Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#27951) Pocok256 válasza gyemipapa (#27948) üzenetére


Pocok256
veterán

Attól, hogy van légzsák a kocsidba még nem jelenti azt, hogy biztonságba vagy.

Sőt ha visszahívják azonnali javításra a kocsidat mert tudják, hogy a vezető oldali légzsák hibás és cserélik. Te eldöntheted, hogy megteszed vagy nem teszed és megelégedsz a biztonsági övvel (tűzfal). Remélem így már érthető.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#27952) RM007 válasza gyemipapa (#27948) üzenetére


RM007
addikt

És vedd hozzá hogy van aki ha akarná sem tudná feltenni az új bios-t, mert már régen nincs neki. Na akkor mi van? Semmi. Én még vírusirtót sem használok ne terheljek feleslegesen, csak a Windows belső védelme és teljesen jól megvagyok vele. Amióta így vagyok nincs gondom a rendszerrel. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#27953) gyemipapa


gyemipapa
senior tag

Nekem nincs üldözési mániám, a BIOS frissítést sem a "támadások" miatt kérdeztem, hanem hogy van-e hatása a laposom működésére, teljesítményére.
Én ingyenes Pandát használok, és havonta-kéthavonta leklónozom a rendszert, ennyi a védelmem.
(Ja meg egy Hitman Pro...)
(Egyszer bekaptam egy zsarolót, (police, meg vagyok támadva, fizessek stb), kicseréltem a rendszer SSD-t, vírusost format, és ennyi.)

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#27954) Muerte válasza gyemipapa (#27953) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Azt a rendőrségest egy haverom is beszopta pár éve KATT ;] ,szegény még a mai napig sem tud egy oprendszert sem feltelepíteni annyira nem érdekli ez a része,én meg hát ugye mégiscsak egy rohadék vagyok,először jól ráijesztettem hogy jobb lesz ha fizetsz,meg milyen oldalakon járkáltál te stb. :DDD ,szegény már majdnem sírt a telefonba :DD Aztán vittem neki egy Malwarebytes-t egy pendrive-on az 5 perc alatt eltakarította,meg csináltam egy rendszervisszaállítást egy korábbi időpontra és le lett tudva a rendőrség :D Egyébként ő egy fotós csávó és állítása szerint egy képet kapott email-ben amire rákattintott,csak az éppen egy exe volt kép helyett...

(#27955) RM007 válasza Muerte (#27954) üzenetére


RM007
addikt

Én azt gondolom minél kevesebb ilyen-olyan védelmi feladatot ellátó program fut a háttérben annál kevesebb az esélye hogy ilyet bekapjunk, merthogy így a konkurens vállalatok vírust küldő osztályának nincs mihez hozzáférnie, támadnia, ráharapnia. Magyarán maradni csendesen a háttérben harcoljanak nélkülem egymással. :D
Kb 15 éve így vélekedek, eddig bejött.
:K

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#27956) Muerte válasza RM007 (#27955) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ha két különböző fajtát akarsz egy gépre feltelepíteni akkor egymást vírusnak nézik :K

Mi van azzal a DX12 problémával? Járjunk már utána :) Csak egy bizonyos játékban jelentkezik hogy kifagy,vagy próbáltad másikkal is? Az biztos hogy ez szoftveres gond lesz,win10-en,meg a kártyádon múlik,az meg tudja a 12-őt.

[ Szerkesztve ]

(#27957) DVlad válasza Muerte (#27940) üzenetére


DVlad
őstag

Az utalás és a fizetés/vásárlás 2 különböző dolog. Ritka, hogy sms kód kell vásárláshoz, én még olyannal nem találkoztam.

