Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79751) Gyuffa válasza SkyLine3000 (#79750) üzenetére


Gyuffa
tag

hát kb 1 hónapja vagyok a gta-ba, de eddig 3 pódium kocsim már van :D
Jó tudom nem sok, de Baxo vérét jól esik szívni vele :D :C

(#79752) mulli86 válasza rasotamas (#79734) üzenetére


mulli86
tag

Úgy első ránézésre elég soványnak tűnt, de mivel a segítők pénze is duplás, így azt mondom, hogy jó kört toltunk ma a többiekkel.

Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

(#79753) KisBundi


KisBundi
őstag

Sziasztok! Van rá valami mód, hogy a magyarítás és az Open IV egyszerre menjen? Régebben volt egy leírás miszerint a magyarítást is be lehet rakni Open IV-el, de most már csak mód aktivátor elérhető, ahol a letiltja az Open IV-et. :F Online nem játszom.

(#79754) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Üdvözlet!

Felvételt szeretnék a Crew-ba. Leginkább heisteket játszanék, amikor időm engedi. jaffa2843 :R

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#79755) szTotyy válasza jaffa 2843 (#79754) üzenetére


szTotyy
őstag

Üdv!
A crew szabályzat elolvasása után ha egyetértesz vele, itt tudsz jelentkezni.

(#79756) jaffa 2843 válasza szTotyy (#79755) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Megtettem, de mindent elolvasva, az áll az összefoglalóban, hogy ide is kell írni :DDD

(#79757) hegyipapa
Köszönet! :R

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#79757) hegyipapa válasza jaffa 2843 (#79756) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam a jelentkezésedet.

(#79758) zsiz válasza Ace owner (#79746) üzenetére


zsiz
őstag

Én is meg akartam venni, de nem tudtam hol kell :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#79759) szimszonos


szimszonos
őstag

Pár napja vettem 3 motorosbizniszt,a kokót,methet és a pénzmosót.Felsupplyztam őket de mind a hármat betámadta a rendőrség mielőtt egyáltalán valamit sikerült volna eladnom.A pénzmosóban elbuktam ami volt.Mennyire gyakori jelenség ez,és mitől függ hogy milyen gyakran tamadnak be? Számít mennyien vannak a sessionben,mert volt hogy csak ketten voltunk.A security upgrade segítene ezen?Még nincs meg egyiknél sem mert azt mondták nekem,meg a youtube-on is azt láttam hogy ez a security upgrade nem olyan fontos csak a másik kettő.Érdemes megvenni ezeket,vagy csak még mivel most indítottam be a bizniszeket azért történt ez?Még arra is gondoltam,hogy azért is volt ez mert a héten 2x van az MC Buisnessekre.

[ Szerkesztve ]

(#79760) Plata válasza szimszonos (#79759) üzenetére


Plata
félisten

Minden upgrade kell,de ha nem muszáj ne legyél MC-ben.
Mindig a gyáradba belépve legyél MC,mielőtt kilépnél a gyárból lépj ki MC-ből.
Ha nem vagy MC-ben nem tudnak megtámadni.
Belépsz gyárba és laptopnál bejelentkezel akkor Mc leszel,veszel suplyt kilépsz MC-ből és úgy mész ki a gyárból.Így nem tudnak betámadni,de ha MC vagy és mászkálsz a városban akkor igen.

(#79761) kzoltann válasza Plata (#79760) üzenetére


kzoltann
aktív tag

Most léptem ki harmadszor a játékbol mert árkád ujratoltesnel defendre akar tolni azonnal MC-be belépés utan :D kezdem unni :D

(#79762) mulli86


mulli86
tag

Sziasztok!

Tegnap délutáni eladás óta nem jött meg a kifizetett supplie a kokain gyárba, plusz ma reggelre ez az üzenet várt:

Valakinek hasonló tapasztalat? Support segített?
Plusz tegnap eladtam NC casht warehouseból, azóta nem töltött semmit, de ha jól láttam a többi se nagyon. Pedig mechanic be van állítva.
Ezt is beleírtam ticketbe de esetleg ha ezzel kapcsolatban is lenne tapasztalat, akkor meghallgatnám.
Köszi!

Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

(#79763) gabesz123 válasza mulli86 (#79762) üzenetére


gabesz123
tag

Ezért szvsz felesleges ticketelni. Néha bugos, újra kell indítani a kiakadt gyárat, aztán NC-ben is újra elosztani a melósokat. Hányszor történtek meg ezek nálunk is... :) Nekem a meth szokta ezt csinálni.

(#79764) szTotyy válasza mulli86 (#79762) üzenetére


szTotyy
őstag

A kokain gyáradat talán betámadták úgy, hogy nem vetted észre, vagy a játék szépen elfelejtett róla szólni.
Nem először fordulna elő. :(((

[ Szerkesztve ]

(#79765) NYPD válasza szTotyy (#79764) üzenetére


NYPD
aktív tag

Velem is volt ilyen. Csak elindult vmi háttérzene, amire azt hittem h talán public challenge v valami megy, és semmit nem írt ki a játék. Menet közben meghaltam és mikor mentem a gyárhoz akkor a setupot adta be h meg kell csinálni, és oda volt minden.

(#79766) Locutus


Locutus
veterán

Sziasztok

Jó egy év kihagyás után visszatértem én is onlineba. Eddig élvezem, főleg az új lézer fegyvereket :DDD
A repetitiv pénzhajhász "céges" feladatok továbbra sem izgatnak, igazából csak azt akartam kérdezni, hogy mi az amivel érdemes foglalkozni?
Missziók, autók, fegyverek, harci járművel, mire érdemes költeni, melyikek a jók? Pl ez a kaszinós téma, night club, gerald is basztat valamivel folyton... Bunkert még anno megvettem, de sose csináltam benne semmit. Most se tudom mire jó, de biztos ez is valami grindelős fasság :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#79767) Plata válasza Locutus (#79766) üzenetére


Plata
félisten

Az arcade új heisteket ad ha megveszed.
A pincében lehet új kaszinós heisteket indítani.
Változó loot-al és változó módokkal.
Ha minden módon letoltad normal fokozaton mehetsz hardra is.
Nagyon jók az új heistek.

(#79768) Kiskokó válasza Locutus (#79766) üzenetére


Kiskokó
veterán

Tegnap mi is felnéztünk Szotyival.
Elvoltunk, a public mindig hamar megtelt idegenekkel aztán kicsit támadóba csaptuk magunkat.
Jó volt. Lehet meg kéne ismételni.
Pár MK2 Noob-ot jól meg lehetne leckéztetni, mondjuk ha lennénk 4-en CEOba aztán egy Ghost Org.

Lókötőőő!

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#79769) elder troll válasza Kiskokó (#79768) üzenetére


elder troll
senior tag

MK2 ellen mi a bestof ellenszer?
Pár év kihagyás után havert tápoltam anyagilag, hogy meglegyen az első kólagyára, aztán megtalált minket egy oppressor mk2-es jóakaró. Nekem a robbanó sniper ugrott be elsőnek, de épp nem az volt beállítva lőszernek (véletlenül tüzes lőszert állítottam be előtte), és adott helyzetben a moc-ot nem tudtam lehívni. Kontrollerrel is free aim-es a sniper, így nehézkes becélozni.

(#79770) Kiskokó
Minigunnal próbálkoztam, de ott is free aim van, így nehézkes. Én csak PvE játszok jó ideje, szóval szintén nem erőltetem a PvP-t, részben ezért is voltam felkészületlen, illetve most először találkoztam ilyennel.
Tüzes sniper lövedékkel egyszer kinyírtam, csak a motor nem sérült, és kezde előről.

[ Szerkesztve ]

(#79770) Kiskokó válasza elder troll (#79769) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát nemtudom, én nem vagyok full PVP, csak néha jó állatkodni.

Én off radarba vagy Ghost Orgba megyek, és lábon próbálom vagy sniper (ha épp nincs kifogyva a robbanó akkor azzal ) vagy minigunnal leszedni. Mivel lábon vagy nem fog be a homing ezért mivel célozna rád rakétával muszáj szembe jönnie veled... olyankor azért minigunnal le lehet darálni.
De azért necces, csira MK2 ugrál össze vissza :D

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#79771) Courage_7 válasza elder troll (#79769) üzenetére


Courage_7
aktív tag

Szerintem minigun, sniper (ha távolabb van), járművekből meg a robbanós cuccot lövő repülők, ha tudsz célozni (lazer, vagy esetleg a hydra), földi járműből a Nightshark is jó szolgálatot tesz ellene, főleg, ha nem raksz rá ablakvédőt és tudod használni a fegyvereidet :D

vaagy... egy másik repülő seprű, amit nem flare-rel szerelsz fel :D

[ Szerkesztve ]

(#79772) Ace owner


Ace owner
addikt

Atomizerrel is lekaptam már pár opressor hőst a simsonjáról..

