Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55851) Omli85 válasza Dani_kp (#55849) üzenetére


Omli85
őstag

Ezek rendes billenőkapcsolók.
Momentary néven keress pl SmartSwitch 12V Momentary azok a pillanatkapcsolók.

Megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#55852) Atomantiii válasza Dani_kp (#55849) üzenetére


Atomantiii
őstag

Én ilyet vettem tegnap 950 Ft-ért helyben, ez a fajta magától visszaáll 0-ba ha elengedem. De úgy láttam e-bay-en sem volt feltétlenül olcsóbb.

A másik piros fajta pedig abban az állásban marad, amelyikbe nyomod, ha elengeded, akkor is ott marad.

(#55853) Dani_kp válasza Kernel (#55850) üzenetére


Dani_kp
őstag

Kernel, Omli85 és Atomantiii köszönöm a segítséget :R .

Akkor nekem ez megfelel, mivel nem pillanatkapcsolóra van szükségem, olyanom van 2 db is átlátszó védőkupakkal ;] :DDD .

Őszinte leszek a leírást most meg sem néztem, csak a kiszerelést :B .

(#55852) Atomantiii: milyen célra vetted? :U

Meg is rendeltem egy ilyen 10-es pakkot egy ezresért, igaz csak 4-5 db kell majd belőle, de alig volt olcsóbb az 5-ös kiszerelés, szóval ez így gazdaságosabb :DDD .
"Rendesen" bevásároltam ebay-en, költöttem vagy 2k.t, de jön egy kazal mindenféle kapcsoló, utána jöhet a "gány" és szórakozás ;] .
Folytatás kb. 1-1,5 hónap múlva :DD .

[ Szerkesztve ]

https://ingatlan.com/33821564

(#55854) Atomantiii válasza Dani_kp (#55853) üzenetére


Atomantiii
őstag

Tolómotor projekthez vettem, amíg nyomom a gombot forog a motor vagy az egyik, vagy a másik irányba, ha elengedem megáll. (legalábbis bízom benne :DDD )

(#55855) s3toraph válasza Ed3r_X_ (#55846) üzenetére


s3toraph
senior tag

A válaszod alapján sikerül kiszednem, fogakat kihajtani (be voltak hajolva), visszadugni, most már nem csúszik ki. :) Köszönöm. :R

+ (#55848) DonElvis:

Köszi, megoldódott.

[ Szerkesztve ]

Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

(#55856) apezka válasza Atomantiii (#55852) üzenetére


apezka
tag

950huf??? A hestore-ban ~120huf.

(#55849) Dani_kp
Én is egy állású billenőkapcsolót kerestem a napokban mely nyomásra nyit, majd visszazár. De valami okból kifolyólag minden boltból kifogyott és sehol nem tudták megoldani mikor lesz újra. Én alternatívaként nyomókapcsolót használok. Kerület vagy 45 forintba. :D

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#55857) Atomantiii válasza apezka (#55856) üzenetére


Atomantiii
őstag

Az egy áramkörös lehet, de ez két áramkörös, ilyesmi, mint ez:
https://www.hestore.hu/prod_10033920.html

Van olcsóbban is 650-700 Ft-ért, de hát nincs mindenütt ilyen bolt. Ez van.

[ Szerkesztve ]

(#55858) apezka válasza Atomantiii (#55857) üzenetére


apezka
tag

Jogos, nem figyeltem, hogy 2P-s. :R

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#55859) taaz


taaz
aktív tag

Sziasztok. Sokáig szemezgettem a topikkal. Van sok gányolásaimról képek ... úgy az elmúlt tizen évekből. Lassan megosztom veletek. Az utolsó alkotásom 5perce fejeztem be.

(#55860) DJGABI válasza taaz (#55859) üzenetére


DJGABI
addikt

ez hol gány már, tesa? :DDD

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#55861) hegegabi80 válasza taaz (#55859) üzenetére


hegegabi80
addikt

Ez már szinte túl jó ide. Hadd lássuk a belsejét és a többi részét is, hátha találunk valahol egy igazi gányolást.
Na majd mutatok nektek én is szépet. :DD

(#55862) taaz válasza hegegabi80 (#55861) üzenetére


taaz
aktív tag

Jajj bocsánat. Majd akkor lehuzom a szinvonalat. :))
Este dobok fel vizhütéseimről képeket, ugy 2006 környékéröl.
Belsejében nem jártam, csak a fedlapot tapétáztam le.

