Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45551) férfiállat


férfiállat
tag

Csak ezt szeretném megmutatni, úgy látszik sínen van az ügy:PXD
http://prohardver.hu/dl/upc/2016-02/23/431065_y0zllwwm62xmikxo_12767782_1126346120717376_2128130103_n.jpg

[ Szerkesztve ]

(#45552) KaraDani válasza férfiállat (#45551) üzenetére


KaraDani
addikt

Nagyon király a plakát, grat :C

(#45553) ígyvanferi válasza mody123 (#45550) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mi lesz március 9-én.

(#45554) mody123 válasza ígyvanferi (#45553) üzenetére


mody123
tag

[link]
Bejelentik az új kieget nagy valószínűleg.

(#45555) P00By


P00By
nagyúr

Babyrage :(((

Nagy nehezen lementem rank15-ről 11-re(4 csillag). Erre zsinórban vesztek ötöt! :W Olyanokat csináltak, hogy csak ne és mégis elvertek :DDD Secret pala és CW

MOD: Talán meglesz rank 10. Van még két napom.

h3lios: Én meg a brawlt nem láttam szinte soha :D Volt, h az utolsó 10 lapban volt.

[ Szerkesztve ]

(#45556) h3lios


h3lios
addikt

Mi a rák ez a hunter áradat a ladderen ? Face - Midrange vegyesen és a Tempo mage-t konstans veri ez a FOS mert mindig rossz helyre lő a waker. Flamestrike-omat 10 meccsből 1x sem láttam. :W

B-tag: H3lios#2825

(#45557) F-ECT$ válasza h3lios (#45556) üzenetére


F-ECT$
titán

Valami kínai adatok alapján a secret pala után a face hunternek volt a legmagasabb wr-je. Btw tempo mage-ben mióta van flamestrike?

Dive ever, work never.

(#45558) oba


oba
addikt

Nah... végre meglett az a rohadék rank5... :) Secrettel ugyan, de meglett...

(#45559) KaraDani válasza oba (#45558) üzenetére


KaraDani
addikt

Grat :K

(#45560) #75376384


#75376384
törölt tag

Nem tudom mit szívott Trump hogy olyannal jatszik, mint face priest. :D

Szerk.: epp most vert el olajrugot.

[ Szerkesztve ]

(#45561) h3lios válasza F-ECT$ (#45557) üzenetére


h3lios
addikt

Ezt játszom most, egyébként a Flamestrike end / mid game miatt kell. Sok esetben nem végzek T10 előtt. A mostani metában az első 3 körben sok mindent nem lehet csinálni. A kasztok 90%-a ellen borzalmas a kezdés. Ha van Scienetist az a legjobb, mert nem tudják rendesen körbejátszani a 2 különböző secretet. Ha csak apprentice vagy wyrn az szinte instant hal.

Wakerre pedig nem árt ha marad spell. A Water elemental elmondhatatlanul OP a mostani metában, mert megfogja a paladint / warriort / rouge-ot és ha mákod van a doomhammert is.

Próbáltam Flamestrike nélkül is de úgy nem adta, mert ha pl. jön egy taunt sorfal azon soha nem megyek át.
A bari szintén jó szolgálatot teljesít.
Drake-ben nem vagyok biztos benne, hogy kell-e. A Conjurer sokkal jobbnak érződik, mert a helyzethez jó lapokat tudod belőle kiszedni, emellett le kell tradelniük, mert 6 attack továbbra is sok face dmg.

