Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#8152) capulet75


capulet75
addikt

Tiszteletem az uraknak, remélem nem probléma hogy most nem gémer notis kérdéssel jövök, bár ezen is játszottam eleget. Főként a szerviztapasztalattal rendelkező szaktársakat kérdezném az égett szag témakörben. Nem, nem a Clevo, az kicsattanó egészségnek örvend, a másik noti, amit a páromnak adtam, az Asus. Szóval meghalt. Volt kis égett bakelitszag, és nem működik. Mielőtt kidobnám az egészet a kukába, felülkerekedett a kíváncsiság és a józan ész győzött, hátha. Szétszedtem, noha ez elég komplikált dolog pl a Clavohoz képest, az egy álom ilyen szempontból (is). Megtaláltam a tápcsatlakozónál a bakelitszag vélhető forrását, imhol vagyon:

Namármost ez ugye nem jelenti azt hogy csak ennyi, viszont alaposan átnéztem és az alaplapon nincs más égésnyom, sem semmi oda nem való. Sajnos aksival nem tudtam letesztelni, az momentán pont nullán van. A kérdésem a következő lenne, ilyen esetekben mennyi az esély hogy csak ennyi a baj? Mert az ebay segíthet ezen könnyedén. Mit és hogyan nézzek, vagy bármi tipp és javaslat jól jönne.

Előre is köszönöm. :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.