Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79951) Puma K válasza pecccccccca (#79950) üzenetére


Puma K
veterán

Hiába van több meghajtó a gépedben mert a Windows és a programok nagy része úgy is első körben a C-re dolgozik majd onnan kerül átmásolásra-áthelyezésre arra a meghajtóra amire te szeretnéd hogy kerüljön az adott fájl-program bármi.

Ilyen esetben az eltűnt hely akkor fog ismét felszabadulni ha a Windows vagy az adott program majd megcsinálja az ideiglenes fájlok törlését, ami automatikusan elvégzésre kerül.

A GTA V az Online részének a bővítése miatt a kezdeti méretéről elég látványosan felhizlalták a készítők a játékot a játékosok nagy örömére.

Meglehet az Epic csinált valami letöltés optimalizálást, hogy első körben az alapjáték legyen meg az embereknek majd később az idővel megjelent DLC-ket tölti le és emiatt hízik nálad a játék, mert megy a háttérben a letöltés.

Pl a Blizzard játékai olyanok, hogy ha elkezded letölteni bármelyik címüket, akkor nem kell minden esetben megvárni a teljes játéknak a letöltését, mert ha elért egy szintet a gépeden lévő játék fájljainak a mérete, akkor jelzi, hogy már tudsz játszani az alapjátékkal. Maximum adott dolgokhoz nem férsz hozzá amíg a teljes játék a legutolsó frissítéséig letöltésre nem kerül.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#79952) Plata válasza pecccccccca (#79950) üzenetére


Plata
félisten

Nekem 88.8 giga a GTA V.

(#79953) pecccccccca válasza Puma K (#79951) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Köszi a válaszod. Az a fura, hogy, ha fut a játék folyamatosan csökken a C-n a szabad hely viszont, ha bezárom visszaugrik kb oda ahol előtte volt.
Amúgy sok játékom van Epicen, de egyikkel sem volt ilyen, hogy, ha a D-re telepítem akkor a C meghajtóról is eltűnik a hely. Csak most tapasztaltam ezt ennél a játéknál...

Plata: Nekem is. Nem is ez a probléma, hanem, hogy nekem kétszer annyi, mert valamiért a C-n is eltűnt annyi hely mint amit a D-n foglal.

[ Szerkesztve ]

Humorban nincs helye tréfának!

(#79954) Puma K válasza pecccccccca (#79953) üzenetére


Puma K
veterán

Maga az Epic kliens az hova van telepítve?
Az a C-n van a játék meg D-n?

Pont az ilyenek miatt csinálom azt, hogy adott kliensekben lévő játékok miatt mérlegelem, hogy hova tegyem fel már a klienst is. Avagy kapjon-e az SSD-n helyett vagy elég neki a HDD.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#79955) Kiskokó válasza ProgenXL (#79934) üzenetére


Kiskokó
veterán

Vettem is egy példányt, bármire jó lehet még. Pár kattintás volt.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#79956) rasotamas


rasotamas
veterán

Most fogják csak ellepni a játékot a modderek. Ott lesz a második, harmadik akkount baszakodni, és csak a főakkountot tartják majd tisztán.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#79957) Plata válasza rasotamas (#79956) üzenetére


Plata
félisten

Na igen,olvastam pár kommentet és jó pár vicces volt,volt aki azt mondta regel 10 accot hogy ki vegye rájuk a GTA-t majd az akció után eladja őket.
De volt olyan is aki azért akart 10 GTA-t beszerezni hogy modderkedjen velük. :U

(#79958) pecccccccca válasza Puma K (#79954) üzenetére


pecccccccca
senior tag

A klienseim a C meghajtón vannak a játék telepítések a D-n.
Eddig semmi ilyet nem tapasztaltam amit most. D-re telepítettem akkor az csak ott volt...

Humorban nincs helye tréfának!

(#79959) Puma K válasza pecccccccca (#79958) üzenetére


Puma K
veterán

Akkor érdemes megkérdezni magát az Epic-et hogy ezt tapasztalod és miért-mitől van ez.

