Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#7951) x_o_n válasza Dhampir (#7949) üzenetére


x_o_n
veterán

Szerintem jelenleg ha nem gond hogy Németországból van CLEVO P670SA vagy P177SM-A ha 17 es kell ezek 280,330 ra jönnek ki ssd-vel jelenleg eu-n belül ingyenes a szállitás is,a 15,6 os modellek olcsobbak

[ Szerkesztve ]

(#7952) Angel2014 válasza Muerte (#7938) üzenetére


Angel2014
addikt

Ennyire nem néztem utána ,hogy csak az r3 tudja a 3d-t és az r1 meg nem... :U

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7953) echterion válasza KillHates (#7939) üzenetére


echterion
nagyúr

A modern terméktervezés mintapéldája. :U

**********

(#7954) Allanon25 válasza Mydgard (#7935) üzenetére


Allanon25
csendes tag

Köszi a választ! Neked mennyi idő alatt érkezett meg a gép a rendeléstől számítva?

(#7955) Dhampir válasza Mikulásbá (#7950) üzenetére


Dhampir
félisten

A G551JW PWM-mentes kijelzője (ha minden igaz) nagy pozitívum. :K

(#7951) x_o_n

Komoly szerkezetek.

Srácok, ezek sajnos drágák, de jó tudni, hogy melyek jöhetnek szóba, köszönöm. :R

(#7956) conqver


conqver
aktív tag

Szevasztok Bitches :DDD
Valaki kapott már csere engedélyt a teljesen meghalt gépe helyett?
Hogyan működik a dolog/kapom kézhez?
Ilyenkor az akkori vételárat veszik alapul vagy megvágják kicsit? :R
Lenovo Y500 halt meg még tavaly!Az volt a mákom, hogy +1 év garanciát vettem hozzá :-)

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#7957) Dhampir


Dhampir
félisten

Ez a Dell Inspiron i7559-763BLK egész jó áron szerepel az Amazonon (itt is elhagyták már az optikai meghajtót).

(#7958) echterion válasza Dhampir (#7957) üzenetére


echterion
nagyúr

Kár, hogy onnan kis hazánkba nem szállítanak. :(

**********

(#7959) Dhampir válasza echterion (#7958) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, bár mintha akadna a Hardveraprón, aki ilyen beszerzésekkel foglalkozik, de nem tudom, hogy ez menne-e.

(#7960) Dhampir válasza Dhampir (#7957) üzenetére


Dhampir
félisten

(#7961) Jazz válasza Dhampir (#7957) üzenetére


Jazz
veterán

Csak az a baj hogy még 17"-on is kifolyik a szemed 1920x1080-ban. Hát még 15"-on.
Amúgy ő is PWM mentes szabályozású: G751+G-Sync

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7962) Dhampir válasza Jazz (#7961) üzenetére


Dhampir
félisten

Régen még én is így gondoltam, de mostanában már úgy vagyok vele, hogy megszoknám, csak lenne ismét FHD gépem. :D

Egyébként ha nagyon zavar már a fullHD, akkor egy köztes megoldás lehet az 1600*900 HD+ felbontás, azok között akad elfogadható TN panel is.

(#7963) Jazz válasza Dhampir (#7962) üzenetére


Jazz
veterán

Alacsonyabb felbontásút venni bűn, a monitor felbontása adja a pc esszenciáját, hisz a monitor az információ forrás.:) TN panel? Na neee...annyira szépek az ISP színei, ne akarj rosszat.:) Arról nem is beszélve hogy nulla a színtorzulás amikor: "jaj most éppen véletlenül szögből néztem a kijelzőt...."