Bár most ki fogom próbálni a netdeckes verziót ami játszik Rag-ot, viszont a shredder helyett marad az Water Elly, mert szerintem hasznosabb és tovább marad a boardon. Egyébként a tempo mage-el nekem az a bajom, hogy túl random az egész. Topdeckelsz kb. turn 6-7-től, mert addigra kidobod a kezed a boardra. Ha pedig van megoldás, kb. insta lose.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#45562) KaraDani válasza #75376384 (#45560) üzenetére


KaraDani
addikt

Kösz, hogy szóltál, életem legfurcsább HS meccsét volt szerencsém megnézni :D "Face"Priest ami sosem megy arcra, egy lorewalker chow-s, bloodlustos egges shaman ellen... :Y

(#45563) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Bár tudom hogy sokan innen indulnak szezon elején, de nekem eredmény, hogy eljutottam rank 16-ig :) Mint kiderült annó full naxx-ot megvettem, csak már nem toltam végig, azt most befejeztem, szóval legalább valami alap lapom van. Nyilván nem hajtok rank-ra, goldot gyűjtök meg a questeket csinálom meg, de sikerült egy egész jó warlock decket összeraknom, amivel lvl20-ról eljutottam 17 ***-ra, aztán ma reggel warrioros questnek mikor nekiálltam elsőre győztem, szóval meglett a 16 :) Utána viszont összeakadtam egy Reno-s lock-al, ami elvert (bár nagyon mákja volt, ha abban a körben nem húzza fel a Renot, meghal).
Ez önmagában nem is lenne gond, a nagyobb gondom inkább, hogy kicsit bajban vagyok hogy is kéne Reno ellen játszani :) (most találkoztam vele először, ugye annyira a jelenlegi metaba nem mélyültem el, mert úgyis felbolydul az egész a standarddal) Oké, hogy onnan fel tudom ismerni, hogy gyanúsan nem látok két egyforma lapot, de miután rájöttem, hogy feltehetőleg az, hogy tovább? Törekedjek board controllra, hogy hiába healeli fel magát, remélhetőleg az én boardomon / deckemben / kezemben marad több értelmes lap? Mert ugye ha jókor tudja kijátszani, akkor 50-60 HP-t kéne leverni róla úgy, hogy igazából nem pazarolt manát healelésre.

(#45564) h3lios válasza Cathfaern (#45563) üzenetére


h3lios
addikt

Reno ellen 1 esélyed van, ha lerusholod és nem tudja kirakni Reno-t. Ha pedig nem húzta fel esélyt sem adni neki, hogy Tap-eljen érte. Fatigure -ban nagyon nehéz / lehetetlen ellene nyerni, mert 1 jókor eltolt Jarraxus végtelen value-t generál neki.

Egyébként a legegyszerűbb onnan felismerni, hogy 99%-ban csak a Reno Lockok játszanak Demon Wrath-al, valamint Ooze-al. Ami szintén árulkodó jel, hogy mindenből csak 1-et fogsz látni.

B-tag: H3lios#2825

(#45565) fogtunder válasza h3lios (#45564) üzenetére


fogtunder
nagyúr

meg mondjuk handlockot nem játszik konkrétan senki, szóval ha második kör tap, akkor 99%-ban Reno, a maradék 1% peches zoo. de amúgy jaraxxus is egyre ritkább, most az alexstraza + leeroy/arcane gloem kombós verzió a nyerő, és amúgy jobb is, mert a burst néha nagyon hiányzott.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#45566) KaraDani válasza Cathfaern (#45563) üzenetére


KaraDani
addikt

Ha nem total aggro decckel tolod akkor amit mondassz az fontos, johet reno, ha neked ugyanugy van 15+ powered a boardon. Boardcleareket amennyire lehet korbejatszani. 1 Hellfire, 1 Shadowflame (ezert sokszor tanacsos clearelni mindent), opcionalisan 1 demonwrath, 1 twisting nether. Amugy meg amennyire lehet nyomas ala helyezni folyamatosan.
Nagyon aggro/face deckkel meg nekiesni es imadkozni, hogy ne legyen reno :)
Ugy altalaban ha nem kombo deckkel jatszik ellene az ember szerintem sok az imadkozas resze, hogy epp ne a megfelelo valasz legyen nala.