Galaxy Fold 4

(#79773) 2thletme2day válasza elder troll (#79769) üzenetére


2thletme2day
őstag

Stromberg

(#79774) rasotamas válasza elder troll (#79769) üzenetére


rasotamas
veterán

"Nekem a robbanó sniper ugrott be elsőnek, de épp nem az volt beállítva lőszernek (véletlenül tüzes lőszert állítottam be előtte)"
Ez micsoda? Lehet sniperen lőszert változtatni vagy mi?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#79775) szTotyy válasza rasotamas (#79774) üzenetére


szTotyy
őstag

A bunker megjelenése óta. Kell hozzá egy weapon workshop. (amit elég sok helyre be lehet már szerelni., MOC, Avenger...)

(#79776) 2thletme2day válasza szTotyy (#79775) üzenetére


2thletme2day
őstag

+ kell hozzá a lőszerhez tartozó research amit a bunkerben tudsz megcsinálni. Teljesen random dobálja a researc-öket sajnos.

(#79777) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#79778) rasotamas válasza negyven2 (#79777) üzenetére


rasotamas
veterán

Mi ez a glitch? Most nekem nincs meg.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#79779) negyven2 válasza rasotamas (#79778) üzenetére


negyven2
veterán

Passz, elvileg a lóversenyhez köthető volt ez a glitch megint...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#79780) Kiskokó válasza szTotyy (#79775) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jajjj de vágja márrrrr, te öreg tegnap mé' nem voltál így toppon :P :D ;]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#79781) HussarF válasza elder troll (#79769) üzenetére

(#79773) Sputnyik123-nál a helyes válasz.
Stromberg

Ugyanolyan rakétája van, mint a opi mkii-nek, de páncélozott. Mész szembe az mkii-vel, befogod, lősz rá, ő is lő, a te rakétád kinyírja, az övé meg becsapódik mögötted. Viszont ha elrontasz valamit, akkor is véd a páncél és nem halsz meg egyből, próbálkozhatsz újra.
Ha bátor vagy, nekimehetsz Batmobillal is, a rakéta ugyanaz, csak ott, ha hibázol, halott vagy.

(#79782) Neoteric válasza HussarF (#79781) üzenetére


Neoteric
addikt

Tovabbi elonye, hogy nagyobb a lock on terulete, mint mk2-nek. Viszont ha az mk2 pilota chaffot hasznal es kicsit is odafigyel, akkor strombergbol is ugyanugy grillcsirket csinal.

PSN: ne0teric_sAN

(#79783) #81556480


#81556480
törölt tag

Ez a Stromberg hol kérhető le? Hogy működik? valaki leírná részletesen?

(#79784) negyven2 válasza elder troll (#79769) üzenetére


negyven2
veterán

Mi általában az ilyen játékosok ellen használjuk a Fully Loaded CEO mission-t. Ennek elindításához szükségünk van egy Ruiner 2000-re. Ez a CEO mission egy olyan speciális ruinert add, amit nem lehet befogni rakétával, páncélzata pedig sokkal erősebb mint kanjali tank. Valamint végtelen olyan rakétával rendelkezik, mint ami az OPMK2-nek is van. A küldetés 20 perces, és a felrobbantott járműveket nem kell kifizetni.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#79785) Plata válasza #81556480 (#79783) üzenetére


Plata
félisten

A Stromberg egy autó,garázsban tárolod és lehívhatod mint egy sima autót.
Csak éppen van rajta rakéta és torpedó,mivel tengeralattjáró is,bár a páncélja papír.
De szórakozni nagyon jó.