[ Szerkesztve ]

(#55863) SteveK88


SteveK88
tag

Sziasztok! Megosztanék veletek pár fotót a saját gányolásaimról is :) Ez például a legutóbbi hűtőmodom ami abból áll hogy 90 fokban elfordítottam az egészet a jobb légáramlás miatt.

Ez a 90%-os készültség. Annyiban változott hogy a két széle fel lett hajtva lemezhajlítóval, hogy merevebb legyen.

[ Szerkesztve ]

(#55864) cinemazealot válasza SteveK88 (#55863) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ilyen akción már én is agyalok egy ideje, de nem tudom, tényleg szükséges-e. Jelenleg a top-flow hűtőm bordái a RAM-ok felé terelik a levegőt, ami a RAM-ok szempontjából lehet, hogy jó, mert így legalább ők is kapnak némi légáramot (igaz a CPU által már felmelegítettet). A levegő viszont így "beleütközik" a RAM-ba és a hátsó IO lemezbe, a borda lamellái közül csak nehézkesen tud távozni. Ha viszont a bordát elforgatnám 90°-kal, úgy a RAM-ok talán kevesebb levegőt kapnának, de a bordákból könnyebben tudna kiáramlani a felmelegített levegő egyrészt balra az SSD alatt, másrészt jobbra a ház likacsos oldalfalán.

Mi a véleményetek? Van értelme küzdeni vele? (Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy elsőre sikerülne, mert a borda hőcsövei eléggé kiállnak.)

(#55865) abdulka1


abdulka1
őstag

Sziasztok!

Alsó tápos házam, táp alatti szűrőnek csúfolt műanyag ráccsal megoldott porszűrő képességét szeretném apgrédelni. Beszereztem sűrű szövésű, de kiváló légáteresztő képességű tüll anyagot, keretnek egy festéklehúzó rácsot, valamint öntapadós mágnes szalagot. A mágnes 25mmx300mmx2mm, és ezt hosszában legalább felébe szeretném elvágni, de egyenlőre nem tudom mivel lássak hozzá, mert nem szeretném teljesen vállalhatatlan minőségűre faragni, viszont elég korlátozott a "szerszám parkom". Tapasztalat érdekelne, sniccer elég lenne hozzá?

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#55866) DonElvis válasza abdulka1 (#55865) üzenetére


DonElvis
tag

Sniccerrel nem állnék neki, de a szike + acélvonalzó + korrek rögzítés szétcúszás ellen kombó sikeres lehet.

Ami nem számít, az nem érdekel

(#55867) gerrrrry válasza abdulka1 (#55865) üzenetére

Olló?

A próbagarancia a nálam vásárolt minden termékre automatikusan jár, mert szerintem így korrekt.

(#55868) MrDerekas válasza abdulka1 (#55865) üzenetére


MrDerekas
addikt

Én nekiesnék sniccerrel is :) Egy masszív vonalzó és sokszor húzni, nem rányomva észnélkül ;) Esetleg picit megroncsolod a sniccer hegyét, hogy kaparjon. Ezzel elszemetelsz vagy másfél milit max, a teljes szélességből. (De minek kell félbevágni hosszába? Értem, hogy kettő lesz úgy, csak kíváncsi vagyok :) )
szerk: Derejeszaggatón kiegyengetni a hullámokat és azzal tolni a felezést. Topikhűen.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55869) abdulka1 válasza DonElvis (#55866) üzenetére


abdulka1
őstag

Pedig kénytelen leszek ezt használni, mert nincs más vágóeszközöm, ami nem roncsol egy többé kevésbé rugalmas anyagot. Plusz van egy 200-as satum amiben elég stabilan tudom rögzíteni, ha két vonalzó közé befogom, és ha sikerül pontosan beállítani a szintet talán még a vágás is egyszerűbb lesz.

gerrrrry: megpróbáltam, de nem bírtam vele.

MrDerekas: A szűrő helye a gép lábai között van, és ezek között jelenleg 130mm a távolság. Ha egyben hagyom, akkor a szélessége miatt 50mm-t kitakar a "légcsatornából". Így csak a felét.
Egyébként a kezembe akadt egy régi káposzta gyalu ami közel 10mm-es vastagsággal dolgozik. A megfelelő élezés után, a mágnest élére állítva akár háromba is vághatnám vele. :D

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#55870) MrDerekas válasza abdulka1 (#55869) üzenetére


MrDerekas
addikt

Az úgy már igen. Csak előtte fényképezd le az ujjaid, eredeti állapotban, így a balesetin könnyebb lesz varrni ;] Tényleg rohadtul ésszel azzal a gyaluval. Ha mindenképp ő a nyerő megoldás, akkor a kezeddel a kés élétől elhúzólag kapaszkodj a mágnesbe, hogy megugráskor véletlen se rántsd/told bele a kezed.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55871) abdulka1 válasza MrDerekas (#55870) üzenetére


abdulka1
őstag

A topik témája bármennyire is megkívánná, nem kockáztatom meg. :N
Marad amit javasoltál a satuval kombinálva. Mivel eleve elvágom kb 150mm-nél a fix rögzítés is biztosítva lesz.

