Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) .LnB válasza IntelKiller7 (#2141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elég jól sikerült az a AMG GT-R: [link] (Mármint a valóságban is) :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2152) Outblast válasza Corpuscle (#2146) üzenetére


Outblast
tag

Nálam azt írja hogy 12100ft alapból, de még 4 napig 8700ft (28% kedvezmény) a játék, vagy ez most még mindenkinek ennyi a megjelenésig és utána már csak az Ultimateseknek év végéig? Ultimate verzióm van, de ha tényleg év végéig ennyibe kerülne akkor megvárnám a megjelenést és utána venném meg miután végre kiderül mit is veszünk :)

(#2153) Corpuscle válasza Outblast (#2152) üzenetére


Corpuscle
őstag

Nálam 12.100.-, de nekem nem ultimate verzió van. Ennél többet sajnos én sem tudok. :(

[ Szerkesztve ]

(#2154) bulikavagyok válasza Outblast (#2152) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nálam is 4 napot ír az akció végéig. Szerintem elég egyértelmű, h ennyi idejük van még az ultimate-eseknek, h megvegyék ennyiért. Utána valószinüleg mi is teljes áron kapjuk majd. Én sem tudom, h megvegyem-e egyébként?! Elég nehéz így látatlanban dönteni. :U

[ Szerkesztve ]

(#2155) cyberkind válasza bulikavagyok (#2154) üzenetére


cyberkind
félisten

Pont erre írtam, hogy mocsok módon ki van ez találva, én szerintem nem veszem meg, várok egy eksönt és utána, annyira nem tetszik a havas téma, hogy ennyit fizessek Ultimate tulajként.

Paranormal Cocktivity

(#2156) bulikavagyok válasza cyberkind (#2155) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is efelé hajlok. Az utolsó DLC annyira mellé ment nálam, h még arra sem voltam képes, h elindítsam a játékot, és megnézzem az új autókat.
Kezd kicsit elegem lenni a MS-ból egyébként (nem csak emiatt).

(#2157) sagem


sagem
addikt

Hm, mondjuk ha tényleg az van, hogy az ultimate vásárlóknak csak x ideig kedvezményes az nagyon gáz húzás..:(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2158) cyberkind válasza sagem (#2157) üzenetére


cyberkind
félisten

Az szerintem mindennél gázabb, hogy pont akkor kell kiadniuk a DLC-t, nem előtte akár csak 1 nappal, hogy tudja az ember mit kaphatna a pénzéért. Egyébként érdekes ez nekem, most, hogy van PC-re is a game, több pénzt hoz, többekhez jut el, és mégis ilyen eszközökhöz kell nyúlni, rohadék a M$ de nagyon.

Paranormal Cocktivity

(#2159) Outblast


Outblast
tag

Épp most csekkoltam, hogy most már 2017.01.01 van az akció végéig írva nekem (ultimate verzió) a DLC-hez.
Akinek nem Ultimate van mit ír nézze meg valaki pls :)

(#2160) Corpuscle válasza Outblast (#2159) üzenetére


Corpuscle
őstag

Így már akkor szinkronban van a store azzal, amit korábban linkeltem. :K Nálam semmi sem változott, ugyanúgy 12.100.-

(#2161) cyberkind válasza Outblast (#2159) üzenetére


cyberkind
félisten

Váó, és tényleg, nem értem mi van a M$-nál, nálam annyira szar az Xbox App, hogy még a kapott Gears kódokat se tudom beváltani. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#2162) IntelKiller7 válasza Outblast (#2159) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Tuti meg lesz majd utána is hosszabbítva. Bár jövőre úgyis szét lesz akciózva a játék.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2163) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Szerintetek érdemes RAM-ot upgradelni a játék miatt? Nyilván nem várok világmegváltó FPS növekedést miatta (sőt, lehet egyáltalán nem lesz), csak hogy stabilabb legyen a játék kevesebb droppal (a surfers paradise melletti városban és az esőerdőben érezhetően rosszabb) és hogy ne crasheljen mindig kb 2-3 óra játék után.
Néztem a feladatkezelőben, hogy a Horizon 3 még így a legalacsonyabb beállításokon is képes 5-6 gigát elfoglalni a memóriából. Minden mást bezárok ilyenkor, max a VLC marad nyitva. A gépem leírása megtalálható az adatlapomon, SSD-ről futtatom a játékot (ha nem is számít sokat, legalább gyorsan tölt :) ). Egy 4 gigás modult szeretnék venni, így lenne upgrade után 12 GB.

