Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78151) MaxxDamage válasza rasotamas (#78149) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hát....volt restart meg nem Rád joinoltam, mivel nem tudtam.
1x nem voltál ott és az én cuccaim láttam, másik relogg után ismét ott vagy. Mi a fene ez? :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78152) WDrone


WDrone
friss újonc

Sziasztok! Szeretnék jelentkezni a Crew-ba. A szabályzatot elolvastam, barátlistámon csak egy PHHU-es tag van, az egyik családtagom. Általában hétvégén tudok játszani, vagy néha hétköznap este is.

(#78153) hegyipapa válasza WDrone (#78152) üzenetére


hegyipapa
senior tag

Elfogadtam.

(#78154) WDrone


WDrone
friss újonc

Oké! Köszönöm! :DD

(#78155) Ace owner


Ace owner
addikt

Ne haragudj Fury de le kellett lépnem mert behívtak melózni. :O

Galaxy Fold 4

(#78156) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Éppen a nem is tudom hányadik kocsit loptam el (CEO) és jött velem szembe 2 crew tag (lámpa nem is volt bekapcsolva, éjjel) és majdnem totálkár... :DD
Ezt az üzenetet kaptam közbe. (WTF!?)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78157) Balcsix válasza MaxxDamage (#78156) üzenetére


Balcsix
senior tag

Nem lehet, hogy amíg AFK voltál, addig valami modder ügyeskedett a sessionban veletek? Lehet, hogy az arcade-s bug is a modder session miatt volt...

(#78158) MaxxDamage válasza Balcsix (#78157) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem tudom, de most nyitottam ticketet a Support felé is...
Azt is megírtam és képet/vidit (link) csatoltam.

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78159) rasotamas válasza MaxxDamage (#78156) üzenetére


rasotamas
veterán

Szerintem eladnám a kocsimat, vennék belőle egy repjegyet csak oda, nem retúr ahol a Rockstar gta 5 csapata van, a maradék pénzből vennék benzint és felgyújtanám és porig égetném őket a g*cibe.
Gyorsan ránéztem, valami modder lehetett mert nem volt M menüm.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78160) Plata válasza MaxxDamage (#78158) üzenetére


Plata
félisten

Hú bazd,ugye tudod hogy le nulláztak?
Egy hónap bann és a karidat meg le nullázták,se cucca se szintje se pénze.

[ Szerkesztve ]

(#78161) NYPD válasza MaxxDamage (#78156) üzenetére


NYPD
aktív tag

Láttam én is a játékban a térkép felett kidobta az üzit hogy "MaxxDamage was detected cheating and has been removed from the session" néztem is h mi ez.. remélem megoldódik vhogy.

(#78162) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hát ha úgy lesz az, akkor ennyi volt... újra biztos nem kezdem! :(
Semmi olyat nem követtem el. A CEO lopásból vittem a kocsit leadni, miközben az a kép/üzenet beugrott. Ha nullázzák és 1 hónap bann, akkor kapják be tövig!

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78163) MrPliccs


MrPliccs
újonc

Sziasztok, szeretnék belépni a crew-ba, mert tetszik a békés hozzállás, amit a szabályzatban láttam.
Kb egy hónapja játszok az onlinenal.
ingame név: MrPliccs
Köszi előre is!

(#78164) Plata válasza MaxxDamage (#78162) üzenetére


Plata
félisten

Support nem írt semmit?

(#78165) MaxxDamage válasza Plata (#78164) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hogyan írtak volna?
Talán 24 órán belül kapok választ...talán.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78166) Plata


Plata
félisten

Csináltam security key prep-et.Mikor a dutyiba kell be menni megszerezni kulcsot egy rabszállítóval.Sikerült megcsinálni gond nélkül,jöttem volna ki a rabszállítóval a börtönből,de várni kellett hogy felnyíljon az utolsó sorompó,szépen beálltam sorompó elé erre elkezdett égni a rabszállító busz. :Y

Kiugrottam belőle és elfutottam.De még előtte lefényképeztem.Hogy mitől gyulladt ki gőzöm sincs.