(#45567) F-ECT$ válasza Cathfaern (#45563) üzenetére


F-ECT$
titán

Warriorral szerintem nem sok esélyed van, tempo / agro deck tudja megfogni. 1 esélyed lehet: rohadt sok armor és fatigue.

Egyébként az 50-60 hp lehet több is: van alapból 30, Reno olyan 15-20 körül tud, Syphon Soul 3, Faresser is van néha, az is 3, Healbot 8 (Brann-nal 16), Jaraxxus meg mondjuk legyen 5, azaz akár 75 is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#45568) KaraDani válasza F-ECT$ (#45567) üzenetére


KaraDani
addikt

Warriorral kell egy adag szerencse. A Fatigue plan csak akkor mukodik, ha nem tud koran Jaraxxusolni.
A: a deck vegen van neki
B: megnyerni midgametol a boardot es tartani, vagy folyamatosan grommasht bloffolni ha van, ha nincs, ha nem letkerdes utolso weaponchargeot nem utok el. Igy van esely delayelni, hogy minnel kesobb rakja fel
C: szimplan idiota es nem rakja ki jaraxxust mert meg sok hp-ja van es fosik, akkor pont a tokeletes lapok lesznek a kezedben.

Maradek meg ultraluck, pl tegnap amikor T8 kicoinolta a jaraxxust, a boardon levo shieldmaident, meg a lent levo flameimppel es weaponnal tradelte. 7 armorom volt, egyedul a grommash shieldslam volt opcio, hogy ez rossz play legyen, nalam volt.

(#45569) Balathruin


Balathruin
veterán

Elkezdtem én is az amcsi szervert pár napja (nem komoly, főleg aréna), megvan az első legend.

(#45570) Tomics


Tomics
addikt

Meguntam a 13-15 közötti ugrálást, secret palára váltva 4 rankot mentem előre, rank10 megvan. (eddigi rekordom rank6). Egyedül a pala volt képes megverni, nagyon erős ez a deck. Ha 6. kör előtt kézbe jön a karácsonyfadíszítő csávó nincs esélye az ellenfélnek. Kíváncsi vagyok mennyi lesz a vége, a napi questek után ezzel fogom tolni a hónap végéig. :W :D

Nagyon várom már a kieget, 3400 aranynál járok és szerintem veszek is real money-ért ha lesz lehetőség előrendelni

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#45571) Tyler Durden válasza Tomics (#45570) üzenetére

Az a baj, hogy a challenger csak hab a tortán. Általában már az elején elmegy a game ellene, ha jó curve-je van: lásd minibot, mustár és csatolt vidéke. Arról nem is beszélve, hogy ha kijön neki ilyen dr6-7-8 vagy dr 6-6-7 és társai, akkor azt a legtöbb dekkel nem tudod megoldani és game over.
Nem kevés ember mondta a friendlistemről, hogy alig várja, hogy jöjjön a standard és menjen ez a dekktype a levesbe /szerintem az se lenne baj ha 1-2 hónapig a palának to the ground lenne, anyfin meg secret retya után/ ;]

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#45572) salaam válasza Tyler Durden (#45571) üzenetére


salaam
senior tag

+1

Én be is törtem mindkét challengert, hogy még véletlenül se tudjak játszani vele :))

(#45573) #75376384 válasza Tyler Durden (#45571) üzenetére


#75376384
törölt tag

A "régi" szép idők, amikor még a patron korszak elott mekkora boldogság volt, hogy a midrange paladin milyen egy jó, használható, nem rák deck. Aztán meg lehet nézni mi van most. Uther neve lassan egyenlő egy szitokszóval. :D

(#45574) F-ECT$ válasza #75376384 (#45573) üzenetére


F-ECT$
titán

Sőt, még korábban volt control paladin is, 2 eq + 2 consec :)

Dive ever, work never.

