Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79201) rasotamas válasza hegyipapa (#79196) üzenetére


rasotamas
veterán

Idézet a szabályzatból:
"Crew tagság feltétele a látható barátlista social club-on. (nyilvános crew & friends). Ez a pont az ellenőrizhetőség, és a biztonság miatt fontos."
Tehát már most is benne van, a tagság feltétele, nem a felvételé. Akár most bárkit törölni lehetne akinek nem nyilvános a barátlistája.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#79202) satee76


satee76
aktív tag

2 napja nem léptem be, de jó hogy szóltok, akkor addig nemis fogok amig ez nem rendeződik.

(#79203) bluwering válasza PeL (#79192) üzenetére


bluwering
junior tag

Még hogy nem baráton keresztül jön be... A kis sunyi mocsok. :))

(#79204) rasotamas válasza zolcsikauj (#79178) üzenetére


rasotamas
veterán

Nagyon jól csináltad, barátkozz szépen össze vele, és nagyon fontos, hogy tudd meg a pontos címét.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#79205) zolcsikauj válasza rasotamas (#79204) üzenetére


zolcsikauj
tag

most mi van?nem értem...

(#79206) bluwering válasza bluuzia (#79198) üzenetére


bluwering
junior tag

Neked is elszállt minden? B+.....

(#79207) NYPD


NYPD
aktív tag

Felugrottam gyorsan megcsináltam a dailyket, nekem még meg van minden. Még. :D

(#79208) bluwering


bluwering
junior tag

Paraj_levi-nek szóltam. Online Socialon írtam neki üzenetet. De minél többen írjatok neki, nem biztos, hogy látta.

(#79209) bluwering válasza NYPD (#79207) üzenetére


bluwering
junior tag

Nekem most tölt. :D Tegnap este megvolt minden kivéve a deluxot, le ellenőrzöm...

(#79210) bluwering


bluwering
junior tag

Deluxo kivételével minden megvan.

(#79211) Baxo89 válasza hegyipapa (#79194) üzenetére


Baxo89
tag

Én írtam smallspin-nak hogy törölje a baráti listájából ezt a köcsög gyereket. ;)

(#79212) Ace owner


Ace owner
addikt

Erről mondjuk nem ő tehet ez valami rockstar szerverprobléma..
[link] Habár nem igazán foglalkoznak vele

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#79213) rasotamas válasza zolcsikauj (#79205) üzenetére


rasotamas
veterán

Bizonyos Stuka01210 nevű usert kellene személyesen megtalálni és csoportosan fölkeresni.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#79214) SkyLine3000 válasza rasotamas (#79213) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem kell csoportosan. Én egyedül is szívesen "megnevelem". :D

[ Szerkesztve ]

(#79215) NYPD válasza rasotamas (#79213) üzenetére


NYPD
aktív tag

Kicsit utánanézelődtem itt-ott, és már egyszer valaki több éve kiszivárogtatta az adatait, azóta mindenhol álnevet és kamu adatokat használ.

Játékokban:
Stuka
Hardlight users suck ass
-Aggrxssor
[CRYY] -Aggrxssor
Stuka01210

Youtube1 Youtube2

Kis buzi ez, legálisan nem lehet megtalálni sajnos.

(#79216) HussarF válasza NYPD (#79215) üzenetére

Lehet UCIL egyik régi ismerőse.

(#79217) Wiz Khalifa válasza PeL (#79192) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Whiz_Air én vagyok amúgy. Nem tudom a barát lista miért rejtett. De akkor délután átállítom. :) Bár nincs a barát listámon nyugodtan lessétek majd meg. ;)

Smoke some weed nigga!

(#79218) Kiskokó válasza NYPD (#79215) üzenetére


Kiskokó
veterán

Jajjj, ez a faszkalapos az agressor ge...iii.. :D
Erről a névről nekem is beugrott, ez már 1-2 éve is hülye volt.