Most hogy jobban belegondolok, ha sikerül rögzíteni akkor a gyalut is tolhatnám rajta. :D

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#55872) Sándor -P20-


Sándor -P20-
senior tag

2-es számú próba... Ez már remélem a megfelelő topicba megy...

Tehát akkor: Én is feldobom a heti termés egy "gyöngyszemét".


Az áldozat egy Raspberry Pi3, amin jelenleg OMV szalad és teszi a dolgát.
Nem tudom akarok-e foglalkozni tovább vele, úgy mint doboz és egyéb elhanyagolható dolgok.
Lehet hogy simán kap egy polcot a szekrény oldalára ahol kevésbé lesz szem előtt.
Mondjuk nekem így is tetszik... ;]
Ott ahol van.... :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

40 feletti kornak megvan az előnye és hátránya... Igaz, a betűket csak közelről látod, viszont az idiótákat már messziről észreveszed.

(#55873) dewil666


dewil666
őstag

Ezt találtam az interneten böngészés közben :D

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#55874) Phülöp


Phülöp
addikt

Ezt hét elején követtem el:

Háttértörténet:

vasárnap költöztünk be a lakásba, a felújítás csúszik, így az elektromos hálózat nem lett kész időre, de egy konnektorba már tudtam életet lehelni.
Mivel net nélkül nincs élet, ezért a szolgáltatói modem és a saját router nyerte meg azt az egy konnektort.
És akkor sorban:

- a falban van egy konnektor, angol (-1, nincs a képen)
- van egy 5 méteres hosszabbítóm (nem elosztó), EU-s, tehát már induláskor kellett egy angol-EU átalakító (0, nincs a képen)
- a hosszabbító vége csak egy aljzat, ami EU-s (1), a T-elosztóm viszont angol (3), tehát kellett egy EU-angol átalakító (2)
- a modem dugója EU-s (5), tehát ahhoz, hogy áramot kapjon, kellett egy angol-EU átalakító (4)
- a router dugója angol (6), azt csak bedugtam a T-elosztóba (csalódott is voltam kicsit).

Azóta persze rendeződött a helyzet, de akkor én is csak néztem bután. Mostanra persze már tudom, hogyan lehet az angol konnektorba EU-s dugót tenni átalakító nélkül.

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#55875) TheProb


TheProb
veterán

Urak!

Van valami tippetek, hogy 12es imbuszcsavart mivel lehetne még kicsavarni 12es kulcs nélkül? Holnap olajat kéne cserélnem a kocsin és most nézem, hogy a legnagyobb kulcsom csak 10es...
Van valami alternatíva erre? tekerjem be tejgumival a 10es kulcsot és talán belekap így?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#55876) Krogoth válasza TheProb (#55875) üzenetére


Krogoth
senior tag

Esetleg pont beleillő lapos fejűvel is megpróbálhatod.

(#55877) TheProb válasza Krogoth (#55876) üzenetére


TheProb
veterán

Gondoltam rá, de olyan széles fejűm szintén nincs.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#55878) jacint78 válasza TheProb (#55877) üzenetére


jacint78
addikt

Például 12-es csavarral, amit sima kulccsal tudsz tekerni, ha két anyát összehúzol a szárán.

Régen egy hülye haverom bónuszkulcsnak hívta az imbuszt. :DD

[ Szerkesztve ]

type your text here..

(#55879) TheProb válasza jacint78 (#55878) üzenetére


TheProb
veterán

Ez nem rossz ötlet és olcsó alternatíva is. :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#55880) Samus válasza jacint78 (#55878) üzenetére


Samus
addikt

Ezt magyarázd el nekem légyszíves, mert nem értem.