(#45575) tomazin


tomazin
veterán

no offense, but:
Komolyan nem értem, hogy mi lenne az az állapot, amikor azt mondaná itt a fórumon mindenki, hogy na most szuper a játék.
Fúújj secretpala, kombódruid, fészhánter, p2w warrior. Szerintem ennyire változatos még nem volt a meta mióta van a játék. Bármivel lehet menni (de tényleg r9-en mechlock jön velem szembe) ha úgy érzed, hogy rossz ellenfelek vannak akkor nem 2pakliból tudsz választani.

De nézzük meg a másik oldalról. Mindig lesz egy általánosságban a legjobb deck és az emberek nagy része nyerni akar, tehát mivel fog menni? Hát nyilván nem facepriesttel.
El szeretnéd érni a legendet? Biztos nem fatique deckkel indulsz el r17ről, mert egy év alatt sem érsz le, még akkor sem ha mindig nyersz.
Szóval ha hirtelen ki lenne véve a challanger, akkor lenne helyette más, amit a nép játszana. Akkor attól lenne undor. (btw tényleg jobb volt, amikor t4-5 lethal a huntertől? mert szerintem nem)

(#45576) fogtunder válasza tomazin (#45575) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ez egy jó kérdés, már én magam se tudom, mi lenne az egészséges, mi lenne az, amit élveznék.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#45577) thesound


thesound
őstag

Szerintem sokan megunták a játékot, csak mivel időt/pénzt tettek bele nehezen akarják elengedni. Persze sok kihagyást pénztárcával lehet majd behozni, ez is egy "pszichológiai tényező" itt Mo.-n. Én is 3 naponta léptem be a questeket megcsinálni a hónapban. Meg is látszik, még a rank10 se lesz meg, de nem erőltetem. Nem munka ez, farmolok eleget IRL, hanem szórakozás ha van kedvem hozzá.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#45578) salaam válasza tomazin (#45575) üzenetére


salaam
senior tag

Nekem személy szerint az rng fiestával van bajom és azzal, hogy a mostani "jó" deckek mind-mind a légy ostoba és jutalmazódj meg szellemben működnek.
Vagyis a secretpala/aggro pala, middruid, sámán, tempo mage újabban tényleg semmit nem kell körbejátszon, mert erősek a lapok. Ez a paladinra igaz a leginkább, de a tempos/liquides listák deckjei mind ide tartoznak.Levitte a boardomat a hellfire? Nem gond, kirakok két minibotot/flamewakert/shreddert aztán face.
A standard azért lesz jó, mert a deathrattles hülyeségek jelentős része eltűnik, és számítani fog, hogy a yetit mibe üti majd bele t5-ben, mert elmehet azon a meccs.

De egyébként egyetértek, 2. szezon óta figyelem a topicot, és mindig ment a /cry a miracle, a midhunter, a dr facehunter, a patron, stb. miatt. És senkinek nem lett jobb, miután megölték az adott deckket.

[ Szerkesztve ]

(#45579) Tyler Durden válasza tomazin (#45575) üzenetére

Nahh akkor én mondom az én elképzelésemet, nekem 3 dekkel van komolyabb bajom:

-kombó druid: egyértelműen op, nem most kellene nerfelni, hanem már réges rég meg kellett volna lépni. Gyakorlatilag minimális boardcontroll után megcsapsz bárkit akár 3/4 hp-ról is, szerintem ez vicc kategória

-face hunter: továbbra se rossz szerintem, most is simán képes 5-6 körre rektelni..

secret pala: ezt meg leírtam, szerintem nem csak a challenger a baj, hanem, hogy voltak olyan "ügyesek" a blizznél, hogy a curve-t nem nézve rakosgatták be a lapokat a palának, amiből kijött az, hogy iszonyatosan op lett. Lehet vitatkozni, hogy nem táp meg meg lehet verni, de legtöbben azzal dingelik be a rank 5-t /esetleg legót/, valamint R5 felett is találkozol olyan playekkel tőlük, hogy látszik csak és kizárólag a dekk vitte fel, fogalma nincs a játékról.