(#79786) 2thletme2day válasza Plata (#79785) üzenetére


2thletme2day
őstag

3 RPG-t rakétát kibír. 4-re robban. Azért én ezt nem mondanám papír páncélzatnak.

(#79787) HussarF válasza 2thletme2day (#79786) üzenetére

#justplatathings :U

(#79784) negyven2
Kicsit körülményesebb, de alapvetően a legbiztosabb megoldás, ja

[ Szerkesztve ]

(#79788) Plata válasza 2thletme2day (#79786) üzenetére


Plata
félisten

Ph-s talin mikor marhultunk vele nekem nem tűnt túl erősnek,mivel még Ap stukkerrel is kilehetett belőle szedni a vezetőt.
Nekem is van,de max arra használom hogy búvárkodjak vele.

[ Szerkesztve ]

(#79789) szimszonos válasza Plata (#79760) üzenetére


szimszonos
őstag

MC-ben voltam az igaz,mert bunkert is ürítettem egy haverral és ha az én MC-ben csináljuk kap részesedést.Mikor vége lett a bunker küldinek azonnal hívtak hogy betámadták a kólagyárat.Még az a szerencse hogy a havernak van OP. MKII amivel gyorsan visszament és elintézte őket.Köszi a tippet majd megpróbálok lehető legkevesebbet MC-ben lenni.

[ Szerkesztve ]

(#79790) szimszonos


szimszonos
őstag

Azt megmondaná nekem valaki hogy nightclub esetén a bunker,meth meg a többi biznisz csak akkor termel oda is ha ki vannak azok fullozva és foglalkozunk is velük,vagy elég egyszer felsetupolni őket?A nightclub-ban tudom hogy kell majd a legdrágább fejlesztés(equipment),technikusok stb.A másik kérdésem pedig még az lenne hogy a nightclub pincéjében a másik két szint a basement lv 2-3 annak mi a lényege?

[ Szerkesztve ]

(#79791) Plata válasza szimszonos (#79790) üzenetére


Plata
félisten

Nightclub bizniszben az a lényeg hogy a gyár be legyen üzemelve,ha nincs benne supply meg nem foglalkozol vele akkor is termel onnan.
Basement-re most hirtelen nem emlékszem,de talán a raktár kapacitást növeli.
Vagy csak garázs.Nekem úgy rémlik öt szint van és minden szinttel nagyobb a raktár.

[ Szerkesztve ]

(#79792) szimszonos válasza Plata (#79791) üzenetére


szimszonos
őstag

Ez vonatkozik a special cargora is,hogy elég egy akármekkora raktár és már termel is a nightclubba?Mérete számít hogy melyiket vesszük meg,meg fel kell 1x legalább tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#79793) Plata válasza szimszonos (#79792) üzenetére


Plata
félisten

Nem kell feltölteni szerintem.Mikor duplás hét volt és mindet kiürítettem akkor is termelt bele.

(#79794) Kiss70


Kiss70
tag

Sziasztok!

Tök kezdők vagyunk. Hárman szeretnénk küldiket csinálni valaki tudna ebben segíteni?
Köszönöm!

Tel.: +36302856434 Ez valamivel gyorsabb :)Üzenetre illik válaszolni.Attól mert vidéki vagyok még tisztességes.Ha nincs Posta írd be a hirdetésedbe!Köszönöm.

(#79795) #81556480 válasza Kiss70 (#79794) üzenetére


#81556480
törölt tag

Csináljatok hárman küldiket.

Szívesen.

(#79796) SkyLine3000 válasza #81556480 (#79795) üzenetére


SkyLine3000
addikt

:C Ennyi!

(#79797) lohn válasza Kiss70 (#79794) üzenetére


lohn
tag

Tudok

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#79798) szimszonos válasza Plata (#79793) üzenetére


szimszonos
őstag

Esetleg az számít hogy 16,42 vagy 111-es raktár vagy mindegy milyet veszek ugyanannyit termel a nightclubba?

(#79799) Neoteric válasza szimszonos (#79798) üzenetére


Neoteric
addikt

Nightclubnak kulon raktara van, az szamit csak.

PSN: ne0teric_sAN

(#79800) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Az nem számít ha a csalók másokat b*szogatnak.. az belefér. De könnyen pénzt szerezni? Na neem az kizárt!!!

https://www.gamestar.hu/hir/szigoru-a-gta-online-ugyeskedoinek-buntetese-278516.html

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.