezo88 (#45106) üzenetére

Best warrior ever. Megyek sasolom, thx az infót! :R

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#45108) oba válasza Tyler Durden (#45107) üzenetére


oba
addikt

Épp most néztem az előző meccsét. Volt a kezében 2 bash, de nem játszotta ki őket a végjátéknál, csak tappolta a heropowert... burston voltak már mind a ketten, szintén warrior volt az ellenfele. Gyakorlatilag 30 hp/armor ponttal vezetett, de egyszerűen mindig csak 4 armort vett fel heropowerrel. Utolsó körnél elszámolta magát 1 -el, és pont lethalt adott neki a burst. A kezében meg ott volt asszem 10 armor még. Nem is értem... ja és köv körben az ellenfele pusztult volna el a burst miatt.

[ Szerkesztve ]

(#45109) whitezo88 válasza oba (#45108) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a fegyverrel kellett volna többet ütnie, ott volt a 3/3 inspire is. a Blockok halott lapok fatigueben. DW szintén. Valamiért Elise-t nem szereti pedig itt pont jó lett volna. Egy Malorne magában nyert volna.

(#45110) Kanczy válasza oba (#45108) üzenetére


Kanczy
veterán

Gondolkodom, de erre nem találok semmilyen racionális indokot :F

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45111) oba válasza whitezo88 (#45109) üzenetére


oba
addikt

Nem tudom hogy mi halott és mi nem fatigue -ban, de ha csak a 6armort magára szedi és a 6 sebzést az ellenfélbe küldi akkor ő nyeri a meccset. És volt még más armort adó lap a kezében ha jól rémlik, bár az egyik az lehet hogy laphúzós volt szóval az tényleg hiba lett volna. Ha csak az egyiket kijátssza egy körrel tovább él... ha már ennyire szeret centizgetni :)

(#45112) whitezo88 válasza oba (#45111) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Block azért halott mert kapsz 5 armort, aztán vesztesz is valamennyit a fatigue miatt, ÉS egy körrel hátrébb leszel, ergo mindig plusz 1-et fog sebezni. Nem kell atomtudósnak lenni ehhez. Ha még Fatigue előtt lehet látni hogy elfogyásig megy, érdemes nem húzni, hogy ne kerülj hátrányba.

(#45113) oba válasza whitezo88 (#45112) üzenetére


oba
addikt

De én a bash -t említettem, az sebez 3 -at (mondjuk az ellenfél arcán) és ad neked 3 armort. Ebből volt neki 2 a kezében.

(#45114) whitezo88 válasza oba (#45113) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"A kezében meg ott volt asszem 10 armor még."

ez 2 block, amiről meg én beszéltem.

(#45115) oba válasza whitezo88 (#45114) üzenetére


oba
addikt

"bár az egyik az lehet hogy laphúzós volt szóval az tényleg hiba lett volna."
Mindegy is :) A bash -t ha kijátssza, főleg mindkettőt, akkor nyert volna. Így meg pont annyit sebzett rajta a burst hogy 0ra került.

(#45116) ollie válasza saen (#45102) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tiltja a Blizzard, ugye? Mert csak akkor próbálom ki.

***

(#45117) Kanczy válasza ollie (#45116) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem, teljesen legális a dolog :K

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#45118) F-ECT$ válasza ollie (#45116) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha játszol mobilon is, akkor inkább ne, teljesen elbutít :)

Dive ever, work never.

(#45119) KaraDani


KaraDani
addikt

Nap első fele tök változatos volt, erre megjött a ráktenger:W

[ Szerkesztve ]

(#45120) Prof válasza Gyuri27 (#45086) üzenetére


Prof
addikt

dragon priest / cw warri deck arabol inkabb elutazom a bahamakra :d

(#45121) Redcaster


Redcaster
őstag

Őőőő mi ez a 1,5 gigás patch?

(#45122) Tomics


Tomics
addikt

Megvan a 3. arany legendem ;)
5-3 aréna után captain greenskin. Jó-e valamire?

