Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78551) Ace owner válasza #81556480 (#78550) üzenetére


Ace owner
addikt

Szerintem jövőhéten MC business lesz duplás. Bunker dupla előtt is akciósak voltak a bunkerek meg az upgradek.
Prime akcióban pedig van 2 jó autó is. FMJ és Tempesta.

#78549) the_mad
Szokásos unable to connect to the rockstar games services de néha működik és akkor elmenti az adatokat.

Galaxy Fold 4

(#78552) SkyLine3000 válasza Ace owner (#78548) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Reggel kipörgettem a mocit, de egy darabik azt írta ki, h nem tudja elérni a RockStar szervereket. Ki sem mertem lépni, nehogy elvesszen a motor. :D Aztán utána kiírta, h sikeres mentés. Azóta megint nem tud menteni.
Lenne egy kérdésem. Gyűlnek a kipörgetett verdáim. Két ingatlanom van. Az egyikben 6, a másikban 10 autó fér el. Ha betelnek, hova tudom menteni őket, ha nyerek, vagy veszek vmi gépet? Mit érdemes venni, ahol lehet őket tárolni? Van nagy garázsom vhol a város széle felé, ahol a lopott autókat tartom, amiket eladok, de az nem erre való.

(#78553) the_mad válasza Ace owner (#78551) üzenetére


the_mad
aktív tag

Jah, én azt hittem a vertikális szinkronnal van baj :D

Ez csak a szokásos.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#78554) Plata válasza SkyLine3000 (#78552) üzenetére


Plata
félisten

Ha nincs ingatlanodban hely akkor elveszted a nyeremény autót,vagy motort,vagy traktort. :D

(#78555) rasotamas válasza SkyLine3000 (#78552) üzenetére


rasotamas
veterán

Itt egy lista hogy milyen járműtárolási lehetőseégeid vannak GTA alatt, eszerint a maximum 186 darab. Ebben még az Arcade nincs benne, az is azt hiszem 10 jármű.
Mondjuk hogy lehet 6 apartman/garázs azt nem tudtam, azt hittem csak 1 vagy 2. Azért nem mertem megvenni a ceo-ba a lakrészt hogy ne vesszen el a high end apartmanom a szomszédban.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78556) szTotyy


szTotyy
őstag

(#78557) rasotamas válasza szTotyy (#78556) üzenetére


rasotamas
veterán

Van egy olyan érzésem, hogy a GTA6 csak jól elb*szni fog nekünk mindent. Az 5 online-ja már le lesz sajnálva, a 6 onlineja pedig még kezdetleges lesz kevés lehetőséggel. Én nem annyira várom.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78558) SkyLine3000 válasza Plata (#78554) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azt tudom, ezért érdekel, hogy hol lehet tárolni az új verdákat. Még van durván 7-8 helyem (ha eladok pár lopott autót), csak előre akarok gondolkodni, h mi lesz, ha betelik a két garázs a lakások alatt.

(#78555) rasotamas: Jó lenne akár egy másik apartman is. A CEO-ban is lehet akkor tárolni (iroda)? Mert az van. Plusz van motors klubom is. Meg egy nagy raktár, ahol az eladásra váró lopott kocsikat tartom.

[ Szerkesztve ]

(#78559) CactuS válasza rasotamas (#78557) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Technikailag az RDR2 online része is fejlődött, már nincsenek ilyen 1-2 perces lobby joinok. A modder/cheater része viszont siralmas, support ugyanúgy gáz. Én csak remélem, hogy ez még eszemben lesz, amikor majd megjelenik a GTA6, mert jelen pillanatban nem venném meg ezek miatt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#78560) Plata válasza SkyLine3000 (#78558) üzenetére


Plata
félisten

Lehet hat házad,nekem van hat házam,CEO irodában 60 hely,Nightclubban ki tudja mennyi hely,nem emlékszem,árkádban is van garázs,arénában is van garázs,a kaszinóban is van 10 férőhelyes garázs.De van még hely Facilityben is.