Face shammyt azért nem soroltam a felső 3hoz, mert sokkal megfontoltabb döntéseket kell vele hozni egy csomó meccsen /arról nem is beszélve, ha spelleket kapsz a kezedbe lények helyett, akkor majdhogynem mehet is a concede/

Nagyjából ennyi részemről, ez a 3 eltűnne boldog ember lennék ;)

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#45580) F-ECT$ válasza tomazin (#45575) üzenetére


F-ECT$
titán

LoE megjelenése után pár hétig szerintem nem volt sírás. Egyébként én is hasonlóan látom az itteni helyzetet: csomó jó deck van, rég volt ennyire változatos a meta.

Ami "mindenkori" gond, ha egy faék pakli op, mert akkor túl sokan fognak vele játszani, és azt látod, hogy hülyeségeket lép, te nem, és mégis elver, ami nem túl jó semmilyen játékban. (Aztán persze mégsem lett meg innen mindenkinek legend, de ebbe most nem mennék bele.)

Ami szintén gond, az a túl sok rng, persze valamennyi van, mivel ez kártyajáték, de amikor a lapok egy jó része rng alapú, ami akkora hatást fejthet ki, ami elveszíti / megnyeri neked a játékot, no az se jó. (Lelövi a Juggler a 2/1-emet? Hova lő a Waker, hova robban Boom, mit ad a Shredder? Stb.)

A Standard lehet ebből a szempontból jó, de sok függ a nerfeken és az új lapokon.

Dive ever, work never.

(#45581) saen


saen
veterán

Nekem csak a patronnal van/volt bajom, a többi deck nem zavar :)

(#45582) fogtunder válasza F-ECT$ (#45580) üzenetére


fogtunder
nagyúr

ilyen szempontból is jó lesz a standard, mert az igazi RNG fiesta a GvG-ben kezdődött a shredderrel és boommal. aztán persze lehet, hogy a következő kieg témája a random lesz, na akkor lesz az, hogy a Blizzard megnyalhatja a zsákomat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#45583) Tyler Durden válasza fogtunder (#45582) üzenetére

Csaknem lépnek ugyanabba a sz@rba kétszer. Szeretném azt hinni, hogy pont azért jön a standard, hogy a durva random lapok kihulljanak..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#45584) F-ECT$ válasza saen (#45581) üzenetére


F-ECT$
titán

A régi tényleg OP volt jó kezekben, a mostani szerintem már kezelhető.

Dive ever, work never.

(#45585) saen válasza F-ECT$ (#45584) üzenetére


saen
veterán

Ezen már semmi nem változtat nálam :) Ha a patron lesz a legszarabb deck a játékban akkor is utálni fogom :)

(#45586) whitezo88 válasza Tyler Durden (#45583) üzenetére


whitezo88
nagyúr

talán lesz foganatja hogy pro-kkal is megbeszélték a dolgokat még ősszel. Nekem is az a bajom hogy a legerősebb deckek a legagyatlanabbak. Mikor freezeznék és a golden facehunter semmit se tradel és 6 kör alatt bever, az minden csak nem well played. Vagy freeze mirrorban 3-at tickel az ellen emperorja hogy FULL kéz mellett nem tudom semmivel se leszedni, aztán jön a Tony is. De inkább az előbbi gyakori, paladin shaman és hasonlókkal együtt. Nem mondom hogy régen jobb volt, de ne már csak a lapjárás meg az RNG döntsön... és ilyen tap last meg totem last ellenfeleknél...