Hussar :

Lehet UCIL másik karaktere ;] :P :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#79219) zolcsikauj válasza Kiskokó (#79218) üzenetére


zolcsikauj
tag

és a szerverhibával mi van?Nem tudtok valamit?

(#79220) Kiskokó válasza zolcsikauj (#79219) üzenetére


Kiskokó
veterán

Nem, én ilyenről még nem hallottam. Ha szerver oldali hiba volt akkor nekem eddig be se engedett, hanem kiírta, hogy nem tudja betölteni a karakter adatokat.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#79221) McSico válasza zolcsikauj (#79219) üzenetére


McSico
senior tag

Még nem jött válasz a supporttól. Belépni meg majd késő délután tudok a játékba. Remélem addigra helyre áll a rend.

[ Szerkesztve ]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#79222) bluwering válasza NYPD (#79215) üzenetére


bluwering
junior tag

Bazdki megnéztem a cs:go-s youtube videót lassításban kapásból látszik, hogy aim bot. A cél kereszt 1 centire van a fejétől el lövi és fej. :D Istenem...

(#79223) zolcsikauj válasza Kiskokó (#79220) üzenetére


zolcsikauj
tag

akkor meg mi a tosz lehet ez?

(#79224) PeL válasza hegyipapa (#79194) üzenetére


PeL
addikt

Köszi, semmiség, elvből megcsináltam. ;)

(#79215) NYPD
Sajna ezek legtöbbje a skill látszat ellenére fixen csalnak is. Tény hogy alapból skillesebb playernek számítanak, viszont egész zárt közösségeik vannak ahol egymással osztogatják meg a tapasztalatokat, makrókat, glitcheket, hogy mindenre gyorsabban tudjanak reagálni mint egy átlagos player, ismerik a játék összes kihasználható hibáját, hogy előnyre tegyenek szert a többiekkel szemben.

Ezeket hívják a GTA-ban tryhardoknak. Ők kb a GTA multi söpredékei, a tipikus legnagyobb szarházijai. Sok céljuk nincs a játékban, csak az hogy minél több embert felbosszantsanak, és minél nagyobb K/D-t építsenek fel maguknak (mi értelme van erre verni, ne kérdezd). A jellemzői megvannak neki is a videó alapján: Tipikusan toxic jelleme és nagy pofája van, látszik hogy folyamatosan beugat annak akit megöl, minden kill után felrobbantja vagy megöli magát, hogy minél inkább lecsökkentse a K/D aránybeli veszteségét, meg minél inkább ellehetetlenítse azt aki megpróbálja megölni. Külföldiekből belefutottam már pont elég hasonlóba, gondoltam hogy lesz magyar is közöttük, ő meg ahogy látom ráadásul kimondottan magyarokra vadászik :) Sajna a tényen nem változtat hogy kicsinyes szarházi mindegyik akivel eddig találkoztam, ezért nem is érdemes velük komolyan foglalkozni. Ok nélkül belekötnek, rászállnak bárkire, aztán miután tudatosítja az áldozatban hogy úgysem tud vele semmit kezdeni, elkezdi hergelni verbálisan is. Védekezni sem lehet nagyon ellenük (nem is érdemes, mert 99% hogy csak lefarmoltatnád magad vele), max ha rögtön passive-ba rakod magad, bár akkor is elkezd ugatni hogy pussy stb. stb. (volt aki még akkor is ott izzadt hogy megpróbáljon megölni valahogy :DDD)

Belefutottam olyanokba is, na ők a tryhardok legrosszabb változatai, akiket ha sikerül valami ok folytán mégis megölni néhányszor, ezen annyira felidegesítik magukat hogy elkezdenek modmenüt is használni (mint írtam nagy részüknél be van ez is készítve ha emberükre akadnának) és akkor azzal kezd el szívatni. SzaboAndris-t (már más néven játszik) biztos ismeritek innen páran, vele szoktam pvp-zni régebben és rengeteg ilyenbe belefutottunk. Megállapítottuk, hogy az ilyen embereknek nagyrészt valószínűleg mentális problémái vannak, a velük folytatni próbált értelmesebb beszélgetés és miértek kérdezése is erre engedett következtetni.