Vagy érdemes túrni a netet, hogy más is találkozott-e már ilyennel aztán majd ott fogod olvasni, hogy mi az oka ennek a jelenségnek.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#79960) Met


Met
nagyúr

Amúgy ez az Epic-es game-et Steam-en is be lehet aktiválni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#79961) NYPD


NYPD
aktív tag

Azt hiszem eljött akkor az ideje annak, hogy mindenki beszerezze a szessön szvíper nevű alkalmazást. Ez 2 dolgot tud:gombnyomásra lehet vele üres szezont csinálni (automatizálja a manuális felfüggesztéses megoldást) illetve zárolható vele a session, hogy ne tudjon bejönni idegen - ezt még nem használtam, nem tudom, hogy a game invite-ra van-e hatással. Zárolni viszont csak úgy lehet, ha mindenki benyomja, aki a sessionben van.

2. Accountot hogy lehet szerezni ha már meg van a játék? Küld egy serialt vásárláskor, amivel csak simán regelni kell sc-n?

(#79962) Puma K válasza Met (#79960) üzenetére


Puma K
veterán

Nem.

Az Epic és a Steam is külön rendszerben működik. Nincs közük egymáshoz. Nem is érdekük.

Az egyetlen közös pont a GTA V esetén az a Rockstar Games Launcher és a Rockstar Social Club.

Viszont a Rockstar Games Launcher tudja, hogy melyik kliensben vetted meg a játékot:

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#79963) Met válasza Puma K (#79962) üzenetére


Met
nagyúr

Értem.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#79964) SkyLine3000 válasza NYPD (#79961) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Én kezdetektől fogva használok programot üresre. Egy kattintás és kész. Elég gáz, h ilyeneket kell használni, h normálisan tudjon játszani az ember.

(#79965) NYPD válasza NYPD (#79961) üzenetére


NYPD
aktív tag

Kicsúsztam a szerkesztési időből.. Az Epic oldalán látom, hogy a vásárlásnál van egy ilyen checkbox, hogy "Click here to share your email with Rockstar Games. Rockstar Games will use your email address in accordance with its privacy policy, so we encourage you to read it."

Ezekszerint másik email címmel kellene (kellett volna) regisztrálni az Epicre, mert azzal kellene akkor a SC-n is regisztrálni?

Még nem rendeltem meg a játékot, ha másik email kell, mert akkor még tudok másikkal regisztrálni (vagy esetleg módosítani).

[ Szerkesztve ]

(#79966) pecccccccca válasza Puma K (#79959) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Utánajárok akkor.
Valami csak van róla valahol a neten.
:R

Humorban nincs helye tréfának!

(#79967) venom8888


venom8888
őstag

Sracok,segitsetek. Ingyen van a gta5, behuztam Epic stor ban,de rockstarban kell inditani, most hogy van ez akkor? Epices a jatek vagy rockstaros.

(#79968) ProgenXL válasza venom8888 (#79967) üzenetére


ProgenXL
őstag

olvass egy kicsit vissza.

Gunner for life

(#79969) venom8888 válasza ProgenXL (#79968) üzenetére


venom8888
őstag

Oks mar ertem, azt el mondanad meg hopgy mikor mehetek online ba? mert most a storyt csinalom,nem is lehetett mast valasztani. Meg kell csinalni az ehesz storyt es csak utana enged?

(#79970) Puma K válasza venom8888 (#79969) üzenetére


Puma K
veterán

Addig nem tudsz felmenni Online-ba, ameddig meg nem csinálod a legelső küldetés részt és szabadjára nem enged a játék.

Ha ez megvan akkor mehetsz át az Online részbe és csinálhatod a karakteredet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#79971) venom8888 válasza Puma K (#79970) üzenetére


venom8888
őstag

koszi :D

(#79972) venom8888


venom8888
őstag

Valamiert nem akar fejhalgatoban szolni a jatek, pedig jo nigga zenek vannak benne, hangulatos. Pedig ra allitottam, valami otlet?

