Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64079) Precorus


Precorus
tag

Na srácok. Topic ON. Story time. TL;DR: képek legalul.
Szóval van ez a JYSK ös Skodsborg székem. Nem a legkényelmesebb, a gázkarja is szar már jóideje, de az enyém. És gurul.
Egy ideje már el van repedve az egyik csavar mentén. Felülről nézve huzalozott. Óóóó, nagyon jó, akkor ez még évekig elvan.
Nem. amit láttam felülről, az egy alátét a csavarnak. Amiből ugye kettő fogja az ülőrészt, és kettő a háttámlát.
Nem megadták magukat a kis mocskok tegnam?! Deeeehogyneeeeeem. Nem tudom miért, de nagyon felhúztam rajta magam. Tudod ki fog a fennmaradó egy hétben államvizsgára nem-forgós székben tanulni.....
Szóval garázsba le, fadarab, sok lyuk, sok csavar. Amikből 4 facsavar, és le kellett vágnom belőle, hogy ne szúrja ki a lábam/szövetet/valaki szemét. Mivel persze jelölő nem volt, ezért a fekete autó sprayyel lett lefújva. Ha már ott voltam, természetesen a másik 5 oldala is. Szóval, jöjjenek a képek!


Itt látható, bár már összerakott állapotban a 2 repedés- azok pont a 2 csavar közepén jelentkeztek, mert miért ne.


Az a lógo cucc dísznek van.
Itt pedig megcsodálható a munka :D :DDD

[ Szerkesztve ]

Könyvtár == Old-school Netflix

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.