[ Szerkesztve ]

(#45587) tomazin válasza Tyler Durden (#45579) üzenetére


tomazin
veterán

Az szerintem bármelyik deckről elmondható, hogyha jön a lap, akkor megrektál.
Face huntert bármivel vagyok (secretpala, kombódruid és tempomage van összerakva és begyakorolva valamilyen szinten) az esetek nagyrészében megverem, ez sztem pláne igaz reno deckre, cw-re, hogy lealázza, so nem tudom mennyire top tier.
Druid: Ha nem jön fel a kombó, akkor ált. rekt. Ha jön, de kirak valami szép kis tauntot, de nincs silence rekt, ha tempoban előtted van rekt, mert be kell áldozni valamit a kombóból, hogy ne öljön meg. A fenti 3deck közül ezzel a legrosszabb a winratem érzésre.
A jelenleg legjobban utált pala: Lehet, hogy minden slotra van tuti, de nagyon ritka az az eset, amikor tényleg jól összeáll (mondjuk azt nem tagadom akkor semmi esélye nincs az ellennek). Illetve mire jön a doktori időszak (t6-7-8) és nincs a kezedben 2 belőlük (vagy ha 1 akkor d7,8 legyen), akkor ált. rekt van, mert egy dr6-ot (mivel tudják mi fog történni) le szoktak tudni kezelni.
Illetve engem pl. a r5ben csak a 400dust motivál, de inspire palával, meg reno lockkal annyira nem halad az ember (ezekkel szeretek amúgy játszani)

A magasabb rankos misplayek: Lehet tényleg a deck vitte fel (mert van ilyen, mert a bot is feljutott vele), de az is lehet, hogy nem kéne játszania, mert fáradt, szakadozik a játéka és sietnie kell, kiborította a sört a gépre, stb.

fects, whitezo:
ha egy faék pakli op
igen, ezt aláírom.

[ Szerkesztve ]

(#45588) whitezo88 válasza tomazin (#45587) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Eloise ma EUn reno paladinnal játszott, rank1en fejezte be 17-8as stattal ami elég jó szerintem főleg itt.

(#45589) #75376384 válasza tomazin (#45575) üzenetére


#75376384
törölt tag

Talán akkor ha normális lenne a balaszhoz való hozzáállása a kedves blizzardnak. Miert nem lehet random nerf/buff dolgokat bedobni?
Elég felnézni redditre. Az esetek nagy részében mikor egyre többen emelnek hangot valami ellen az általában nem poénból van, hanem van alapja. Vagy ha azt nem is olvassák akkor nézzék meg melyik kártyákat játszák egyre többen (BB utalt rá korábban hogy tudnak ilyet). A legjobb időszakok a játékban amikor új dolgok jönnek be, mert olyankor rengetegen próbálkoznak és nem fásul be az ember a monoton ellenfelektől. Ez valamilyen szinten elérhető lenne random változtatásokkal is szeritnem. De nem, ezek a fszok megvárják míg a többség egyhangúan elkezd anyázni.
A másik a tömény rng és a már említett "ostobán játszik mit számít szerencséje van" mert shredder/implosion/juggler/boombot etcetc tudta a dolgát. A pakli felhozatal is lehet, hogy változatosabb lenne így.

(#45590) F-ECT$ válasza #75376384 (#45589) üzenetére


F-ECT$
titán

Neked is csak annyit mondok, hogy Standard. Évi 3x tuti jól meg lesz kavarva a meta.

Dive ever, work never.

(#45591) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#45590) üzenetére


DaveNo1
veterán

Majd kiderül hogy hogyan nerfelik classic lapokat + mennyi jó lap jön.

Új nagy kiegészítővel valami nagyot kell dobnia a Blizznek, mert hiába vesznek ki egy csomó OP lapot + nerfelnek régi lapokat, attól még a szar lapok nem lesznek hirtelen jók. Én azt mondom kb a lapok 70%-ának jónak kell lennie a következő kiegészítőben, eddig még az 50% környékét is csak a Naxx érte el.

(Amúgy ezt sok profi is elmondta múltkor, hogyha TGT szintű kiegészítő jön megint, az nagy bukta lesz a játéknak.)

You are not prepared.