(#79973) Plata válasza venom8888 (#79972) üzenetére


Plata
félisten

Passz.
Erre nincs ötletem.
De ha online akarsz játszani akkor megkell csinálni pár küldit,először a téli pályán M-el végigvinni utána már a Los santosban F-el talán két küldetést,addig amíg F házába nem értek,F házában ha tudsz menteni akkor már mentés után mehetsz is fel Online.
De ha jót akarsz ne sima public sessionba menj mert abban nem lesz semmi köszönet.
Nagy szintű tetvek úgyis szarrá szívatnak,nem fognak hagyni élni egy percig sem.Bár ha bekapcsolod a passzív módot az valamennyire védelmet nyújt.Ha eléred az ötös szintet megkapod a premium online edition spéci dolgait,amit neked kell kivenni ingyen a játékban található netes honlapokról.Látni fogod hogy mi az ami a tied,mert azok a dolgok ingyenesek,ha jót akarsz akkor minél hamarabb indítsd be a bunkert,most duplás a bunker.Sok sok manit fizet.
Szerintem keress Ph-sokat és próbálj hozzájuk csatlakozni hátha saját sessionban vannak,PH-s sessionban nincs egymásra lövöldözés.
Max akkor ha páran pont erre vágynak és egymást akarják heccből lövöldözni.

[ Szerkesztve ]

(#79974) rasotamas


rasotamas
veterán

Egyébként egy installt használhatok több accal banmentesen? Ott a rockstar launcher, log out, log in, és megy?
Esetleg 2 install még elfér, egy tiszta meg egy modos.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#79975) Plata válasza rasotamas (#79974) üzenetére


Plata
félisten

Úgy tudom ha külön rakod őket megy a moddolt és a tiszta.
Ha egyik A-ra teszed másikat B-re akkor elvileg simán megy.De én nem próbáltam szóval én csak mástól hallottam.
Ha jól rémlik Blu két accountal is játszik,mert egyszer őt is bannolták ártatlanul és új accot kezdett,de mivel ártatlan volt visszakapta a másikat is. :D
Azóta ha jól tudom két Bluuzia van.

[ Szerkesztve ]

(#79976) venom8888 válasza Plata (#79973) üzenetére


venom8888
őstag

hat ez a jatek hatalmas, azt se tudom merre hol vagyok, egyenlore valami kurvaval elmentem egy vontatoval,es elhoztunk egy autot, az nem tudom melyik resze annak amit mondtal :) Ha lelovok valakit, azt tudom, hogy a rendorok a vegtelensegig kovetnek,es nem tudok elbujni toluk, ez a tapasztalat. De amugy tetszik a jatek,idaig. folyamat adja a kuldiket, nem tudom, ez online, vagy meg a story.

[ Szerkesztve ]

(#79977) Plata válasza venom8888 (#79976) üzenetére


Plata
félisten

Sztori.
Ments és mehetsz Online-ba,az Online karid teljesen más mint sztori,te alkotod meg.
Figy a zsarukat le tudod rázni.Menj be valamelyik csatornába vagy metróalagútba.
A város közepén van az autópálya,ott is le tudod rázni őket,mert ott nyílik a metró alagút egyik lejárata amit épp építenek.

(#79978) qad


qad
senior tag

Hát emberek, én még ekkora sz... regisztrációs és bejelentkező f... rendszert még nem láttam. Mármint amilyen a rockstar és a social club. Már 30 perce szórakozok hogy regisztrrálni tudjak és még mindig nem tudtam bejelentkezni, mert a retek csak a 4 perces captcha után büfögi fel hogy foglalt a név , email, nick név vagy jelszó nem megfelelő. Frankón az agyvézés kerülget és még egy olyan retkes gombot is elfelejtettek ezekd a debilek amivel legalább a bejelentkezési adataidat megjegyzi a fostalicska rendszerük. Azaz ha valami nem stimmel vagy elrontottad kezdd az egészet nulláról/előröl. Ezek után mit várhatok a játéktól ha egy ilyen egyszerű dologra is képtelenek? Ezek soha nem jelentkeztek be másik játékba a sajátjukon kívül? Az életben nem láttak még játék beléptető rendszert?