Előre is köszönöm a válasz(oka)t! :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2164) Csapoati válasza Patrick76496 (#2163) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Dual Channelt nem érdemes bukni (már ha 2 modulod van most). Amúgy itt írták feljebb pár hete, hogy a Horizon 3-on nem sokat segít a több RAM, a Forza 6 Apexen viszont rengeteget.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2165) Bib


Bib
őstag

Igen ,volt aki bizton állította hogy nem kell a több ram.Én meg többször is írtam hogy de :)
Linkeltem is memória használatot. A játék ajánlott memória igénye 12Gb.
patrikgtaivs ha teheted inkább dual Chanelben maradj.

(#2166) twi452


twi452
senior tag

Azért érdemes megnézni, hogy mi fogy el előbb :)
Én hiába dobok bele több ramot akkor se leszek előrébb mert az r9 380 nem lesz erősebb tőle :D

Medium-high beállításokkal 50-60 fps-re belőttem, nem akadozik nem dobál ki és nem fut ki 8 giga ramból :)

(#2167) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Köszönöm a válaszokat! :) Igazából most csak egy single 8 gigás ramom van, ami gyárilag volt a gépben. Ha tényleg ennyire jó dolog ez a dual channel, akkor érdemes lenne megcsinálni a 8+4 giga rammal is? Hallottam róla, hogy csak emiatt kitben érdemesebb venni ramot, de sosem próbálkoztam vele és nem tudom, hogy csak egyforma méretű modulokkal működne vagy így is.

Én csak feladatkezelőben néztem rá néha a játékra, amikor éppen leléptem tálcára, ott írta a memóriahasználatot. De akkor mindjárt nézek én is egy komolyabb tesztet afterburnerrel. Ha a 2 gigás VRAM helyett 8-at ír ki az azért van, mert valamitől elvesz még helyet?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2168) Csapoati válasza Patrick76496 (#2167) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Csak egyforma modul, szóval a 8+4 sem jó, még azonos gyártótól sem. A legjobb az lenne nyilván, ha még egy olyan 8 gigásat vennél, mint ami a gépedben van most.

szerk.: Ja hogy laptop...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2169) Patrick76496 válasza Csapoati (#2168) üzenetére


Patrick76496
őstag

Igen, laptop. Végül rendeltem egy ugyan olyan adatokkal rendelkező 8 gigás Kingston-t. Néztem egy videót, hogy Dual-Channel módban bizonyos esetekben akár 5 FPS-t is jelenthet a sima 8 gigáshoz képest. Ha én ennyit elérnék, már nagyon jó lenne. Városban mindig beesik 30 alá sajnos. Amúgy az átlag 30-35 között ugrál. Köszi a tippeket és, hogy lebeszéltetek a 4 gigásról! :R

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2170) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Blizzard Mountain DLC gameplay!
"Jó hosszú", készítsetek be hídégélelmet a végignézéséhez! :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2171) Dzsuri89 válasza .LnB (#2170) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Most komolyan ezért vettem két chipset?
Ki se nyitottam... :DDD

(#2172) oriic válasza .LnB (#2170) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A lényeg kimaradt, holnap jön a teljes trailer.

