Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27852) Drenadar válasza Pocok256 (#27844) üzenetére


Drenadar
veterán

Milyen program van arra hogy az akksi állapotát ellenőrizzem?

(#27853) Medocsabi válasza Drenadar (#27852) üzenetére


Medocsabi
addikt

Azt hiszem aida is alkalmas erre, de már nem emlékszem.

(#27854) Pocok256 válasza Drenadar (#27852) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha jól emlékszem aida és a hwinfo is képes erre.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#27855) kbeni24


kbeni24
csendes újonc

Huawei matebook x pro mennyire megfelelo az uj jatekokra?

(#27856) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Az aksi témánál maradva, feleségem gépében sajnos halódik a nafta, alig 1 órát bír, de inkább 40 percet. Mennyire macerás, és vajon menniybe kerülhet ebben a kis HP-ban egy aksicsere? Sajnálnám lecserélni, lassan 3 éve vettem aprón Spyducktól, azóta is hibátlan, szinte kizárólag film - és sorozatnézésre használja a kedvesem, meg böngészésre, arra bőven jó.( meg amúgy gamer is, a Medal Of Honor Pacific Assault simán fut low beállításon...:D )

(#27857) echterion


echterion
nagyúr

Tavalyi Black Friday-kor volt valahol AW leárazás? Ha várható lenne idén ilyen, akkor simán tudnék várni addig a cserével.

**********

(#27858) Medocsabi válasza Medocsabi (#27856) üzenetére


Medocsabi
addikt

Annyi módosítás van rajta,hogy körömlakkfestés közben mindig ezt nézi, így a szivárvány minden színében van rajta pötty :D Amúgy frankón sokkal csajosabb tőle :D

(#27859) Muerte válasza kbeni24 (#27855) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Semennyire,még a 2-3 évvel ezelőtti értelmesebb grafikájú játékokra sem alkalmas.

(#27860) kizio


kizio
csendes tag

Sziasztok

17 " os alá tudnátok ajánlani hűtőt ?

(#27861) Muerte válasza kizio (#27860) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Gépfüggő,de ha alulról szív friss levegőt és vannak is neki szellőzőnyilások akkor Notepal U3.

(#27862) kizio válasza Muerte (#27861) üzenetére


kizio
csendes tag

2017es omen

(#27863) Muerte válasza kizio (#27862) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ő lenne az?

Két nyíláson tudsz bejuttatni extra levegőt,így elég lehet az U2 is,csak az kisebb lesz méretben (15-16"-hoz való,3 venti helyett kettő),a gép túl fog nyúlni a széleken a hűtőről.
Az eredmény hogy javulni fognak-e a hőfokok load,az mindig kérdéses,meglehet hogy igen/nem,vagy ha megemeled a gép felső sarkait valamivel kb.4-5cm-re ugyanazt a végeredményt fogod kapni.Ki kell próbálni.

[ Szerkesztve ]

(#27864) kizio válasza Muerte (#27863) üzenetére


kizio
csendes tag

Igen ő az !

(#27865) kizio válasza Muerte (#27863) üzenetére


kizio
csendes tag

Köszönöm a választ ! :R

(#27866) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Újabb Geforce driver van,tessék frissíteni!

(#27867) cyberkind válasza Mikulásbá (#27866) üzenetére


cyberkind
félisten

Minek, jöttek a laposba való RTX-ek? :DD

Paranormal Cocktivity

(#27868) Mikulásbá válasza cyberkind (#27867) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ilyenkor nem csak a legújabbak frissülnek ám. :B

(#27869) cyberkind válasza Mikulásbá (#27868) üzenetére


cyberkind
félisten

Persze, tudom, csak szerintem ha jól megy egy gép, és nem tervez az ember az új játékokból mazsolázni, akkor nem annyira égető ez a frissítés, ami inkább az RTX-eket célozza meg. :)

Paranormal Cocktivity

(#27870) Mikulásbá válasza cyberkind (#27869) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nekem mindig feldobja,engedem frissülni.Amit nálam okosabbak csinálnak,elfogadom.Ha hibáznak,annak is híre megy,akkor teszek régebbit,de akkor is javítanak előbb-utóbb.