Amúgy Win10-en olyan jól megoldották a méretezést (csak ezen keresztül jó: "Szöveg és egyéni méretek fejlett méretezése \ egyéni szint"), hogy ha választasz akár 115%-ot, tökéletesen sima és szép minden. Nem csak a betűt nagyítja hanem a tálcát az ikont, a fejlécet a böngészőben, mindent. Egy az egyben mintha betennéd nem natív alacsonyabb felbontásba, ellenben ez nem förmedvény ronda, hanem olyan szép mintha natívba futna. Tűélesek a betűk, mindenek.
(mielőtt megkérdezed miért nem használom: mert nekem kell a FHD részletesség.:) )

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7964) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!
Nincs valakinek véletlenül ICD pasztája a fecskendő alján,ami még egy ultrabook procijára elég lenne?Átvenném,ezért nem rendelnék teljes nagy adagot.
A 24 Carat lenne a legjobb,de a 7-es is tökéletes lenne.

(#7965) kreten67 válasza Mikulásbá (#7964) üzenetére


kreten67
senior tag

Én egy ultrabookba nem kennék IC-t.
Szét akarod szedni félévente?
Egy mx4 1 évet is kibír, nem ragad annyira oda és nem kockáztatod a bga chip feltépését.

(#7966) Mikulásbá válasza kreten67 (#7965) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi,hallgatok az okosabbra.Az már olcsóbb valamivel,lehet rendelek.
Bár ha valakinek van maradék,jöhet.

(#7967) Dhampir válasza Jazz (#7963) üzenetére


Dhampir
félisten

Nyilvánvaló, ám nekem a Dell Precision M4600 UltraSharp panelje még mindig elfogadható minőségű lenne. :)

Egy Lenovo IdeaPad Z50-75 FHD felbontásával semmi gondom nem volt (nem úgy a ratyi kijelző betekintési szögeivel és mellé a csapnivaló hangszóróval).

Úgy köll az FHD részletesség, mint egy falat kenyér. :K

Habár ha te is egy 1366*768 felbontású "kisvállalati gép" PWM-es kijelzőjét bámulnád órákon át, azért kiegyeznél akár egy jobbfajta TN-panellel is. :D

(#7969) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

A big performance boost for Lenovo's Y900 gaming laptop

"Az Ideapad Y900 gamer notebook egy egyedi funkcióval, az egyérintéses turbó gombbal érkezik, amivel fokozható a gép teljesítménye, ha éppen játszunk. A gépben négymagos Intel Core i7 K processzor, és egy NVIDIA GTX 980M videókártya dolgozik. A teljesítményért cserébe a méret megnőtt: ez már nem egy vékony ultrabook. A 17,3 colos IPS kijelző 1920x1080 képpontos felbontást kapott.

A 2000 dolláros (körülbelül 600 ezer forintos) gép júniusban kerül a boltokba."

[ Szerkesztve ]

(#7970) k-adi válasza Mikulásbá (#7968) üzenetére


k-adi
nagyúr

listaára pedig 1 399 900 forint lesz. :))

(#7971) vandor01 válasza Mikulásbá (#7969) üzenetére


vandor01
őstag

turbo gomb? uhm.. ez ismeros!
kb 1993-bol AT es ATX hazakon volt divat!
ha jatszani akartam akkor benyomtam es jo sok Mhz-t irt ki a panelen...
HASITOTT a gep.... ha ez ilyen lesz? Akkor ez fasza gep lesz.. retro config :):)

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#7972) Helmoras válasza Mikulásbá (#7969) üzenetére


Helmoras
őstag

sokkal olcsóbban ott az asus versenyzője ebben a kategóriában... esetleg 400k huf körül labdába rúghatna... esetleg...

(#7973) Jazz válasza Mikulásbá (#7969) üzenetére


Jazz
veterán

Szinte ingyen van. A hülyének is megéri. És milyen szép kecses tégla tömb formája van. Nagyon jó a rombusz dizájn is, ami erre az érzésre még rá segít.

(#7972) Helmoras:
Jelenelg az Asus G751 mellett semmi nem rúg labdába.430k-ért: 17", IPS, PWM mentes fényerő szabályzás, G-Sync, 980M, i7, Dual hűtés, M.2+SATAII+SATAIII, stb...

