Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-14 14:06:07

LOGOUT.hu

Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55701) imibogyo válasza MrDerekas (#55698) üzenetére


imibogyo
veterán

Hát, a szomorú igazság inkább az, hogy már csak ez maradt... Ha már pénzem nincs egyik megvalósítására sem, legalább tervezgessek... De azért köszönöm az elismerő szavakat. :R

Már csak annak örülnék, ha a bátorságom és a rengeteg tervem mellé megfelelő mennyiségű és minőségű tudás is társulna, és akkor nem csak Topik-ON produktumaim születnének... :DDD :P

Rajta leszek azért természetesen, hogy legyen a tervekből is valami, de sajnos közalkalmazottként túl sok minden nem megy egyszerre. Azért persze örülni fogok természetesen, ha most a kertes házat sikerül megvennünk szeptember-októberben, félreértés ne essék, csak addig lényegében minden mást félre kell tennem és úgy jövő tavaszig-nyárig biztosan (vagy ameddig a felújítás tart) csak a tervezgetés marad... :(

Ja és a bónusz kérdésre (szerintem) egyértelműen K6. ;)

(#55699) cinemazealot: szerintem szó sincs közröhejjé válásról. Aki ebbe a topikba látogat az "ezt" várja és nem is fog csalódni... :DDD

MÁS:
Másik topikban láttam. Szerintem abszolút ide is illik... :D :C

[ Szerkesztve ]

(#55702) imibogyo válasza cinemazealot (#55699) üzenetére


imibogyo
veterán

Nem tudom más épít-e valamit, amihez jó lenne a hidraulika (vagy annak kiváltása például emelés céljából), de nekem most ez az ötlet nagyon megtetszett kis méretű tolólap emeléséhez. Addig amíg nem lesz pénz hidraulikára, addig ez egy életképes alternatíva lehet például a csörlős megoldással, vagy a kézi emelés/süllyesztéssel szemben is, mert ez is nagyon költséghatékony (az mondjuk jól látszódik ez utóbbi videóban, hogy egy quad első futóműve mennyire nincs erre az igénybevételre felkészítve, főleg ha komolyabb méretű a kanál (ezt csak azért írom, mert én gondolkodtam "munka quad-ban is, de elvetettem))... :K

[ Szerkesztve ]

(#55703) cinemazealot válasza imibogyo (#55701) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ez a "MÁS" ez az, amire gondolok? :Y A féktárcsa a fékbetétek mellett és nem között van? Jó ég...

(#55702) imibogyo
Igen, a quadnak már a piros markolós videón is látható volt, mennyire lágy az első rugózása. Amikor letette a kanalat, mintha megemelte volna a gép elejét, pedig csak levette róla a terhet. :) A tolókanál nekem is tetszik, de talán könnyebb szerkezetű lenne a gép egy maró mechanizmussal. Ez a kis traktor pl. jóval könnyebb, mint a tolókanalas, de jól boldogul a hóval. De még ennek a srácnak a fából tákolt hómarója is teljesen jó, csak szerencsétlenségére pont le volt fagyva a hó, amivel próbálkozott. :D

(#55704) imibogyo válasza cinemazealot (#55703) üzenetére


imibogyo
veterán

Persze, igazad van. Csak úgy látszik nagyon más funkcióra keresünk gépet. Te a minél könnyebb felé mész, én meg a minél kisebb, de azért a lehető legnehezebb és még gurulni képes felé (mivel komolyabb munkára is szánom majd a gépet, udvar rendezés pl., tehát 10-20 centis földréteg felszedése, alap ásása stb.). Ha már könnyű kis kerti gép, akkor a magyar példákat se hagyjuk ki (érdemes megnézni a többi videóját is), ráadásul ez a 7,5 LE-s motor 30.000 Ft alatt beszerezhető újonnan itthonról...