(#78167) ProgenXL válasza Plata (#78166) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kicsit hajaz az autó eladásokra. ott is voltak öngyulladások. :D

Maxx nézd meg a profilod socialba. Ott látni a karakteredet hogy nullázták e.

Én azt látom hogy az offline karakterek megvannak de online mintha nemlétezne.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#78168) Plata válasza ProgenXL (#78167) üzenetére


Plata
félisten

Hát én nem kaptam bannt,még,de fura volt.
Ahogy megálltam a sorompónál egyszerűen kigyulladt a motor.
Azt hittem baj lesz mert az őr majd kiszúr,de nem törődött az égő busszal. :D

[ Szerkesztve ]

(#78169) cadgers válasza MaxxDamage (#78162) üzenetére


cadgers
aktív tag

Hát ez nem túl bíztató! :(

(#78170) Kam1kaze


Kam1kaze
tag

Sziasztok!

Pár hete kezdtünk el játszani a GTA V-el. Még kb. 15 éve a GTA 1-el játszottam, így van egy kis kimaradás. Több CEU raktár tartalmát eladtunk a napokban, de 111-esből csak 1 volt, ami megtelt, és repülővel kellett volna 10 helyre elvinni a tartalmát. Sikerült elbénázni azzal, hogy amikor végre nem köröztek a rendőrök, nem tudtam kidobni a csomagokat a jelölt helyen. <--- nyilat mutatott, megnyomtam a backspace gombot (nekem annak tűnt a jel), de semmi, majd entert, majd tabot, de nem dobta ki. Közben sikerült lezuhanni, a gombok nyomkodása miatt, így elbuktam az egyetlen 111-es raktáram tartalmát. Mit kellett volna nyomni, hogy kidobja? Sima balra nyilat (azt már nem tudtam kipróbálni)?

[ Szerkesztve ]

(#78171) Plata válasza Kam1kaze (#78170) üzenetére


Plata
félisten

Igen általában nyíllal kell kidobni,autóból is repülőből is,heliből is.

(#78172) szimszonos


szimszonos
őstag

Interneten olvastam hogy a játékban az egyik Arcade-ot és még pár bóusz dolgot meg lehet ingyen szerezni ha van Rockstar Social Club és Twitch Prime fiókunk és ezeket összekötjük.Ha esetleg valakinek ez sikerült attól kérdezném hogy ez jár valami költséggel,mert a Twitch Prime fiók regisztrációnál kéri a bankkártyám adatait amire nem számítottam.Jó lennének ezek a plusz dolgok de ha költségekkel jár akkor hagyom a fenébe az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#78173) kerlas válasza szimszonos (#78172) üzenetére


kerlas
tag

Nyugodtan add meg a bankkártya adataidat, nem fog levonni semmit, csak az ingyenes időszak letelte után, ezt viszont ki lehet védeni, ha rögtön a létrehozás után lemondod a Twitch Prime előfizetést (az ingyenes időszak lejártáig működni fog).

(#78174) Plata válasza szimszonos (#78172) üzenetére


Plata
félisten

Azt tudom hogy páran WoT-ban csinálták ezt az ingyenes twitch prime dolgot,volt akinek vont le így is pénzt,de volt akinek nem.

(#78175) MaxxDamage válasza cadgers (#78169) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Akkor ennek kapáltak!? :F
Azért csak kiverem a balhét ha nem oldják meg (RSS)... különösebben lehet nem fogja őket érdekelni. :W

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78176) NYPD válasza MaxxDamage (#78175) üzenetére


NYPD
aktív tag

Nyiss chat ticketet, ott kb 15-30 percen belül válaszol egy valaki és tudsz vele beszélni, nem kell napokat várni az automatikus válaszra amit fognak küldeni emailben. Nekem amikor nem tudtam csatlakozni mindkétszer 15 perc alatt jelentkeztek és segítettek megoldani.

