Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) KD6-3.7 válasza Németh Péter (#2349) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Van kulcs olcsobban is csak szet kell nezni! En mar vettem.

(#2352) zsuha válasza Plebi (#2348) üzenetére


zsuha
aktív tag

Nem nézi, nincs köze hozzá. Enyém is "probaverzio".
Megveheted nyugodtan.
A legujabb win frissiteseket tényleg kéri a játék, de azokat a win "probaverziora" is nyugodtan lehet telepiteni.

[ Szerkesztve ]

(#2353) fatal` válasza KD6-3.7 (#2351) üzenetére


fatal`
titán

Az pont annyira legális, mintha nem veszel semmit. COA matrica nélkül az OEM verzió nem legális.

(#2354) Elmör válasza Plebi (#2348) üzenetére


Elmör
senior tag

Annyira nem nézi, hogy a nem eredeti új Tomb Raidert is lecsekkolta, de nem dobott semmi negatívat érte a rendszer, tehát nem kell félni, ha a win virágbolti. ;)

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#2355) Plebi


Plebi
senior tag

Köszönöm mindenkinek, megvettem még aznap, le is töltöttem szép gyorsan, megérte. :)

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#2356) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Elv holnap jön az új autó pack. :)

1972 Ford Falcon XA GT-HO
1987 Nissan Skyline GTS-R (R31)
2014 Ford #11 Rockstar Energy Trophy Truck
2015 BMW i8
2015 Radical RXC Turbo
2015 Volvo V60 Polestar
2016 Bentley Bentayga

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2357) Csapoati válasza IntelKiller7 (#2356) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nagyon jó hír, főleg a Volvo! :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2358) plejik válasza IntelKiller7 (#2356) üzenetére


plejik
addikt

Remélem lesz már belőle valami free is..

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2359) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Üdv!

Ha Online Freeroam sessionben csinálok egy gyorsulási versenyt (mondjuk a repülőtéren), akkor hogy lehetséges, hogy valaki az én kocsim pontos hasonmását hozza ellenem? Oké, biztos sikerülhet hasonlóan 2 build, de ez esetben a 2 autó pontosan megegyezik és nem egyszer fordult már velem elő. Legutóbb az NC Miatámat "lopta el" valaki és még az is LS swappelt volt, pont mint az enyém. Mi van ilyenkor? :F

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2360) IntelKiller7 válasza Patrick76496 (#2359) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Mi lenne? Semmi. :) Én is találkoztam már hasonló felépítésű autóval mint az enyém, és még mennyi olyan van amiről nem is tudsz.

btw az a grafika.. :)) tejóisten :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2361) Ferell84 válasza Patrick76496 (#2359) üzenetére


Ferell84
tag

Nem az nem véletlen. Amikor én beszáltam egy reptéri versenybe nem volt autóm a versenyhez így volt egy olyan lehetőség hogy " bérlek " autót és az pont olyan volt mint a host autója

(#2362) Csapoati válasza plejik (#2358) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hogyhogy lesz "már" valami free is belőle? Az összes havi autócsomagnál úgy van, hogy az egyik autót mindenki megkapja ingyen. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2363) plejik válasza Csapoati (#2362) üzenetére


plejik
addikt

Az érdekes mert nekem egyikben sincs.. :/

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2364) -=Szabi=- válasza Patrick76496 (#2359) üzenetére


-=Szabi=-
tag

aki indítja a versenyt, annak az autóját ingyen "kilehet bérelni" arra a versenyre

(#2365) Csapoati válasza plejik (#2363) üzenetére


Csapoati
nagyúr

De hogy? Ott kell lenni az autoshow-n az ingyen autónak (mármint játékon belüli pénzbe kerül).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2366) BigStraw


BigStraw
senior tag

Ez az autó csomag mikor jön? Az ultimateseknek még ingyen lesz?

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#2367) bulikavagyok válasza BigStraw (#2366) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ma este. Car Pass-al természetesen "ingyen" kapjuk. :B

[ Szerkesztve ]

(#2368) BigStraw válasza bulikavagyok (#2367) üzenetére


BigStraw
senior tag

Szuper, Köszönöm :)

NBA = Where Amazing Happens :) ------ My belief is stronger than your doubt....

