Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45451) tomazin válasza KaraDani (#45447) üzenetére


tomazin
veterán

óóóóemmmgééé

de az is kemény, ahogy lifecoach nem hagyta magát behúzni a csőbe.

(#45452) JNashville


JNashville
senior tag

Dupla 60 wines Druid questem volt ma, rühellem a decket, de inkább összeraktam, mintsem cserélgessek valami sittre. Az első meccsen azért tett róla a játék egy Shredder segítségvel, hogy megjöjjön az esports alaphangulat:

Meg is lett a 140 gold 6 meccsből.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#45453) saen válasza KaraDani (#45450) üzenetére


saen
veterán

Megnéztem a meccset és jót röhögtem. Bár Zalae tényleg tökéletesen játszotta a matchupot, azért nem kellett hozzá akkora zsenialitás. Ha játszik a shaman ED-vel akkor ez már sokkal inkább egy control deck nagy bursttel és nem aggro. Arra emlékeztetett a meccs amikor Kolento ladderen nyomta a saját verzióját napokig streamen, ott ha nem is ennyire élesen, de sok hasonló meccs volt.
Az egészet az tette viccessé, hogy a "nagy szakértő" Kripp totál nem ért a játékhoz, az aréna nem egyenlő a verseny deckekkel. Rockbitert nem szabad elszórni ilyen matchupban egy clericre, mert rengeteg burst-öt buksz és kifogysz a sebzésből. Ezekhez meg játszani kéne a deckekkel, hogy tudja kommentálni és akkor nem égne be annyira, mint most amikor nem értették Frodannal a meccs elejét...

(#45454) salaam válasza saen (#45453) üzenetére


salaam
senior tag

Csak egy apró megjegyzés: Rockbitert igenis el kell tolni, ha van boardod, és ha mondjuk nem akarsz egy cleric into wild pyro into coin circlet vagy valami hasonló playt :)

(#45455) Gyuri27 válasza saen (#45453) üzenetére


Gyuri27
félisten

Félő volt, hogy a clreicre érkeznek a buffok. Ha pedig ez megtörténik nem veri le a shámi a boardról.
Én is leütöttem volna. Az, hogy LF mindenféle classic lappal játszott egy dolog. Mindenki másnál ment volna rá 1 de inkább 2 velen.
Az meg külön tészta, hogy a 3/4-t hogy verte volna le a priset vagy abból, hogy húzott volna lapokat. Ja várj cleric buffal. Ha pedig félek a bufftól és nem rakok ki semmit leverem.
Amúgy meg nem hajtotta a tatár. Neki ott volt a board clear. A lapok gyültek a kezében otk-ra játszott. Jó játékos zalae de ettől nem lesz quantum fizikus.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45456) saen válasza salaam (#45454) üzenetére


saen
veterán

Turn 1 volt és üres board...

(#45457) saen válasza Gyuri27 (#45455) üzenetére


saen
veterán

Velen nem ment volna rá, mert Gvg meg Naxx tiltott volt, max PW: Shield ami jöhetett volna.

(#45458) Gyuri27 válasza saen (#45457) üzenetére


Gyuri27
félisten

Classic play. Turn 1 cleric. Turn 2 sield. Turn 3 blade, circle. Aztán lehet vakarózni.
Maradjunk annyiban, hogy ha kolentó bárki top steamert nézel a clerik mindig hal amint lehet. Ugyanúgy a secret keeper, a wyrm. Mert lehet nem tudja tromfolni. Ha viszont tudja 3-4 kör alatt bukod a meccset.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45459) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez az Eloise pap nem tűnik rossznak, Kolento top3ban vele az elmúlt napokban, sjow is ma top100 volt végig, valami 39nél hagyta ma abba.

(#45460) KaraDani válasza Gyuri27 (#45458) üzenetére


KaraDani
addikt

Hol van dragonpriestben, circle, meg wild pyro, meg blade? :) Semmi aktivátora nem volt dmg-re és healre ha az enemy nem játszik semmit, Zalae pont ezért nem nyomott totemet sem.

(#45461) saen válasza KaraDani (#45460) üzenetére


saen
veterán

Itt a pont, ráadásul nagyjából tudta már Zalae, hogy Lifecoach mit játszik.

(#45462) NyxNyxNyx válasza saen (#45453) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Imádom hallgatni Krippet mikor besül az okosokodásaival. Ahogy belevág a másik szavába a fölényes hangsúlyával, hogy ő mennyivel okosabb nála. :DDD

A meccs meg tényleg jó volt, köszi a linket.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#45463) Gyuri27 válasza KaraDani (#45460) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hol van dragon priestbe far meg lövés? Sehol.
Ahogy ezek elfértek elfért volna más is.
De ha tudjuk, hogy nincs benne akkor a golem mehetett volna turn 2-be.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45464) sagem válasza whitezo88 (#45459) üzenetére


sagem
addikt

Link?:) Pappal szeretnék játszani és kipróbálnám :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45465) KaraDani válasza Gyuri27 (#45463) üzenetére


KaraDani
addikt

Szerintem az lehetett a gondolat mögötte, hogy nem rakta le, hogy ha egy wyrmrest agent jön le arra burstöt kell pazarolni, vagy különben a priest húzni fog. Ez nekem is fura volt. De bejött neki :)

(#45466) whitezo88 válasza sagem (#45464) üzenetére


whitezo88
nagyúr

gugli [link]

1-2 napja reddit főoldalon is volt hogy valaki nagyon jól ment vele legendbe.