(#78177) MaxxDamage válasza NYPD (#78176) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Azt merre találom?
Asszem Astonblue84 jött valakivel (egy kocsiban ülve) velem szembe mikor kaptam a screent. :)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78178) rasotamas válasza MaxxDamage (#78177) üzenetére


rasotamas
veterán

Nem tudom lenne-e lehetőség crewként támogatni Maxx-ot a ticketben, leírni hogy mi egy mod/hack ellenes crew vagyunk és ilyen biztosan nem történt, maximum valaki más modder mókolhatott valamit.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78179) MaxxDamage válasza rasotamas (#78178) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Egy próbát lehet megérne, de saját véleményem szerint nem mennénk vele sokra.
DE "puding próbája az evés" :P

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78180) rasotamas


rasotamas
veterán

Pár napja beszélgettem online egy crew társsal, elmondta, hogy neki a kis karakterén is megvan az 5 ládaraktár és így 10-et tud eladni a duplás héten.
Ezt előkészíteni igen költséges lenne, meg kéne venni az 5 raktárat (12 millió) a ceo office-t (1 millió) lehet vannak további lépések is a ceo office megvásárlásához, illetve kéne egy opressor mk ii 4 millióért mert anélkül kb öngyilkosság 5 raktárat megtölteni.
Ezen kívül van még más eset amikor hasznos lehet a második karakter használata?
Tudtommal egyszerre online csak 1 lehet. Más pedig még nem jutot eszembe, hogy mire lehetne használni, így önmagában erre az évente 1-2 alkalommal bekövetkező eseményre gyúrni elég idő és pénzrabló tevékenységnek tűnik.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78181) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Ticket is jó ha megfelelő helyre nyitod, nekem 10-12 órán belül mindig válaszoltak.

A lényeg az hogy legyél nagyon nyájas, ne mondj semmi negatívat, ne szidd őket stb stb
Írd le hogy soha nem használtál Cheat-et van videód a folyamatos játékmenetről, szeretnéd ha átvizsgálnák az ügyed és mindent vissza adnának mert jogtalanul lettél banolva.
Köszönöd meg szépen és mond hogy várod a megfelelő fejleményeket.
Lehet még spékelni pár seggnyalós dumával hogy eddig a Rockstar volt a kedvenc játékgyártód, mindennel játszottál már stb...
Azt szeretik. Aztán reménykedj
De az is jó ötlet , hogy leírodhogy olyan crewban vagy ahol nincs csaló mert ez alapelv és nagyon szigorúan vesszük.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#78182) Kiskokó válasza rasotamas (#78180) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát sokan játszanak sokféle képen. Én is olvastam már sok furcsaságot, de hát na mindig van pár "elmebeteg" ;] (nagyonráérős) aki valami logikátlan dolgot csinál.

Lásd : dávidsimon aki akkora mazochista hogy soha nem engedett senkit segíteni neki ládázni ;]

Ugye Simisimi ? :DDD :P

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#78183) MaxxDamage válasza Kiskokó (#78181) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Előbb megvárom az első választ/reakciót a Supporttol. :R
Én leírtam a lényeget, korrektem és emberi hangnemben.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78184) Anulu79 válasza rasotamas (#78180) üzenetére


Anulu79
addikt

Brutál idő lehet a 10 raktár megtöltése. Még segitseggel is szerintem.

(#78185) rasotamas válasza Anulu79 (#78184) üzenetére


rasotamas
veterán

Ahogy számolom ha nem várod meg a cooldown-t hanem, párhuzamosan töltesz 8-10 óra 2 raktárat megtölteni. Akinek anny az élete, hogy melóból hazamegy, játszik éjfélig, alszik aztán megy dolgozni annak 1 hét alatt meglehet.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78186) Kam1kaze válasza Plata (#78171) üzenetére


Kam1kaze
tag

Kösz, eddig egyszer se kellett így. Tegnap éjjel, előtte még leszállítottunk pár kisebb raktárat, köztük is volt 1 repülős, de azzal le kellett szállni. Nekünk backspace-nek tűnt, az logikusabb is számomra, mint a sima irány nyíl, egy kidobásra, de ez van. Párom a 2 héttel ezelőtti autót második nap kipörgette, tegnap meg az F1-eset, én meg ruhákat, stb. Lehet egy jel, hogy nem kell nekem ezzel játszani, kedvem az teljesen elment tőle, hogy egy 111-es raktárat kukáztam/tunk.