12es belső kulcsnyílású csavar. Ezt hogy lehet 12es csavarral kihajtani?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55881) MrDerekas válasza Samus (#55880) üzenetére


MrDerekas
addikt

Szerintem az elv a lényeg, hogy beleillő hatlapfejű anya a megoldás. A méreteket én is eléggé hanyagul kezelem. (Pl barkácsboltban a vízszerelési cuccok között turkálva kicsi vagy nagy toldó/könyök a keresés tárgya esetemben :D )

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55882) #33253120 válasza jacint78 (#55878) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ezzel annyi a baj, hogy az M6 még csak 10mm, az M8 viszont már 13mm.

(#55883) imibogyo válasza #33253120 (#55882) üzenetére


imibogyo
veterán

Viszont ez akkor azt is jelenti, hogy az M8 hatlapfejéből csak 0,5 mm-t kell leszedni oldalanként, ami sarokcsiszolóval a "röhögve, 10 másodper alatt" kategória... :B

(#55884) cinemazealot válasza dewil666 (#55873) üzenetére


cinemazealot
addikt

Feldobtad a reggelemet! :C

(#55885) taaz


taaz
aktív tag

Sziasztok.
Újra itt. Előkapartam pár fotót amit anno elkövetem.
Dell dobozban AM2 cucc víz hűtéssel.
Tiszta vízzel feltöltve, pár hónap után már algásodót a vízrendszer. :))
Ati 9600 , S462-es hütövel.
Gf 7900gs
p4-es rézmagos hűtővel, ramsünik rádrótozva, ja és volt modolva. Ezt a sok buherálásban lesarkaztam, de gariba kicserélték egy 8800gt 256-osra.

(#55886) do3om válasza TheProb (#55875) üzenetére


do3om
addikt

Gondolom a leeresztő csavart akarod kiszedni?
Aztán nehogy rendesen meglegyen húzva, és a barkács megoldás szétbassza a 12-es BKNY csavar kulcsnyílását. Utána már nehezebb lesz kiszedni, mondjuk nekem ez rendszeres munka.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#55887) jacint78 válasza Samus (#55880) üzenetére


jacint78
addikt

Úgy, hogy 12-es fejű csavarra gondoltam, csak nem írtam oda a fejet. :DD

type your text here..

(#55888) Pendra37


Pendra37
tag

Megkapta a sullyesztest, a gumitalpakat, az elso reteg festest, a nyilasfedoket es egy kicsit alakitottam az elolapon.

Meg egy-ket reteg festek megy ra. Van valakinek tippje, milyen spray kiszerelesu fedoreteggel tudnam kicsit strapabirobba tenni a festest? Most, ha veletlenul hozzautom a csavarhuzot egy kicsit, mar leuti a feketet.

[ Szerkesztve ]

Gondolj egy jeghegyre.

(#55889) MrDerekas válasza Pendra37 (#55888) üzenetére


MrDerekas
addikt

:R Nyersen, mondjuk "mutatósabb" volt nekem :) Én a Maestro spray matt fekete (9004) féle festékkel fújok. Eddig bevált. Mondjuk nem egy atomkemény felületet ad, de megteszi. A múltkori projektemnél a megkötni nem akaró alvázvédőre fújtam vele, na az most nem ragad és nem verődik le :)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55890) cinemazealot válasza Pendra37 (#55888) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ú, nagyon szigorú így ezzel a matt feketével. :K

(#55891) Samus válasza Pendra37 (#55888) üzenetére


Samus
addikt

Le kell lakkozni. Arra viszont figyelj, hogy olyan márkájú lakkot vegyél, amivel festesz. Mással is működhet, de ha nem, akkor hólyagosodni és repedezni fog. Spray-ből ajánlom a "Very Well" családot. Nagyon sok helyen kapható, festékboltokban szinte minden szín. És van hozzá fényes, illetve esetedben matt lakk is.

Speciel gépházat én sima fényes feketével fújtam három rétegben. Azóta eltelt úgy nyolc év, és még mindig nem jött le, még csal meg sem karcolta semmi annyira, hogy látszódjon a gyári (fehér) szín. Pedig a tetején van modem, elosztó, meg ami épp oda kerül.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55892) MrDerekas válasza cinemazealot (#55747) üzenetére


MrDerekas
addikt

A "gyorsan" kivételével, de alakul a dolog. 😀
[kép]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55893) cinemazealot válasza cinemazealot (#55404) üzenetére


cinemazealot
addikt

Talán emlékeztek, nem olyan régen sipítoztam 6 mm²-es sodrott rézvezeték toldására ötleteket remélvén, majd felmerült, hogy esetleg az MC4-es szolár csati alkalmas volna erre a célra. Idő közben megrendeltem az imént említett 10-es pakkot, szereléshez szükséges krimpelő fogóm azonban továbbra sem volt. Nem csoda, hiszen még a betét is 6000 Ft-nál kezdődik, a komplett fogó meg... hagyjuk. :) Volt viszont egy kicsorbult harapófogóm, ami némi köszörülés, flexelés és reszelés után most újjászületett:




Az eredményt csak kicsit kellett kombinált / lapos fogóval megigazgatni, szerintem a célnak meg fog felelni. :)

(#55892) MrDerekas
Mint púpos gyerek a prés alatt! :C Jó lesz ez. Várjuk a további fejleményeket is.