Hát igen a hónál nem szabad megvárni a letaposást/lefagyást és akkor szépen lehet még nagyobb mennyiséget is átmozgatni, akár kézi mozgatású hótolóval is.

Ettől függetlenül nézegettem én is egytengelyes gépeket ötletadónak (ezek között is van olyan, mint amit linkeltél ráülős fajta, akár itthon is beszerezhető MF70-es tolatás funkcióval), de nekem ez csak maximum a hótoló és fűnyíró szerepet tölthetné be (arra viszont tökéletesek) és akkor ez mellé ugyanúgy kellene majd hosszútávon egy hidraulikás nagyobb gép. Két gépet pedig nem feltétlenül szeretnék fenntartani (persze lehet, hogy ez lesz a vége)... :B

[ Szerkesztve ]

(#55705) Essejó válasza MrDerekas (#55700) üzenetére


Essejó
veterán

Ha nem ragaszkodsz csak és kimondottan a fenti két telefonhoz, akkor a helyedben körülnéznék illetve érdeklődnék ebben a Topikban is.

[ Szerkesztve ]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#55706) Thorus


Thorus
aktív tag

Épülő félben lévő gépházam oldalát nem akartam üresen hagyni, így valami rajzzal megdíszítem. Az egyetlen gond az volt, hogy az oldallap sokkal nagyobb mint amit nyomtatóval ki tudnék nyomtatni, ezért gondolkoztam valami írásvetítő megoldáson. Neten elég drágán árúlják az írásvetítő gépeket, még egy eldobható kínai projektor is több mint amit én elképzeltem. Így egy kis agyalás meg sör után megszületett a legolcsóbb írásvetítőm :)

Tökéletesen jó, még 2 méteres távolságban nappal is jól lehet látni a képet. Doboz oldalát kivágtam a képet felragasztottam azt egy erős led lámpával megvilágítottam. Ha nincs lámpa kéznél a telefon vakuja is tökéletes.

[ Szerkesztve ]

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#55707) cinemazealot válasza Thorus (#55706) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ennyi! :C

(#55708) imibogyo válasza Thorus (#55706) üzenetére


imibogyo
veterán

Frankó megoldás. Én anno amikor a falra festettem egy sárkányt, akkor jártam el hasonló módon, csak én cipős dobozzal és egy fresnel lencsével oldottam meg... Sajnos képem nincs róla (mint annyi mindenemről sajnos), mert úgy 18 évvel ezelőtti az eset... :(

[ Szerkesztve ]

(#55709) mrterminator válasza Thorus (#55706) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Miért nem több részletben nyomtattad ki? Azután összeilleszted a darabokat. Raktam már össze 10-15db A4-es lapot is így egy képpé, amit átrajzoltam. Itt talán 2db A/4 ívből is kijött volna.
Bár tény, hogy nem apróztad el :) Kicsit golyóstoll vs ceruza az űrben érzetem van :D

[ Szerkesztve ]

(#55710) #57527808


#57527808
törölt tag

sziasztok!

egy kis segítséget kérnék gányolás témakörben.
"rövid" sztori:
zen előtt ki akartam próbálni a kimaradt amd szériákat, és vettem egy asrock 990fx pro lapot procival. a lapnak kellemetlen szaga volt terhelve (egész szoba büdös volt), és nagyon magas hőfokot írt az egyik vrm-re (90 fok környéke). előző gazdája elszólta magát, hogy a hűtés újra van pasztázva. mivel kompresszor nem javított illat terén, így leszedtem a vrm és nb hűtés (ami egyben van/volt). a vrm is pasztázva volt a gap pad alatt :F . acetonos műszerész "fülbizbasz" vitte szépen. szó szerint elmostam a bordákat, és mivel a hűtés még vizes volt, így egy mozdulattal leráztam róla a vizet. a hőcső új formát öltött, amit próbáltam visszahajtogatni, és elvált az északi híd bordától. elvileg a hőcső működését nem befolyásolja a kis horpadás.
képekben:
1, 2, 3, 4, 5
a hőfokok nem lettek rosszabbak, de gap pad csere után vissza szeretném ragasztani az nb-hez a hőcsövet és a képeken látható kis külön bordát. később el szeretném adni, értelemszerűen linkelem ezt a hsz-t a hirdetésbe.
szóval az a kérdés, hogy milyen ragasztó jó hozzá?
pillanatragasztóra azt írták, hogy tűzveszélyes, és ennek akár 90 fokot is bírnia kell. laikusként más ilyen keményre megkötő ragasztót nem ismerek.
a válaszokat előre is köszönöm:R
igen, bénáztam, ezt nem kell taglalni x hsz-en keresztül :DDD