(#2369) IntelKiller7 válasza bulikavagyok (#2367) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De várom már. i8-azni akarooook. :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2370) Patrick76496 válasza IntelKiller7 (#2360) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ennyit bír a gépem. :D Nem tehetek róla, hogy ilyen kritikán aluli a játék optimalizáltsága. Nyilván nem a legerősebb laptop ("cuccok" között megtalálod), de azért a gyengétől is nagyon messze van. A legújabb Tom Clancy (Division) egész jól futott rajta ehhez képest.. Ettől függetlenül még így is szépek az autók modelljei, csak azért "recések", mert a FullHD kijelzőn HD felbontáson játszok. Csak lesz valami optimalizációs patch..

(#2361) Ferell84, (#2364) -=Szabi=-: Köszönöm szépen, azt hittem, hogy a bérlés az csak az autoshow stock kocsijaira vonatkozik. :R Na majd akkor én is kipróbálom ezt a feature-t, bár ez a Miata (szerintem) elég jól sikerült, mert 22/23 másodpercet megy S1 létére.

(#2362) Csapoati: Erről én sem tudok. Milyen ingyen autók? :D Plusz érdekes, mert a többi csomaggal ellentétben ebből még csak 6 elérhető a store-ban (meg kell várni az estét).
- - - - - - - -
Más: Amúgy lehet rá számítani, hogy ezek az autópakkok le lesznek árazva vagy ne várjak és vegyem meg 2400Ft-ért? Az Alpinestars csomaggal szemezek nagyon régóta az S14a Kouki Silvia és az FC Savanna RX-7 miatt. :))

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2371) Csapoati válasza Patrick76496 (#2370) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Megnéztem ezt az ingyen autó dolgot, mert a Forza 4-5-6-nál és a Forza Horizon eddigi részeinél is úgy volt, hogy dlc-nként egy autót ingyen megkap mindenki. Hát, most nem, és nem is értem, hogy miért nem. :(
Az viszont, hogy nem viszi túl jól a laptopod, szerintem nem feltétlen optimalizálatlanságra utal, mert ez egy gyönyörű open world játék, szóval valahol várható volt, hogy ez lesz. A PC-s minimum egy asztali i5 + GTX 760, utóbbit nem biztos, hogy megugorja egy 860M.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2372) #48967168 válasza #48967168 (#2283) üzenetére


#48967168
törölt tag

A közszolgálatiság jegyében publikálom, hogy sikerült megoldani a túszul ejtett FH3 esetét.... :)

Probléma a videón (3:25-től a lényeg) a megoldás a kommentekben...

https://www.youtube.com/watch?v=KP1ddl8KOaM&t=190s

(#2373) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Forza Horizon 3 -- Rockstar Car Pack

GalaHUN: Hallelujah! :)

[ Szerkesztve ]

(#2374) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Tölthető a DLC. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2375) btf


btf
aktív tag

Sziasztok

Az normális hogy a Windows Store talált frissítést a játékhoz (FH3), viszont olyan mintha az egészet le akarná szedni újra? (letöltésnél xxGB/53,88GB látszik)

Mekkora az új frissítés mérete?

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#2376) Rexcor válasza btf (#2375) üzenetére


Rexcor
őstag

Nálam is ugyan ez van...

(#2377) Bib válasza Rexcor (#2376) üzenetére


Bib
őstag

Olyan mintha szedné az egészet, mindjárt elfogy a Game ssd-n a hely :)

(#2378) IntelKiller7 válasza Rexcor (#2376) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Videóóó [link]

Állat ez a gép. Megyek nyúzom is :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2379) btf válasza Bib (#2377) üzenetére


btf
aktív tag

"We're aware of and investigating an issue where #ForzaHorizon3 on PC is prompting players to download a 53GB update."

[link]

Várni kell míg megoldják.

[ Szerkesztve ]

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#2380) Németh Péter válasza btf (#2375) üzenetére

A fájl nevek olvashatóak lettek a patch után. Ez nem tudom szándékos vagy sem. Nyilván ezért akarja letölteni a teljes játékot újra. Vagy direkt vagy véletlenül de a fájlnevek "titkosítását" elhagyták.