(#79979) venom8888 válasza Plata (#79977) üzenetére


venom8888
őstag

Menteni hogy lehet? Egyeblore kilepni se tudtam a jatekbol nyomtam egy alt+f4 et. Ha szivatnanak a jatekosok,nemnlehet oket leloni?

(#79980) Plata válasza qad (#79978) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem valamit elnéztél,nekem megjegyezné ha akarnám.De nem akarom.A nevemet így is tudja csak a jelszót nem.
Nehogy valami ótvar freemail vagy egyéb magyar email címre regelj,mert oda soha nem fog megjönni az email.Nem tudom mit vacakolsz ennyit a regeléssel,nekem pillanatok alatt meg volt.Báár lehet hogy most a rengeteg ingyenes játék miatt gond van vele.

(#79981) Plata válasza venom8888 (#79979) üzenetére


Plata
félisten

Menteni telefonnal tudsz vagy az ágyaddal.
Az ágyaddal mentesz akkor 8 órát is alszik a karid.
Figy kezdőként a nagy szintű játékosok ellen nem lesz esélyed.
Repülő motorral simán kilőnek messziről.
Nekem is van,de én nem szoktam harcolni,csak azért kell mert ez az egyetlen repülő alkalmatosság amivel nem zuhanok le mindig. :D
Van nekem rahedli repülőm meg helikopterem meg repülő autóm is,de az egyetlen jármű amivel valszeg nem zuhanok le az a repülő motor.Néha azzal is. ;)
De azzal nem ölök meg senkit ha le esek.De repülővel volt hogy le taroltam már egy fél várost,mert benéztem a dolgot és padlógázzal beszálltam a városba. :D

[ Szerkesztve ]

(#79982) Puma K válasza qad (#79978) üzenetére


Puma K
veterán

Nyugi a Rockstar tud játékot készíteni és programozni :K
Egy egyszerűbb kliens már nem megy nekik... :N :DDD

Ha majd ezen túllendülsz akkor kárpótolni fog a játék..

Délelőtt regisztráltam egy új RSC fiókot és a nickname amit használni szerettem volna foglalt volt. De nem volt olyan sz@rakodás amit írsz mire megtaláltam azt amit elfogadott.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#79983) venom8888 válasza Plata (#79981) üzenetére


venom8888
őstag

Az komoly :) Amugy mar online ba vagyok, vagy nem? Tanyaval mentem el egy autoszallitoval egy autoert,ami az ut mellett alt. Vagy addig amig kuldiket kapok, addig story modban vagyok?

(#79984) rup1u5 válasza venom8888 (#79983) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem.
Single-t tolod.

Az online-t külön kell indítani és létre is kell majd hoznod a karaktered.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#79985) ProgenXL válasza venom8888 (#79983) üzenetére


ProgenXL
őstag

online is kapsz egy bevezetőt.

Gunner for life

(#79986) Plata válasza venom8888 (#79983) üzenetére


Plata
félisten

Amíg Franklin Trevor vagy Michael-t irányítod addig sztoriban vagy.
Online-ban saját karaktered van,saját pénzel.
Amikor először felmész online-ba karit kell kreálnod,ami lehet nő vagy férfi,majd jön a bevezető küldetés,utána mehetsz amerre akarsz.

(#79987) venom8888


venom8888
őstag

Aha ertem. Most akkor meg tolnom kell franklinnel,es majd csak jon magatol az Online? Ugy ertem,ki irja hogy befejeztem es kesZ?

(#79988) qad


qad
senior tag

(#79980) Plata

Nem néztem félre semmit, maximum az idegtől nem látok már. Elindítottam újra és nem jegyzi meg még mindig a F nevet és a jelszót sem. Azaz nincs is ilyen opció benne. Bezzeg a nyomorék nem vagyok idióta robot lehetőséget ki nem hagyná a bejelentkezésből. Itt álljon a bizonyíték.