(#45467) h3lios


h3lios
addikt

Szerencsétlen Strifecro, Ostkaka 10/10-es Edwin-t tolt ki második körben. Ezzel nem tudott mit kezdeni az aggro shaman, nem volt kézben earthshock.

B-tag: H3lios#2825

(#45468) sagem válasza whitezo88 (#45466) üzenetére


sagem
addikt

Ah thx, ezt ismerem..szerintem sokat nem ér rank 10-15+ között, simán ledarálnak vele általában, eléggé halott pakli, ha nem jól húzol az elejétől kezdve végig..legalábbis nálam nem volt valami világverő, másik pap paklival jobban haladtam.

Legend persze más tészta..de ott már szinte mindenfélével lehet(ne) haladni :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45469) whitezo88 válasza sagem (#45468) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ahogy néztem sjowt meg kolentot, secret palákat és faceshamanokat is farmolták vele. Faceshaman is könnyen halott ha nem húz jól early gameben.

(#45470) sagem válasza whitezo88 (#45469) üzenetére


sagem
addikt

Szerintem alsóbb szinteken vacak, én elég sokat próbáltam:) Biztos nem is játszok vele olyan jól, de egy másik control pappal többet nyertem, mint ezzel. Most is próbálom de..rank 12ről->rank15..:)
S itt nem is látok már jó ideje secret palákat pl. Face sámánt se..csuda kombinációk vannak..pl. az előbb mech warlok..:))

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#45471) F-ECT$ válasza sagem (#45470) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem egyszerű vele jól látszani, én néztem Kolento-t és egy csomószor nem azt játszottam volna, amit ő. Persze nyert a végén, és az nem derült ki, hogy az én játékom jó lett volna-e, de tippem az van :)

Dive ever, work never.

(#45472) dejaris


dejaris
addikt

Eliset kijatszva, tokig huztam a paklim, de a map sehol se volt.

(#45473) KaraDani


KaraDani
addikt

Omfg. Ostkata vs Thijs, miracle rouge vs druid, rogue topdeck módban druid 4 hp-n. Ostkaka a rogoueal sorozatban húzott: fen of knives, prep, conceal, prep, cold blood, na ha valamikor lehetne saltynak lenni az ez volt.

(#45474) KaraDani


KaraDani
addikt

A döntő game 2-2 után Savjz és Thijs között is eléggé epicre sikerült. Azt is ajánlom ha felkerül.

(#45475) Balathruin


Balathruin
veterán

Sajvz (2) priest, 6 élet, következő kör 3 fatigue, 2 Ysera a boardon, Thijs (2) utolsó kártyája: Bash.
Ezt kapod azért amiért nem healelsz. :D

(#45476) EmptyParadox


EmptyParadox
senior tag

Első golden herom meg is van. :) :))

Closed beta közepe óta játszom (kb. 3 hónap kihagyásom volt összesen), többi class még messze van. Eléggé casualben tolom. :D

[ Szerkesztve ]

(#45477) Genji válasza EmptyParadox (#45476) üzenetére


Genji
őstag

grat :K

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#45478) salaam válasza EmptyParadox (#45476) üzenetére


salaam
senior tag

Gratula :)

(#45479) férfiállat


férfiállat
tag

Sziasztok
1 középiskolában dolgozom infótanárként és arra gondoltam, hogy lehetne szervezni hs bajnokságot és arról szeretnék érdeklődni, hogy legálisan lehet e olyan környezetet használni hogy látszódjon mind a 2 játékosnak a kezében a lapok, pont úgy mint a hivatalos versenyeken vagy marad a 2 kivetítős spectator mód?

(#45480) netpeti98 válasza férfiállat (#45479) üzenetére


netpeti98
addikt

Mind a két játékoshoz be tudsz lépni spectatornak. A board azé lesz akihez először belépsz, de a másodiknak a keze látszik.