Lényeg: Igazából az a legjobb ha egy ilyen feltűnik a sessionben, hogy rögtön passzív mód és session váltás mielőtt elkezd modolni is és rád rakja a lángoló WC-t vagy nagy ufóvá változtat, és társai. Ha valahogy utánatok jön az újba is, 100% hogy rajta van valakinek a barátlistáján is.

[ Szerkesztve ]

(#79225) HussarF válasza PeL (#79224) üzenetére

Nem ezt hívják tryhard-nak, hanem aki nagyon próbálkozik, de nem megy neki. Mondjuk megölöd, aztán mindenképpen vissza akarja adni, de mindig beszopja.

(#79226) Ace owner válasza PeL (#79224) üzenetére


Ace owner
addikt

putther pl. szépen tudja alázni az ilyeneket :D Pár youtubernek jó megélhetést csinálnak ezek a retkek..

Galaxy Fold 4

(#79227) PeL válasza HussarF (#79225) üzenetére


PeL
addikt

Passz, csak olvastam sokszor a kifejezést a chaten, összekötöttem azzal hogy mindenáron megpróbálnak megölni, így maradt meg bennem :DDD

(#79228) bluwering


bluwering
junior tag

https://huroc.com/issue-in-gta-online/?fbclid=IwAR0xiD1fSFrBG0kbCY9ypGIATsWJk2hON_q9M5TnSGDusxJFac9WDHQWC9A

Állítólag szerver hiba, és azt tanácsolják senki ne gta online-ozzon ameddig a hiba el nem hárult.

(#79229) Triathlete válasza PeL (#79192) üzenetére


Triathlete
senior tag

Nekem csak barátok láthatják a profilomat, de megnéztem nincs ilyen ismerősöm, GTAO-ba pedig több mint egy éve nem voltam.

[ Szerkesztve ]

KovacsK85 / Kovács Krisztián

(#79230) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Holnap jön a Weekly update?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#79231) zolcsikauj válasza bluwering (#79228) üzenetére


zolcsikauj
tag

írtam az általuk ajánlott módon és szöveggel a supportnak én is.Alsó hangon 100 milla kártérítés lenne elég ha nem tudnak visszaállítani.Mindenem megvolt minden épület ami megvehető mind fullosan a legdrágábbra és upgradelve minden .Rockszar game

(#79232) homerhamm válasza IntelKiller7 (#79230) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, 10:30-kor.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#79233) bluuzia válasza bluwering (#79228) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Az klassz.
Ma kaptam meg belépésért az 500ezret, cserében eltűnt az összes járművem meg ingatlanom, de szerencsére az összes pénzem megmaradt.
A legnagyobb mázli az egészben, hogy a fő accom kis karakterével jelentkeztem be.
Mondjuk ha nem adják vissza, elkezdhetem újra gyűjteni a "ritka" kocsikat. :(
Remélem, hogy a nagy karakter adatai nem sérültek, mert akkor tökön lövöm magam egy villával.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#79234) MutantZombie


MutantZombie
tag

Helló!
Gotmogh-ért kiállok, majd módosítja a láthatóságot, de tudom, hogy ilyen bazári majmokat nem vesz a baráti listájára.

A csodatevő játékos meg azért ilyen hatékony (sztm) az esetleges modifikációktól függetlenül, mert ahova becsatlakozik ott a legtöbb játékos elvan a saját küldetésével, senki nem számít arra, hogy a gépi ellenfeleken kívül bárki vadászik rá. Így az ilyen gerincteleneknek könnyű a terep. Mert mindenki, aki színes ikonnal jelzett a térképen, az a saját feladatára koncentrál -> potenciális és könnyű célpont. És amikor elkezd is gyilkolni, mindenki fejvesztve próbálja befejezni a küldetést, hogy nehogy az ilyen áldozatává váljon.
Mire mindenki rá vadászna, addigra persze keres egy új session-t.

