Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44101) saen válasza KaraDani (#44094) üzenetére


saen
veterán

Ha poénos akarnék lenni akkor azt mondanám, hogy nézd meg a fennt linkelt Kolento videot, hogy tanulj :DDD :P

Bocs, ezt nem lehetett kihagyni. Egyébként szerintem simán meg fogod csinálni, még két hét van, ki kell tartani és ha sok a rossz matchup akkor szünetet kell tartani. Amikor viszont megy a nyerőszéria akkor nyomni ezerrel.

Még én se tettem le ebben a hónapban egy erősebb próbáról, én még csak rank 7 vagyok, szóval fényévekkel előttem vagy...

(#44102) KaraDani válasza saen (#44101) üzenetére


KaraDani
addikt

Kösz a biztatást.
Volt egy srác akivel szombaton játszottam koradélután rank 3-on. Felvett utána, hogy megbeszéljük a game-t. 1 óra múlva rank 5-ön volt, én elmentem far cryozni, kicsit később visszanézek rank 2, este meg legend. Próbálok erre gondolni, nem arra, hogy **** kétszer már majdnem megvolt, de akkor is iszonyú idegesítő. Pszicho training az tuti :)

(#44103) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Kungen NA-n játszik. Jön egy Shaman 18-on, t1 rockbiter face, t2 coin totemic, ad egy 1/1-et ami kap egy Ancestral Healinget. T3 mana tide. T4 abusive totem, arc.

Ami a csúnya, hogy ez egy GOLDEN shaman volt...

Mennyi játéka van ha még mindig nem tud játszani? Over 9 thousand?

[ Szerkesztve ]

(#44104) darkrock


darkrock
aktív tag

Van 1200 aranyam és nem tudom mit vegyek rajta. Naxx, LoE, és a BRM első két szárnya megvan.
Classic szettből a használható epicek (pl. BGH, Doomsayer, Cabal Shadow Priest, Ancient of War-Lore) nincsenek meg, és pár rare is hiányzik. GvG-bol Boom megvan, meg pár alap kártya, TGT szinte semmi.

Classic packot vegyek (mostanában mindig olyat nyitok belőle ami mar megvan), vagy GvG, esetleg folytassam a BRM-et?

(#44105) whitezo88


whitezo88
nagyúr

te jó ég, még ilyen SMOrc deckkel, hogy faceshaman se tudnak sokan játszani... nyom minden arcba, cracklet, rockbitereket fegyver nélkül, minden.. és csodálkodik hogy veszít, még totemet se tesz előtte. ráadásul druiddal voltam és taunt, heal nélkül.

és még a kezem is rossz volt, FoN, 2x WG-vel nyitottam.

[ Szerkesztve ]

(#44106) Kanczy válasza whitezo88 (#44105) üzenetére


Kanczy
veterán

Mostanában elég sok streamet nézek, és elképesztő, hogy milyen világtalan emberek vannak meglepően magas rangon. Ez már csak ilyen :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44107) voyager4.4


voyager4.4
senior tag

Na rémálom.
Megkaptam a 3 sámán win kvesztet, de az aggro-hoz egy csomó minden hiányzik.
Valami értelmes midrange van amivel gyorsan le lehetne zavarni ?

no fate but what we make

(#44108) Kanczy válasza voyager4.4 (#44107) üzenetére


Kanczy
veterán

Soha ne legyen rosszabb rémálmod, mint hogy egy HS questet csak másnap tudj megcsinálni ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#44109) voyager4.4 válasza Kanczy (#44108) üzenetére


voyager4.4
senior tag

De másnap is csak skippel ;]

no fate but what we make

(#44110) DaveNo1 válasza whitezo88 (#44103) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ezt hívom klasszikus pasziánsz játékosnak ;]

You are not prepared.

(#44111) sagem


sagem
addikt

Hm, lesz Budapesten is hivatalos HS torna, február hatodikán a Malom bisztróban..lehet menni csápolni :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44112) DaveNo1 válasza sagem (#44111) üzenetére


DaveNo1
veterán

PH! kupa kellene újra, 1 éve volt, és szerintem sikeres volt ;]

You are not prepared.

(#44113) tPedro_


tPedro_
őstag

Jól látom, hogy érdemesebb a játékban telefonról vásárolni, mint a PC-s kliensből? Vagy van még ott valami rejtett költség?