Live-Die-Respawn

(#2173) Csapoati válasza .LnB (#2170) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nevezzetek hülyének, de én megveszem ma az expansion passt. :D

patrickgtaivs: A lehető legjobbat cselekedted szerintem. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2174) Németh Péter válasza Csapoati (#2173) üzenetére

Én már megvettem egy hónapja! :D

(#2175) Patrick76496 válasza Csapoati (#2173) üzenetére


Patrick76496
őstag

Köszi. A "lehető"-n van a hangsúly. :DDD Egy jó ideig nem lesz lehetőségem gépet váltani.
- - - - - - - - - -
Más:
Nektek be vagy ki van kapcsolva a VSync és a Framerate Smoothing? Hogy érzitek jobbnak?
Részemről a VSync mindegy, mert úgysem érem el a 60 FPS-t. :D De az sem baj, ha ki van kapcsolva, mert ennél a játéknál kivételesen nem esik szét a kép. Az utóbbi funkcióval meg még nem találkoztam eddig, nem tudom eldönteni, hogy segít-e vagy nem.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2176) Bib válasza Patrick76496 (#2175) üzenetére


Bib
őstag

Nekem mindegyik bekapcsolva,csak így érzem igazán folyékonynak.

(#2177) keIdor


keIdor
titán

Lehet tudni, hogy mikortól játszható?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2178) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Én láttam a store oldalon a képet valami szöveggel meg az RS Focus-al, de csak a Premium Edition-t tölti be. :F
Már nagyon nyomnám!

(#2179) zsuha


zsuha
aktív tag

18.00 UTC.
[link]

(#2180) tomas51 válasza zsuha (#2179) üzenetére


tomas51
senior tag

Akkor az 19.00 nálunk?
Mint ha úgy láttam volna.

(#2181) zsuha válasza tomas51 (#2180) üzenetére


zsuha
aktív tag

jaja :)

(#2182) tomas51


tomas51
senior tag

Esetleg tud valaki valamit az áráról?
Hogy mennyi külön, nekem alap verzió van csak sokallom a 12k-t a passra

(#2183) zsuha válasza tomas51 (#2182) üzenetére


zsuha
aktív tag

Redditen írogatták hogy:
- 35 USD ugye a pass (ez 2 dlc-t tartalmaz)
- régebben 20 USD volt egy DLC.

Szóval 20 USD-re tippelnék, ami most ilyen hülyén átszámolva majd ~6500-7000 Ft lehet.

(#2185) Corpuscle válasza bulikavagyok (#2184) üzenetére


Corpuscle
őstag

Este csapatás! :)

(#2186) twi452


twi452
senior tag

Nekem meg pont tegnap szart be a monitorom... Abból a gariztatásból sem lesz semmi már idén...:D
Ami meg itthon van elfekvő monitor azt meg csak az alaplapra tudom rádugni..xD Úgyhogy én megvárom kényszerből a tapasztalatokat :)

(#2187) Németh Péter

Na, töltődik a Blizzard Mountain... 4,43GB

[ Szerkesztve ]

(#2188) Németh Péter válasza Németh Péter (#2187) üzenetére

Lejött, de fogalmam sincs, hogy kell elindítani. Állítólag jön majd patch is a játékhoz és majd akkor. Na majd kiderül.. Na, töltődik a patch is...

[ Szerkesztve ]

(#2189) Corpuscle válasza Németh Péter (#2187) üzenetére


Corpuscle
őstag

Xboxon 3,66 GB

[ Szerkesztve ]

(#2190) Patrick76496 válasza Bib (#2176) üzenetére


Patrick76496
őstag

Értem, köszi a választ. Végül én is azok mellett döntöttem, bár így sem nevezném teljesen folyékonynak a játékot. :D
- - - - - - - - - - - - - - -
Viszont a +8 giga RAM elég sokat segített (ugye a Dual-Channel miatt), gyakorlatilag nyertem 5-10 FPS-t. Most már 40-45 között ugrál, néha még az 50-et is eléri. Eddig 40 felé is ritkán ment. A városban is stabilabb lett, bár a belvárosban, ahol a villamos megy még így is képes 30 alá esni.
Az ugrál szó nincs elég erősen kiemelve, mert ettől függetlenül még mindig instabil az FPS, de amilyen videókat néztem a napokban még a GTX1080-nal is képes hasonlót csinálni. Az más dolog, hogy ők 4K Ultra beállításokon próbálnak játszani, és meg 720p Low-on. :DDD De ahogy néztem kinézetre és teljesítményre sincs drasztikus különbség a 4 beállításban.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2191) Bib