Van akinek a kill / death ratio-tól áll fel, ebben viszont a Rockstar is hibás. Ha úgy írta volna meg a játékot, hogy kill / death rátio romoljon, ha megöli magát, akkor lehet ezeknek sem lenne akkora arca...

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolsz a kérdésemre vagy segítesz bármiben, akkor köszönöm!

(#79235) bluwering válasza bluuzia (#79233) üzenetére


bluwering
junior tag

A nagy karimon a deluxo tűnt el, azzal kapcsolatban toltam egy ticketet a R*-nak. A kis karinál meg gondolkodtam, ink töröltem is. Az, hogy mindent vissza kaptam volna e jó kérdés. Most az hogy, olykor hoz a konyhára +500k-t és néha lopkodok azon kocsit, meg hogy helyes kis barna volt, nem sokat vesztettem. :D Az ütött szíven, hogy a kuruma meg a contenderem is eltűnt a nagy kariról is, mert a szerver hiba végett össze olvadt a kis karin lévő két ugyan olyan kocsival. :D Utána meg azok is eltüntek.. De ez legyen a legkevesebb. Falusi kis városba van sima insurgent ami a kis karin volt és királyság. Pár kaszinó és visszajön ez a kiadás..

(#79236) bluwering válasza zolcsikauj (#79231) üzenetére


bluwering
junior tag

Helyes, hogy írtál. Én a Deluxoval kapcsolatban írtam nekik.A kis karira legyintek, azon kívül hogy cuki barna csaj volt, nem sokat nyomott a lat-ba. :D De ha nem kapom vissza a deluxot, akkor majd ha a mostani kiadásom megtérült, megveszem.- Nem tudok jobbat...

(#79237) gabesz123 válasza zolcsikauj (#79231) üzenetére


gabesz123
tag

Nem szemétkedésből, de; Este többen írták, hogy mi történt velük, erre te direkt felmentél megnézni, hogy mi a szitu, most meg persze megy a kiakadás. Persze, marha bosszantó, de nekem az volt az első gondolatom, ha már több embertől hallottam, hogy mi történik, akkor inkább nem lépek fel, míg nem jön valami hivatalos válasz/megoldás.

Egyébként nem is tudom, mivel lehetne bizonyítani, hogy ki, mennyit bukott; talán a profil lapon a költésekből? Az az összeg aránylag fair lenne, ha nem tudják visszaállítani a karaktereket. Bár én speciel a legtöbb cuccot akciósan vettem meg, így az az összeg normál áron kb csak a felét fedezné a cuccoknak...

(#79238) zolcsikauj válasza gabesz123 (#79237) üzenetére


zolcsikauj
tag

amikor felléptem akkor még csak egy embernél olvastam.Egyébként jelenleg is több ezren játszanak Nem attól lesz a probléma az accon hogy belelépsz e vagy sem.

(#79239) szTotyy


szTotyy
őstag

Na most akkor van köze a játék elindításának az eltűnésekhez vagy sem? (Én a biztonság kedvéért nem indítom el a játékot.)

(#79240) mulli86


mulli86
tag

Olyanról egyébként szól a fáma, hogy mi van akkor, ha nem léptem be és majd csak a hiba elhárítás után lépek be? Én tegnap egész nap dolgoztam a kocsin, este már nem volt időm belépni. De így nem is fogok. Remélem így nem tűnik el semmi, amit ne kapnék vissza a rockstrartol

[ Szerkesztve ]

Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

(#79241) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Nekem nem volt semmilyen gondom tegnap(sem). Viszont lehet addig én sem lépek fel, amíg meg nem oldódik a gebasz, mert biztos befordulnék, ha a sok megnyert verdám a Deluxóval az élen eltűnne. :D

És akkor csoda, ha az ilyen gyökerek miatt az ember állandóan üresben tolja??