(#27958) Muerte válasza DVlad (#27957) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Majd hamarosan itthon is kell kód vásárláshoz is,ha egyszer kis hazánkat is nézi annyiba a Visa/Master.[link]

(#27959) RM007 válasza Muerte (#27956) üzenetére


RM007
addikt

Igen tudom hogy kettőt nem lehet egyszerre, meg hogy a védelmi feladatot ellátó fájlokkal együtt települnek fel a vírusok is.....én olyan összeesküvés elméletes vagyok attól függetlenül hogy picit sem látok bele, de mivel elvileg bármikor történhet bármi jó vagy rossz fiúk által ezért nem eszem magam emiatt. :P

Ez csak a szokásos 1 db játéknál tapasztalom (BF2). A gépem teljesen jól van, teli hassal, jól tápláltan veszi a kanyarokat. Ha így a DX12 ott nem fekszik neki akkor nem, az legyen az utolsó gondom főleg mert annak hiányában semmit sem vesztek jelenleg, sem látványban sem sebességben. Főleg az utóbbinál a lassabbat nem szereti(vsync 60fps tükörsima futtatás, csak az akadozós 120-150fps a jó), de kapják be a szerver másik oldalán a tervezett elavulás nálam süket fülekre talál. :K

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#27960) Bluesummers


Bluesummers
őstag

https://prohardver.hu/tema/milyen_notebookot_vegyek_3/hsz_146933-146933.html
"GPu a lényeg játéknál, a cpu alig számít valamit." ;)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27961) DamianB válasza Bluesummers (#27960) üzenetére


DamianB
őstag

Azért ez meg már másik véglet nem szóltam direkt bele ezekbe a vitákba mert ez helyzet és nézőpont kérdése de azért egy korrekt proci kell már egy 1060 tól felfelé . Ár érték arányt kell keresni itt is és mire kell ezt kell nézni .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#27962) maximilian4 válasza Bluesummers (#27960) üzenetére


maximilian4
addikt

Mondjuk ha azt nézzük amire ment a válasz (8750h+1050ti acer vagy 7300hq+1060 dell), akkor én is az utóbbit választanám.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#27963) Muerte válasza maximilian4 (#27962) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Abban a konkrét esetben igen,az 1060-nal előrébb van,de nézzük mi van ha tényleg egy "semmi" proci hajtja a kártyát:[link],[link],GPU malmozik,CPU kiakadva full limitben.Itt nem kér a játék CPU-t különösebben persze akkor is limitel,de a VGA is teker maxon,mégis kb. dupla FPS lenne egy normálisabbal [link]

[ Szerkesztve ]

(#27964) Bluesummers válasza DamianB (#27961) üzenetére


Bluesummers
őstag

Tudom, hogy ez a másik végleg. Kell azért CPU a GPU-hez.
Hoppá .... való igaz ... ott volt a két választási lehetőség!
"Dell 7577 i5 7300+GTX 1060 vagy az Acer Helios Predator 300 i7 8750+1050ti"
Egyértelműen az 1. verziót választanám.
Sorry :)

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27965) Raymond válasza Bluesummers (#27964) üzenetére


Raymond
félisten

"Egyértelműen az 1. verziót választanám."

Ott a pont.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#27966) Bluesummers válasza Raymond (#27965) üzenetére


Bluesummers
őstag

Mondjuk ez is akkor igaz, ha nem játszanék izomból sokszereplős multiplayert + a processzort munkára nem használnám ki teljesen.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27967) Muerte válasza Bluesummers (#27966) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Igen.Azért nem egyértelmű egy ilyen döntés mert a két proci között fényévnyi távolság van teljesítményben,nem annyi hogy 7300 vagy 7700hq,hanem pár szintetikus tesztben több mint dupláját veri a 7300-ra.Ha nem sokat játszik vele,hanem inkább munkára lesz a gép akkor jobb döntés lehet az erős proci.Játékban a maxq 1060 kb.30-35%-kot ver az 1050Ti-ra,az erősebb procit ha beszámoljuk,még akkor is marad +20% előnye biztosan,szóval játékra egyértelműen az a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#27968) DamianB válasza Bluesummers (#27964) üzenetére


DamianB
őstag

Csak magával a kijelentéssel foglalkoztam azzal hogy mire ment nem . De nem is kell már semmit se írnom rá mert tökéletesen le írtatok a véleményem attól függ mire kell .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#27969) Dhampir


Dhampir
félisten

OpenBSD-t kell használni, az biztonságos. :)

(#27970) RM007 válasza Dhampir (#27969) üzenetére


RM007
addikt

Én emellett meghalnék az unalomtól. :O Meghagyom a fanatikusoknak. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#27971) Something_


Something_
őstag

Sziasztok!
Nezegetem az ASUS TUF Gaming FX504 notebookjait, amelyek GTX 1060 6GB-vel vannak szerelve, de nem irjak le egyertelmuen, hogy ez most IPS vagy TN panellel szerelt verziok. Tudtok ebben segiteni?

