Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44551) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Uhh ez az új hátlap üt. :DDD

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#44552) #75376384 válasza Kanczy (#44550) üzenetére


#75376384
törölt tag

A minibot tök jó szvsz. Nekem adott egy szaros Mini Mage-t. a másik egy ice lance (ez marad) és egy rogue kalóz. Megérte a rank5.

(#44553) salaam


salaam
senior tag

Nekem most végre vállalható lapok jöttek: Ice Block, Slam meg Olaj. Meg 25 dust ;]

(#44554) saen


saen
veterán

Soha rosszabb szezonkezdetet, 7-0 :) Rank 13 :C

(#44555) darkrock


darkrock
aktív tag

Nem sikerült elérjem a rank 5-ot, 7-nel megakadtam, túl sok secret pala jött szembe :(
Upgrade!, Robo Cub, Holy Champion (múlt hónapban is volt egy)

(#44554) saen: mivel játszol?

[ Szerkesztve ]

(#44556) saen válasza darkrock (#44555) üzenetére


saen
veterán

Első kettő tempo mage volt, utána 5 druida.

(#44557) whitezo88 válasza saen (#44554) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én már rögtön a másodikat elvesztettem druiddal, rank19en. Mirror, neki jött FoN én meg Innervateket meg MCT-ket topdeckeltem... aztán jön egy aggro shaman, akiről mint kiderül nem agro shaman és kirakja a t7 boomot miután tempo BGH-t tettem. innervate, wg semmi, 1-2, lassan rank20. Biztos tök kipihenten tiltelek, azért van :U

[ Szerkesztve ]

(#44558) fogtunder válasza whitezo88 (#44557) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én most cigiszünetben gondoltam játszok egyet, rank 20, az ellenfél pala T1 passz, én coin+innervate+shredder, T2 concede :D

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44559) DaveNo1 válasza whitezo88 (#44557) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem a napi top nálam volt. Egg Druid: pont kifogyott a keze, így lapelőnyből még visszahozhattam volna a meccset, na mit top deckelt? Jeeves.

Ilyenkor mindig elgondolkodok hogy miért pazarlom én erre az időmet.

You are not prepared.

(#44560) saen válasza whitezo88 (#44557) üzenetére


saen
veterán

Miért játszol MCT-et? A combo druida egy tempo deck és ez egy rossz lap bele.

(#44561) salaam válasza saen (#44560) üzenetére


salaam
senior tag

A control warrior meg egy fatigueban nyerő deck, szóval felesleges bele Grommash?

Én is játszok MCT-t és nem csak aggro ellen jó, hanem mirrorban is pofás tud lenni. Arról nem beszélve, hogy hogy vered meg tempoban a dr3-4-5-6-7-8 köröket? Úgy, hogy ellopod a dr7-t mondjuk. Másképp esélyed sincs.

szerk.: De akkor mit játszol helyette? Én azért játszom, mert a shade semmit nem csinál, ez ellenben esélyt ad arra, hogy kapjak valami jót az ellen boardjáról és, hogy elrontsam a körét. Shade a leghaszontalanabb lap, az előbb úgy nyertem mirrort, hogy az ellenfél innervate shade. Ami 11/11-re hízott, nem ütött vele, aztán muszáj volt beleüsse az emperorba és onnantól meg ki is kapott. Az MCT legalább csinál is valamit.

[ Szerkesztve ]

(#44562) saen válasza salaam (#44561) üzenetére


saen
veterán

Az első kérdésre inkább nem válaszolok.

A dr 3-8 köröket sehogy nem vered meg. A lényeg az, hogy a többi meccset megnyerd... Többet ér egy proaktív lap, így is van egy csomó szituációs lap a pakliban.

(#44563) whitezo88 válasza saen (#44560) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Annyira rossz hog tides rank1 legend lett ezzel a listtel es azota is igy jatssza. Flood es secret pala ellen is jo es kettore se szamitanak az elso utan.

(#44564) saen válasza salaam (#44561) üzenetére


saen
veterán

Én Kolento listáját használom egy shade-del. Ma már 7-0 vagyok a listával és összességében 9-0 ma, szerintem jól működik. Shade-et meg nem szabad örökké rejtve tartani, de pl most is shade-del vertem meg egy zoo-t, mert nem tudta leütni és utána kombóval frankón meghalt. Shade erős még control warrior ellen is, mert semmit nem tud vele kezdeni. Sokan viszont rosszul játszanak vele, az egy 3 manás lap, lehet vele trade-elni, nem kell megvárni a kombót. Az MCT csak akkor jó ha hátrányban vagy, de akkor általában ki is kapsz, a tápos lényt kell vele ellopni az meg többször nem fog sikerülni, mint igen. Ha a 3. körben kirakod akkor meg a shade jobb, mert te döntöd el, hogy hogyan trade-elsz vele.