(#2381) Németh Péter válasza btf (#2379) üzenetére

Fejlesztői buildet sikerült releaselni, ne töltsétek le, el sem fog indulni.

(#2382) h.adam.92 válasza Németh Péter (#2381) üzenetére


h.adam.92
őstag

Köszi :)
Remélem mihamarabb megoldják.

(#2383) plejik válasza Csapoati (#2371) üzenetére


plejik
addikt

Én mondtam. Eddig volt ,de már nincsen. Mondjuk ez elég f....ág ,de sajna ez van.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#2384) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

A One topikból: Porsche is coming to Forza Horizon 3, per unencrypted PC development files

Hú, de kínos... :) A Porsche Pack-ba azért elférne még egy-két 2015 utáni autó is. :B

Más: ma volt szerencsém kipróbálni az i8-at. Jó. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2385) oriic válasza bulikavagyok (#2384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

szerk:

"- The incorrect PC version of FH3 has now been removed and replaced. PC players who have the FH3 version ending with .37.2 should immediately uninstall that version of the game, then re-install. The correct playable version should end in .35.2. "

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2386) rocket válasza bulikavagyok (#2384) üzenetére


rocket
nagyúr

99% volt, hogy a 2. expansion a Porsche lesz, szoval nagy rejtely nem derult ki, de azert hatalmas blama kiadni egy update helyett, egy teljes developer buildet.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2387) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A tegnapi patch óta, PC-n:

XO-n működik a játék..

Véleményem szubjektív...

(#2388) IntelKiller7 válasza rocket (#2386) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Azért kíváncsi leszek mikor kerül bele a Porsche. Mert, ha már bent vannak a fileok akkor olyan sok dolog nem lehet. Gondolom a 6-ból minden át lett emelve aztán kalap kabát.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2389) hackeeeee válasza hackeeeee (#2387) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Újra raktam a játékot, működik.

Véleményem szubjektív...

(#2390) bulikavagyok válasza rocket (#2386) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Persze, sokszor beszéltünk már (itt is) erről. :) A fontosabb kérdés eddig is az volt, h vajon kapunk-e új területet az autók mellé?! :F Ez sajnos most sem derült ki.

(#2391) Lottheus


Lottheus
tag

Hm az a baj hogy PC-n amit az új frissítéssel elkezdett letölteni (fejlesztői verziót) hiába szakítottam meg a letöltést most egy jópár gigát sehogy sem tudok eltüntetni a gépről mert nem hagyja törölni akármit is machinálok az engedélyeztetéssel :W

[ Szerkesztve ]

A kémek nem úgy dolgoznak, hogy gyanút keltsenek. Épp ellenkezőleg. De pont az bennük a gyanús, hogy nem gyanúsak.

(#2392) cyberkind


cyberkind
félisten

Mi a csöcs van a PC-s verzióval, nem igazán akarja odaadni ezt az új car pack-ket.

Paranormal Cocktivity

(#2393) Patrick76496 válasza Csapoati (#2371) üzenetére


Patrick76496
őstag

Kár érte, na de mindegy. Azt megértem, hogy a drága autómárka licenszek miatt kerül minden car pack pénzbe (bár ez kicsit retardált dolog, mert a GTA5-ben már 4 éve adják ki folyamatosan ingyen a DLC-ket, pedig az a játék még jóval olcsóbb is, mint ez), de legalább akkor lenne lehetőség összeállítani a saját csomagjainkat.
A legtöbb DLC-ből gyakorlatilag az autók nagy részére semmi szükségem, max 1-2-re.. Az egyenkénti áruk maradna ugyan az, és ha egyel több autót vesz az ember, akkor mindig 100 forinttal olcsóbb lenne az autók egyenkénti ára. És így még valamivel drágább is lenne, mint a normál 7-es pakk (7 szabadon választott autónál), szóval lenne rajta profit. De nem, ez így nem mehet, mert valamiből pótolni kell a virágboltos Windows példányok miatt kieső pénzt... :((