(#7971) vandor01:
:DDD

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7974) Mikulásbá válasza Jazz (#7973) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

(#7975) Jazz válasza Mikulásbá (#7974) üzenetére


Jazz
veterán

Tükrös kijelző? Nooormális?

free your mind

(#7976) hszilard666


hszilard666
veterán

Találjátok ki hogy milyen fasza táskát rendeltem! 90L, vízhatlan, majdnem golyóálló, és akár 3 feldarabolt kurtizán hölgy is belefér! :Y [link]

Már csak valami fasza fullos alient kéne vennem bele :O

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#7977) KillHates válasza hszilard666 (#7976) üzenetére


KillHates
nagyúr

Beálltál mentősnek? Nekem ilyen van:

Igaz ebben nem a notebook-om, hanem életmentő cuccokat tárolok :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7978) Jazz válasza KillHates (#7977) üzenetére


Jazz
veterán

Az után hogy ezt felhoztad, nekem ez ugrott be. :D

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#7979) hszilard666 válasza KillHates (#7977) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem látom a képet :O Jó lesz ez utazós tatyónak, a daily driver meg marad a bagaboo :B

Jazz:
Kúúl! :C

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#7980) Angel2014


Angel2014
addikt

Sziasztok nem tudnátok segíteni egy VGA-HDMI átalakítaóval szeretnék összekötni egy notebookot egy LED -tv vel ha megy a gép minden további nélkül szépen megjelenik a kép viszont ha a Biosba szeretnék belépni a nyavalyáért nem akar megjelenni a kép...Ez miért van?

Ilyen az átalakító....

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7981) x_o_n


x_o_n
veterán

Itt kikerültek a predatorok,csilli villi álványon a bemutató darabok és egy raklapnyi alatta a pultban...

15,6 " i5-6300HQ ,Windows 10 ,1 TB (HDD) + 128 GB (SSD) 8gb ,Grafikkarte: NVIDIA GeForce GTX 970M 3gb
1499eu

17,3" i7-6700HQ Windows 10 ,1 TB (HDD) + 256 GB (SSD) 16gb Grafikkarte: NVIDIA GeForce GTX 980M 4gb
1999eu

(#7982) x_o_n válasza Angel2014 (#7980) üzenetére


x_o_n
veterán

probáltam összeszedni de az igp+vga és eleve a laptop kiépitse miattminden külsö eszköz csak másodlagos ezért nem is fogod látni csak mikor a winböl átállitod

[ Szerkesztve ]

(#7983) Angel2014 válasza x_o_n (#7982) üzenetére


Angel2014
addikt

Simán jön még állítanom sem kell sehol a tv is automatán állítja a felbontást viszont a biosba nem tudok belépni ezzel a megoldással.

Vagy te arra gondolsz a amikor felál a win ezzel a megoldással HDMi kábellel ott kell állítanom a windowsba valamit? :F

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7984) x_o_n válasza Angel2014 (#7983) üzenetére


x_o_n
veterán

valami ilyesmi,de ha állitani is lehetne az a bios hogy ne a belső hanem külső kijelzőt használjon,de én nem tudok róla hogy ikyen lenne sima biosban,de szerintem csak a bios után tud váltani a laptop elötte nem

(#7985) Goblin12


Goblin12
őstag

Ha volt sorry: Evga's First Gaming Laptop szerintem ez a cég maradjon meg a sima VGA illetve Táp matrícázásnál azt tényleg jól tudják.