(#45592) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#45591) üzenetére


F-ECT$
titán

Gvg és Naxx kiesésével, a classic nerfekkel szerintem pár TGT lap is fel fog értékelődni.

Dive ever, work never.

(#45593) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ismét új Brawl, de összerakós megint: minden lényednek chargeja és tauntja van.

(#45594) whitezo88


whitezo88
nagyúr

rank14 NA plays [link]

7 kör alatt 22-n vagyok még és képtelen feladni...

[ Szerkesztve ]

(#45595) tomazin válasza whitezo88 (#45594) üzenetére


tomazin
veterán

megmondták már, hogy sosem szabad feladni ;)

(#45589) vzarmo
RNG: igen, ebben szerintem nagyon sokan egyetértenek, hogy a mostani rng nem jó.
viszont az opság és a nerfelésről beszélt már BB. mégpedig azt mondta el (amit én is leírtam), hogy mindig lesz legop-bb. nerfelik a secret palát, ezáltal más deckek kapnak erőre, más lesz a legopbb, megint lehet más nerfelni és így tovább.
amit nem mondott el, de egyértelmű, hogy nem akarnak laphoz nyúlni csak akkor ha nagyon muszáj. ui. a teljes costos törés nekik rossz. pl. boomot anno úgy gyártottam le, hogy úgyis nerfelve lesz és full refund. ennek ellenére sikerült megoldani olyan módon, hogy mégsem lesz belőle 1600dustom, illetve az emberek megtanultak ellene játszani. mystchallangert is sokan le tudják kezelni, úgy hogy rosszabb boardom lesz, mint mielőtt kiraktam. (megkapja az avenget, bgh megy rá, bgh 2hp helyett 1 lesz, fenthagyja a getdownt, magában megkapja a +1,+1-et (comp spirit)) és viszlát. persze van amikor ezt nem tudja megoldani, de azért is írtam, hogy egy dr.6 kevés szokott lenni a boldogsághoz, kell még mellé valami.

[ Szerkesztve ]

(#45596) h3lios


h3lios
addikt

Na gyerekek, most nem kiömlött a só, hanem Nuke-ot dobtak a k...ott sósivatagra....

[link]

Az utolsó 4 lapban volt a 2 goblin... Az ilyen fos játékoknál gondolom úgy, hogy nekem ezzen nem kellne játszanom. Hozzáteszem, hogy előtte 5 -öt lose-oltam zsinórban patron - cw keverékkel, mert kib.szott nevetségesen húztam. Vagy jött minden fegyver és 0 execute vagy fordítva. Freeze mage- ellen konkrétan nem tudtam leszedni sem Alexet sem Antit, pedig 30 armort magamra pakoltam előtte.

B-tag: H3lios#2825

(#45597) whitezo88 válasza h3lios (#45596) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hagyjuk már [link] :U még te is bennevagy, tökéletes időzítés :DDD

tökéletes kéz hunter ellen, de Blizzard azt mondta, te most pucsíts.

[ Szerkesztve ]

(#45598) P00By


P00By
nagyúr

cp vs. cw mi döntött az utolso ~10 lapnál? Hogy kinél jön fel hamarabb a a majom. Természetesen nála... :U

MOD: Bazzeg feladta, mert minden le tudtam szedni, vagy 5 legendet utána meg ócskák voltak nála :Y :Y :Y

Mindent visszaszívok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#45599) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kezd érdekes lenni a szezon vége... [link]

(#45600) KaraDani


KaraDani
addikt

Rájöttem mi a legjobb a legendben. Elverni a rank 1-2 secretpalákat (most épp olajrugóval) :DDD Mindig ilyen érzésem van:

Amúgy azt, hogy mennyire szeretik az emberek jól mutatja, hogy legend ellen alig játszottam 1-2 secretpalával, ellenben rank 1-2-ről rohadt nagy százalékkal dobálja őket. Mindenki csak kínjában küzd vele szerintem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.