(#27871) Muerte válasza Mikulásbá (#27870) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nálam tavaly decemberi van fent :DDD ,a 980M-be már nem fognak több kakaót beletolni driverből,mondjuk nem is játszom már,csak pár órát max egy héten.

(#27872) Mikulásbá válasza Muerte (#27871) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én is alig játszom már,azt is régi kedvencekkel,ezért is cserélek gépet.De driverből,programból mindig a legfrissebbet használom.

(#27873) Raymond válasza Muerte (#27871) üzenetére


Raymond
félisten

Heh, nekem is meg tavalyi volt (nyar/osz tajekarol) a 850m gepbe, de kellett a Forza Horizon 4 Demo-nak a 399.07 igy a meghajtot es a AB-t is frissiteni kellett.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27874) Robertó79


Robertó79
tag

250e ig milyen laptopot tudnátok ajánlani ssd+hdd vel?

(#27875) Medocsabi válasza Robertó79 (#27874) üzenetére


Medocsabi
addikt

Ha leírod hogy mik az elvárásaid tudunk segíteni, mert erre a kérdésre elég nehéz enélkül felelni. :U

(#27876) Robertó79 válasza Medocsabi (#27875) üzenetére


Robertó79
tag

Menjen rajta a fifa19 meg néhány játék hati 2-3 óra játék lenne nem vok nagy játékos!

(#27877) KillHates válasza kbeni24 (#27855) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én nem erőltetném neki, mint ahogy egy sportkupénak a szántást sem.
Játékra gémer notit, mezőgazdasági munkára meg traktort vegyen az ember :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27878) KillHates


KillHates
nagyúr

Ma jött egy AW 15R3 (HQ6700 + GTX1070) 101 fokos CPU-val!!!! COD alatt (semmi prime, valószínű abba beledöglött volna) Sajnos nem csináltam képeket, mert volt egy kis csúszás, de érdemes lett volna: a HQ6700 flipchip-je (magja) nem túl nagy, de hogy még erre is sajnálják a Dell-ék a pasztát az mindennek a legalja! A CPU fele nem volt bekenve, gyanítom, hogy a bordára rosszul tette fel a gittet a gyártó aki meg összerakta, nagy ívben sz@rt rá! Azért ez nagyon gáz egy prémium gémer gépnél.
Kapott szépen egy aszimmetrikus pasztázást (TGC + NTH2) és máris 72 fokon megállt a CPU és 76-on a GPU, így nyertünk 29 fokot a procinak és 10-et a végéának. Most már nyugodtan mehet a COD!! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27879) RM007 válasza Mikulásbá (#27866) üzenetére


RM007
addikt

Isten ments! Ez nálam horror kategória. :D

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#27880) Dhampir válasza KillHates (#27878) üzenetére


Dhampir
félisten

Bécsi oszthák keheskedő, név szehint Hehh Bahon Hefuhbished áhulta el, hogy ihgum-buhgum, no ez phémium gémeh gép, de éhkezőben a hidegbetöhés és a fázó-heszkető végtagok ellen be kell höffenteni egy kis gyúlékony Alienwahe phocesszohhal, akkoh lesz hapid-menet COD előttem-COD utánam. :D

[ Szerkesztve ]