PH! addikt since 2004

(#45123) Tyler Durden válasza Tomics (#45122) üzenetére

Betörni és mást craftolni a dustból ;]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#45124) Redcaster válasza Redcaster (#45121) üzenetére


Redcaster
őstag

Letöltötte a 1,5 gigát, erre elkezdi elölről...WTF :F

(#45125) F-ECT$ válasza Prof (#45120) üzenetére


F-ECT$
titán

50e Ft-ból kijön az utazás?

Dive ever, work never.

(#45126) JNashville válasza F-ECT$ (#45125) üzenetére


JNashville
senior tag

Csak oda, fapad, raktérben.

:D

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#45127) whitezo88 válasza Redcaster (#45121) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Majd az adatbanyaszok kideritik de biztos uj hatlapok uj brawlok es keret, alapok az uj kieghez es modokhoz.

(#45128) Redcaster válasza whitezo88 (#45127) üzenetére


Redcaster
őstag

Én is erre gyanakszom, csak azt nem értem, minek kétszer letöltenie...

(#45129) hrvp válasza Redcaster (#45121) üzenetére


hrvp
aktív tag

Mobilon vagy pc-n? Nekem pc-n nem frissített.

(#45131) Redcaster válasza hrvp (#45129) üzenetére


Redcaster
őstag

PC-n

(#45132) whitezo88


whitezo88
nagyúr

FeelsBadMan [link]

első meccsen meg t2 annoyo-ra t3 Blood Knight... never lucky.

Gyors meccs volt, imádom az Arénát... amúgy nincs se backstab, se si7 se poison, erős draft lett ismét. Ha nincs reaktív lapod, kb könyvelheted az 1-2 wineket.

Második meccsen egy kör elején egyszerre KETTŐ anubar jön fel a beneath miatt...

[ Szerkesztve ]

(#45133) mody123 válasza whitezo88 (#45132) üzenetére


mody123
tag

Fun and Interactive elegiggle

Amúgy nekem nem töltött le semmit sem Pc-re. Visszavonták a patch-ot vagy mi?
Elolvastam a fenti linket már nem aktuális a kérdésem.

[ Szerkesztve ]

(#45134) tomazin


tomazin
veterán

azért jó secret palával játszani, mert egyeseket már annyira fusztrál, hogy amint meglátják dr6ot a 6. körben, megnyomják a concedet :D (pedig elvert volna, mert 1db secretet rakott ki, mert mind a kezemben volt/felraktam előtte)

(#45135) saen válasza tomazin (#45134) üzenetére


saen
veterán

Nekem ma reggel volt egy vicces meccsem. Ellenfél druida, én tempo mage. Azzal kezdett, hogy dupla innervate-tel kitolt egy Azure drake-et, én toltam egy flamecannont. Második kör neki hero power, nekem scientist és ekkor fel is adta :D

(#45136) fogtunder válasza saen (#45135) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én hétfőn a klasszikus T3 dr. Boomot játszottam el druiddal, aztán az ellenfélről kiderült, hogy nem face shaman és van nála hex :O

I hate morning people. And mornings. And People.

(#45137) KaraDani válasza saen (#45135) üzenetére


KaraDani
addikt

Sporolt maganak 10 percet :) Mirror entity kb azonnal el is donti a matchupot. Tegnap jatszottam kicsit ugy druiddal, hogy betoltam egy kezant. Erdekes modon miutan elvittem T3 a mirror entity-t, hirtelen 26-hpval fejeztem be a gamet es siman nyertem a druiddal, mig amugy 10% os matchup kb eddig nalam.

(#45138) saen válasza KaraDani (#45137) üzenetére


saen
veterán

Az újabb listák már azért nem automata bukta druida oldalról. Igaz még így is rossz, de már nem 10% szerintem.

(#45139) KaraDani válasza saen (#45138) üzenetére


KaraDani
addikt

Biztos peches is voltam, kb 20 games minta alapjan mondtam a 10%-ot. Amugy milyen uj listara gondolsz?