Összefoglalóban ez szerepel:
"Hogyan tudok fixen nagyobb térképet beállítani?
Menü -> Settings -> Display -> Expanded Radar: On."

Lehet, hogy kivették ezt a beállításokból, vagy csak én vakoskodok?

(#78187) Plata válasza Kam1kaze (#78186) üzenetére


Plata
félisten

Buktam már én is 111-es raktár eladást,modder miatt is meg azért is mert lelőttek az NPC-k. :D

(#78188) rasotamas válasza Kam1kaze (#78186) üzenetére


rasotamas
veterán

Nekem tetszene az a nagyobb térkép csak olyankor meg nem látom hogy hány kilométer van hátra. Ha oylankor nyomkodom a Z-t (magyarban Y-t) visszaváltogat a kicsi nézetre?

https://tinyurl.com/rasoapro

(#78189) Anulu79 válasza rasotamas (#78185) üzenetére


Anulu79
addikt

Egy hónap alatt nem játszom ennyit szerintem a játékkal. :DDD De vannak fanatikusok akiknek ez az idő semmi. :D

(#78190) Kam1kaze válasza Plata (#78187) üzenetére


Kam1kaze
tag

Mi már csak friend session-be játszunk (nagy létszámmal, ketten, néha hárman :D ), vagy amit ugye kötelező publickba, akkor bemegyek és feladatkezelőből felfüggesztem a GTA exe-t, hogy csak mi legyünk. Mert az első online játékom úgy kezdődött, amit Te is írtál, hogy modderel találkoztam, ketrecbe rakott, felgyújtott, majd harmadik játéknál is modder volt bent. Párom meg a második játékánál került ilyen helyzetbe, felváltva sikerült összefutunk velük. Úgy voltam vele, így nincs értelme, nem tudom mennyire jellemző ez, de első háromból én 2x is belefutottam. Meg kezdőként, egyberak 200-300 szintűekkel, akiknek már vadászgépük, meg mindenük van. Csak emiatt egyenlőre, mert még single játékba se csaltam (ha ez annak minősül) régen, amikor játszottam más játékkel.

Tudom, hogy az autó kipörgetést is ki lehet játszani a casinóban, de ilyennel nem akarok trükközni (ahogy mással se, mert akkor nincs értelme a játéknak), ha sikerül sikerül, ha nem, akkor nem.

Mondjuk, azért vannak érdekes történések (csalások), amiket a gép csinál. Például, amikor úgy kell cuccot ellopni, hogy ott van az FBI-is, amikor beszállunk az autóba, amit el kell vinni, látszik, hogy akkor spawnol le az FBI autó és a többi. Még ott villog előttem az egész autó. :U :D

Az volt most a 111-es raktárszállítással az egyik baj, hogy nagyon rossz helyzetbe sikerült "leesni" a repülővel. Se előre, se hátra, próbáltam elindulni, de meg se moccant, egyszer csak felrobbant. Pedig előtte semmilyen füst nem jött ki belőle és nem is volt nagy becsapódás.

[ Szerkesztve ]

(#78191) Kam1kaze válasza rasotamas (#78188) üzenetére


Kam1kaze
tag

Igen, visszavált kicsire az Y-ra, körbemegy. Mutatja a játékosokat, utána nagyobbra vált a térkép, majd visszaáll kicsire gombnyomásonként, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#78192) ProgenXL válasza Kam1kaze (#78190) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha a szállítójármű tehetetlen de te nyomod a gázt akkor idővel inkább lerobban vagy épp fel. Ez scriptelve van eladásoknál. Amit tehetsz ilyenkor hogy előtte sessiont váltassz és akkor visszakerül a raktárba a cucc.