(#44565) whitezo88 válasza saen (#44564) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezt? [link]

mert ez UGYANAZ mint tidesé, csak mct-shade csere van. Mi van a másik shade helyett?

(#44566) saen válasza whitezo88 (#44565) üzenetére


saen
veterán

Az nem Kolento deck, inkább ezt:
https://www.youtube.com/watch?v=94CYWTLXxZM

Egyébként 10-0 a mai eredmény eddig, sose volt még ilyen mákos szezonkezdésem.

(#44567) DaveNo1 válasza whitezo88 (#44565) üzenetére


DaveNo1
veterán

Kombó druid. Fun and interactive deck. /residentsleeper

You are not prepared.

(#44568) whitezo88 válasza saen (#44566) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na, így igen nehéz haladnom, valami áldozatot mutattál be? 2-4.

[link]

(#44569) saen válasza whitezo88 (#44568) üzenetére


saen
veterán

Szerencsés szériák mindig vannak, lesz ez még másképp is :)

(#44570) KaraDani válasza saen (#44569) üzenetére


KaraDani
addikt

Egy tempomaggel sem találkoztál, vagy én kapom az összeset? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#44571) saen válasza KaraDani (#44570) üzenetére


saen
veterán

Nem, begyűjtötted őket :P

[ Szerkesztve ]

(#44572) KaraDani válasza saen (#44571) üzenetére


KaraDani
addikt

Rettentően örülök... :DDD Már azon gonolkozok hogy ezek miatt berakok aspirantot, vagy zombie chow-t :D

[ Szerkesztve ]

(#44573) whitezo88 válasza saen (#44569) üzenetére


whitezo88
nagyúr

eddig 6-1, bár ez is csak 2 lapnyi különbség. Az 1 loss egy secret pala volt aki mint kiderült QM-t is futtatott, aztán gg...

(#44574) saen válasza whitezo88 (#44573) üzenetére


saen
veterán

Na látod, megy ez :)
Félve jegyzem meg, hogy 14-0-nál járok, ez minden idők győzelmi legnagyobb szériája nálam. 13-at csináltam már többször is, 14-et még sose. Druidával 12-0 és mirrorban 5-0 eddig ami elég durva. Mostmár kiváncsi leszek mikor kezdődik a nagy loosing széria. Első nap szerintem sose voltam még rank 10.

Szerk: 15 már nem lett meg, egy reno lock elvert csúnyán :) Azért így se panaszkodom :D

[ Szerkesztve ]

(#44575) KaraDani válasza saen (#44574) üzenetére


KaraDani
addikt

Na jólvan én sem panaszkodok, csak a 2. game volt tempomage eddig, azonkívül két mirrorból buktam kettőt, és 7 win. :)

[ Szerkesztve ]

(#44576) saen válasza KaraDani (#44575) üzenetére


saen
veterán

Mondjuk ez a rank 10 már durva, itt asszem elidőzök egy darabig :) Itt már láttam néhány csúnya dolgot :)

(#44577) saen


saen
veterán

Rank 12-es Zoo, Brann into Flame Imp play :DDD És még így is nyert :W

(#44578) Tyler Durden válasza saen (#44577) üzenetére

Tempoért mindent ez volt a mottója ;)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#44579) tomazin


tomazin
veterán

Akinek esetleg érdekes itt egy magyar leírás arról, hogyan kell kis tárhelyű telefonra felpakolni a HS-t.

(esetleg 1.hszbe is bele lehetne rakni)

[ Szerkesztve ]

(#44580) férfiállat


férfiállat
tag

egy jó reno lockot tudnátok linkelni?

[ Szerkesztve ]

(#44581) Klemice válasza férfiállat (#44580) üzenetére


Klemice
senior tag

(#44582) Kanczy válasza Klemice (#44581) üzenetére


Kanczy
veterán

De rohadt rég találkoztam ezzel, bravó :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44583) whitezo88


whitezo88
nagyúr

A kiegek kozt eltelt ido alapjan jonnie kell lassan a kiegnek. Ha tgtt nezzuk annal csak jobb lehet...

(#44584) Kanczy


Kanczy
veterán

Imádom, hogy a 2. lényem támadásánál triggerel a Noble Sac; és emiatt vesztek :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44585) tomazin válasza Kanczy (#44584) üzenetére


tomazin
veterán

Marmint tamadtal, majd megint es a 2.nal triggerelt?nem lehet, hogy nem volt helye eloszor?