(#78561) Daw93 válasza rasotamas (#78555) üzenetére


Daw93
senior tag

186-nál jóval több. Nekem 204 helyem van + 10 motor hely. Autóim is 200 felett szóval elég kevés így is. De ide csak azokat a helyeket számoltam bele, ahová sima random autót/motort rakhatsz. Tehát a specifikus tárolók (pl ruiner200 avenger tárolása meg hangár meg ilyenek) nincsenek benne.

GTA Online: Daweee93

(#78562) hegyipapa válasza Daw93 (#78561) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Nálam már hely sincs, annyi sz*rom van :) Még a social-on is küzdök, 250db a barátok max száma, ott se tudok senkit se felvenni.

(#78563) Kiskokó válasza hegyipapa (#78562) üzenetére


Kiskokó
veterán

Mert kanyu Celeb vagy :P :P

Haha

ON:

Azt beszéltük akkor Szotyival, hogy tegyük hivatalossá a Vasárnap Estét PHHU Crew találkozónak.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#78564) SkyLine3000 válasza Plata (#78560) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Most néztem a CEO-t. Ott veszek garázst. Egyenlőre egy szintet, ahol 20 verda elfér. Oszt, majd möglátom, möddig lösz ölég. :D Ha azt is kinövöm, majd bővítem.

[ Szerkesztve ]

(#78565) szTotyy válasza Kiskokó (#78563) üzenetére


szTotyy
őstag

...lemaradt a 20:00 óra. Ha már régen is ekkor voltak a szépségversenyes talik, és az felelt meg a legtöbb embernek.

(#78566) rasotamas válasza Daw93 (#78561) üzenetére


rasotamas
veterán

Amiket leírtak az általam belinkelt oldalon plusz az árkád 10 helye, azon felül hol van még garázshelyed?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78567) rasotamas válasza hegyipapa (#78562) üzenetére


rasotamas
veterán

Azért durva hogy van egy Crew-d és nem lehet minden tag a barátod :D

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78568) #81556480 válasza szTotyy (#78556) üzenetére


#81556480
törölt tag

Aki leetet olvas, az annyit is ér
;]

(#78569) ProgenXL válasza rasotamas (#78567) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nekem is van vagy 180 de már azt nézem ki az inaktív és töröljem a p*csába. Nem szeretem az inaktív emberkéket a listán.

Gunner for life

(#78570) szTotyy válasza #81556480 (#78568) üzenetére


szTotyy
őstag

Nem ismerem az oldalt. A telefon dobta ki a hírek közt, a 9 vírusos hír mellett ez volt az üdítő tizedik. ..ja, és sporthírek kategória! :U

[ Szerkesztve ]

(#78571) Daw93 válasza rasotamas (#78566) üzenetére


Daw93
senior tag

60 hely - 6db high end apartman
60 hely - ceo garázs
30 hely - nc garázs
27 hely - arena garázs
10 hely - arcade
10 hely - penthouse
10 hely - mc klubház (csak motor)
6 hely - facility
1 hely - moc tárhely

GTA Online: Daweee93

(#78572) Joccc07


Joccc07
addikt

Sziasztok,

Van itt még valaki akinek nincs meg a játék?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#78573) SkyLine3000 válasza Daw93 (#78571) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Vettem a ceo-ban egy emelet garázst. Az 20 verda. Ha betelik, akkor veszek még emeletet. Három emelettel elleszek egy darabig. A lényeg, hogy azért van hely a kocsiknak. :) Azért ez elég sok (amiket leírtál), ha mindet megveszi az ember.

(#78574) Plata válasza Joccc07 (#78572) üzenetére


Plata
félisten

Háát,xbxoxra még nincs meg,de Ps4-re és Pc-re megvan. :D
Az számít?