(#27972) DamianB


DamianB
őstag

IT biztonság téma köréhez még annyit hogy most hallgatom a szertár podcast antennaval készült adását nagyon érdekes és tanulságos.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#27973) echterion válasza Something_ (#27971) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, a honlapjuk szerint háromféle kijelzővel szerelik ezeket, amik közül a 120 Hz-es szinte biztos, hogy TN és mivel a másik kettő 60 Hz-es, jó eséllyel az egyik TN a másik meg IPS. Derítsd ki a kinézett lapos pontos sorozatszámát, aztán szerintem kérdezz rá Asus-éknál, ha nem találod meg a honlapjukon. Jobb ötletem nincs.

**********

(#27975) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Jól gondolom, hogy egy HP 250 G6 laptop(i3+IGP) gond nélkül visz majd régebbi játékokat(gta4, cod-ok, lol, bf3)?

(#27976) Bluesummers válasza IMIIKE1998 (#27975) üzenetére


Bluesummers
őstag

Low beállításokkal, 1024×768, 1280x720 körül talán élvezhető is lesz!
https://www.notebookcheck.net/Intel-HD-Graphics-520.149940.0.html

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27977) Mikulásbá válasza IMIIKE1998 (#27975) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:(

(#27978) Mikulásbá válasza Bluesummers (#27976) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Az nem játék lesz,hanem szenvedés.

(#27979) Sammie30


Sammie30
csendes tag

Sziasztok! Van egy Asus GL553VE tipusú laptopom az lenne a problémám hogy nem láttja a 5ghz (wifi) pedig mindenhol azt írják hogy képes rá! Segítségeteket előre is köszönöm!

(#27980) IMIIKE1998 válasza Bluesummers (#27976) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ebben Intel 620 van és i3. Gondoltam, hogy nem fog maxon menni, de azért csak viszi játszhatóan.Ez az a konfig.

[ Szerkesztve ]

(#27981) kentucky válasza Sammie30 (#27979) üzenetére


kentucky
őstag

Állítsd lejjebb az 5ghz csatornáját, nekem LG TV-nél az volt a baj. Olyan 80 alá asszem

(#27982) IMIIKE1998 válasza IMIIKE1998 (#27980) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Vagy akkor a realitás talaján maradva mire számíthatok? Mit fog normálisan vinni? Elvileg annyival nem gyengébb, mint egy HD 7750, a felét tudnia kellene.

(#27983) Bluesummers válasza IMIIKE1998 (#27980) üzenetére


Bluesummers
őstag

Tudom, hogy mi a konfig. Notebookcheck-en ott vannak a játékok FPS-sel. Gondolom azokat inkább i5 i7 társukkal tesztelték.
Na, StarCraft 2 mondjuk végre menne Medium beállítások mellett is, max 6 játékos és normál módban, semmi Marine Arena és társai! :P (Én 4. genes HD-n nyomtam Low-on :P)

A válasz: Nem, integrált videókártya nem játékra való.
Max 2010-2015 (ez nagyon szubjektív) és az alatti játékokat viszi, kivéve akár mostani indie játékokat, amiknek nincsen gépigényük.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27984) Bluesummers válasza IMIIKE1998 (#27982) üzenetére


Bluesummers
őstag

https://www.videocardbenchmark.net/compare/Radeon-HD-7750-vs-Intel-HD-520/321vs3255

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27985) echterion válasza IMIIKE1998 (#27982) üzenetére


echterion
nagyúr

Semmi jóra. Egy optimalizálatlan gta IV-től mit vársz egy ilyen vason? Sajna nem lesz túl élvezetes a játék, szinte mindegy, mit raksz be. Egy 7650m sem bírja normálisan a játékokat, annyira hurka (próbáltam, tudom), az intel igp még ennél is gyengébb. El lehetett vele karistolni ultralow-on, 25-30 fps-sel, de az azért nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

**********

(#27986) Bluesummers


Bluesummers
őstag

ASUS ROG GL702Z, AMD Ryzen 7 1700 3.00GHz, 256GB SSD, 1TB HDD, Radeon RX 580-t tudnék elhozni kb. 380-ért.
10 éve nem volt AMD-s gépem, talán itt az idő? De az L-től nagyon félek, főleg, hogy ez a Ryzen proci az Intel Core i9-8950HK-val vetekszik.