(#44114) DaveNo1 válasza tPedro_ (#44113) üzenetére


DaveNo1
veterán

Attól függ, applenél van felár például.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#44115) F-ECT$ válasza DaveNo1 (#44114) üzenetére


F-ECT$
titán

Androidon nincs, ott jobb a telefonos ár.

Dive ever, work never.

(#44116) h3lios válasza F-ECT$ (#44115) üzenetére


h3lios
addikt

Akinek van esze nem vesz szemetet Apple terméket, mert még a vásárlás is lehúzás rajta. :)
Ha félre teszem a trollkodást nem tudom mire vélni az Apple Store-os felárat. Nekem az tűnne logikusnak, hogy a mobil rendszereken közös áron adják a termékeket. Nem látok ebben az árazásban logikát. Azt tartom elképzelhetőnek, hogy az Apple csak akkor engedte a HS-t az Appstore-ba, ha jelentős összeget fizetett ezért a Blizz. Nyilván ők pedig hülyék lennének nem a játékosokra terhelni ezt.

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#44117) DaveNo1 válasza h3lios (#44116) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jobban megéri, mint 160 ezer forintot HS-be tolni, nokappa ;]

You are not prepared.

(#44118) sagem válasza h3lios (#44116) üzenetére


sagem
addikt

minden appstoros vásárlás után leveszi az Apple a maga százalékát, megtehetik, mert az ő platformjukon költik a legtöbb pénzt.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44119) h3lios válasza DaveNo1 (#44117) üzenetére


h3lios
addikt

Inkább elégetném azt a 160 ezret, mintsem apple terméket vegyek rajta. :))

A napi melóm során is annyi szívás van velük, mint 10 másik gyártó termékeivel együtt véve. Az a másik, hogy rendszeresen szopatják a felhasználó (birka) bázisukat. Gondolok itt a tudatos rendszer lassításokra a régi telefonok esetében. Új sziPhone-nál a Jack csatlakozó maradhat le (ha igazak a pletykák). Persze lesz hozzá majd instant merülős Bluetooth füles (yess).

Na mind1, nem nekem lettek kitalálva, ettől függetlenül sem érzem fair megoldásnak a + összeget.

(#44118) sagem

Vicces lenne, ha Kína is így állna hozzá a gyártáshoz. Mondván, hogy mindenki nálunk intézi a gyártást, tehát monopol helyzet van, miért ne küldjük fel az árakat. Úgy sem fognak gyártó sorokat vissza vinni a nyugatra. :)

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#44120) tPedro_ válasza h3lios (#44116) üzenetére


tPedro_
őstag

Mondjuk én azt se igazán értem, hogy akkor miért drágább közvetlenül a Blizzardtól vásárolni a játékban, mint a Play áruházon keresztül.

(#44121) sagem válasza tPedro_ (#44120) üzenetére


sagem
addikt

Ez jó kérdés, androidos marketen vannak régió szerinti árazások, lehet, hogy a Blizzard akaratlanul (vagy direkt) valami ilyesmit állított be. Bár ha nyugati IP-ről nézve is olcsóbb, akkor passz:)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#44122) DaveNo1 válasza tPedro_ (#44120) üzenetére


DaveNo1
veterán

Szerintem a Blizzard shopban más az USD/EUR átváltás, ennyi.

You are not prepared.

(#44123) voyager4.4 válasza DaveNo1 (#44122) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Én is úgy tudom, hogy valami ilyesmi.
Blizz egy az egyben váltja, mert jófejek és ismerik az árfolyam fogalmát :DDD
Play meg átvált rendesen.

no fate but what we make

(#44124) #75376384 válasza h3lios (#44119) üzenetére


#75376384
törölt tag

juj... :U

(#44125) KaraDani válasza KaraDani (#44102) üzenetére


KaraDani
addikt

Jólvan, tryhardolást befejeztem, lassan meglesz a rank 5, úgyhogy innentől szarok rá.

(#44126) Tyler Durden válasza KaraDani (#44125) üzenetére

Nyugalom, ne add fel. Gyakorlatilag most mindenki liftezik, ahogy a friend listemet nézem. Valahol örülni is lehet ennek, mert rengeteg féle deck van most, egész jó a meta, így nyílván több countert is kapsz..
Én gyakorlatilag rank 2-7 között repdesek. Ma reggel rank 4 telicsillag voltam, most rank 6 3 csillag. Kitartás (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#44127) Stylerr válasza Tyler Durden (#44126) üzenetére


Stylerr
addikt

Én is leragadtam rank6-on. Holnap tiszta fejjel neki esek, aztán reméljük a legjobbakat.