[ Szerkesztve ]

(#7986) x_o_n válasza Goblin12 (#7985) üzenetére


x_o_n
veterán

látszik hogy mostantól ez lesz vagy egy puttony mint az asusnál vagy egy lapos gép és mellé egy mini számitógépház...hijnye,cipelni meg tényleg egy olyan lenti tatyó kell majd :)

[ Szerkesztve ]

(#7987) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Egy munkatársam kapott barátnőjétől egy lenovo y50 es gépet,i7es variáció.Én kaptam az alkalmon és jól beparáztattam hogy maj' jól szaggatni fog a gta mint állat mert túlmelegszik... ;]
szal szegény eléggé besz@rt,h tönkrevágja a gépet.erről jutott az eszembe,hogy van-e olyan megoldás,hogy a ht-t offolni,hogy csak a 4 mag menjen?ill. h ettől várhatóan kevésbé melegszik majd?Mert szerintem 4 mag bőven elég a vga mellé,és ha ezzel is kímélni lehet a gépet akkor sztem jó 5let lehet.
Max addig mondogatom neki a rémhíreket amiket itt olvasok a lenovo-ról hogy megveszem tőle jó olcsón! :D ;]

(#7989) redbulz válasza Medocsabi (#7987) üzenetére


redbulz
tag

Szerintem a bios-ban van lehetőség kikapcsolni a ht-t.

(#7990) x_o_n válasza Medocsabi (#7987) üzenetére


x_o_n
veterán

azért annyira nem gáz a lenovo,persze idővel előjönnek ezek a hibák,inkább az anyag minőséggel van a baj,porladnak idövel a csavar tartó részek és nagyon könnyen reped törik.
a biosban kikapcsolható,de nem hinném hogy olyan sokat számitana

(#7991) Goblin12 válasza x_o_n (#7986) üzenetére


Goblin12
őstag

Nem, szóval miután a Lenovo W510-nek olyan hangjva van mint közvetlen melletted acélbetont furnának ütvefúróval azóta nekem nem kell semilyen csoda gamer akármi. Részemről annyi a noti témának. :R

(#7992) x_o_n válasza Goblin12 (#7991) üzenetére


x_o_n
veterán

Bár most Clevom van,nekem még megvan a g580 Lenovo,és én nagyon szeretem azt a gépet dacára a gondokkal vele...ég és föld a kettő,hang terén is...sajnos az emlitett porladás,és öregedés törés velem is megesett...jaj rettegek a következő szétszereléstől...és igen a g580 hangja mint egy turbina...sőt a kezem mindig oda égett :)

(#7993) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

(#7994) Jazz válasza Angel2014 (#7980) üzenetére


Jazz
veterán

Mert a másodlagos megjelenítőhöz illesztőprogram kell, amit a win vezérel. Ha betölt a win-ed és van illesztőprogramod, lesz másodlagos kijelződ. Míg a noti kijelzője közvetlen kapcsolaton keresztül van vezérelve. Olyat soha nem is lehetett.

free your mind

(#7995) Goblin12 válasza x_o_n (#7992) üzenetére


Goblin12
őstag

:C szint úgy :D hulladék. :(

(#7996) Jazz válasza Goblin12 (#7995) üzenetére


Jazz
veterán

Még szerencse hogy a választás szabadsága adott.;)

free your mind

(#7997) Angel2014 válasza Jazz (#7994) üzenetére


Angel2014
addikt

Ha simán megy a win ezen a HDMI eszközön oda nem kell a másodlagos kijelző? Mert így simán jó csak a biost nem hozza be....

Eszközkezelőben látszik hogy kéri a driver telepítését? Vagy ezt hogy tudom telepíteni?

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#7998) x_o_n válasza Angel2014 (#7997) üzenetére


x_o_n
veterán

Ezt nem lehet megcsinálni.csak házilag ha a noti Kijelző helyére barkácsolod a tv kábelt.

(#7999) Medocsabi válasza Goblin12 (#7995) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ajándék lónak... :D
tehát azt mondjátok a ht letiltása miatt nem melegedne kevésbé a cpu?hát akkor 4 mag +ht,meg az ijesztgetés ;]
bár facebook-os sz@arokra,meg egy kis csgo-ra csak elég anélkül h szétesne:)
Azért ajándékba Ti is elfogadnátok :DDD

(#8000) kreten67 válasza x_o_n (#7998) üzenetére


kreten67
senior tag

Az szinte lehetetlen!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.