(#55894) Golyobis


Golyobis
aktív tag

Sziasztok, házilag szerettem volna tákolni valami hangszigetelést a házamba. Arra gondoltam, hogy valami vékony szövetet vagy lemezt felragasztok a megfelelő helyekre.
Tudna valaki ajánlani valami megfelelő anyagot amivel dolgozhatok?
Másik kérdés, hogy lehet-e kapni valahol ilyen kis gumi alátéret valahol, amit a rögzítő csavarok alá lehetne tenni? (A rezonancia megakadályozására).

(#55895) Pendra37 válasza Golyobis (#55894) üzenetére


Pendra37
tag

A haz hangszigetelesenel egyszerubb es olcsobb, ha veszel uj, halk ventiket. Minden ventis eszkoznel megnezem, mennyi a gyari dB ertek. Ha nincs megadva, nem is erdekel tovabb a cucc. A gepem olyan halk, hogy akkor sem lehet hallani, ha nincs a dobozban, csak az asztalon fekszik..

A GPU felpassziv, csak akkor megy a venti, ha jatszom, de akkor is max 800 RPM-et megy.
A PSU-ban a minimum a 12 centis venti es az aktiv fordulatszam szabalyzas. Teljes terhelesen sem megy nalam ~800 RPM fole.
Igy gyakorlatilag mindketto hangtalan.
A CPU venti pedig a leghalkabb, amit az adott meretben es sulyban gyartanak.

Ezek utan a 3.5-os HDD a leghangosabb es legidegesitobb alkatresz. Ezzel sajnos nem sokat lehet csinalni. En lecsereltem egy SSD-re meg egy 2.5-os kulso HDD-re.A HDD egy kicsi femtokban, a femtok egy bortokban, a bortok meg az asztalon. A vibracionak eselye sincs.

Gondolj egy jeghegyre.

(#55896) Pendra37 válasza Samus (#55891) üzenetére


Pendra37
tag

Koszi a tippeket. Gondoltam lakkozasra, de azt eddig csak fan lattam, femen nem. No, korulnezek jobban a festekboltban. Ezt a flakont csak fogtam es levettem a polcrol. Remelem, van nekik lakk is ebbol a fajtabol.

Gondolj egy jeghegyre.

(#55897) MrDerekas válasza cinemazealot (#55893) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ez igen :R Hatalmas ötlet!

Köszi! Jah, alakul. Épp most költöztem bele... Hogy nem az egyszerű szerelhetőség kategóriába készült, azt nagyon éreztem. De hogy egynapos power gomb befaragás, rögzítés és beköltözés után derül, ki hogy elszakadt egy szál benne valahol... :O Egyelőre marad. Kivezettem két pin hosszabbítót és rövidre zárva már indul is :DDD Holnap még vágok bele üveget és kész is. Majd jövök bloggal, mert fényképeztem ám ezerrel ;)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55898) Samus válasza Pendra37 (#55896) üzenetére


Samus
addikt

Egy éve festettem az alufelniket így. Nagyon meg vagyok elégedve vele. A lakk tartós és kemény felületet adott, mégis szép, üvegszerű hatást kelt. A fényes lakk legalábbis.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#55899) TheProb


TheProb
veterán

Lidl-ös racsnis szettem egyik darabja, darabokban. Lehet ezért garanciális pótlást/cserét kérni szerintetek?
Semmi olyat nem akartam kicsavarni, aminek ilyen szinten kellett volna meggyilkolni a fejet. Nem roncsolódott, hanem konkrétan letörött a feje...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#55900) Golyobis válasza Pendra37 (#55895) üzenetére


Golyobis
aktív tag

Köszi, de nem akartam túl sokat költeni ventikre, hűtőkre meg ilyenekre, már csak azért sem mert már most is minőségi halk cuccok vannak benne.

A kérdésem továbbra is fennáll.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.