[ Szerkesztve ]

(#55711) Omli85 válasza #57527808 (#55710) üzenetére


Omli85
őstag

Szerintem a legtöbb normális kétkomponensű fémragasztó megfelelő lenne erre a célra tekintve, hogy a borda felülete sosem lesz 90 fokos a legtöbb ilyen ragasztó pedig 90-100 fok környékére van írva maximum értéket tekintve. Persze ezeknél azt is be kell kalkulálni, hogy többnyire 48 óra a teljes kötési idő addig nem nagyon ajánlott mozgatni stb.

[ Szerkesztve ]

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#55712) #57527808 válasza Omli85 (#55711) üzenetére


#57527808
törölt tag

köszönöm:R
erősen dilemmázok, hogy foglalkozzak-e vele egyáltalán. aida vrm-re írta a magas hőfokot, de az az nb lesz szerintem, mert a vrm az nem volt vészesen meleg, illetve csak ezért vettem arctic ramhűtőt, ami nem változtatott a helyzeten.
bár nem beárazós topikban vagyunk, de láttam, hogy am3+ról váltottál, így megkérdezném, hogy kb mit érhet így a lap?

[ Szerkesztve ]

(#55713) Thorus válasza mrterminator (#55709) üzenetére


Thorus
aktív tag

Gondoltam a több lapból való megoldást is csak ha egy másik képet akarok, akkor újra kinyomtatni, illesztgetni az elég sok idő lenne nekem. Így elég egyetlen képet kinyomtatni és a mérethez meg csak a távolsággal kell játszanom.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#55714) Omli85 válasza #57527808 (#55712) üzenetére


Omli85
őstag

Hát így, hogy egy lényeges gondja van azért eladni elég macera lehet sérült cuccokra elég háklisak a vásárlók nekem pl 1 hónap alatt nem ment el az Asus Sabertooth 990fx R2.0 35K-ért pedig annyi csak a baja, hogy az elsődleges PCI-E vga rögzítő pöcök le van törve én is így vettem hibátlanul működik nem csúszott ki a vga sose stb.. Szóval ezt így eladni szerintem nem sok sikerrel lehet max ha megragasztod úgy, hogy érdemben nem romlik a hűtési teljesítmény de akkor is relatíve faragott áron talán el tudod adni csak kérdés annyiért megéri e vagy inkább megtartani tartaléknak :).

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#55715) #57527808 válasza Omli85 (#55714) üzenetére


#57527808
törölt tag

közben felraktam 9-ért, ennyiért csak elmegy. a ddr4 ram árak miatt még a sandy-t használom, így tartaléknak fölös tárolgatni, mert akkor prociban is állna a pénz. nosztalgiázni akartam egy kicsit, de pár hét használat után sem tört rám a must have érzés egy i5k után. de ettől függetlenül újra megvenném, mert mindenképpen ki szerettem volna próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#55716) MrDerekas válasza imibogyo (#55701) üzenetére


MrDerekas
addikt

Mindig is ámultam az olyan embereken, akik tervezni tudják az életüket. :R Próbálkoztam én is és bár nem "ahogyesikúgypuffan", de legtöbb esetben hozok döntést amivel igyekszem megtanulni együttélni, illetve az élet vagy igazolja ezen döntéseim, vagy nem :) A barkácsolásnál, ha tervezek, általában leülök és rajzolok egy perspektívát vagy látványtervet róla és építés közben alakul még picit a dolog. Fejcsóválásban szerintem az asszonyom már világranglistás az ilyen terveimtől :D
K6 vs A3 - 1:1 :) De a samu nyert. Majd tapogatás után meglátom...