(#44128) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Blizzard akar tőlem valamit, watchnlearn packban lapult egy Leeroy :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#44129) F-ECT$


F-ECT$
titán

Én meg szomorúan konstatáltam, hogy már nincs hidden quest pool, fél órával éjfél után már hiába csináltam meg 1 questet a korábbi 3-ból, nem kaptam újat a helyére.

Dive ever, work never.

(#44130) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#44129) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Fél órával később letudva is kaptál újat korábban? Nekem csak olyan rémlik, hogy akkor kaptam, amikor az utolsó meccs a questhez éjfél előtt kezdődött el és utána fejeződött be. Illetve ez működött még a múlt héten is. Vagy mikor is játszottam utoljára? Lehet, hogy van annak már két hete is.

(#44131) saelin válasza Mister_X (#44128) üzenetére


saelin
veterán

Lol, egy pillanatra azt sem tudtam ki vagy! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44132) DaveNo1 válasza F-ECT$ (#44129) üzenetére


DaveNo1
veterán

Ez nem valami halmozódás alapján ment? Nekem eddig úgy volt ha összegyűlt három, és nem csináltam meg, következő napon viszont igen, akkor utána kettőt kaptam.

You are not prepared.

(#44133) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#44130) üzenetére


F-ECT$
titán

Igen, ez valami bug volt, de javíthatták.

Dive ever, work never.

(#44134) EmptyParadox válasza F-ECT$ (#44133) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Cseréltél questet közben? Nekem 1-2 hete még működött, viszont nem szabadott questet cserélni, mert akkor törlődött a queue.
Sajnálnám, ha azóta javították volna. BB említette is twitteren, hogy tudnak róla, és maaaajd egyszer foglalkoznak vele, vagy valami ilyesmi.

(#44135) JNashville válasza EmptyParadox (#44134) üzenetére


JNashville
senior tag

Gondolom ezt fontosabb volt javítani, mint megcsinálni azokat a *** ***** **** deckslotokat, mert ebből a végén előnyük származott a játékosoknak.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44136) F-ECT$ válasza EmptyParadox (#44134) üzenetére


F-ECT$
titán

Ja, cseréltem, akkor lehet ez volt a gond.

Dive ever, work never.

(#44137) DaveNo1 válasza JNashville (#44135) üzenetére


DaveNo1
veterán

+ deckslot azért nincs, mert milyen frusztráló lenne a játékosok számára látni a rég nem használt deckjeiket

Bullshit factor 10/10.

You are not prepared.

(#44138) JNashville


JNashville
senior tag

Rank 10 környékén volt egy kis gyengélkedés, de megint veszett jó a Reno Mage, ma 7-2-t mentem vele, el is értem a Rank 8 közepét. Egyre többször látom azt, hogy teljesen világtalanul játszanak az ellenfelek, körbejátsszák a Mirror Entityket, majd amikor már gyanakodnak, hogy ez Freeze, akkor a Doomsayert. Utóbbit ki is vettem belőle, nagyon ritkán jött össze a kombó (nyilván, mivel 1-1 van csak benne, külön-külön viszont fos a két lap), raktam be viszont Earthen Ring Farseert és MC Techet helyettük.

Egyrészt sokkal jobbak a gyors hordák ellen, ami általában elég para, plusz mindkettő kiválóan kombózik az Echoval és a Brannal is. Toshley is bekerült próbaképpen Sylvanas helyett, eddig átlagos, néha jobb volt, néha rosszabb.

Ma még a full antiaggro Control Warriort is sikerült megalázni, ami Freeze Mage-nek auto concede.

Decklist + -egy-egy átlagos meccs vége.

Hátrány, hogy nincs 10 perc alatt meccs, plusz nagyon kell vágni, hogy mikor mi van bent, hány lap a kézben, hogy a Duplicate-Toshley-Echo miatt ne legyen elégett lap. Számolni kell azt is, hogy milyen leszedést mire tolsz el, pl. BGH-Boom, Poly-Tirion, stb., mindig a legoptimálisabb megoldás kell. Ezért létrázásra csak akkor ajánlom, ha egyrészt megvan minden lap bele, másrészt nagyon unod már a Tier 1-2 dekkeket (amiket egyébként jó eséllyel bezúzol, ha nem húzott az ellenfél nagyon beteg módon).

szerk.: balfaszul kopiztam ki, a dekk elején van még egy Chow és egy Flamecannon.