(#79242) zolcsikauj válasza mulli86 (#79240) üzenetére


zolcsikauj
tag

Még ilyet halljátok miből gondoljátok hogy attól tűnik el hogy beléptek?Van aki most is zavartalanul játszik több ezren is.Inkább ahhoz lehet valami köze de csak találgatok,akik tegnap délután játszottak,és azután visszaléptek.De attól hogy nem lépsz be még lehet neked vagy a másiknak is eltűnt minden.Majd akkor derül ki hogy koppansz hogyha nem léptél be és nem írtál a supportnak.Mert lehet hogy tényleg csak pénzt adnak vissza .Szóval ti akik nem léptek be lehet még nagyobbat szívtok,mert nem írtatok panaszt kellő időben!!!

[ Szerkesztve ]

(#79243) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] itt nincs a kis takonygerinc?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#79244) gabesz123 válasza zolcsikauj (#79242) üzenetére


gabesz123
tag

Gondolom van köze a belogoláshoz, ha éppen kérné le az adatokat, de valami hiba van a rendszerben, ezért így tölt be. Viszont, ha orvosolják, akkor lehet backup-ból visszahozható, te meg, aki beléptél, már a rossz állással felülírtad a régi mentést? Persze lehet, hogy ez így hülyeség, de az még nagyobb hülyeség, hogy azzal szívjuk meg, ha nem lépünk be. :D Meg mi az, hogy időben? Lol, ha éppen amúgy sincs időm most játszani, csak 1 hét múlva szembesülök vele, hogy eltűnt mindenem, akkor már nem írhatok a supportnak?

(#79245) bluuzia válasza Mr.Csizmás (#79243) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Szánalmas, hogy létezik egyáltalán ilyen csoport.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#79246) bluwering válasza Mr.Csizmás (#79243) üzenetére


bluwering
junior tag

Azért ez elég szomorú, hogy ilyen létezik...

(#79247) SkyLine3000 válasza bluuzia (#79245) üzenetére


SkyLine3000
addikt

És még ezek beszélnek tisztességről, stb... Saját magukat szarják pofán...

(#79248) zolcsikauj válasza gabesz123 (#79244) üzenetére


zolcsikauj
tag

kicsit hülyeség mert megkérdezik hogy melyik mentés volt legközelebbi ami jó volt.A tegnap délután 3 órai állás még jó volt .az tényleg hülyeség hogyha belépsz akkor romlik el.Abban viszont igazad van hogy mi van ha pl 1 hónapot kihagysz és nem léptél be.természetesen ebben igazad van.

(#79249) mulli86 válasza zolcsikauj (#79242) üzenetére


mulli86
tag

Neked meg mi bajod van ember? Vegyél már vissza! (És tanulj meg tőmondatokat összefűzni :W )
1. kérdeztem valamit
2. Te ugyan olyan feltételezéseken alapú baromságokat ÍRKÁLSZ (nem kérdezel) mint én vagy mindenki más.
Mégis milyen jogalapon engeded meg ezt a stílust magadnak másokkal szemben?

Jobb félni, mint áldozatául esni egy hirtelen Ninja támadásnak!

(#79250) zolcsikauj válasza mulli86 (#79249) üzenetére


zolcsikauj
tag

Az ugyanolyan az egy szó,nem külön írjuk.Meg milyen stílus?Semmi sértő nincs abban hogy azt írtam hogy, akkor koppan ha később szembesül azzal hiába nem lépett be ,akkor is eltűnt mindene.Mások szerint is sértőt írtam?Egyébként meg abszulut nem is neked akartam írni hanem Gabesznak.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.