(#79982) Puma K
Ne vedd személyeskedésnek, de te nem láttál akkor egyszerű bejelentkezést. Az egyszerűbb klines meg az lett volna ha a nem kell a fos social clubbot is elindítanom avagy átemeli és automatikusan bejelentkeztet az epic accommal. Na ez elég egyszerű lett volna. Amúgy meg lehet hogy az epic és a social bejelentkeztető szopat és a steam meg nem cumiztatott volna? A ti játékotok milyen kliens alól indul?

(#79989) Plata válasza venom8888 (#79987) üzenetére


Plata
félisten

Nem,már mehetsz online,neked kell kiválasztani menüből az online-t.
Sztori térkép ilyen.

Ha felmész online más lesz a térkép is.Ilyen.

Na meg a karaktered sem az a tipikus Franklin. :D
Az enyém ilyen.

(#79990) ProgenXL


ProgenXL
őstag

qad te azt látod, mi ezt látjuk.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#79991) Nagus


Nagus
senior tag

Hogy lehet kibírni az online résznél ezt a baromi hosszú töltögetéseket? Megfőzők egy vacsorát amíg tölt...
Hogy lehet állandóra kikapcsolni a rádiót, hogy ne szóljon semmi. Idegesítő, hogy mindig visszarakja.

[ Szerkesztve ]

(#79992) ProgenXL válasza Nagus (#79991) üzenetére


ProgenXL
őstag

Most a terhelés miatt eleve hosszabb idő lehet. Egy tanács ha online mész, előbb a storyba menj és onnan online. Nekem 2 perc körül szokott lenni max.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#79993) Plata válasza Nagus (#79991) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem tölt sokat.
Most is fent vagyok,az irodában tévézek. :D

(#79988) qad
Nálam nem így néz ki és a nevem eleve be van írva.Csak a jelszót kell begépelnem.

(#79994) pecccccccca válasza Plata (#79993) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Kicsit nagy a kupi. 😂

Humorban nincs helye tréfának!

(#79995) SkyLine3000 válasza Nagus (#79991) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Belépsz sztoriba (oda elég hamar belép), majd onnan online. Sokkal hamarabb be lehet így lépni, mintha egyből online-ba akarnál.

(#79996) NYPD válasza Nagus (#79991) üzenetére


NYPD
aktív tag

Én meg pont azt szeretném, hogy onlineba ha beülök az akármimbe, ne kelljen állandóan 0ról végignyomkodni a rádiót a self radiora. :D

(#79997) Plata válasza pecccccccca (#79994) üzenetére


Plata
félisten

Minél többet melózol annál nagyobb a kupi.

[ Szerkesztve ]

(#79998) fury7921


fury7921
újonc

Nekem is az lenne a kérdésem mint Ravennek. Másik e-mail címmel kell regisztrálni és megvásárolni a játékot vagy lehet azzal is amivel most is játszok.

(#79999) qad válasza Plata (#79993) üzenetére


qad
senior tag

Ezek szerint nem "user error", azaz jogosan mérgelődök? Faca..... Pedig minden a legfrissebb, az epic luncher is és a rockstar sza.... is most telepítette fel(ma).

(#80000) Kiskokó válasza venom8888 (#79987) üzenetére


Kiskokó
veterán

Játszál már vele és kész.........

sose érttem az olyan játékost aki minden 10 percben a fórumra jön kérdezősködni...
Én se vagyok Einsten, az angolom se a legjobb.. de na...

Online Már mehetsz, csak mikor inditod Onlinerak ell menni vagy ESC és ott Game Go to online.

De ajánlom hogy előbb told le a Single-t mert kurva jó az is és mire kitanulod (legalább 60 óra mire végig megy a story vonal) azután nyugodtan mehetsz Online.
... mert így ezt olvasva te online úgy elfogsz veszni, meg minden hogy másnapra törölni fogod a játékot.
:)
Jó játékot.
Sok sikert. Helló

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.