[ Szerkesztve ]

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44139) JNashville


JNashville
senior tag

Még egy dolog, mielőtt mindenki elkezdené ezt a mindentverő csodadekket játszani: van ennek is hard countere, úgy hívják, hogy Reno Lock, és sajnos az most Tier 1 dekk. Mivel általában túl fog húzni, és a legtöbb asztaltakarítás fölösleges ellene, ezért csak a szerencsében lehet ellene reménykedni, vagy hogy beesik valami misplay.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44140) NyxNyxNyx válasza JNashville (#44138) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én Doomsayer mániás vagyok. Még anno priestben is játszottam(ott kevés sikerrel). De lényegében 2 dropként buzi erős ha nincs silence. Reno mage-ben tényleg ritkán jött ki a kombo, nem is csak azért volt.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#44141) whitezo88 válasza JNashville (#44138) üzenetére


whitezo88
nagyúr

En na-n jatszottam quest miatt. Jott egy paladin aki t1ben elarulta magarol hogy lovese sincs a deckrol: secretkeeper coin secret... Ez ertelmetlen es rossz play. Kapta a frostboltot, redemption, aztan meg ket secret. Meg egy frostbolt. T5re ki is fogyott a keze mert kidobalta a maradek lapjait.

(#44142) JNashville válasza whitezo88 (#44141) üzenetére


JNashville
senior tag

Az ilyenek ellen csak azt utálom, hogy ilyenkor is 10 perc a meccs, mert nem fogja fel, hogy a 30 HP mellé van 40+ heal a dekkemben, és nincs esélye nyerni, de tolja addig, amíg le nem ütöm.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#44143) F-ECT$ válasza whitezo88 (#44141) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem feltétlenül rossz play, mert ha utána jön a muster, plioted, loatheb, dr 6-7-8 (vagy ebből legalább 4) akkor meg nyer.

Dive ever, work never.

(#44144) h3lios


h3lios
addikt

Mi a SZ.R van a metával ? Egymást követő 3 ellenfél: Facehunter, Faceshaman, Facedruid ? Ennyi rákot még a Halálos fogásban sem láttam... :U

B-tag: H3lios#2825

(#44145) fogtunder válasza F-ECT$ (#44143) üzenetére


fogtunder
nagyúr

én ettől függetlenül nem szeretek secretet coinolni mellé, ha olyan class ellen vagyok, aki le tudja szedni a 3HP-s lényt, mert bukod a coint és 2 for 1-oltad magadat.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#44146) saen


saen
veterán

Aki duelyst fan, nézzen most Firebat streamet :)

Ez a Reno mage dolog viszont érdekes, néhányszor már szembejött, egyszer se tudtam nyerni. Először azt hittem freeze mage, csak olyan lapokat játszott több körön át és ezzel buktam a meccset. Utána meg jöttek olyan kombókkal, hogy szerintem összeválogatni se tudta volna jobban a lapokat :) Előbb-utóbb kipróbálom, de most egy győzelemre vagyok a rank 5-től, azt mindenképp össze akarom még hozni és az druidával lesz.

(#44147) saelin válasza h3lios (#44144) üzenetére


saelin
veterán

Tegnap nekem is kijutott belőle. El is ment a kedvem a napi questtől.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#44148) h3lios válasza saelin (#44147) üzenetére


h3lios
addikt

Mondjuk csak azért nem panaszkodom jobban, mert Secret Paladinnal játszottam a meccseim. Gyakorlatilag most nincs olyan kaszt amivel konzisztens eredményt tudnék elérni. Druidot próbálgatom még néha, mert ha összejön a ramp az ellenfélnek esélye sincs.

B-tag: H3lios#2825

(#44149) oba


oba
addikt

(#44150) F-ECT$ válasza fogtunder (#44145) üzenetére


F-ECT$
titán

Nehéz ez, mert amit leírsz az a value szemlélet, a secret pala meg inkább az agro / tempo vonalon mozog. Persze, érthető, amit írsz, és néha érdemes is úgy játszani, de ehhez ismerni kellene a többi lapot is, pl T3 divine esetén is jó lehet az, ha üríted a kezed. (És amúgy is jó az első 2 körben 4 manát kijátszani.)

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.