AMD Ryzen 7 1700X vs Intel Core i9-8950HK @ 2.90GHz

Radeon RX 580 vs Quadro P3200 vs GeForce GTX 970

https://www.arukereso.hu/notebook-c3100/asus/rog-strix-gl702zc-gc104t-p389842351/

Kávéfőzőnek jó lenne? :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27987) Bluesummers


Bluesummers
őstag

Van egy olyan érzésem, hogy notebookok terén is végre eljön az Intel monopol helyzetének megváltozása :)
Ultrabook Fortnite Battle: AMD Ryzen 5 2500U vs Intel Core i5-8250U
A videóban az Intel 90° körül van, AMD meg 60°, ugyanolyan paraméterek beállítása mellett.
Hmmm .... :U :U :U :U :U :U

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27988) x_o_n válasza Bluesummers (#27986) üzenetére


x_o_n
veterán

Én majdnem belepacsáltam ebbe a gépbe mert 1100 euro volt és háát lássuk be az egész jó ár...csak aztán olvasgattam,meg a szervizesek is lebeszéltek,na meg a környezetemben is volt negativ élmény...szóval maga a konfig jó lenne csak nem ebben a házban...na meg bevallom én kicsit erössebbet kerestem mint az 580/1050ti/1060 igy végül másik modellt,gyártot választottam nem .De nagyon gondolkoztam rajta.....

(#27989) maximilian4 válasza Bluesummers (#27986) üzenetére


maximilian4
addikt

Ennek a videókártya összehasonlításnak milyen relevanciája van amúgy a laptop szempontjából? A mobil rx580-nak semmi köze nincs az asztalihoz. Erőben a nyomában sincs, de még egy mobil 1060 is köröket ver rá sajnos.

Maxi

(#27990) IMIIKE1998 válasza Bluesummers (#27983) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Én is ilyen, főleg 2010 szintű játékokra gondoltam. Köszönöm, hát nyilván lehet 200k alatt is MX150-nel gépet venni csak a tartósság az más kérdés, ami nekem fontos. A lényeg, hogy régebbi, nem tripla A-s játékok menni fognak.

(#27991) Bluesummers válasza maximilian4 (#27989) üzenetére


Bluesummers
őstag

Annyi a relevanciája, hogy pont az asztali GPU-kkal veszi fel a versenyt, de oké, akkor legyen így, csak mobil GPUk.

Radeon RX 580 vs GeForce GTX 1060 3GB vs GeForce GTX 1050 Ti

Íme a lista, ami alapján kiválasztottam egy gyengébb és egy erősebb GPU-t, ennyi: videocardbenchmark.net/gpu_list

"de még egy mobil 1060 is köröket ver rá sajnos" - ha azt írod, hogy köröket ver rá, azt jelenti, hogy szorzóban 2×, 3×, stb. erősebb. Na ne máááááár :D

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27992) Bluesummers válasza x_o_n (#27988) üzenetére


Bluesummers
őstag

Jah, tudom hogy a házzal van a gond sajnos, a paraméterek tetszetősek. Viszont, most ez a mostani Ryzen nem pont hogy kevesebb hőt termel? Lásd korábbi linkem. Ha ez így igaz, akkor CPU szinten már lehet más a helyzet.
Se CPU-t, se GPU-t abszolút nem ismerem sajnos, nem volt alkalmam tesztelni sohase.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27993) maximilian4 válasza Bluesummers (#27991) üzenetére


maximilian4
addikt

Ezek mind desktop class gpu-k. Légyszi nézz már utána ennek a mobil rx580-nak. Köze nincs az asztalihoz. Méghogy az asztali gpu-kel veszi fel ma versenyt...