(#78575) Joccc07 válasza Plata (#78574) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem :D Pc lenne a lényeg

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#78576) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Következő hetekben ne csodálkozzatok ha nem lehet majd online játszani vagy csak nehezen lehet csatlakozni.
Már írogatnak hogy a vírus miatt, sokan otthon lesznek, és majd rászakadnak a játékra. Egész Európa és világ szinten.
Jövőhéten nekem is csak 3 napot kell bemennem, aztán meg kettőt, sok ismerősöm home office nyomja most 2 hétig tuti de lehet tovább.

(#78577) #81556480 válasza szTotyy (#78570) üzenetére


#81556480
törölt tag

clickbait szar az egész, egy írót "ismertem" aki kilépett már onnan

(#78578) hegyipapa


hegyipapa
senior tag

Majdnem megvan minden ? Minden is :D :D (Alakul)
Amikor elmész vásárolni, de kiderül már nincs mit megvenni, mert már megvetted :D :D
Na jó, még lehet 1-2 dolgot feloldani.

Nyilván, azután kezdtem el vásárolni a ruhákat, meg egyéb cuccokat, miután miden olyan jármű meg lett, ami szerettem volna. Garázs helyen nincs több, amihez meg nem kell az meg mind megvan (a lekérhetőek), helik, repülők, hajók, csónakok, buszok, összes marshall, stb...

[ Szerkesztve ]

(#78579) rasotamas


rasotamas
veterán

Búcsúzom egy remélhetőleg rövid időre, eladtam a vga-mat, még hogy mikor és mi lesz helyette az kérdéses. Jó játékot!

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78580) Segal válasza hegyipapa (#78578) üzenetére


Segal
veterán

Menj el a sztriptízbárba, ott az összes pénzed el fogod tudni költeni :DDD
Viccet félretéve csodálom hogy nem égtél még ki. Már az én időmben is mindened megvolt ami akkor számított. Én csak kullogtam a nagyok után :K
Persze aztán nekem is meglett minden (na jó a ruhák nem) de bele is untam.
Én a Rockstar helyébe kiadnék egy olyan dlc-t amibe meg lehet venni valami lényegtelen dolgot mondjuk 100 milláért és rá lehet költeni vagy még 100+t :C
Persze nem valami olyan cucc amivel uralkodni lehet, hanem csak valami olyan amivel menőzni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#78581) szTotyy válasza hegyipapa (#78578) üzenetére


szTotyy
őstag

Az igen, legalább 100 gigábájtos gardróbod lehet! Még Plata is megirigyelné. :DDD

Segal: Egy olyan dlc-t én is adnék. Mondjuk a chumash bunker feletti villára már régóta fáj a fogam. Aztán lehetne egy kicsit simsezni vele mindenféle szir-szarral berendezni. :K

[ Szerkesztve ]

(#78582) rasotamas válasza Segal (#78580) üzenetére


rasotamas
veterán

Ó gyerekek sokkal egyszerűbb dologra is költenének a népek. 4 milláért 400ccm, 10 milláért 600ccm 20 milláért 1000ccm, 50 milláért 2000ccm, folytassam? :DDD

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78583) hegyipapa válasza szTotyy (#78581) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Írjunk az Rs-nek, rakjanak be giga mega luxus villát 50 férőhelyes garázzsal. :D :D

(#78584) Plata válasza hegyipapa (#78583) üzenetére


Plata
félisten

Legyen benne minden féle jóság,mondjuk legyen benne egy jó nagy nyárs is,amin Szabit megsütnénk. :D
Nyárson sült Szabi Ph módra. :K

(#78585) Kiskokó válasza Plata (#78584) üzenetére


Kiskokó
veterán

Plata rövidre fogom :

Van Baj a toronyban! :DDD

Én maradok a süllő sütésnél most :P

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#78586) Plata válasza Kiskokó (#78585) üzenetére


Plata
félisten

A süllő az hal,azt nem sütni köll.Ha nem vissza dobni a vízbe.

Ökröt kell sütni nem süllőt. :P
Ma eszembe jutottál,olvastam egy cikket és egyből te jutottál eszembe.
Volt egy cikk arról hogy a finn tudósok megállapították hogy a BMW és Audi tulajok gyökerebbek mint a többi sofőr. :D
Cikkben csúnyább szó van. :B
[link]
Vicc hogy ezeknek mi minden hülyeségre van idejük.