(#55705) Essejó Köszi! A trékom is tényező. kis pénz, kis foci ;) Végülis eldőlt. Meg igazából nem akartam túlbonyolítani. Kevésbé hiper, de megbízható vasat kerestem.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55717) #33253120


#33253120
törölt tag

Ez ide kívánkozik.
Villámhárítózás közben találtuk:

:)

(#55718) jacint78 válasza #33253120 (#55717) üzenetére


jacint78
addikt

Mi a poén?

type your text here..

(#55719) #33253120 válasza jacint78 (#55718) üzenetére


#33253120
törölt tag

Utcai szemeteskuka talpa az antennaárbóc.

(#55720) jacint78 válasza #33253120 (#55719) üzenetére


jacint78
addikt

Jaaa. :D

type your text here..

(#55721) MrDerekas válasza #33253120 (#55717) üzenetére


MrDerekas
addikt

Ez az ország már századok óta bizonyítja az "újrahasznosítás" fogalmát. Erre jönnek a hülye reklámaikkal a fejlett államok médiái. :DDD
Szerintetek egy Raidmax atomic házba bele lehet erőszakolni egy matx alaplapot? Nézegettem már párszor a házikót, de még nem volt időm szétkapni. (A home szerver háza és feleslegesen nem kanám szét, a dokumentációját meg hmmm... elkallódott a valahova.) A lap flexelése nem játszik! :)

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55722) imibogyo válasza MrDerekas (#55716) üzenetére


imibogyo
veterán

Mindig is ámultam az olyan embereken, akik tervezni tudják az életüket.
Pedig ehhez nem kell semmilyen tudás. Egyszerűen pénz nélkül csak a tervezgetés marad. Van idő mindent megfontolni... :P :DDD

(#55723) jacint78 válasza imibogyo (#55722) üzenetére


jacint78
addikt

Tehát a pénz hiánya hozza magával a tervezés képességét? :D

type your text here..

(#55724) imibogyo válasza jacint78 (#55723) üzenetére


imibogyo
veterán

Logikus nem? :P

Egyébként úgy értettem, hogy a pénztelenség "segít" a jó terv megszületésében, tehát nem a képességen van itt a hangsúly, hanem az időn... Így születnek az igazi életművészek is... Ha kis pénzből élsz, akkor mire összegyűjtöd egy adott dologra a megfelelő összeget, addigra 1000x át tudod magad rágni az adott témán. Van idő 3d-s terveket gyártani fórumokat olvasgatni stb. stb... Így értettem. Most mire nekem összejön a traktorra való összeg, addigra 200x át fogom még tervezni, hogy mit és hogyan is akarok megvalósítani. Így mindenki azt látja, hogy hú ez a gyerek milyen jókat tervez, közben meg nem tudják, hogy volt rá 3 évem, hogy megszüljem az "igazi" tervet... :B

[ Szerkesztve ]

(#55725) jacint78 válasza imibogyo (#55724) üzenetére


jacint78
addikt

Ez abszolút ismerős igazából. :)

type your text here..