Maxi

(#27994) IMIIKE1998 válasza echterion (#27985) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

UserBench
Ezek szerint ez nem pontos?

(#27995) KillHates válasza Bluesummers (#27986) üzenetére


KillHates
nagyúr

Asus GL-be egy 65W-os procit, egy 185W-os (lehetséges ez????) GPU mellé?

Ahogy Besenyő Pityu mondaná:

:D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27996) Bluesummers válasza maximilian4 (#27993) üzenetére


Bluesummers
őstag

Való igaz, desktopot ír ott a PassMark. :R
Hmmm....
Annyira azért van közel, mint asztali GTX 1060 és laptop GTX 1060 esetében - itt a Radeon RX 580-nál sincs megkülönböztetve a megnevezésében, mint pl. GTX 980 és GTX 980M vagy hogy AMD-nél maradjunk: Radeon HD 6750 és Radeon HD 6750M
https://www.notebookcheck.net/Radeon-RX-580-Laptop-vs-Radeon-RX-580_7958_8108.247598.0.html

Mindegy, egy a lényeg. Intelnek ismét van végre komoly vetélytársa, GPU-nál AMD Radeon eddig is jók voltak.
Csak az agresszív marketing hiányzik már csak.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#27997) KillHates válasza Bluesummers (#27987) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ennek örülök, mert az Intel már tényleg pofátlan árakon adja a procikat. Az nVidiának sem ártana megszorongatni egy kicsit a piacát...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#27998) gurubefree válasza maximilian4 (#27993) üzenetére


gurubefree
senior tag

Asus GL702zc eseten nem kimondottan a teljesitmeny volt a gond .... hanem az arazas !! ( ami a vicc kategoriaba tartozott a gep megjelenesenel )

Az rx580 mobil verzio csak a memoria sebessegben ter el az asztali verziotol ! A gtx 1060 altlagosan 13%-al gyorsabb . ( Feltetelezem azert van mert 1-2 jatek eseten a kulonbseg drasztikus .... egyszeruen a fejlesztok , es az amd driver support hianya ) Koztudott , hogy az AMD nem hires driver fejlesztes/javitas teren igy ez a kulonbseg nem mervado ! Tobb esetekben a gtx580 ( mobil ) hozza ezt az elonyt a gtx1060-al szemben . ( high / 1080p Overwatch ... termeszetesen ez az elony elvesz magasabb beallitasnal a kevesebb 4GB GDDR5-nak koszonhetoen ) Kerdes az , hogy a high es a very high kozott milyen visiualis kulonbseg van ? ( meglatasom szerint annyira minimum , hogy csak az nvidia funok kepesek cerkat hegyezni ra ) Kevesebbet fogyaszt igy huvosebb ( 100w vs 120w ) igy van benne tunning potencial ! Azzal kapcsolatban , hogy huzhato e az rx580 ( mobil ) nincs info .

Az rx580 ( mobil ) nem rossz vga ! Alul van ertekelve ! Ami tesztek talalhatok rola mind korai . megjelenes utani igy a mar kesobbi javitott driverek eseten a kulonbseg alacsonyabb lehet .



[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 5 Plus ( xbox one x , xbox live : ExistedName )

(#27999) KillHates válasza x_o_n (#27988) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bementem a helyi multiba és a legnagyobb örömömre tele volt a demo polc jó sok Ryzen-es gépekkel!
Igaz, hogy konzumer cuccok, de a specifikációjukat tekintve (magok száma, MHz, ram, hdd) jobb áron volt mint az Inteles konfigok, és azt sem árt tudni, hogy az AMD IGP-k megesik reggelire az Intel HD grahics-okat.

Aztán jött az üröm, az örömben: kézrátétellel meg tudtam mondani, hogy hol a proci a gépben, szerintem milliméter pontosan. Nagyon durván, pontszerűen voltak átmelegedve a gépek! Legközelebb viszek hőkamerát; biztosan látványos fotók fognak készülni! :(

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#28000) Raymond válasza Bluesummers (#27996) üzenetére


Raymond
félisten

"Annyira azért van közel, mint asztali GTX 1060 és laptop GTX 1060 esetében"

Nincs.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.