Bib
őstag

Srácok akkor jól értelmezem, hogy az Expansion Pass 12100Ft --ért tartalmazza ezt a Blizzard Mountain 6900Ft-os Dlc-t plussz egy majd megjelenőt?

(#2192) IntelKiller7 válasza Bib (#2191) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

yepp

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2193) Bib válasza IntelKiller7 (#2192) üzenetére


Bib
őstag

Ez esetben sajna meg kell vennem. :C :DD

(#2194) zsuha


zsuha
aktív tag

Vki megerositene h pc-re is jo az expansion pass? :)
A weboldalon ahol meg lehet venni, nem play anywheresnek mutatja, hanem xbox one-osnak csak.

(#2195) Németh Péter válasza zsuha (#2194) üzenetére

Igen, jó én is PC-s vagyok.

(#2196) IntelKiller7 válasza Bib (#2193) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nekem is meg kellene. De ennyiért..

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2197) tomas51


tomas51
senior tag

Kipróbáltam nem rossz.
Viszont külön helyszín nem a map része sajna.
Ahogy kezdődik az beteg... :D

(#2198) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Nekem bejön a Blizzard Mountain, nagyon jó hangulata van a havas versenyeknek, és nem mellesleg baromi jól néz ki az egész. Az időjárás elég hektikus a játékban, volt egy olyan verseny amit csak harmadik nekifutásra tudtam kimaxolni, mert a futam második felében kialakult hóviharban szinte vakon kellett vezetnem az autót.
Én ajánlom. :B

(#2199) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Igyexem nem türhő lenni, de ezt a pofátlan lehúzást, amit a MS művel, nem hagyhatom szó nélkül. Nyolc kocsi, meg egy havas játszótér közel hétezer forintért, elképesztő. Nem azért fizettem egy vagyont (magyar állapotokhoz képest biztosan, 30 gurigát) az Ultimate Editionért, hogy a megjelenés után három hónappal lehúzzanak a fentebb említettek miatt.

Az eddigi DLC-k szépen sorjában érkeztek, örültem a VIP tagsággal járó wheelspin-duplázásnak is, meg a plusz kocsikat is értékeltem, de eddig, és ne tovább. Ha egy prémiumnak minősített szoftverért prémium árat fizetek, ne kelljen már ilyen komolytalan tételért is köhögnöm. Az is elgondolkodtató, hogy fizikailag egyáltalán nem megerőltető ezen tartalmakat a gépemre varázsolni, nem kaptam se posztert, se adathordozót, se semmit (más kérdés, hogy nincs is rájuk nagy szükségem, hisz a szoftver a lényeg).

Szóval az efféle ötletelőknek kívánom, hogy kőgyapot bölcsőben ringassák a gyermekeiket, és hogy gombás köröm nőjön a makkjukra - és akkor még finom voltam. Arcpirító na, arcpirító.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#2200) zsuha válasza muxi-muxi (#2199) üzenetére


zsuha
aktív tag

Valahol megertelek. Azert az már túlzás hogy az ultimatehez még meg kéne venni ezt is. Alapban tartalmaznia kéne.
Igy viszont igazából sztem nem az expansion pass, hanem maga az ultimate volt a lehúzás. Én pont emiatt csak a standardot vettem. Meg most ezt.
Ha tetszik az exp, es sokat jatszol,azért most már sztem ne hagyd ki.
Legalább tanultál belőle, meg ennél sokkal nagyobb lehuzasok is vannak más játékokban + a fh3 igazán jóra sikerült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.