(#55726) MrDerekas válasza imibogyo (#55722) üzenetére


MrDerekas
addikt

:C Ott a pont. Bár nem a tervekre gondoltam ott, hanem az élettervre. (Telek-ház ekkor, akkor, stb ;) Nekem ez mindig spontán, eccőcsak megtörtént :) Mondjuk a kispénz az statikusan van vagy épp nincs jelen :DDD

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55727) Essejó válasza MrDerekas (#55721) üzenetére


Essejó
veterán

Mini-ITX-hez való ház, marad a lap méretre flexelése. :D

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#55728) TESCO-Zsömle válasza MrDerekas (#55721) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem ez inkább a "Jó lesz az még valamire..." mentalitás mintsem puszta újrahasznosítás.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#55729) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Lemezjátszó kar barkács rovat: :)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#55730) Essejó válasza imibogyo (#55704) üzenetére


Essejó
veterán

Szerintem ez is egy megnézendő darab. [link]

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#55731) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

A vízvezetékcsövek belső és külső átmérője teljesen szabványos?

(#55732) MrDerekas válasza Essejó (#55727) üzenetére


MrDerekas
addikt

Vánnyadt másfél centi... Ennyit le lehet reszelni a lapból. Vagy nem? :DDD Pedig éjszaka azt álmodtam, hogy belefért :O Már azt nézem, hogy tudnám növelni a ház magasságát picit, úgy hogy ne tűnjön roncsnak utána.

(#55731) DrojDtroll Nekem valamiért az rémlik, hogy a külmérete szabvány és falvastagság függő a belső. De messze nem szakmám.

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55733) Essejó válasza DrojDtroll (#55731) üzenetére


Essejó
veterán

Elvileg tán igen, de nem vennék rá mérget, hogy egy horganyzott vascső és egy 5 réteg műanyaggal burkolt alucső külső belső mérete egy az egyben azonos.

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#55734) Thorus válasza Thorus (#55706) üzenetére


Thorus
aktív tag

Mai nap meg is csináltam a rajzolást. Még annyi agyalás kellett, hogy kényelmesebb pozíció. Elsőnek megpróbáltam lelógatni a plafonról, de úgy állandóan mozgott valamerre. Aztán az asztali lámpa kis módosítása után tökéletes volt.

Egy óra rajzolgatás után ennyit tudtam kihozni magamból.

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#55735) #33253120 válasza DrojDtroll (#55731) üzenetére


#33253120
törölt tag

Termékcsaládon belül egyezőnek kell lennie a belső átmérőnek.

Gyakorlatban pedig eddig több száz klíma előkészítést csináltunk, és most szólt ránk az egyik ismerős vizes, hogy ebben a formában tovább nem kéne...
Eddig a PP 20 toldó külső mérete megegyezett a 25-ös lefolyó belső méretével. Kb két hónapja vékonyítottak rajta. Azaz mi a toldóval álltunk meg, és a vizes rá tudott állni a saját csövével évekig, most meg nem. :)

(#55736) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Mai alkotás :D padlás világítás BMW E36 fényszórójából :D amit egy régi orosz akku töltő hajt :D

(a képen még lion akku pakkal volt próbálva)

[ Szerkesztve ]

(#55737) #33253120 válasza nézzbe (#55736) üzenetére


#33253120
törölt tag

Az okés, de tompított, vagy országúti? ;]

(#55738) nézzbe válasza #33253120 (#55737) üzenetére


nézzbe
aktív tag

mind a kettő ég :D

(#55739) donmackó válasza nézzbe (#55736) üzenetére


donmackó
őstag

Egy kevés zöld-sárga szig.szalagot tehettél volna az összesodort vezetékre. ;]

Release the cable hounds!

(#55740) nézzbe válasza donmackó (#55739) üzenetére


nézzbe
aktív tag

jó az bandázs szalaggal :D

(#55741) DrojDtroll válasza #33253120 (#55735) üzenetére


DrojDtroll
addikt

mpcnc-t akarok építeni és kellene 25 vagy 23.5 vagy 25.4 mm külső átmerőjű fém cső

(#55742) #33253120 válasza DrojDtroll (#55741) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hja, te vízvezetékcsövet írtál, az meg lehet vas, acél, műanyag is. :)

(#55743) DrojDtroll válasza #33253120 (#55742) üzenetére


DrojDtroll
addikt

mert azt láttam, kézenfekvőnek, de már látom, hogy nincs az a méret ami nekem kell

milyen cső volna jó?

krómozott csövet találtam a neten, csak elég borsos a kiszállítás?