[ Szerkesztve ]

(#78587) Kiskokó válasza Plata (#78586) üzenetére


Kiskokó
veterán

Fú ne tudd meg most mekkora gyökér vagyok :DDD :DDD
( képes topicban asszem linkeltem :D)

Én szeretem ezt a sztereotípiát, mert mindig meglepődnek ha el/át stb engedem a másik autóst/biciklist/gyalogost, viszont ha épp olyan helyzet van, néha jól jön hogy látja hogy "ezt még inkább megvárom úgyis Audis" és nem kell kellemetlen szituban elengednem a másik felet (aki általában idióta ilyenkor)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#78588) Plata válasza Kiskokó (#78587) üzenetére


Plata
félisten

Adj már egy linket a képes topichoz. :B

(#78589) Kiskokó válasza Plata (#78588) üzenetére


Kiskokó
veterán

[link]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#78590) Leevfts


Leevfts
újonc

Sziasztok szeretnék jelentkezni a team be
Elolvastam a szabályzatot
A nick nevem: LeeVFTS

(#78591) hegyipapa válasza Leevfts (#78590) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Jelentkezz a crew-ba itt !

(#78592) Leevfts válasza hegyipapa (#78591) üzenetére


Leevfts
újonc

Jelentkeztem

(#78593) szimszonos


szimszonos
őstag

Lenne pár kérdésem megint.Lehetséges a játékban ha kocsiban vagyunk fegyvert cserélni?Én csak pisztollyal tudok lőni ha vezetek ha utas vagyok.A másik az lenne hogy a páncélozott Kuruma autónál tuningolás során vettem valami bombát 5ezer dollar volt ez mi lenne mert hiába nyomkodtam minden gombot a kocsiban,semmit nem csinált.

[ Szerkesztve ]

(#78594) Plata válasza szimszonos (#78593) üzenetére


Plata
félisten

Lehet fegyvert váltani,nekem pont az a bajom hogy kocsiban is mindig géppisztolyt adja be én meg az AP pisztolyt szeretem,fél perc tökölés mire megtalálom a sok stukker közt.
Az a bomba hülyeség,arra van hogy ha valaki ellopja a kocsid az felrobbanjon vele.

(#78595) rasotamas válasza szimszonos (#78593) üzenetére


rasotamas
veterán

Autóban korlátozott a fegyverek köre az egykezesekre. AP pistolt válaszd, az a legpontosabb és legjobb. MicroSMG ahhoz képest nagyon pontatlan.
Néhány motoron lehet pluszban pár kisebb gépfegyvert használni amit autóban nem, de az ap pistol elég.
Hogy Xboxon hogy kell váltani jó kérdés.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78596) rasotamas


rasotamas
veterán

Túl vagyok egy 2 kamionos teli bunker eladáson átlag 14FPS-sel :D Nagyobb küzdelem volt mint az npc-k ellen. 512 megás 5450-nel CRT-n 800x600-ban :DDD Azért CRT-n mert ott nem volt olyan homályos mint nagyobb felbontású lcd-n.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78597) Leevfts válasza hegyipapa (#78591) üzenetére


Leevfts
újonc

Köszi a befogadást

(#78598) ETOM válasza rasotamas (#78596) üzenetére


ETOM
addikt

Milyen lesz az új videokártyád?

(#78599) olddirtyB


olddirtyB
csendes tag

Hahó!

Vagy 1 éve nem GTA-ztam. Most beléptem, csináltam pár képet Steamen belül F12-vel. Eddig ha kiléptem a játékból mindig feldobta alapból a képeket amit csináltam. Most nem és nem is találom, hogy hová a anyjába menti.. Segítsetek :)

(#78600) Plata válasza olddirtyB (#78599) üzenetére


Plata
félisten

Ott van most is a képernyőmentések közt.Csak most nem jön fel az az ablak mint régen.
A könyvtárban is meg tudod nézni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.