Gunner for life

(#78193) Kam1kaze válasza ProgenXL (#78192) üzenetére


Kam1kaze
tag

Kösz az infót, másik raktárban van pár tétel, majd letesztelem azon, annak úgy is mindegy már.

[ Szerkesztve ]

(#78194) SkyLine3000 válasza MaxxDamage (#78183) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Engem ha így lenulláznának ok nélkül és nem csinálnák vissza, tuti nem kezdeném újra. Hát bsszák meg! Kínlódik az ember tisztességesen, becsülettel és akkor vmi köcsög modder miatt kiraknak és lenulláznak... :W Kíváncsi vagyok, mire jutsz velük?

(#78195) MaxxDamage válasza SkyLine3000 (#78194) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én is ezen az állásponton vagyok...!
Aki meg is érdemli, az kapja meg a büntetést, de én csak úgy...(?)
Egyszerűen felháborítónak tartom ahogy jártam!

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#78196) Plata válasza SkyLine3000 (#78194) üzenetére


Plata
félisten

Rockstar szarik rá hogy nem csináltál semmit,tavaly mikor tömegeket bannoltak ki a hibás frissítés miatt akkor is szartak rá.
Én fel sem mertem menni egy ideig mert féltem banntól.
Asszem tavaly tavasszal volt.
Most meg RDR-ben modderek hülye trükkel bannoltatják a népeket mégsem csinálnak semmit. [link]
Ott is ártatlanok szívják meg.
Jobban fogy a játék meg a shark card ha ártatlanokat bannolnak.
Mondván hogy aki nagyon akar játszani az majd meg veszi újra.Talán shark cardot is vesz hogy újra ne kelljen nulláról kezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#78197) SkyLine3000 válasza Plata (#78196) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ezt mind megérteném, ha olyan kevés fogyott volna el a játékból, hogy rá lennének szorulva az ilyen trükközésekre. Elég gáz, h betegre keresték magukat vele és mégis ilyen módszerekhez kell folyamodniuk a további plusz bevételekért. Csak ezzel azt érik el, h sok játékos ilyen esetben nem fogja újra kezdeni az egészet és nem fog shark cardot sem venni. Én tuti nem kezdeném újra.
Ilyen szempontból elég köcsög a RS. Végülis a játékosok tették milliomossá őket, akik megvették azt a qrva sok millió gta5-öt, meg rdr2-t.
Én azért remélem, h Maxx dűlőre jut velük.

(#78198) simon105 válasza Kiskokó (#78182) üzenetére


simon105
tag

Ez így semmiképpen nem igaz, az összesen 7000+ lopásomban legalább 10 alkalommal segített valaki. Csak a végén zárkóztam el teljesen tőle.

(#78199) Plata válasza Kam1kaze (#78190) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is van még egy 111-es raktáram teli amit el kéne adni,de egyedül nem merem megpróbálni.
Tegnap sikerült egy raktárat eladni egyedül,mázlim volt és nem repülőt kaptam hanem kamionokat.Három kamion 15 pontra 30 perc alatt,szerintem több mint a fele idő megmaradt.

(#78200) bluuzia válasza Plata (#78196) üzenetére


bluuzia
aktív tag

2018.03.24-én volt a máig sem megmagyarázott nagy BAN hullám.
Ekkor nulláztak le minket több ezer külföldi játékossal együtt. 27 óra alatt 6000 ticketet kapott a support.

Nem akarlak elkeseríteni Maxx, de Platának igaza van. Szarik a RS a playerekre.
Bármilyen szarra ráfoghatnák, hogy amiatt kaptad, de nem fogják. Nekik nem kell megmagyarázniuk, miért találtak téged "bűnösnek". Az meg nem érdekli őket, hogy te bebizonyítsd az ártatlanságodat. Mondjuk nem is tudnád, mivel "élőlénnyel" nem fogsz csetelni. Gép dobálja vissza a válaszokat.
Szóval szemét egy társaság a RS.

Ettől függetlenül remélem, neked sikerül elérni, hogy folytathasd a játékot.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.