(#45481) Genji


Genji
őstag

Zetalot vs Stancifka
:Y A priestmágus elveri a handlockot 3x az önmagában epic de az utolsó meccs.. WTF! :Y

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#45482) Soybex válasza férfiállat (#45479) üzenetére


Soybex
őstag

Best tanár ever :DD

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#45483) KaraDani válasza Soybex (#45482) üzenetére


KaraDani
addikt

Nekem is ez jutott eszembe :DDD Bár a gimis rajztanárom is hasonlóan jó arc volt, ő egyben infotanár is volt, de nekünk csak rajzot "tanított" a számtekteremben :D Tanárúr bekapcsolhatjuk a gépet? Be de csak ha én is játszhatok és a stadiumon megyünk (duke nukem 3d ;] )

[ Szerkesztve ]

(#45484) P00By válasza Genji (#45481) üzenetére


P00By
nagyúr

Jó volt! :C

(#45485) darkrock


darkrock
aktív tag

Mikor az ellenfélnek két élete van és a Slam nem sebez arcba de felhúzza Finleyt és ott van a Hunter hero power majd jön az "I Will be your Death" és a friend request: FeelsGoodMan :DDD

(#45486) salaam: ma egyszer lefagyott a játék, nem tudom mi okozhatta. Szerencsére győztem, miután kint voltam a patronok a face shaman feladta.

[ Szerkesztve ]

(#45486) salaam


salaam
senior tag

Másnál is huncutkodik a decktracker a legutolsó frissítés óta? Néha teljesen lefagy a játék miatta, meg ilyen darabos f*s, ahogy a nagyrabecsült főnök mondaná. Lehet, hogy nem túl stabil az új verzió.

(#45487) darkrock válasza salaam (#45486) üzenetére


darkrock
aktív tag

Most néztem, nincs fent a legutolsó frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#45488) ígyvanferi válasza salaam (#45486) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ja, tegnap nálam is sz.rakodott. Decket sem ismerte fel, dobta a hibát, hogy a peddlert nem ismeri, pedig nem változtattam.

(#45489) P00By


P00By
nagyúr

Mennyi dragon pakli lett! Vajon miért? :D

(#45490) saen


saen
veterán

Szerintetek van ennél rosszabb pack? :) A mai Watch and learn eredménye...

(#45491) Gyuri27 válasza saen (#45490) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha 40 dust ami az esetek 90%-a akkor nem mindegy mi van benne. Olykor kapsz dupla rarér. Sürüben goldent. Ritkán epicet és nagyon ritkán legendet.

Amd - Radeon - Ryzen

(#45492) saen válasza Gyuri27 (#45491) üzenetére


saen
veterán

Most olyan szempontból nem mindegy, hogy gyűjtöm a lapokat és várom a nerf-et. Ha mondjuk egy knife juggler lett volna a csirke akkor sokkal jobban érezném magam :) Egyébként mindegy, de akkor is ritka szar pakli.

(#45493) KaraDani válasza saen (#45490) üzenetére


KaraDani
addikt

A conceal meg a redemptiön még használható, szóval gondolom létezik rosszabb, de ez is eléggé top kat :D

[ Szerkesztve ]

(#45494) férfiállat válasza netpeti98 (#45480) üzenetére


férfiállat
tag

köszönöm, ez remek ötlet!
Már csak azt kellene megoldani, hogy azok a diákok akik nézik ne tudjanak beletrollkodni azzal, hogy mondjuk megírják hogy az ellenfélnél milyen lapok vannak.

(#45495) netpeti98 válasza férfiállat (#45494) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem vagyok benne biztos, de elvileg a busy státusz esetén nem dobja fel a chat ablakot játékon belül. Legalább is a Starcraft 2-ből kiindulva. Ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#45496) darkrock


darkrock
aktív tag

Meg is van a Rank 5, jó ez a Paton Warrior :)
Pár százalék eltérés lehet, mert volt hogy elfelejtettem elindítani a trackert.

Par epic play

Reno warrior ellen: kép. A Rhonintol kapott három Arcane Missiles megsokszorozta a Patronjaimat :D

Renolock ellen kép. Ellenfél kitette Jaraxxust én a következő kőrben arcra Death's Bite, Fire Blast és Gromm.

[ Szerkesztve ]

(#45497) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mikor Forsen megcélozza a Kappa rekordot LIRIK elől :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

(#45498) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ON: dupla warrior quest, első meccs: [link]
sejtettem hogy a Block hiba volt, de ez retarded... 0 exec 0 bgh... nem látszik de DF is jött... laza 6 lap kb.

[ Szerkesztve ]

(#45499) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Nekem a mostani brawlban egy házi worgen warrior is jól muzsikált, sokan elfelejtenek boardcleart hozni az onlyface miatt.

(#45500) whitezo88


whitezo88
nagyúr

wow pappal megöltem egy murlocadint ami egyik legnehezebb matchup a "kombó" miatt. Arany paladin volt, de első Fint 2 murlockra tolta el, második meg kevés volt. Entomboltam egy Warleadert és annyival kevesebb éledt fel. TS se volt a deckben. Kétféleképp lehet megnyerni: Entomb legend murlocot, ill. TS-elni Anyfint és miután eltolta, sajáttal kivégezni, más mód nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.