(#27881) RM007


RM007
addikt

Egy dolog amit szeretnék megosztani veletek, főleg mert részemről a korábban felhozott témát most így utólag gondolván, mondhatta volna valaki közületek ezzel kapcsolatban mi a szitu.
Szóval az a bizonyos hol mikor indulok magamtól újra internetes játék, fagyás, kilépés a DX12 miatt volt. Ebben most már egészen biztos vagyok....tesztelve. :W Próbáltam utánaolvasni és azt vettem ki hogy az nvidia gpu azt nem szereti, mert az amd fejlesztés.....opció az van kijelölésre, de mikor mi az aktuális Windows verzió és nvidia driver nálam, attól függően reagál hogy mikor lépjen ki a játékból vsync miatt. Jelenleg kb pár mp és jön a halál DX 12 alatt. DX 11 esetén minden tök jó!
Szóval vettem a lapot hogy itt a topikban megfordult emberkék valójában nem is használják játékra a laptopjukat netes játékoknál. :U

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#27882) maximilian4 válasza RM007 (#27881) üzenetére


maximilian4
addikt

Az nem jutott eszedbe hogy egyedi problémád áll fenn? :U
Attól még hogy nálad jelentkezik nem jelenti azt hogy másnál is jelentkeznie kell. Az a kártya nem abba a gépbe való, a driver is milyen? Tákolmány sosem fog úgy működni mint egy gyárilag ilyen kártyával szerelt laptop, aminek akár még a driverét is frissítheted anélkül hogy megmurdelne a gép.
Egyébként játszottam már "netes" (trololol) játékkal laptopon is és mostanában leginkább az asztali gépemen (gtx 1070) és soha sem volt probléma a dx12-vel.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#27883) Bluesummers válasza kbeni24 (#27855) üzenetére


Bluesummers
őstag

Abban nincs is dedikált GPU.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27884) Muerte válasza Bluesummers (#27883) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Amit én néztem abban van:MX150
2010-ben volt ilyesmi erősségű rendszerem laptopban,szó se róla akkor vitt mindent,csak hát eltelt pár év azóta :DDD Ami nem is annyira vicces,így jobban belegondolva :O

[ Szerkesztve ]

(#27885) Pocok256 válasza RM007 (#27881) üzenetére


Pocok256
veterán

Omg :DDD :DDD
Hát rm007 nek megint minden szava arany :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#27886) Muerte válasza Pocok256 (#27885) üzenetére


Muerte
Topikgazda

GT70+1070 esete a DX12-vel? [link] :DDD

(#27887) echterion válasza Muerte (#27886) üzenetére


echterion
nagyúr

:DD :DD
Meetingen csak néznek, hogy mit nevetek...

**********

(#27888) Raymond válasza echterion (#27887) üzenetére


Raymond
félisten

Meetingen ne videokat nezegess hanem inkabb "leverage synergies" ;)

Amugy hang is kell hozza, ugy az igazi :P

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27889) Bluesummers válasza Muerte (#27886) üzenetére


Bluesummers
őstag

Ez kurva jó! :D :DDD :DDD :DDD

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27890) Muerte válasza echterion (#27887) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Majd a DX15 az adja az ívet :K : [link]
Jól van megyek inkább dolgozni én is,mielőtt ki kell rugatnom saját magam :DDD

(#27891) szabonorbkk


szabonorbkk
csendes tag

dell 7577 mennyire ajánlott ? van-e jobb ár/érték arányban? :)

[ Szerkesztve ]

(#27892) Lacabooy válasza szabonorbkk (#27891) üzenetére


Lacabooy
csendes tag

Ezt ajánlják itt is a legtöbben, nagyon jó gép, 3 év gari, állítólag jó a hűtése is.

Nekem azt mondjátok meg, hogy manapság garivesztéssel jár, ha megvétel után 2 nappal, rakok bele otthon SSD-t (nem a hdd helyére) és +RAM-ot?

