Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4886) MC Pite válasza madgie (#4884) üzenetére


MC Pite
veterán

Én attól kapok hülyét, hogy elsőre kéne mindig helyesen nyomnom az X10en, az X100on, korábban az E1-en most meg az E2őn, mert mindig van 10-20% legalább ami máshogy működik. Részben ezért is ikszázasítom palacsintával az E2őt, mert utána összevissza nyomom a makrót, 4 irányú nyílon keresem Q menü helyett a vakumódot, máshogy nagyítok/lapozok, vagy küldöm vissza az af mezőt, vagy nagyítanék bele a képbe de igazából a view gombot nyomom meg közben, stb. Tegnap 2 másodpercig keresgéltem zavarodottan hogy hogy kapcsolok vakut az X10en :DDD.
Ohh, X100on nagyon megtanultam mit lehet okézni expó gombbal, mit kivárással, és minél kell mégis azt a kicsi vacak oké gombot nyomogatni :D

De várom az új vázak egyszerűsítéseit hogy leköltöztessék (meg visszakapjuk akkor esetleg a silent mód funkciót is a back-re) - makró olyan ritkán kell, hogy simán beáldoznám a 4 irányú nyílon az azonnali af pont váltásért (azt meg beraknám Q menübe, pl WB helyére amit szökőévente egyszer használok).

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.