(#55744) #33253120 válasza DrojDtroll (#55743) üzenetére


#33253120
törölt tag

Felület mindegy?
Ha igen, akkor fogj egy tolómérőt, ballagj be a legközelebbi vasudvarba, és kérdezz, majd mérj.
Ha szimpatikus vagy akkor vagy vágnak neked bármekkorát belőle, vagy megmondják hova menj (na ez viszont kétértelmű.... :D )

(#55745) Essejó válasza MrDerekas (#55732) üzenetére


Essejó
veterán

És 90°-al elfordítva a lapot? Bár akkor az összes lyuk máshova esik mint kellene...

Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#55746) MrDerekas válasza Essejó (#55745) üzenetére


MrDerekas
addikt

Igen nekem is ez tűnt kézenfekvőnek. A lyukak még megoldhatóak minimális bütyköléssel. A I/O rész viszont belülre kerülne, esetleg alulra és nem volna komfortos ha sok kábel alul csatlakozna a házhoz. Bár ha mindenből szerzek 90°-osat még mehetne is pici flexeléssel. Tegnap óta ezen töröm a kobakom, vagy hogy miként tudnék gyorsan/szép/látványos/kicsi házikót összedobni.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55747) cinemazealot válasza zoltanz (#55729) üzenetére


cinemazealot
addikt

Na, ez durva! :C Mennyi idő volt, mire belőtted a súlyokat és az erőkarokat?

(#55731) DrojDtroll
Igen, de anyagtól, szerkezettől függően eltérőek. Félkemény rézcsövek pl. 15, 18, 22, 28 stb. mm külső átmérővel vannak.

(#55734) Thorus
És ha jól látom, a színezés tartott majd' másfél óráig, ugye? :D Szép lett!

(#55736) nézzbe
Végre nekem is rá kéne venni magam arra, hogy behúzzak némi vezetéket a tetőtérbe, mert utálom, hogy mindig zseblámpával kell felmennem. :D Gyönyörű megoldás! Tegyél elé valamilyen fehér nejlont, akkor nem lesz pontszerű, hanem beteríti az egész padlásteret a fény! :K

(#55746) MrDerekas
Ez a "gyorsan/szép/látványos/kicsi" emlékeztet egy örök paradoxonra: "A vállalkozó el tudja végezni a munkát gyorsan, olcsón és jól. De az ügyfél ebből csak kettőt választhat." :K

(#55748) DrojDtroll válasza #33253120 (#55744) üzenetére


DrojDtroll
addikt

igen, csak a fém csapágy szépen gördüljön rajta

A piros és szürke elemek 3d nyomtatottak. A modellek a fent említett három külső átmérőhöz vannak elkészítve.

(#55749) MrDerekas válasza cinemazealot (#55747) üzenetére


MrDerekas
addikt

Gazdag helyi forrásból megvalósítható lehet :) Épp egy MAXDATA PCMD/53113 pc házat forgatok, miként is kellene darabolni. Flex picit nagy hozzá, meg vasárnap van. (szomszédizgatás on) Megintcsak kb egy centin múlik, hogy frankó legyen... kénytelen leszek gányolni az alját, meg a hátsó lemezt. Aztán egyszer valami szép frontot is kell kreálnom. Az sincs kizárva, hogy kipukkan az ambícióm. Kissé nehézkes bontanom, mert hiába furkálom át a hegesztési pontokat, meg se moccan az alaplap lemez. Nagyon jól összerakták ezt a házat.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#55750) nézzbe válasza cinemazealot (#55747) üzenetére


nézzbe
aktív tag

Fehér verywell ráboszt kész :D , de ha úgybnézzük igy is több fény van mint lámpa nélkül :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.