(#27893) Raymond válasza Lacabooy (#27892) üzenetére


Raymond
félisten

Nem jar, foleg a Dell-nel nem, ott sok sok eve nincs ilyen hogy garivesztes boviteskor. Persze nem mondom hogy nincs olyan lapos ahol ez gond, de ma mar ez nem jellemzo, inkabb keresni kene hogy melyik az ilyen.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27894) Bluesummers válasza Lacabooy (#27892) üzenetére


Bluesummers
őstag

Általában viszonteladó tehet rá matricát készülékére, s a garanciális feltételei között szerepelteti, hogy ha Te azt megbontod, akkor az ő garanciájukat veszíted el, a DELL-ét 100%, hogy nem.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27895) kreten67 válasza Lacabooy (#27892) üzenetére


kreten67
senior tag

Az AW 17 2014 notiknál még azt is lenyelte a dell ha bevallottan upgradelted a vgát újabbra ,csak a vga hibát ez esetben nem kezelik garis kérdésként. Volt olyan ügyfél aki direkt szólt ,hogy a vga az övé benne és azt nehogy gyárira cseréljék ,ha az alaplapcsere mellett a vga is cserés lenne.
Sőt volt nálunk egy precision amit a gazdája gtx680m-re upgradelt és alaplapcsere alkalmával vissza akarta rakni az eredeti quadro vgát ami a fiókba valszeg tönkrement,mert azzal nem adott képet. A dell központból meg nyafogtak ,hogy nehogymá garizzuk a vgát ,mert ők egy korábbi javításnál beírták ,hogy a vga 680m-re lett privátba cserélve és az nem a garancia része. Én írtam nekik hogy ,most visszakerül az eredeti ,mert a gazdi el szeretné adni a gépet,erre nekiálltak hitetlenkedni és kérték a kártyáról a képet olvasható CN számmal küldjem át nekik. Nos a kép alapján megfelelt nekik mert küldték az újat.
A fent leírtak teljesen hivatalos szervizkörülmények voltak,nem az ismerős ismerőse.

(#27896) Lacabooy válasza kreten67 (#27895) üzenetére


Lacabooy
csendes tag

Kösz a választ mindenkinek.

Akkor tényleg nem éri meg SSD-s, 16GB RAM-os gépet venni sokszoros felárral!!

(#27897) Smithy87 válasza echterion (#27887) üzenetére


Smithy87
senior tag

HA megvan az XMG utódja akkor bejelentkeznék az XMG-re. :)

(#27898) kbeni24


kbeni24
csendes újonc

Sziasztok. Szeretnek laptopot venni jatekra es nem tudom eldonteni hogy egy DELL Inspiron 5587, Core i7 8750H (4.1GHz), NVIDIA GeForceR GTX 1060 6GB, 2x8GB DDR4, 1TB 256GB SSD -t vagy inkabb egy erosebb zenbookra tegyek szert?

(#27899) Mikulásbá válasza kbeni24 (#27898) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Zenbook,ami 1060-nál erősebb?Melyik az? :F

(#27900) Bluesummers válasza Mikulásbá (#27899) üzenetére


Bluesummers
őstag

kbeni24 nem igazán tudja mit akar, de ezért vagyunk mi, hogy segítsünk :B
Mi már vagy két hétig konzultáltunk egy amolyan "mindenes" drága gépen, melyet ráadásul olcsóbban ajánlottam fel neki.
Szerencsére egy hozzáérte profi videószerkesztó (TV társaságnak dolgozik) megvette, játszani nem fog rajta
A lényeg, hogy az úr szeretne egy ultrabookot (gondolom ne legyen 3-4kg-nál nehezebb), ami erős, 450k alatt van, sokat hordozná. Gondolom a jó hűtés is fontos lenne, bár azt nem írta a kollega.

Linkek a segítségéhez:
https://prohardver.hu/tema/milyen_notebookot_vegyek_3/hsz_146426-146426.html
Khelben egyből megadta a választ, hogy nincs munkagép és játékgép, főleg nem ultrabookban (=súlyt értsük ez alatt):
https://prohardver.hu/tema/milyen_notebookot_vegyek_3/hsz_146428-146428.html
Jött egy rossz választás, szerencsére erről lebeszéltük:
https://prohardver.hu/tema/milyen_notebookot_vegyek_3/hsz_146433-146433.html

[ Szerkesztve ]

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.