(#44586) mody123 válasza whitezo88 (#44583) üzenetére


mody123
tag

Tavaly Március 6-án jött a trailer a black rock-ról, nem akkor jön a köv kieg bejelentés? vagy akörül?

[ Szerkesztve ]

(#44587) Kanczy válasza tomazin (#44585) üzenetére


Kanczy
veterán

Igen és nem :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44588) whitezo88 válasza mody123 (#44586) üzenetére


whitezo88
nagyúr

[link] elején valóban lassan jött, azóta gyorsult. mégha a kieg nem is, a bejelentést ehónapban meg kéne kapnunk.

(#44589) P00By


P00By
nagyúr

Előző hónapban arany murloc knight és most is kaptam egyet :D

(#44590) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Játszik valamelyőtök most patronnal? Nyitottam Grommasht, gondoltam csak meg kéne futtatni kicsit a bácsit. Metasnapshot szerint tier2, ahogy a control is, viszont utóbbihoz hiányzik Alex, Geddon. Justicar.

(#44591) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#44590) üzenetére


F-ECT$
titán

Én még a nerf előtt próbálkoztam vele, akkor se volt autopilot deck, de azóta még nehezebb lett. Viszont Grom nem feltétlenül kell bele.

Dive ever, work never.

(#44592) csizi90 válasza ígyvanferi (#44590) üzenetére


csizi90
aktív tag

Trump ment vele sokat Januárban, nézd meg pár videóját, hátha segít.

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#44593) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Xixo jelenleg rank3 közepénél van, ezzel a Gormoksenes Zooval [link]

(#44594) ígyvanferi válasza whitezo88 (#44593) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Majdnem ezzel játszottam épp, csak Gormokom nincs, helyére Boomot raktam be. Gondolom az eléggé esszenciális lenne ide, de csak ezért nem gyártom le.

(#44592) csizi90: kösz, majd belenézek a videókba. A nerf előtt én is nyomtam patronnal pár tucat meccset, de azóta egyet sem. De láttam, hogy maga a pakli fennmaradt, és alapvetően nem rossz, persze ha tud vele az ember. Teszek majd vele egy próbát Grommal tuningolva.

(#44595) Dantenero72 válasza Kanczy (#44529) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Az a baj hogy pont leírtad hogy miért nyomorékság az hogy ilyen ellenfelet kapok ki : "bármilyen auto" HS-ben kedzetek óta megy ez a balanceolt match up hogy majd ugyan olyannal játszol DE MÉGSE! Szóval ez a HS NEM egy BÁRMILYEN PAKLI játék a KOCSIS példádra :) De irogassad csak a hülyeségeket ,érdekes hogy van balance rengeteg más hasonlo játékban ahol 1v1-van gear,rank(EZEK MIND EGYSZERRE MIELÖTT JÖTTÖK A BAROMSÁGOKKAL) stb stb de itt semmi :)

(#44596) Dantenero72 válasza Dantenero72 (#44595) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

ui.: Amúgy várok bárkit újpesten meginvitelem hozzám azt adok nektek egy paklit azt hajrá mutathatjátok mekkora überprók vagytok és csak én vagyok a balfasz :)

(#44597) zws válasza Dantenero72 (#44596) üzenetére


zws
senior tag

Szerintem befejezheted a vérpisti majd én megmondom nektek a magamét stílust, mert azon kívül hogy lejáratod magad mást nem érsz el. Kezdésnek azért kezdtél el sírni, mert igazságtalannak tartod, hogy másoknak jobb lapjai vannak és merik használni őket. Ne hogy már az én hibám legyen mert neked nincs meg valami egy játékban :D
Ui: ha nem birod a feszkót vagy felidegesít a játék, akkor jobb ha nem is játszol tovább, illetve nem is értem, ha ennyire idegesít, akkor milyen szórakoztató funkciója van a játéknak számodra?

(#44598) fogtunder válasza Dantenero72 (#44596) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én szívesen megyek, a hozzászólásaid alapján nagyon szimpatikus embernek tűnsz :DDD

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44599) voyager4.4 válasza Dantenero72 (#44596) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Sírás helyett, már rég összerakhattál volna egy classic zoo-t, a rankodra teljesen jó és max 2000gold. (naxx 1. szárny -opcionálisan 2. de még az se kötelező- 2 PO, meg 2 doomguard...) De te tudod.

no fate but what we make

(#44600) Redcaster válasza voyager4.4 (#44599) üzenetére


Redcaster
őstag

Tudod, egyszerűbb sírni mint tenni valamit azért, hogy elérj valamit a játékban. Sokan azt hiszik, hogy itt mindenki ugy szerzett Legendary/Epic lapokat, hogy lógatták a micsodájukat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.