Maga a processzor valószínűleg gyengébb a követelménynél, a kártyáról meg úgy tudom, hogy asztali 750-760-nal ér fel kb. Ha a 4 gigás változat lenne meg, talán segítene valamit, így is mindig tele van a VRAM. De alapból már ez a magas rendszerkövetelmény nevetséges.
Értem hogy nincs meg (nem is várom el, hogy legalacsonyabbnál szebb beállításon játsszak), de ha leveszem a beállításokat Minecraft grafikára, akkor miért van még mindig baj? Más játékok [DiRT 2] [DiRT 3] fényévekkel szebb kinézeten elfutnak szinte kőstabil 60 FPS-sel, akkor ez miért nem tud elérni egy valamennyire stabil 40-50FPS elérni, ha mégis ennyivel rondábban fest a játék? De csak hogy Open World példát hozzak a GTA5-nél is sokkal jobb a helyzet. Az egy dolog, hogy a Codemasters játékainak optimalizáltságáról sok játék készítő példát vehetne, de akkor sem értem, hogy a fenti dolog miért van így.
- - - - - - - - - - - - - - - -
Más: Ma délután végre nyertem egy Boss 302 HE-t, viszont az autó begyűjtésénél hiba történt (a szerver elérhetetlenségére hivatkozott a játék, pedig másképp meg sem tudtam volna venni). A kocsi nincs ott a garázsban, viszont a pénzt levonta a játék... Ilyenkor érdemes várni, vagy egyből írjak a supportnak? Van esély rá, hogy megkapom valaha az autót vagy legalább vissza azt a 3 millió kreditet, amibe az autó került? Előre is köszönöm a választ!
Néhány igazoló kép:
[Kép 1 az aukcióról] [Kép 2 az aukcióról] [Ford 1] [Ford 2] [Ford 3] [Ford 4] [Ford 5] [Ford 6] [Ford 7]

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#2394) undercover válasza Patrick76496 (#2393) üzenetére


undercover
senior tag

Azért ne emelj szobrot a codemasternek sem :D Jó pár F1-es játékuk tele volt buggal és optimizálatlan volt. Pl. Az F1 2015 sokáig.

Miért kéne 60 fps-el futnia a játéknak? Konzolon is 30 fps-el fut nincs azzal semmi gond. El kell fogadni, hogy a 60 fps-hez itt combos gép kell.

Nekem 960M 4gb verzióval, fullhd-ban 30 fps-el, dinamikus mediumon fut és úgy tökéletes.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#2395) rocket válasza cyberkind (#2392) üzenetére


rocket
nagyúr

En nem is latom hol kene letolteni, megvan a car pass megis buyt ir :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2396) Csapoati válasza Patrick76496 (#2393) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bár szerintem is magas kicsit a minimum gépigény, de azért a GTA 5 talán nem a legjobb példa, mert egy előző generációra írt játék, néhány plusz effekttel és részletesebb textúrával.
Az autót szerintem idővel meg fogod kapni, de ha mondjuk holnap ilyenkor se lesz meg, írj a supportnak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2397) cyberkind válasza rocket (#2395) üzenetére


cyberkind
félisten

Valami frissítéssel kéne jönnie de se kocsik se frissítés, úgyhogy valami baj van a M$-nál.

Paranormal Cocktivity

(#2398) IntelKiller7 válasza Patrick76496 (#2393) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

És a Dirt 2-3 hány éves játék? :)) Ráadásul nem is openworld.

GTA V meg jól lett optimalizálva, hogy, ha már 3 évet késett PC-re akkor még több emberhez jusson el, és ne csak azokhoz akik 300-400 ezret költöttek a gépeikre.

Egyébként meg 2017 van. Nem értem miért kell még mindig 3-4 éves már akkor közép kateges hardvereknek futtatnia egy ilyen játékot.
Költeni kell rá, nem mérgelődni. :) Drága hobby a gaming.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2399) Csapoati válasza cyberkind (#2397) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem a Microsoft fejleszti a játékot. (amúgy ez az M$-ezés annyira 2001, pedig nekem sem a kedvenc cégem - mindenki a profitra megy rá).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2400) cyberkind válasza Csapoati (#2399) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem de ők adják a pénzt és gondolom az ő kezük nélkül semmi nem történhet. :D És ha tetszik ha nem ez a M$-ra nagyon igaz, de a Di$ney-re is. :DDD

Illetve ha egy ekkora cég nem nézne be ilyen csupa alap dolgokat akkor nem kéne M$-tot írni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.