(#45140) saen válasza KaraDani (#45139) üzenetére


saen
veterán

Dupla living roots pl. Régen leszedés csak a Wrath meg a Swipe volt, a living roots szerintem sokot dobott rajta, mert egy sorceress apprentice-t sokkal könnyebb lekapni. Régen druidának még Darnassus se volt, Shade volt a legkisebb utána meg a Shredder, olyankor tényleg szív a druida keményen.

(#45141) F-ECT$ válasza saen (#45140) üzenetére


F-ECT$
titán

Darnassus most se nagyon van már.

Dive ever, work never.

(#45142) saen válasza F-ECT$ (#45141) üzenetére


saen
veterán

Legtöbb listában még van egy. Emellett elég népszerű most az a tempo mage variáns, hogy egy counterspell és egy duplicate, régen fixen 2 mirror volt.
Olyan meccsem is volt ma, hogy paladin a második secretet duplicate-nek nézte és simán belerakta a Tiriont miközben nem merte megölni Antonidast :)

(#45143) KaraDani válasza saen (#45140) üzenetére


KaraDani
addikt

A living roots az igazi fenyegeteseket nem szedi le, max a mana wymrot heropowerrel, ha meg minionkent mennek le rettenetesen sokat nem ernek (ping+ waker). Darnassust nem igazan szokas jatszani, max 1-et, azt mirrorba dobni tenyleg jo, ha ezer evente osszejon annak aki futtatja, amugy ha meg kimegy t2 kap eegy removalt, WG jobb lett volna. Altalaban ugyanaz a regi nota van, mirror entity fel te meg valaszthatsz, hogy melyik 4+ droppodat told bele, miutan beletolod arra kapsz egy instaremovalt es kesz, ki is kaptal. Persze ha a mage szarul huz, akkor nyerheto mint minden.

szerk.: ha nem mirror enitity-s a mage akkor sokkal jobb persze

[ Szerkesztve ]

(#45144) gmx9


gmx9
aktív tag

Múlt hónapban mentem kicsit druiddal, első dolgom volt kicserélni Darnassust. Jónak tűnik, de igazából csak azonnal meghal és inkább hátrányba hoz, szóval jött a Druid of the Saber. Ezerszer jobb.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#45145) saen válasza KaraDani (#45143) üzenetére


saen
veterán

Nem is az a lényeg ezeknél a lapoknál, hogy belerakod mirror entity-be, hanem sokkal inkább az, hogy van mit csinálni az első néhány körben. Ez adhat annyi tempo hátrányt a mage-nek, hogy lesz időd stabilizálni a nagy lényekkel. Persze ez se jön mindig össze, még mindig rossz matchup, de már egy kicsit jobb, mint eddig.

(#45146) KaraDani válasza saen (#45145) üzenetére


KaraDani
addikt

En annyira nem latom ezt, a living roots szerintem nem csinal kb semmit ebben a matchupban, mas meg igazan nem valtozott. De meg ha kicsit is jobb akkor is max a kevesbe borzaszto szintre redukalodott :)

(#45147) saen válasza KaraDani (#45146) üzenetére


saen
veterán

Druidát nemrég játszottam sokat, nekem ez volt a tapasztalatom, de csak lehet bénákkal játszottam. Régen meg csak erős ellenfelek ellen :D

(#45148) KaraDani válasza saen (#45147) üzenetére


KaraDani
addikt

Gondolom tied sem nagy minta, siman lehet a tapasztalataink kozott az elteres az RNG. En szivtam folyton, volt, hogy eppencsak, de a vegen mindig oda kerult a topdeck fireball vagy epp ami kellett.

(#45149) saen válasza saen (#45147) üzenetére


saen
veterán

Nem nagy minta az tény.

(#45150) F-ECT$ válasza KaraDani (#45143) üzenetére


F-ECT$
titán

A Roots leszedi a Knife Jugglert (meg a Sorcere's-t), lényként meg bele lehet tolni a Noble Sac-ba vagy a Shielded-be.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.